Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95451) zsamiatt válasza sweepy (#95449) üzenetére


zsamiatt
őstag

Hol vettél akkut?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95452) betegphiu


betegphiu
senior tag

Van itt olyan,aki 930-ast használ jelenleg, w10-el?
Állítólag ha insideren van az ember,akkor lerántja az akkut 3-4 óra alatt.
Ez most is így van,vagy javították?

Köszi.

(#95453) egykori válasza betegphiu (#95452) üzenetére


egykori
őstag

Én másodtelefonként használom a 930-at, de nem insiderezek, és az akku nagyon rendben van - bár nyilván azért, mert nem használom intenzíven.

(#95454) A Zéé


A Zéé
addikt

helló!

Nektek megvan az összes névjegyetek? Nekem eltűnt, megmaradt kb 20, amikre azt mondja, hogy a telefonon tároltak. Neten nézve megvan az összes, de a beállításoknál ez van, már több, mint fél órája:

Just a simple Lineman...

(#95455) zsoltzsolt válasza A Zéé (#95454) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Majd leszinkronizálja, nyugalom. Szerver oldali gond volt.

[ Szerkesztve ]

(#95456) this is life válasza zsoltzsolt (#95455) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem a szerverrol is eltunt , mar masodjara 2 ev alatt ,+1-szer az osszes nevjegyem fenykepe is ment a levesbe .. Ilyenkor mi van ?? Toroltet nem jelez a live/outlook.com , megis minden eltunt a 3.14csaba ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95457) egykori válasza A Zéé (#95454) üzenetére


egykori
őstag

Kezdettől fogva Gmail fiókban kezelem a névjegyeket és még nem emlékszem, hogy lett volna problémám.

Egyébként, ma volt Outlook Posta frissítés, lehet, hogy ezzel is összefüggésben van a hiba, valószínű nem végzett a szinkronizálással. Főleg, ha sok levelet tölt le.

(#95458) scyllarus válasza egykori (#95457) üzenetére


scyllarus
veterán

Szintúgy (Gmail névjegyek). Csodálkoztam, hogy nálam nem jelentkezik a gond, de te megmagyaráztad.
Nekem ma nem volt Outlook frissítés, 10.28-án volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95459) egykori válasza scyllarus (#95458) üzenetére


egykori
őstag

A 40486.0 végű frissítés ma ért hozzám. Az FCU óta teljesen szuper lett a levelező minden szempontból. Négy fiókom van összekapcsolva (két Gmail, egy Outlook és egy Yahoo), és gyönyörűen frissít, remélem, még jóideig így marad és nem rontják el.

Máskülönben az is elképesztő, hogy a már eltemetett W10M egy hét alatt, 24-e óta 16 db frissítést hozott.

[ Szerkesztve ]

(#95460) hegti


hegti
aktív tag

[Nehéz elhinni, de új Windows Phone érkezik!
L]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#95461) this is life válasza hegti (#95460) üzenetére


this is life
Ármester

Javitsd a linket .. Nem mukszik.Nehéz elhinni, de új Windows Phone érkezik! megtettem 🙂. Hat 210 euroert nem igazan bestbuy, 2 eve az lett volna .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95462) zsoltzsolt válasza this is life (#95461) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Aki erre befizet, az egy marha 🙃

[ Szerkesztve ]

(#95463) Stef3 válasza scyllarus (#95458) üzenetére


Stef3
csendes tag

Valami nagy galiba van. Úgy néz ki a Microsoft fiók által kezelt névjegyek eltűnnek a készülékről, de a felhőben megmaradnak. Úgy tapasztaltam, hogy ha visszaállítjuk a biztonsági mentésből a telefont, akkor a névjegyek is visszakapjuk, viszont ezt követően a mentést ki kell kapcsolni, mert pont ennek a futása tünteti el a névjegyeket :Y
Egyenlőre csak a WP10-es készülékeknél találkoztam ezzel a hibával.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#95464) tibike8 válasza Stef3 (#95463) üzenetére


tibike8
őstag

Szerencsére nem általános lehet a hiba mert az enyémen rendben van minden. 930/W10P

(#95465) Valek81


Valek81
csendes tag

Nálam is szarakodik. Nokia 735-öm van. Az Outlook folyamatosan szinkronizál, valamelyik névjegy 300szor szerepel a kapcsolatokban és olyan szinten leterheli a telefont, hogy szinte használhatatlan. Átbújtam mindent, de egyenlőre nem tudtam életre lehelni a dolgot, talán az idő megoldja?!

"to punish and enslave..."

(#95466) Vegha


Vegha
senior tag

En ezt a telefonkonyves problémát nem tapasztalom.
550 RS2

(#95467) sweepy válasza zsamiatt (#95451) üzenetére


sweepy
csendes tag

Amazonrol rendeltem. Kint németben ez egyszerű.

Ex teló:Alcatel One Touch 8008D Scribe HD Pure White A:4.2.1 JB. Aktuális: Lumia 735 WP 8.1 Lumia 950XL Win10 TABLET: Acer Aspire Switch 10 Tablet/netbook hybrid win 10

(#95468) scyllarus válasza Vegha (#95466) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sem, 550 RS3, de én már írtam, hogy GMaillel használom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95469) tibike8 válasza scyllarus (#95468) üzenetére


tibike8
őstag

Én is gmaillel.

(#95470) Spet válasza this is life (#95461) üzenetére


Spet
addikt

Eredeti angol cikkek szerint business céllal adnák/adták volna ki, ami azt jelenti eséllyel csak egy prototípus marad.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95471) zsoltzsolt válasza Spet (#95470) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ilyen hardverrel? Business? 😁

(#95472) Spet válasza zsoltzsolt (#95471) üzenetére


Spet
addikt

Ezt írták. Állítólag Kickstarteren indult a kezdeményezés rá, de nem fellelhető a dolog (főleg, hogy 500,000$-t nem hiszem, hogy összekalapoztak volna rá)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95473) csigasfiu válasza Valek81 (#95465) üzenetére


csigasfiu
csendes tag

Nekem ma jött elő egyik pillanatról a másikra a hiba, hogy eltűnt a névjegyzék, és amikor megnézem a beállításokban, folyamatosan azt írja, hogy az outlook fiók szinkornizál, illetve beavatkozás szükséges. Azonban ha beavatkozom, kiírja, hogy frissítésre került a fiók, de a névjegyek továbbra is hiányoznak a telefonról. Próbáltam már azt is, hogy töröltem a telefonról a fiókot, és újra kapcsolódtam, hozzá, de az sem oldotta meg a problémát. Az outlook.live.com-on a fiókomban a saját névjegyek között minden ott van.

Mivel, ahogy olvasom az utóbbi napokban többeknek jelentkezett ez a hiba, akkor ez valami központi dolog lehet (esetleg egy nem megfelelően sikerült fridssítés), és majd megoldódik (egyenlőre 5 óra telt el hiba észlelése óta, és semmi)? Vagy próbálkozzak még valahogy visszaállítani? Ha ez utóbbi, akkor valami javaslat a hogyanra?

Egy Microsoft Lumia 650-em van.

(#95474) betegphiu válasza csigasfiu (#95473) üzenetére


betegphiu
senior tag

Nekünk a múlt héten volt ez. 640dél körül,735 estefelé. Magától rendbe jön majd.

(#95475) A Zéé válasza csigasfiu (#95473) üzenetére


A Zéé
addikt

én rákerestem 1-2 névre, úgy megtalálta, és utána jött le a többi is :F

Just a simple Lineman...

(#95476) kutyek válasza csigasfiu (#95473) üzenetére


kutyek
senior tag

Nem tudom, hogy releváns-e, de a céges O365 for Business levelezés (Exchange online) komoly problémákkal küszködött kedden, átmenetileg naptárak / postafiókok tűntek el, bármilyen kliensből elérhetetlenek voltak. Mivel lényegében a Microsoft account (mint mail / contact / calendar szolgáltatás) is egy Exchange fiók, lehet, hogy összefüggés van a hibák között...

Másrészt én Androidon is megtartottam az MS fiókot, ott tartom a kontaktjaimat és a személyes naptáramat, de nem láttam hibát.

[ Szerkesztve ]

(#95477) scyllarus válasza kutyek (#95476) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nem volt gondom a céges O365 levelezéssel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95478) hdtomi


hdtomi
senior tag

Anyukám 550-esén is eltűnt a névjegyzék, azt olvastam kézzel kell szinkronizálni, csakhogy maga a fiók sem volt meg. Beírtuk az Outlook adatokat és nagyon lassan, de szinkronizálta. Utána meg megtalálta a Microsoft fiókot is.. kicsit fura, de a lényeg most megvannak a névjegyek. Nem akartam várni amíg visszajön. + az őszi alkotói frissítés is megérkezett rá.

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#95479) Drag77 válasza zsamiatt (#95451) üzenetére


Drag77
senior tag

Én itt vettem. Kaptam gyári fekete hátlapot is, akkor ajándékba adták.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#95480) csigasfiu válasza hdtomi (#95478) üzenetére


csigasfiu
csendes tag

Nekem tegnap délután 3 óra körül szállt el a névjegyzék, és még mindig semmi. :( Meddig tarthat, amig helyreáll, lefrissít? Illetve ezt a kézi outlook fiók visszaállítást hogyan csináltátok?

Microsoft lumia 650

[ Szerkesztve ]

(#95481) csigasfiu válasza csigasfiu (#95480) üzenetére


csigasfiu
csendes tag

Végül megoldottam. Minden névjegyet importáltam a google fiókomba és onnan a telefonra. Bár a fő problémát, az outlook fiókkal történő szinkornizálást ez nem oldotta meg.

(#95482) Valek81


Valek81
csendes tag

Nagy nehezen sikerült leszednem az Outlookból a névjegyeket, csak a probléma az akkor derült ki számomra amikor importáltam a google címtárba. Ekkor láttam, hogy 16000+ névjegy keletkezett. Szépen időt rászánva kitöröltem az összes olyan névjegyet amiből rengeteg volt és a végére maradt kb 300 névjegy. Na most a telefonommal elkezdtem leszinkronizálni a gmail-ből, de az outlookos rengeteg névjegyet továbbra is szinkronizálja a háttérben a telefon, így gyakorlatilag lefagy az egész rendszer. Hogyan lehetne kiiktatni az outlookos Windows címet, hogy csak a google címtárból szinkronizáljon. Ja a telefont tegnap alaphelyzetbe állítottam utána is fennállt az outlookos probléma. Kezd elfogyni a türelmem.....

Közben beléptem az Outlook fiókomba, ahol megpróbáltam törölni azóta már mind a 23000 névjegyet, de azt az üzenetet kaptam, hogy kérelme most nem hajtható végre. :S

[ Szerkesztve ]

"to punish and enslave..."

(#95483) egykori válasza Valek81 (#95482) üzenetére


egykori
őstag

A Névjegyek / Beállítások / Névjegyalbum szűrése opciónál csak a Gmail fiók legyen engedélyezve.

(#95484) Valek81 válasza egykori (#95483) üzenetére


Valek81
csendes tag

Köszi!

"to punish and enslave..."

(#95485) Stef3 válasza csigasfiu (#95481) üzenetére


Stef3
csendes tag

Én is ezt az utat választottam végül, mivel minden reggelre eltűntek a névjegyek. A biztonsági másolatból való visszaállítás csak ideig óráig oldja meg a problémát. Korábban a biztonsági mentés futása is gyanús volt. Úgy tapasztaltam, hogy miután lefut akkor tűnnek el a névjegyek. Kikapcsoltam, de reggelre megint üres névjegyzék fogadott.

Én is elindultam a gmail irányába. Exportáltam a Microsoft fiókból a névjegyeket CSV-be, majd felvettem a telefonon a Google fiókot. Ekkor hirtelen előkerültek a névjegyek. Kiérti ezt? :Y

Mindenesetre ha megint vacakolni kezd, akkor betolom a névjegyeket a Google fiókba és végleg búcsút mondok a Microsoft-os névjegy megjelenítésnek.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#95486) #16695808 válasza Stef3 (#95485) üzenetére


#16695808
törölt tag

Istenem... ezek a szemetek direkt nyírják ki a saját rendszerüket... és táncolnak a hűséges ügyfeleik idegein... (hálistennek az enyémen már nem 😉

[ Szerkesztve ]

(#95487) this is life válasza #16695808 (#95486) üzenetére


this is life
Ármester

Nem tudom ennyi a szandekossag , mert mas rendszeren is doglodik az outlook altal karbantartott nevjegyzek , nalam pc-rol es mobilrol is ment a levesbe , azota gmail fiok hasznalva (az ms meg szarjon sunt).
Amugy eselyes hogy az outlook.com atalakitasaval , atalakulasaval van a bug osszefuggesben, akar csak szuk 2 eve is ez volt , mikor a live.com-ot behuztak outlook ala ... Ugyesek mert amihez nyulnak lassan mind kakiva valik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95488) onlineair


onlineair
tag

Nekem a naptárbejegyzések tűntek el...😮 egy mai Outlook frissítés után.

(#95489) scyllarus válasza onlineair (#95488) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem megmaradtak szerencsére.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95490) zsamiatt válasza onlineair (#95488) üzenetére


zsamiatt
őstag

ez az Outlook frissítés nem volt túl jó most. Elég furcsán működik

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95491) Francia91 válasza zsamiatt (#95490) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a 950-esen teljesen rendben működik. Sőt, jobb lett mint volt, mert az FCU előtt több mail kijelölése katasztrofálisan el volt cseszve, most olyan, mint régen volt, jó

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95492) zsamiatt válasza Francia91 (#95491) üzenetére


zsamiatt
őstag

mondjuk nekem be van állítva digitális aláírás. Azt látom, hogy az okoz benne némi anomáliát.
Nem kedveli.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95493) onlineair


onlineair
tag

Szerencsére sikerült visszahozni, kissé megijedtem...

(#95494) betegphiu


betegphiu
senior tag

Telenor alkalmazásnak lefőtt a kávé...

Szia Gábor, sajnos már nem támogatottak a Windows telefonok a MyTelenor alkalmazás által. Arról nem tudunk előzetesen információt adni, a jövőben újra várható-e támogatás. Köszönöm a megértésed. A webes felületen, a https://my.telenor.hu/ oldalon tudod elérni a funkciókat, melyet mobilböngészőből is használhatsz.

(#95495) Bogyó bá' válasza betegphiu (#95494) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Érdekes: most direkt kipróbáltam, és nálam pont úgy megy, mint eddig..... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95496) this is life válasza Bogyó bá' (#95495) üzenetére


this is life
Ármester

Akinek fent van a telefonjan az tudja hasznalni , az aruhazbol lett eltuntetve a tobbi telenoros app-al egyutt , ha volt mar telepitve akkor talan meg vissza rakhato ,illetve sideload modszerrel . W10m ala itt vadaszgathatok app-ok utan appx4fun

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95497) betegphiu válasza this is life (#95496) üzenetére


betegphiu
senior tag

Igen,a 640-en megy., mármint,hogy azon nem változtattam

[ Szerkesztve ]

(#95498) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Létezik bármilyen normális app, amivel Google Talk-ot lehjet használni WP10 alól? IM+ volt, amíg volt céges Lumiám, de olyan már nincs a Store-ban.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95499) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Megoldva... Asztali gépen kikeresni a Store bejegyzést az appra, telefonon böngészőjében beírni az URL-t, és máris elhiszi, hogy le lehet azt tölteni, fel lehet tenni... :W

Mutogatni való hater díszpinty

(#95500) Spet válasza hcl (#95499) üzenetére


Spet
addikt

Eleg regota tud uzemelni igy a dolog. Addig kell elni vele meg store-bol le nem veszik.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.