Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) cattus válasza Dosi (#50000) üzenetére


cattus
őstag

Nem lehet törölni a listából.

Do the thing!

(#50002) Воланд válasza Dosi (#50000) üzenetére


Воланд
titán

sehogy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50003) Dosi válasza Воланд (#50002) üzenetére


Dosi
tag

köszi szépen a 2 választ is, nem is tudok választani közülük h melyik a jó :B :DD
btw elég szar így...mert az alap appok amik rajta voltak azok bekerültek a én szűz listámba :C
rrméljük eljön az idő mikor ez változik :D androidnak is 3 évébe telt :DDD

up1: most látom az én kérdésem volt az 50 ezredik :Y

[ Szerkesztve ]

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#50004) Pttypang válasza Dosi (#50003) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar nem kell uj topicot nyitogatni egy ideje.

Everybody lies.

(#50005) #36819456


#36819456
törölt tag

Telekom -Cyan-L520-OTA download. :)

[ Szerkesztve ]

(#50006) br.rak válasza #36819456 (#50005) üzenetére


br.rak
őstag

Akkor ezért van több mint 100 új hsz az 520 topicjában ;]

(#50007) #36819456 válasza br.rak (#50006) üzenetére


#36819456
törölt tag

Ott is bejelentettem..azóta nincs is sok...jaj...anno az Ambert is én mondtam be először..a Black-et átaludtam..hehe. :)

(#50008) margithid


margithid
veterán

A nokia térképek és navigáció már minden wp telefonra elérhető vagy csak a nokiákra?
Az új lumia .30-as sorozatban vajon milyen DAC van? Mondjuk a 730ban.
De ha jól sejtem ebben nincs nagy eltérés, mivel annó a 820/920 is elég gyéren teljesített zenei téren.
Nem tudom többi gyártó miért nem csepegtet infókat wp-s telefonokról, htc, huawei, samu, többi kínai gyártó...

(#50009) savoo válasza margithid (#50008) üzenetére


savoo
addikt

Minden 8.1-es telefonra elérhető a Here.
730-ról még semmi hivatalos info nincs pláne nem a DAC-ról.

(#50010) Dave™ válasza margithid (#50008) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem pedig a 920 nagyon jól szól, én megelégedve használom egy AKG K550-el és egy AT ATH-AD2000-el.

(#50011) SsPL711 válasza margithid (#50008) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem nem teljesít gyéren zeneileg a Lumia.
Megfelelő tömörítetlen zenei forrás, igenis jól szól a telefonról.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#50012) zack válasza SsPL711 (#50011) üzenetére


zack
nagyúr

Csak megerősíteni tudom, bár a 1520-ban lehet más DAC van. Nagyon jól szól.
Persze ez függ a forrástól és a fülestől/fejestől is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#50013) _ak_


_ak_
addikt

Tudnátok esetleg ajánlni vmi megoldást, hogy mivel érhetném el és játszhatnám le a hálózaton megosztott zenéimet?

Let's begin, de gozaimasu!

(#50014) Bukk900 válasza margithid (#50008) üzenetére


Bukk900
őstag

A navigáció minden 8.1-es készülékre elérhető.
A 920-as nagyon jól teljesít zenei téren flac, wma lossless formátumokkal és egy jó fejessel.
Az edigitalnal pl. mától elérhető a prestigio újdonsága. [link]

(#50015) leslie23


leslie23
tag

csak én nem találom, vagy tényleg nincs official Gmail és YouTube app WP-re? tudom, Google-holdudvar, de azért mégis... ez olyan, mintha droidra nem lenne Skype. :F

(#50016) Dave™ válasza leslie23 (#50015) üzenetére


Dave™
nagyúr

Gmail app nem is kell, mert vam gyári mail kliens, ami kezeli kiválóan, a youtubera pedig van több remek 3rd party app, amik még jobbak is, mintha gyáriak lennének - pl. Metrotube. Amúgy ennyit a gugli "dont be evil" szlogenjéről, direkt csesznek megcsinálnu ezeket, meg rendszeresen szívatják a wp-s youtube appok fejlesztőit is. A lényeg, higy minden említett szolgáltaás elérhető kényelmesen, minőségi appokkal.

(#50017) leslie23 válasza Dave™ (#50016) üzenetére


leslie23
tag

a gyári nekem nem adja, mert egyszerre nem tudok több levéllel műveleteket végezni. ez mondjuk 15 bejövő e-mail esetén kényelmetlen, lassú.
amik meg a WP áruházban vannak, háát...
[link]
most komolyan, hogy néz ki? :DDD 2.2-es droidomban használhatóbb app volt, gyárilag ugye.

Metrotube 200 HUF, nem nagy összeg, de elvből nem fogok fizetni egy olyan appért, amivel YT-videókat nézhetek. :N Tube Pro nevűt találtam, ez elég szimpatikus, ingyenes, teszek egy próbát. :)

köszi!

(#50018) Dave™ válasza leslie23 (#50017) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mármint mit nem tudsz a gyárival? Ki lehet jelölni egyszerre többet is, ott van alul az ikon hozzá, utána törölheted, olvasottnak jelölheted, áthelyezheted. A metrotube pedig nagyon megéri az árát, de ilyenkor szokták megkérdezni, hogy mennyi is volt a telefonod, dohányzol-e, szoktál e kólát inni meg hasonlók. 200 Ft azért ne legyen a világ vége, de még a böngészőből is remekül megy a lejátszás 8.1-gyel, tehát nem vagy rákényszerítve.

Ez szebb, ha mindenárin 3rd partyt szeretnél a gyári helyett: http://www.windowsphone.com/hu-hu/store/app/gmail/5aad6081-fc0d-46f7-955b-abb4bb4d893b

De hidd el, hogy remekül működik a gyári és sebességben verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#50019) cattus válasza leslie23 (#50017) üzenetére


cattus
őstag

Ott a myTube, aminek a próbaverziója is teljes értékű és az egyik legjobb YT app.

Do the thing!

(#50020) gyurkikrisz válasza leslie23 (#50017) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Legjobb tudomasom szerint metrotube ingyenes, a trialja full featured, ha ennyire fillerb*szo vagy :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#50021) leslie23 válasza Dave™ (#50018) üzenetére


leslie23
tag

valóban, én kérek elnézést, lehet kijelölni a leveleket. az viszont kicsit zavar, hogy nincs valami kompakt nézet jellegű dolog, ömlesztve jön az információ. amit linkeltél az viszont tök jó, csak nem tudja kezelni a „külsős” Gmailes fiókokat (pl.: mailbox.hu, postafiok.hu) és nekem (sajnos) egy ilyennel is vesződnöm kell.

200 HUF meg persze nem a világ vége, csak az emberfia elvárná, hogy szabadon hozzáférjen az ingyenes tartalmakhoz, funkciókhoz. böngészőből pl. nem tudod a kommenteket elolvasni, a free appok meg reklámokkal vannak tele. google sucks!

(#50022) leslie23 válasza gyurkikrisz (#50020) üzenetére


leslie23
tag

trial az korlátlan ideig használható? amúgy lehet fillérb@szó vagyok, tuti, hogy jutubér' egy forintot nem adok... ;]

[ Szerkesztve ]

(#50023) Clemi válasza #36819456 (#50005) üzenetére


Clemi
veterán

Ezt most hogy? A nokia oldalán még most is under testing.

(#50024) szabonagyur válasza Clemi (#50023) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lassabban frissül az oldal valószínűleg... 920 topikban is elvben a T verziók elérhetőek már.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#50025) jockas válasza Clemi (#50023) üzenetére


jockas
senior tag

Úgy hogy az az oldal nem elég pontos (pont ezért nincs értelme annak az appnak sem, ami erre az oldalra alapoz)...régebben is előbb volt elérhető 1-1 update, minthogy ezen az oldalon fent lent volna, hogy elérhető.

(#50026) hroberto válasza leslie23 (#50021) üzenetére


hroberto
veterán

Irányítsd át az Outlook fiókodba mailboxos stb. leveleid, és a probléma megoldva.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#50027) Dave™ válasza leslie23 (#50021) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ömlesztve jön, valóban egymás után vannak a levelek, az összetartozóak pedig párbeszédes nézetben. Én remekül elvagyok vele 3 éve, meg szerintem a wp tábor 99,99%-a is. Ha neked mindenképpen egy gmail app kell a guglitól, akkor lehet inkább az android a te rendszered, nem? Ott van gyári youtube app is :) Egyáltalán miért váltottál droidról?

hroberto: neki a 3rd party gmail app nem tetszett, meg a gyári sem, így nem hiszem, hogy az átirányítással boldog lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#50028) Rocsesz79


Rocsesz79
tag

Szevasztok!
Amúgy a fizetős appok-ért csak kártyás fizetés a lehetséges vagy eseleg olyan opció is van hogy hozzá csapják az előfizetés összegéhez?( ami mondjuk jobb lenne )

(#50029) negyven2 válasza leslie23 (#50022) üzenetére


negyven2
veterán

A metrotube-nal a fizetős (200 Ft), az kvazi csak támogatás, a trial egy az egyben ugyan az mint a fizetős. A 200 Ft meg ha úgy érzed, támogathatod a fejlesztő(ket), de ha nem akarod akkor nem kell. Ennyiben "fizetős" csak.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#50030) anorche1 válasza Rocsesz79 (#50028) üzenetére


anorche1
őstag

Tudtommal csak a telenornál van ilyen.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#50031) catroot válasza Rocsesz79 (#50028) üzenetére


catroot
veterán

A Telenornál van ilyen, hogy az előrefizetéshez csapják.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50032) polonic válasza Rocsesz79 (#50028) üzenetére


polonic
félisten

Telenornal van ilyen lehetoseg.

(#50033) szabonagyur válasza anorche1 (#50030) üzenetére


szabonagyur
félisten

De ott is csak meghatározott keret erejéig, ami nem kevés azért annyira, de ez mindig előfizun felül van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#50034) no1r válasza leslie23 (#50022) üzenetére


no1r
őstag

metrotube és mytube... korlátlan trial, jól működik, és dizájnosabb is mint a yt app droidon. ;)
mytube-t használtan sokáig, csak a változatosság miatt váltottam metro-ra egy ideje. mindkettő good, really good

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#50035) Rocsesz79


Rocsesz79
tag

Az fasza,mert én telenoros vagyok.
Kösz mindenkinek.

Ha már itt tartunk tudátok pár appot ajánlani amit érdemes esetleg letöltenem vagy meg vennem!

(#50036) Clemi válasza jockas (#50025) üzenetére


Clemi
veterán

Valahogy sejtettem, viszont van az az opció, hogy kábelen cseréljük ki a rendszert, amihez le kell tölteni a friss FW-t. Ehhez ugyebár ismerni kell a telefon RM kódját és a product kódot. Az RM az oksa, mert az 520 az az RM-914 az én 820-am pedig az RM-825. A baj a Product kódokkal van, mert ha jól sejtem ettől függően keresi a megfelelő FW-t. Amit találtam például RM-914-hez product kódot azzal a Data Package Manager és a NaviFirmPlus is egy régi FW-t akar letölteni.
Az 520-hoz például az általam ismert Telekom product kód a 059S8R3 de ehhez a 3046.000.1329.2003 FW-t tölti le, ami még csak nem is Black, hanem ha jól sejtem akkor még az Amber.
Próbáltam egyébként olyan ország FW-re rákeresni nyilván annak az országnak megfelelő product kóddal ami a nokia oldalán már elérhetőnek van írva, de azokhoz is a régebbi FW-t találta csak meg a mindkét FW cserélő program.
Valaki tudja esetleg a különböző gyártmányú telefonok Cyan product kódjainak a lelőhelyét, mert amit én ismerek azok szerintem már nem jók.

(#50037) leslie23 válasza Dave™ (#50027) üzenetére


leslie23
tag

azért váltottam, mert elegem lett a konstans laggból és a rendszeres fagyásokból, meg abból, hogy turkáljak a telefonom agyában, hogy valami használható cuccot tákoljak belőle. és mert bejön a Modern UI.

ezt a „miért váltottál” dolgot amúgy sem értem, nehogy már a G-mailemhez válasszak mobilt. amit linkeltél, meg mondom, teljesen rendben van, több fiókot kezel egyszerre, szóval lehet átirányítás lesz belőle. :K
peace!

figure85, no1r: köszönöm, így más a képlet. kipróbálom, ha bejön, megveszem. csak a zsákbamacskát nem szeressük.

[ Szerkesztve ]

(#50038) Dave™ válasza leslie23 (#50037) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem sem emailhez kell telefont választani, csak annyira nem tetszett neked a gyári megoldás, higy azt hittem ezen fog múlni :) Én bizrosan nem használnék 3rd partyt emailre, a gyári sokkal gyorsabb bárminél és szerintem mindent tud, amit kell. Fapados kinézete van, valóban, de pont ezért áttekinthető és funkcionális is. Átirányítással is lehet egyszerűsíteni persze, a privát gmail nekem is átmegy az outlookra, csak a cégest használom közvetlenül. Azért is jobb átirányítani amit lehet, mert a sok mailbox szinkron meríti az akkut, minél kevesebb fiókot kell figyelnie, annál jobb. Örülök, hogy hasznos dolgokat mondtunk :D

(#50039) hülyegyerek válasza Clemi (#50036) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A különböző fw verziókhoz nem tartozik más pc. Nincs olyan, hogy amber pc, Black pc, stb...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#50040) Clemi válasza hülyegyerek (#50039) üzenetére


Clemi
veterán

Elhiszem, akkor viszont még nincs a szervereken letölthető formában amit keresek. Konkrétan az 520-as HU T-Mobile Cyan-ra kerestem rá amit OTA-n már kapják a tulajok, de csak azt találta a NaviFirm+ amit írtam.

(#50041) polonic


polonic
félisten

Cyanos 8.1-ben nincs wifi sense, mig dp-vel volt.

(#50042) leslie23 válasza Dave™ (#50038) üzenetére


leslie23
tag

annyival szimpibb az általad linkelt 3rd party, hogy az appon belül tudok a 4 fiók között váltani. lehet csak a megszokás miatt igénylem. :) tudom, sok a 4 account, de nem szívesen vegyítem a privát, hivatalos, melóval kapcsolatos levelezéseket, jobb ha minden a saját helyén van.

(#50043) Dave™ válasza leslie23 (#50042) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem is ezért van kettő, privát és céges, de a privátok egy helyre futnak be. Ha tetszik a linkelt és azt tudod használni, akkor gond egy szál se szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#50044) Dave™


Dave™
nagyúr

Azért szembetűnő a különbség fogyasztásban a különböző verziók között: http://wmpoweruser.com/battery-drain-test-shows-lumia-cyan-is-best-windows-yet/#more-129232

(#50045) hülyegyerek válasza Clemi (#50040) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Amúgy miért akarsz pont T-s sw-t feltenni ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#50046) Blyan válasza Dave™ (#50044) üzenetére


Blyan
félisten

Vót már tegnap :P (vagy reggel)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50047) leslie23 válasza Dave™ (#50043) üzenetére


leslie23
tag

akkor Mailboxosak mennek Outlookra, +gyári app, ezt úgyis naponta max. 2x nézem. a 3 G-mailest meg szépen kezeli a 3rd party app. :)

(#50048) m1lan válasza polonic (#50041) üzenetére


m1lan
őstag

Ha a Data Sense-re gondolsz, akkor annak ott kell lennie. 8.1-en Adatforgalmi segéd néven fut.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#50049) cattus válasza m1lan (#50048) üzenetére


cattus
őstag

Nem, volt egy külön menüpont a beállításokban WiFi segéd néven, az otthoni WiFi megosztást tette egyszerűbbé.

Más: Most, hogy nincs fenn a GDR1, észrevettem pár eltérést a sima 8.1-hez képest: A felső WiFi ikon az updateben már nem mozog ide-oda, ha megjenenik az adatforgalmat jelző nyíl, illetve a Cortanában benne volt a zenefelismerés, ami most downgraddel eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#50050) Blyan


Blyan
félisten

Csinálhatnának a legkisebb négyzet alakú csempének külön függőleges es vízszintes dupla változatát is. :D
Jobban tudnék legozni a csempekkel. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.