Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68901) VoidXs válasza tutitibi (#68900) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Törölhető. Valószínűleg a lemezkarbantartó figyeli is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#68902) jani0628


jani0628
újonc

Sziasztok!
Megpróbáltam ma feltelepíteni a Windowst HDD-ről! Minden fasza volt de mikor beírtam a parancssorba, hogy 'setup.exe' akkor ezt írta ki: A lemezkép támogatásához szükséges alrendszer nem található! Mit csináljak?

(#68903) VoidXs válasza jani0628 (#68902) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Telepítsd pendrive-ról.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#68904) pengwin


pengwin
addikt

Sziasztok!
A múlt hét közepén telepítettem frissítéseket az adatlapomon szereplő konfigra (Win8.1 Pro x64), azóta nagyon lassan kapcsol ki!
Rendszer ADATA SP920 128GB-on, felhasználói mappák, nagyobb játékok WD Blue AAKX-en.
A boot ideje ~10s alatt van, ez változatlan, viszont van, hogy a "Shut Down" megnyomása után ~5 percig nézhetem a "Shutting Down" feliratot a köröző pontokkal
Mitől lehet ez?

Üdv, pengwin

(#68905) Petyyyyy válasza pengwin (#68904) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de az említett típusból érkezett hozzánk tavaly nov vége felé 10 darab. 3 vagy 4 már kihullott, úgy, hogy csak havi 1-2 alkalommal van használva.
Ha van lapozófájlod, megpróbálhatod kikapcsolni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#68906) MaCS_70 válasza Petyyyyy (#68905) üzenetére


MaCS_70
félisten

A lapozófájlt legfeljebb kísérleti jelleggel érdemes kikapcsolni, még végtelen RAM mellett is használná a rendszer.
Meg aztán, ha már ez segít, és SSD-hiba áll fenn, akkor ez már halottnak a csók, akkor az az SSD menthetetlen. Valami diagnosztikai programmal csak rá lehet nézni...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#68907) Petyyyyy válasza MaCS_70 (#68906) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Legyen az HD Sentinel.

3 éve nem használok lapozófájlt. Jelentem minden rendben.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#68908) MaCS_70 válasza Petyyyyy (#68907) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én eddig akár hányszor megpróbáltam SWAP nélkül élni, mindig volt valami gubanc (alkalmazás-/rendszerösszeomlások, XP, 7, 8, 10), még ha rengeteg RAM is volt a gépben -- ami aztán elmúlt, amint egy parányi lapozófájlt engedélyeztem. Sőt, az SSD előtti időben még az is bevált, hogy RAM-drive-ra tettem a SWAP-ot, és az is jó volt neki!

Érteni ugyan nem értek hozzá, de olvasmányaim alapján régi windowsos örökség, hogy bizonyos esetekben akkor is (illetve bizonyos műveletek esetén) a lapozófájlhoz nyúlna, ha bőven van szabad RAM.

Legutóbb az első generációs kész Windows 10-en próbáltam a SWAP nélküli életet, 6 GB RAM-mal. Igaz, csak napok múlva (nem folyamatos üzemben, hanem esténként kikapcsolva), de megkaptam a figyelmeztetést, hogy lépjek ki valamiből, mert kevés a memória -- egyszem Word futott. Miután engedélyeztem neki 100 MB SWAP-ot, többé nem reklamált kismillió nyitott Chrome-fül mellett sem, még azután sem, hogy 2 GB RAM-ot hagytam a gépben. Aztán lett 8 GB, megint kikapcsoltam a lapozófájlt, és hamarosan megint memóriafigyelmeztetés, majd szinte azonnal szétesett a rendszer (Explorer-betűk elmászása, ablakok nem válaszolnak, stb.), de a kikapcsológombbal még szabályosan ki lehetett léptetni. Megint adtam neki 100 GB SWAP-ot, azóta jó.

Nekem tehát úgy tűnik, hogy jó az a SWAP, de nem azért, mert tényleg szükség lenne rá, hanem azért, mert egy kicsit bugos a rendszer.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#68909) jani0628 válasza VoidXs (#68903) üzenetére


jani0628
újonc

Próbáltam már de nem sikerült az se... :/

(#68910) pengwin válasza Petyyyyy (#68905) üzenetére


pengwin
addikt

Biztos nem az SSD lesz a ludas...
HD Sentinel (licencelt változat) 100%-os kondíciót ír a merevlemez és az SSD állapotára is, nincsenek hibás szektorok, minden érték jó, minden funkció rendben megy. Az ADATA saját programja is mindent jónak jelez.
Laptopomban ugyanolyan SSD van, ez nem csinál ilyet, ráadásul ugyanabból a szériából van a két darab.
Utolsó windows frissítés előtt nem csinált ilyet az asztali PC-m, szóval vagy a frissítések vagy a merevlemez lehet a probléma forrása, bár ez utóbbit is kétlem.

SP920 Premier Prot meg nagyon ajánlgatják az SSD-s topikban.
Szerintem ott is szólj ha ennyire megbízhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#68911) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Többször írtam már ide (is) gépfagyással kapcsolatban. Dióhéjban: kb 2-3 hetente se kép se hang lefagy, főkapcs. hosszú nyomva tartásával tudom csak kikapcsolni. Eseménynaplós hibakódra rágugliztam, a hűtéstől drivereken át, táp hiba, kábel csere, win reinstallig minden volt, és próbáltam is, de semmi. Egy dolgot tudok biztosan, hogy az SSD beüzemelése óta van a hiba, de az SSD-s topikba már kitárgyaltuk, hogy az SSD rendben van.
Viszont az utóbbi időben játék közben is lefagyott (ez idáig sosem volt) és a következő hibaüzeneteket kaptam:
thread_stuck_in_device_driver
page_fault_in_nonpaged_area (atimdiag.sys) itt kezdem el gyanakodni a VGA-ra és 4 nap VGA nélküli futtatás után ez a hibaüzenet jött ma:
driver_irql_not_less_or_equal (dxgmms1.sys)

Mire utalhatnak ezek a hibaüzenetek?

[ Szerkesztve ]

(#68912) _stick_ válasza _stick_ (#68911) üzenetére


_stick_
őstag

annyit még hozzá, hogy összesen csak 3db kékhalálos fagyásom volt, akkor kaptam a fenti három üzenetet

(#68913) fer válasza MaCS_70 (#68908) üzenetére


fer
őstag

8giga ramnál még nem érdemes kikapcsolni a lapozófájlt, ennyi memóriánál még nekem is problémás volt, de ha sok ram van a gépben akkor nem fogja hiányolni a win, én már régóta kikapcsoltam, és sokkal gyorsabb minden, és kímélve van a háttértár is!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#68914) tutitibi válasza VoidXs (#68901) üzenetére


tutitibi
senior tag

Töröltem, de volt, hogy ujraraktam egy progit és hiányolt valami MSI filet és emiatt nem települt.

(#68915) MaCS_70 válasza fer (#68913) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szerinted kb. hány GB RAM-tól mellőzhetem a lapozófájlt, mondjuk Windows 10 alatt?

A jelenleg használt gépemben 16 GB van, és Windows 8 alatt SWAP nélkül hajlamos volt a szétesős produkcióra. Most feltettem a Windows 10-et, nem tudom, ennek más-e a RAM-kezelése -- a 8 ugye lényegesen jobb volt, mint a 7. Kockáztatni viszont nem merek, mert most elég fontos anyagokon dolgozom, ugyanakkor valahol zavar a lapozófájl léte is. :)

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#68916) Petyyyyy válasza MaCS_70 (#68908) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jó, hát - nem felvágásképp, de - a kissebb gépemben 8, a nagyobbikban 16GB van. Még sosem kaptam ezt az üzit. Másfelől ez csak tipp volt, hátha.

pengwin - Nem asz'ondom, hogy fosch az ADATA, csak hogy mibe futottam bele. Be is linkelném a Sentinel képet azokról a lemezekről, csak ugye ki vannak adva a szimulátorokba az országban szerte-around. Megaztán kvázi meg is válaszoltad a hibád forrását. Próbáld meg eltávolítani az utolsó alkalommal felkerült frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#68917) bon válasza MaCS_70 (#68915) üzenetére


bon
őstag

Nem érdemes kikapcsolni, állíts be egy fix értéket pl. 2gb-ot.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#68918) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Érdekes, de nem nagy problémám van. A gépen mutatott idő, és mondjuk egy ph-s fórumhozzászólás ideje eltér. Pl a ph-n az látszik, hogy 6:37-kor szóltam hozzá, a gépemen meg még 6:34 volt.
A netes időszinkronizációnál csak az ms első lehetősége működik.

(#68919) donmackó válasza qqcqqc (#68918) üzenetére


donmackó
őstag

Használd ezeket az ntp szervereket -> Hungary — hu.pool.ntp.org

Valószínű hogy rosszul szinkronizál az ms-től, vagy akár még megnézheted a biosban is az időt hogy ott jó-e.

Release the cable hounds!

(#68920) qqcqqc válasza donmackó (#68919) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nem engedi beállítani.Csak a rögzítettek közül választhatok.
A netes szinkronnak mi köze a bioshoz. úgy különben UEFI van a lapon és az is automatikusan frissít.

(#68921) donmackó válasza qqcqqc (#68920) üzenetére


donmackó
őstag

(#68922) qqcqqc válasza donmackó (#68921) üzenetére


qqcqqc
őstag

köszi

(#68923) pengwin válasza Petyyyyy (#68916) üzenetére


pengwin
addikt

Attól még lehet Fosch az ADATA, hogy nálam 2 (azaz kettő) darab 128 GB-os SP920 rendesen teszi dolgát.
Nem kötnek érzelmi szálak a technikához, nem sértettségből védtem az SSD-t, csak a tárgyilagosság kervéért.
A hiba forrásával tisztában voltam, csak azért írtam ide, hogy hátha más is szembesült hasonló problémával.

Egyébként ami SSD vásárlás előtt lejött nekem az SSD témáról: az egész igazából egy kicsit lutri, vagy rohadt drága. Az igazán megbízható darabok nagyon drágák, amik megfizethetőbbek, azok meg minden további nélkül meg tudnak halni, hiába az akár 5 év garancia, ami akár TBW érték mentes is.

Üdv, pengwin

(#68924) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Letöröltem a Flash Playert, viszont a System32 és a SysWOW64 mappában maradt 1-1 Flash mappa, valamint még itt-ott egy-két fájl. Törölhetem ezeket?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68925) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#68924) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Senki többet harmadszor?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68926) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Windows 8.1-ben milyen mappák vannak, amiket a karbantartó esetleg nem ürít, és törölhető a tartalmuk?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68927) DS39 válasza Bjørgersson (#68925) üzenetére


DS39
nagyúr

azért maradtak még flash állományok, mert 8.1-en a rendszer, illetve az IE része a flash player.

(#68928) Dilikutya válasza DS39 (#68927) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van. Külön nem is lehet már telepíteni az Active X verziót.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68929) Bjørgersson válasza Dilikutya (#68926) üzenetére


Bjørgersson
félisten

C:\MSOCache
C:\Windows\Installer\$PatchCache$\Managed
C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Második kettőnek csak a tartalmát szoktam törölni.

DS39 értem, köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68930) Dilikutya válasza Bjørgersson (#68929) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amik simán az C:\Windows\Installer-ben vannak? Abban több a cucc, tele van msi fájlokkal, nem csak Windows-hoz tartozók. Vagy ha ezeket törlöm, akkor pl. a "Programok eltávolítása" panelen nem fogom tudni leszedni őket?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68931) netpeti98 válasza Dilikutya (#68930) üzenetére


netpeti98
addikt

Mielőtt kézzel törölnél dolgokat ezekből a mappákból érdemes egy pillantást venni a Lemezkarbantartó Rendszerfájlok törlése opciójára, onnan törölhetőek például a régi Windows Update telepítők is (viszont utána már nem eltávolíthatóak az adott frissítések).

[ Szerkesztve ]

(#68932) Dilikutya válasza netpeti98 (#68931) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konkrétan szerintem a két 500 Mb-os Far Cry patch nem kell a C:\Windows\Installer-ből. Olyat tudok elképzelni, hogy a Programok hozzáadása/eltávolítása panelen nem engedi leszedni a programot, csak kiszedi a listából. Vannak, amiknek szoktak kelleni még a Temp-ben lévő fájlok is. A Lemezkarbantartó Windows Update fájlokra 238 Mb-ot ír, de a C:\Windows\Installer\$PatchCache$\Managed mappa pl. 2,5 Gb. Meg van benne 2014-es keltezésű Hotfix valamelyik Visual Studio-hoz (Tulajdonságok/Részletek fülök csak Hotfix for Visual Stu... látszik, görgetni sem lehet tovább), ami tuti nem kell, mert a 2013-at csak tavaly raktam fel, a 2010 és 2012 pedig már le lett szedve.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68933) Ranko válasza SP4C3 (#66951) üzenetére


Ranko
csendes tag

Mert az avast szerverei lekommunikálják mindazt, amit csinálsz! Máskülöben a leggyengébb dirty védelemként is lett értékelve 2015 év végén! Ami nagyjából annyit jelent, hogy a panda norton security szintjén lép képbe, mint védelem! Máskülönben semmit nem ér a több millió kártevőt ismerő rendszere, mikor az alkalmazás zsong a hibáktól évek óta! Vagy maradták meg direkt, hogy aki félig meddig tud programozói nyelven, tudjon hol mivel kárt tenni... plusz vps2 katonai titok mi?! :) átverés!!

aki mindezt elhiszi, megérdemli, hogy gépe folyton kifagyjon! akár 8 maggal is !

Az meg hogy nincs win10 mobilra, ami optimalizálva lenne, nem véletlen, a cél az, hogy ahogy lejár a gari, az userek vegyék az újjat! A win 8 után halott a windows mobile! Redmond elbukott! végleg! szvsz!

(#68934) fer válasza Ranko (#68933) üzenetére


fer
őstag

Szerinted az a hsz. még aktuális?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#68935) Nyafi2 válasza r6man123 (#58340) üzenetére


Nyafi2
újonc

Sziasztok, nekem pontosan ugyanez a problémám, hogy folyamatosan azt írja ki, hogy "Szolgáltatások kezelése 100% kész Ne kapcsolja ki a számítógépet". Valaki már előttem is feltette ezt a kérdést, de a fórumban nem találtam rá választ. Tudnátok segíteni, mit kell ilyenkor tenni?

Köszönöm,
Nyafi

(#68936) zzola


zzola
félisten

Üdv!

WSUS Offline-nal letöltöttem a frissítéseket (8.1 x64), viszont a mérete nem tetszik.178 file-t kaptam, amik ~1.7 GB és van benne egy nagyobb file, kb2919355-x64 ~700 MB. Friss Win. Telepítése után 7-800 MB-ot szokott csak letölteni a WU és ~200 file-t.
Kérdésem az volna, ezt a patch-et is telepítenem kell? Köszi!

(#68937) Beren válasza zzola (#68936) üzenetére


Beren
tag

Üdv! A KB2919355 valami kumulatív frissítés, ami - ha jól olvasom - a 2014 márciusig kiadott frissítések egybegyúrva. Azt, hogy ezt neked fel kell-e tenni, te tudod. Elvileg a WSUS Offline csak azokat a frissítéseket teszi fel, amik még nincsenek a gépen, azaz ha már telepítetted, akkor nem teszi fel újra. Én azt mondanám, ne töröld, ha netán újra kell raknod a Wndows-t, kelleni fog ez a frissítés is.

[ Szerkesztve ]

(#68938) zzola válasza Beren (#68937) üzenetére


zzola
félisten

Egy új friss telepítés lenne, az official MS média tool creatorral készítem a pendrive telepítőt. Az a kérdés, hogy az a windows amit ez az app leszed, tartalmaz-e frissítéseket . Gondolom ha nincsen szükség rá, akkor nem telepíti majd...

(#68939) Beren válasza zzola (#68938) üzenetére


Beren
tag

A WSUS Offline biztosan nem fogja telepíteni, ha nincs rá szükség. Ugyan Win7-tel, de most játszottam végig a dolgot (két nappal a kvázi SP2 előtt... :((( ): a WSUS leszedte pl. az SP1-et is, de mivel az integrálva van a telepítő DVD-be, ezért azt meg sem próbálta telepíteni.

(#68940) zzola válasza Beren (#68939) üzenetére


zzola
félisten

Nem ájultam el az app-tól! 178 frissítéből 92-t telepített, ~120-at meg a WU tett fel...

(#68941) Beren válasza zzola (#68940) üzenetére


Beren
tag

Emlékeim szerint a WSUS csak a fontos és kritikus frissítéseket teszi fel, az ajánlottakat nem. Egyébként én sem voltam tőle elájulva, bár tény, hogy a W7 esetén sokkal gyorsabb volt a frissítés, mint a sima WU-tel.

(#68942) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdvözlet!

win 8.1 pro " kezdőképernyő " tartalmazott a jobb felső sarokban egy kereső opciót és egy főkapcsolót. rendszer javítás után már nincs ott. hogyan lehet ezt visszacsinálni ?

(#68943) netpeti98 válasza #81556480 (#68942) üzenetére


netpeti98
addikt

Rakd fel az összes frissítést. Az update 1 hozta őket.

(#68944) bon válasza Beren (#68941) üzenetére


bon
őstag

Pontosítsunk, a wsus OFFLINE, az Online azt rakja fel amt akarsz.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#68945) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szevasztok!

Azt leszögezném, hogy nagyon kevés tapasztalatom van Windows terén, alapvetően linuxot használok, szóval ha nagyon triviálisat kérdezek, akkor ne haragudjatok...

Szóval van egy linuxos nasom miniDLNA szerverrel. Namost, ez a miniDLNA már régi volt, így megérett egy frissítésre. De gondoltam, ha már frissítek, akkor lecserélem az ikonját is. Ezt sikeresen meg is tettem, a Droidos mobilon már látszik is a változás, viszont a Windows explorerben (!= IE) még a régi látszik. Gondolom vmi cache maradt meg. Próbáltam eltávolítani és visszarakni, de az ikon megmaradt... :(((

Mit kéne tennem? :F (Google nem segített)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#68946) Beren válasza bon (#68944) üzenetére


Beren
tag

Az adott társalgás végig az offline-ról szólt, de jogos, az utolsó bejegyzésbe nem írtam oda..

[ Szerkesztve ]

(#68947) Mr Dini válasza Mr Dini (#68945) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Senki? :F

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#68948) SP4C3 válasza Mr Dini (#68947) üzenetére


SP4C3
veterán

CCleaner? :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#68949) DS39 válasza Mr Dini (#68947) üzenetére


DS39
nagyúr

IconCache.db -t kell törölni a profilodból,
ezt parancssorból tudod megtenni az explorer.exe kilövése után.
(neten találsz rá kész batch fájlt)

(#68950) Mr Dini válasza DS39 (#68949) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi a választ mindkettőtöknek! :R

Nem batch-csel, hanem terminálból dir-rel megkerestem a fájlt, mivel gondoltam, h valahol az AppData környékén lehet. És nem tévedtem sokat, mert az AppData/Local mappában volt. Innen kitöröltem, majd rebootoltam. Amikor felállt a gép, akkor valóban látszott, h buildeli a Thumb.-okat, de megnyitva az explorer-t, még mindig a pingvin fogad a hálózati helyeknél... :/

A CCleaner-t nem próbáltam, az megoldaná a problémát?

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.