Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7326) Lenry válasza sfdrakex (#7325) üzenetére


Lenry
félisten

ott már nincs árban és szolgáltatásban különbség, úgy gondolom az pedig egyértelmű, hogy x86-64-es procival szerelt gépre, 8 évvel az első ilyen megjelenése után már csak nagyon indokolt esetben telepítünk 32 bites OS-t

(#7327) Fire/SOUL/CD random szám volt :P de most hogy mondod, a Media Marktban 99-ért láttam, de nem mertem alapul venni, mert ott az OEM HP is valami csillagászati volt, nem tudom pontosan mennyi, de tudom, hogy pár hete vettem egy kisker boltban kettőt is 28k / licencért, és a MM ennek jóval fölé lőtt.

(#7328) sfdrakex ok, valóban. csak kicsit fölhúzott ez, mert nálam egyértelmű warez szűrő amikor valaki rákérdez, hogy ~30 vagy ~100 rugós cuccot használjon. mert nem a vásárláson gondolkozik, erre nagy összegben fogadnék

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.