Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Core2duo6600 válasza Zlin50 (#6149) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ez nem semmit, amit visszavittél azt is ott vetted ?
Miért nem cserélték azonnal ?

Talán a legjobb közvetlen az MS től venni online, és letölteni !

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#6152) Воланд válasza Core2duo6600 (#6151) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem ott vette.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6153) jeni válasza Zlin50 (#6149) üzenetére


jeni
félisten

A lemez nem hologramos volt?

(#6154) Zlin50 válasza jeni (#6153) üzenetére


Zlin50
senior tag

Olyannak álcázták, egyébként meg írott volt. Itt látható is: [link] , [link]. Az eredeti COA matrica meg nem ilyen: [link] hanem fényes.
A MS oldalán vannak leírások hogy néz ki , de ott sem pontos. Ma viszont a MS boltban a kezemben volt ilyen csomag.

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6155) Zlin50 válasza Core2duo6600 (#6151) üzenetére


Zlin50
senior tag

Igen, csak angol van náluk. A frissítéssel meg egyebekkel nem tudom mi lesz még ha nyelvet váltok is. Egyébként meg nem kéne tudnom eredetit venni akár boltban is? Nem alapvetően elvárható ez?

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6156) Core2duo6600 válasza Zlin50 (#6155) üzenetére


Core2duo6600
veterán

De az lenne !!

Más :

Most vettem észre, hogy a start menumből eltünt a kereső sór.
És a window explorer ablakaiban sem látszik ...
Valami 5 let, hogy lehetne visszahozni ?, a star menű testreszabásánál be van kapcsolva

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#6157) Core2duo6600 válasza Core2duo6600 (#6156) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A Windows search nem volt telepítve, de hogy mi vagy ki szedte ki azt nem tudom

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#6158) Laccoss válasza Core2duo6600 (#6157) üzenetére


Laccoss
addikt

2 lehetőség adott..

Vagy tényleg buhera a win7.

Vagy valamilyen tweaker progit felraktál, és egy optimizálás közben ezek tiltva lettek.

(#6159) Steelmanus válasza Core2duo6600 (#6157) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hat ez eleg furcsa, mert a proba kedveert leinstallatam jelenleg, es amikor kiszedtem a pipat a Windows Szolgaltatasok ki-be kapcsolasanal, elobb megerositest kert, majd rogton egy reboot-ot, es elszoszmotolt par percig mig leszedte, majd a reboot utan ujra szoszmotolt par percig amig leszedte a hozzatartozo dolgokat is, mindket esetben szazalakosan mutatta hogy hogy hol tart a folyamat. Azert ez eleg feltuno.

[ Szerkesztve ]

(#6160) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A feleségem használ egy Smart Notebook nevű, digitális táblához való iskolai programot.
A programon keresztül szerettem volna frissíteni.Letülti az update része a komponenseket, elindul a frissítés, s a végén kiírja, hogy a C:\config.msi\......állományt nem tudja írni.
A Windows intézőn keresztül nem is látom ezt az állományt, csak a Total Commander-en keresztül.Szabad-e ezt a fájlt, vagy mappát módosítani,hogy legyen hozzáférés?Ha igen, akkor hogyan?
Nem értem, hogy ha a szoftverbe beépítettek egy frissítési funkciót, akkor mi ez, ami akadályozza a frissítést.
Ha letöltöm a legfrisebb verziót, s így akarom frissíteni, akkor távolítsam-e el a régebbi verziót, vagy rátelepíthető?

(#6161) Core2duo6600 válasza Steelmanus (#6159) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Hát furcsa, igazság szerint tweeker progit nem használok, ha valamit ki akarok kapcsolni, akkor azt ki lehet a win en belül is, persze utána kell nézni, hogy hol.

Az lehet, magam szedtem le és elfelejtettem.
Mert korábban volt valami állandóan ette a hdd ét, lehet pont ez

Mindegy most megy, nem volt rá szükségem, csak érdekelt, hogy hova tud eltünni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#6162) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

A konfiguráció:

Alaplap: ASRock 870 extreme 3 R2.0
Cpu : AMD Athlon II X4 640, 3000 MHz
Ram: Geil Value Plus 1333mhz 2x2gb
Vga : Ati Radeon HD5770 1Gb Gddr5
Hdd: WD Black 1Tb
Táp: FSP Everest 80Plus 400+

Meg a szokásos sallangok.(Dvd író,ventik,szabályzó)

A rendszer most Win 7 Enterprise SP1,de ugyanez van ultimate-tel is.

Az alaplap, vga és ram lett beújítva és azóta van ez.

A probléma pedig a következő.Minden reggel az első bakapcsoláskor dob egy kék halált a gép,majd addig resetelget amíg ki nem kapcsolom.A következő bekapcsolásnál szépen betölt majd közli velem hogy súlyos hiba után állt helyre.Ezután mintha misem történt volna,tökéletesen működik egésznap.Nincs fagyás,újraindulás,stabilitás tesztek lefutnak hiba nélkül.A memtest sem jelzett hibát.Este normálisan kikapcsolom és reggel kezdődik az egész procedúra előlről.Érdekesség hogyha napközben kikapcsolom mondjuk fél órára és utána bekapcsolom akkor nem dob hibát.Szóval csak hosszabb állás után jön elő. :F

A kék halált nem sikerült megnéznem mert csak egy pillanatig van a képernyőn.(Most kivettem az újraindítást a rendszervédelemnél,reggel megnézem mi lesz.)Addig hátha van valakinek tippje. :)) Egyszer dobott egy olyat is hogy ccc.exe appcrash (valami dll) ebből gondolom hogy valami vga-val kapcsolatos probléma lesz.

Azt nem értem hogy mi köze az állással töltött időnek a hibához? Ha valami betöltéskor rossz akkor minden újraindításkor elő kellene jönnie de csak reggel az első induláskor problémázik. :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#6163) mokus1 válasza Viktoár (#6162) üzenetére


mokus1
addikt

Nézd meg a merevlemezt mennyi bad sector van rajta.

(#6164) agressiv válasza Viktoár (#6162) üzenetére


agressiv
addikt

Én belecsekkolnék a tápba is, hogy nem e puposak a kondenzátorok.

Hát még a borz.....

(#6165) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Laptopon meg a PC-n is, a dokumentumok könyvtárban van egy megosztott mappám. Hiába látja egymást a két gép, mégsem tudom megnyitni. Mi lenne a megoldás :F

(#6166) Laccoss válasza pinnacle (#6165) üzenetére


Laccoss
addikt

Vezérlőpult - Hálózati és megosztási központ - otthoni csoport és megosztási beállítások kiválasztása - speciális megosztási beállítások módosítása - jelszóval védett megosztás kikapcsolása.

Otthoni csoport?

[ Szerkesztve ]

(#6167) infectedmann


infectedmann
őstag

Sziasztok!

Tegnap este rendben kikapcsoltam a gépemet, ma mikor bekapcsoltam az üdvözlő képernyő után csak egy fekete képernyő fogadott az egérkurzorral.
Tegnap semmit drivert és egyik rendszereszközt sem frissítettem, free vagy shareware programokat sem szoktam telepítgetni, amit letöltök azt egyből vírusellenőrzöm.

Hardver se lett cserélve, tehát semmit olyan különös esemény nem történt a géppel, ami erre a hibára adhatna okot.

A csökkentett módban elindul a rendszer, most fut a Mbam hátha talál valamit. Remélem nem kell újratelepítenem a Win 7 -et, mert nem ezt terveztem szombat délutánra hanem pihenést.

[ Szerkesztve ]

(#6168) Laccoss válasza infectedmann (#6167) üzenetére


Laccoss
addikt

Egy idő után a win telepítés egyenlő lesz a pihenéssel:D

Nincs másik videókimeneted amire átdobhatta a képet? (mondjuk ilyenkor a monitor legtöbb esetben kikapcsol) Nyomj egy wingomb+P-t mutatja ott valamit?

(#6169) infectedmann válasza Laccoss (#6168) üzenetére


infectedmann
őstag

De, két DVI csatlakozó van a videokártyán, mindjárt megnézem, hogy a másikkal mit csinál, meg megnézem a Wingomb+P kombót is,

(#6170) pető bá' válasza infectedmann (#6167) üzenetére


pető bá'
őstag

akkor nem kell leírnom a nálam jelentkező hibajelenséget :DDD

pontosan ugyanez történt velem is, de ha benne hagyom a pendrive-omat indításkor, akkor simán elindul. ezt viszont nem tudom kiküszöbölni, kicsit olvasgattam a windows oldalait, és valami ilyen kéne nekem. ehhez egy rendszerhelyreállító lemezt kéne létrehoznom, azonban a laptopra előre telepített windows 7-es volt téve, így nincs telepítő lemezem, amit meg kér, mikor létrehoznám a helyreállító lemezt... de pendrive-val elindul, minden gond nélkül...

mezei user vagyok, konkrétan csak használom a számítógépet

ha tudtok segíteni, nagyon megköszönném :R

szerk: talán ez lesz az?

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#6171) infectedmann válasza Laccoss (#6168) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszi a tippet :R
Átdugtam a DVI kábelt a másik kimenetbe és olyan szélsebesen bebootolt a Win 7, hogy élvezet volt nézni :D
Szerintem az ATI driverével lehet valami gond, pedig a legfrissebb van fent, de akkor újra telepítem nehogy megint ilyen meglepetés érjen valamikor.

(#6172) geprombolo válasza Fire/SOUL/CD (#6119) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az egész gépet meghajtónként saját tulajdonba vettem és semmi változás. :W A felhasználói mappámba engedi, meg egy-két partícióra is (pl. E:), a többire ugyanúgy nem. A gépet is újraindítottam, gondoltam kell neki, de akkor sem. Ja, és a MBAM se talált semmit.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6173) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hali!

Fura BSOD-kat dob a Win mióta beraktam egy TPlink wifi kártyát. Előtte nem volt semmi baja. Kifújtam a port a gépből aztán ennyi. Tuningolva sincs jelenleg. Elég random dobálja a BSOD-t és egy win32k.sys-re hivatkozik.
Ötlet, hogy mi lehet a gond? Wifi driver esetleg nem tetszik neki?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6174) agressiv válasza PowerBuldog (#6173) üzenetére


agressiv
addikt

Verekszik a Wifi az alaplapi chipsettel.

Hát még a borz.....

(#6175) pinnacle válasza pinnacle (#6165) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! A jelszó kikapcsolása után, mindkettő gépen látom a Users Megosztás Nyilvános mappákat, de a többit nem. A lakatot, hogy tudnám levenni?

Lehet, hogy az igazi megoldás, az otthoni hálózat létrehozása lenne, hogy a laptop is lássa a külső merevlemezt, illetve a nyomtatót. Mindkettő gépen próbáltam, de a másikról nincsen Csatlakozási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#6176) PowerBuldog válasza agressiv (#6174) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Akkor wifi csere, vagy valahogy szoftveresen meglehet ezt oldalon? Amúgy nem is bírok sajnos hotspotot fellőni, pedig elvileg fel van ismerve a kártya.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6177) agressiv válasza PowerBuldog (#6176) üzenetére


agressiv
addikt

Akkor van egy olyan érzésem, hogy döglött a kártya.

Pinnacle, kapcsold át, hogy csak 56 bites titkosítást használjon.

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#6178) Fire/SOUL/CD válasza geprombolo (#6172) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor próbáld meg így, mert már annyiszor hallottam, hogy valaki saját tulajdonba vette a mappát, aztán mégsem... ;] (Tényleg nem borzolni akarom az idegeid, csak már volt rá precedens, hogy kilométeres hsz váltás után derült ki, hogy a xy user nem vette saját tulajdonba a dolgokat, pedig esküdözött, hogy igen. Aztán amikor kértük, hogy írja le, hogy hogyis volt az kivitelezve, akkor meg borult a bili...) :DDD

A parancssort futtasd rendszergazdaként (start->CMD beír és CTRL+SHIFT+ENTER), majd add ki az alábbi parancsot (itt a példában a G meghajtót/partíciót érinti a művelet, értelem szerűen módosítsd, ha szükséges)

takeown /F G:\ /R

Ezen parancs hatására az aktuális, rendszergazdaként bejelentkezett felhasználó(ami normál esetben Te vagy ugyebár) lesz a tulajdonosa a G-meghajtó teljes tartalmának.

Ha ezután sem lesz oké, akkor van gebasz...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6179) infectedmann válasza infectedmann (#6171) üzenetére


infectedmann
őstag

Mégsem a DVI csatlakozás volt a probléma, de a topic címe miatt inkább nem is beszélnék arról mi volt a gond a lényeg, hogy megoldottam.

[ Szerkesztve ]

(#6180) pinnacle válasza agressiv (#6177) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Sajnos továbbra sem látom a xy mappát. Az otthoni hálózat létrehozásában tudnátok segíteni? Nem akar működni. :F

(#6181) Vanek Eduard


Vanek Eduard
tag

Huh! Teljes káosz!
Már jöttem ezzel a gonddal, de nem lett megoldás...
Win7-t szerettem volna újrarakni a gépre, mert állandóan kékhalált produkált az előző install. Csak csökkentettben stabil. Az install beindul, de az első újraindulásnál 0xc0000142 kódos errort ad, meg a winpeshl.exe hibáját (néha ezt ki sem írja). Kérdés: Tudok-e csökkentett módban partíciót csinálni, hogy oda tegyem fel a progit? Vagy van valami olyan DOS-os program, amivel tudok szűz vinyót csinálni, hogy ismét feltehessem a progit?

(#6182) Fire/SOUL/CD válasza Vanek Eduard (#6181) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A W7 telepítőlemezzel is lehet particionálni, Linux Live CD-vel is (GParted) vagy ingyenes particionáló progikkal, pl [link] | [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6183) PowerBuldog válasza agressiv (#6177) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Úgy tűnik tényleg valami döglött volt a wifivel. Kivettem és már nincs is baja a gépnek.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6184) pető bá' válasza pető bá' (#6170) üzenetére


pető bá'
őstag

megoldottam, az interneten fellelhető, letölthető Win7 helyreállító lemez segítségével... :P

"... and I hope you have a great day!"

(#6185) Vanek Eduard válasza pető bá' (#6184) üzenetére


Vanek Eduard
tag

Adj egy linket léééééccccciiiiii!

(#6186) geprombolo válasza Fire/SOUL/CD (#6178) üzenetére


geprombolo
senior tag

Először ennek alapján csináltam (le is ellenőriztem, tényleg én vagyok a gazdi). Most megcsináltam úgy, ahogy te mondtad, parancssorból, rendszergazdaként és még mindig ugyanaz.
Meg lefuttattam unalmamban a Spybot SD-t is, ilyen sem volt még, SEMMIT nem talált, még egy vacak toolbart sem! Akkor most mi van? :F
Ha nem próbáltam volna a firefoxot, azt mondanám, hogy az Opera frissítése kotort bele a rendszerbe a tegnapelőtt, de így nem mondhatom. Mi lehet még?
Vanek Eduard: próbáld meg, hátha tudsz lemezt csinálni csökkentett módban is... szerintem mennie kellene a dolognak.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6187) Amur


Amur
addikt

arra gyanakszom hogy a videostream szolgáltatásba beleszól a windows tűzfal(csak sejtés).
Mert időnként csak hang jön a élő videót nézek(általában sport),vagy el sem indul a stream.
Máskor simán megy.Lehet valahol állítani hogy a stream szolgáltatást mennyire engedje szabadon?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6188) Fire/SOUL/CD válasza geprombolo (#6186) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jó kérdés mi lehet még, 2 dolog aztán több ötletem nincs. Az egyik, hogy meg van esetleg osztva a G, a másik meg hogy valami egyéb okból írásvédett... Ez utóbbi esetben nézd meg, hogy van-e írási jogod a meghajtóra/mappára...

Kifújt, más ötletem nincs... :(

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6189) geprombolo válasza Vanek Eduard (#6185) üzenetére


geprombolo
senior tag

Érdekes, a Microsoft azért, amit magadnak ki tudsz írni, elkér 9-10 dolcsit! :W Torrentről, meg hasonló szürkezónás területről meg ki tudja, mit kapsz még "ajándékba" a lemezen? :F
Próbáld meg a lemezt magadnak kiírni csökkentett módban, a Start menüben rákeresel a rendszer-helyreállító lemez-re és ráböksz a Rendszer-helyreállító lemez készítése találatra. Onnan már minden megy simán.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6190) agressiv válasza Vanek Eduard (#6181) üzenetére


agressiv
addikt

Ha a telepítő is kékhalálozik, akkor eszedbe sem jutott, hogy nem az előző install a rossz. hanem a gép?

Hát még a borz.....

(#6191) geprombolo válasza Fire/SOUL/CD (#6188) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyik sem talált, én lennék a legjobban meglepődve, ha valami megosztaná bármelyik meghajtómat, mivelhogy nincs kivel megosztanom... :N Írási jogom meg van, mivel Totalcommanderrel minden okés. Lehet olyan, hogy a böngészőknek külön jogaik legyenek? :F
agressiv: hát igen, mondjuk a memória, vagy a proci hibázik. Vagy adatátviteli hiba egy sz@r kábel miatt. Vagy túlhevül a proci.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6192) Viktoár válasza mokus1 (#6163) üzenetére


Viktoár
addikt

Na jó ideig kikapcsolva hagytam a gépet hogy ne kelljen reggelig várni. :))

A vinyó hibátlan,nincs rajta hibás szektor. :N

agressiv : Nem néztem meg a tápot,mert még lehet hogy garis.Ha előkerül a papírja és nem garis akkor belekukkantok.Az előző konfiggal nem volt semmi baja.

Közben sikerült lencsevégre kapni a kék halálos képernyőt. :DDD

[link]

Ez alapján már el lehet indulni.Újabb kis jelenséggel bővült a hibajelenség.
Mielőtt bejön a kék halál,szétesik a kép és kockásodik.Újraindítás után hibátlan a szokásos win7 figyelmeztetéssel karöltve miszerint súlyos hiba után helyreállt a rendszer. :U

Üdv:Viktor

(#6193) Fire/SOUL/CD válasza geprombolo (#6191) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

TC-vel tudsz abba a mappába másolni/abból a mappából törölni stb, amibe az Opera nem tudja a letöltésit elmenteni? :F Ha igen, akkor nyilván az Operának nincs valamiért engedélye a mappához, de hogy miért, azt ne kérdezd, mert nem tudom.

Ha a G-n létrehozol most egy xyz nevű mappát és beállítod az Operát, hogy a letöltéseket oda mentse, akkor ebbe az újonnan létrehozott mappába sem tud menteni? (próbáld ki)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6194) agressiv válasza Viktoár (#6192) üzenetére


agressiv
addikt

Egyértelműen VGA! Kontakhiba van a videókártyádon, tehát döglött. Ezt bizonyítja, hogy az ati drivere purcan ki és hogy szétesik a kép. Melegen azért jó, mert a hőtágulás miatt megszűnik a kontakthiba, de amint kihül, megint csak rossz az érintkezés, amíg be nem melegszik.

Ha garanciás a kárca, akkor egyértelmű a teendő, ha nem, akkor érdemes lehet újragolyóztatni.

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#6195) geprombolo válasza Fire/SOUL/CD (#6193) üzenetére


geprombolo
senior tag

Érdekes, ezt tudja! Csináltam egy új mappát, gond nélkül ír bele. Kész vagyok. Letöltöm a játék magyarítását és száguldok egyet, mert bezsongtam. Utálom a winnyózt! :W Ménemlehetvalamitegyszerűenmegoldani???? :O
Köszi a segítséget! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6196) Viktoár válasza agressiv (#6194) üzenetére


Viktoár
addikt

Logikus amit mondasz de akkor miért nem hibás a kép a post képernyőn vagy a biosban? :U

Üdv:Viktor

(#6197) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Valamilyen okbol kifolyolag atvaltott a billem angol kiosztasra es nem tudom visszaallitani. Hol tudom ezt megcsinalni?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6198) Fire/SOUL/CD válasza Speeedfire (#6197) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Rákattintasz az EN feliratra a tálcán és onnantól egyértelmű lesz vagy BAL ALT+SHIFT-el is tudsz váltogatni a telepített kiosztások között.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6199) Vanek Eduard válasza agressiv (#6190) üzenetére


Vanek Eduard
tag

De eszembe jutott, de vadi új a proci meg az alaplap. Sőt, a procit ki is cseréltettem, miután az alaplap is OK jelzéssel tért vissza a szervizből. Csökkentett módban a HDD-kről azt mondja, pl a az AIDA, hogy tökéletesek. Ha az alaplapi videokártyát használom, akkor is ez van. És még a DVD-rom is elromlott, pont most :W :Y :W .
Most épp laptopról hordozható vinyón és penen keresztül viszegetem a filokat... Vicces, de felrobbanok

(#6200) Speeedfire válasza Fire/SOUL/CD (#6198) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem ilyen nincs a talcan. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.