Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-01 15:54:41

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6951) kertsa válasza Hell Knight (#6950) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Igen, de nem sok értelme... :)

(#6952) darál0w válasza Воланд (#6948) üzenetére

darál0w
(Jómunkásember)

megjavult...magátol. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6953) sfdrakex válasza erikke17 (#6947) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Szerintem érdemes lenne egy másik táppal kipróbálni a gépet ha van rá lehetőség, ha esetleg húzva van a proci/ memóriák akkor mindent vissza alapra.

"windows xp - windows sp3, úgyan így van a windows 7 - windows 7 fire több témákkal,kiegészítőkkel." by ke.tamas

(#6954) erikke17 válasza sfdrakex (#6953) üzenetére

erikke17
(őstag)

Sajna másik tápot nem tudok szerválni, habár vagy egy Eurocase csoda de azt nem kötöm be, ha táp döglődik akkor úgy is kinyiffan úgy hogy nem fog menni, de szerintem itt más lesz.. Full alapon van minden...

||WoT Acc / War Thunder - Erixx93|| BF3 - Erixx93 || Steam - erixx18 ||Xbox One S- Erikk24 || Huawei P9 + Xiaomi Hybrid Dual Drivers + Rock Zircon :)|| MeMo Pad HD 7|| Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6955) Butcher-HUN

Butcher-HUN
(senior tag)

Üdv! Ismerősöm gépéről törölve lett az F-Secure antivírus program. Természetesen a saját eltávolítójával töröltem ami az F-Secure oldalon volt fent. Viszont vissza maradt egy mappa a ProgramData-ben ( F-secure ) néven amit teljes egészében nem tudtam kitörölni csak ha beleléptem akkor egyenként ami benne volt azokat sikerült. Na már most magát a mappát nem tudom sehogy sem pedig már át is nevezetem, illetve kiszedtem az írásvédettséget és van elég jogom mivel rendszergazdai fiókkal voltam bejelentkezve. Még sem sikerül törölni az adott mappát. Mit csináljak hogy törölni lehessen? Segítségeteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#6956) HZoli87 válasza Butcher-HUN (#6955) üzenetére

HZoli87
(veterán)

Unlocker, használata egyszerű, tud magyarul is.

(#6957) Sub-ZeRo válasza HZoli87 (#6956) üzenetére

Nekem nem ment win7 alatt. Már próbáltam.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#6958) HZoli87 válasza Sub-ZeRo (#6957) üzenetére

HZoli87
(veterán)

Működik, többször használtam. 64 bit sem probléma neki.

(#6959) Sub-ZeRo válasza HZoli87 (#6958) üzenetére

Nekem nem ment.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#6960) Steelmanus válasza darál0w (#6952) üzenetére

Steelmanus
(addikt)

Az adott gatget nevevel megegyezo *.ini fajlra keress ra a C:\-n,ha jol emlekszem a sajat felhasznaloi mappadban kell korul nezni, lenyegeben egy ini fajlban tarolja a sajat gatget beallitasaidat ha pl. valamit atallitasz a gadget konfiguralasanal.

[ Szerkesztve ]

(#6961) Butcher-HUN válasza HZoli87 (#6956) üzenetére

Butcher-HUN
(senior tag)

Köszi! Ez a hülye Kaspersky vírusnak látja :W :C

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#6962) agressiv válasza kertsa (#6951) üzenetére

agressiv
(addikt)

Egérnél rengeteg nértelme van, mert nem fogg laggolni az egér és késni sem fog annyit.

Hát még a borz.....

(#6963) mike0102

mike0102
(csendes tag)

Hozzáértő szakemberek, segítség!
Win 7-et telepítettem egy új gépre, sima Winrart tettem fel, internetről töltött rar fájlokat nem tudok kicsomagolni. Minden esetben hiba a csomagolt fájlban üzenetet ír ki. Tettem fel más Winrart ugyanaz a helyzet azzal is. Mi lehet a gond?

(#6964) HZoli87 válasza Butcher-HUN (#6961) üzenetére

HZoli87
(veterán)

Telepítője tartalmaz egy toolbart, valószínű ezért jelez a Kaspersky (ESET is jelez rá). Van portable verziója is, próbáld meg azt (ez biztos törli a mappát).

(#6965) vass1024

vass1024
(tag)

Hello!
Win7-et hogy tudok pendriveről telepíteni :F

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#6966) Воланд válasza vass1024 (#6965) üzenetére

Воланд
(félisten)

az iso fajlt ennek a programnak a segitsegevel felmasolod a pendrive-ra.

Windows 7 USB/DVD download tool direkt link

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6967) Elar válasza Воланд (#6966) üzenetére

Elar
(aktív tag)

Speciel ezzel nekem nem sikerült megcsinálni
Létezik hogy csak eredetit másol át?

Sokszor kérek tanácsot, véleményt - Köszi szépen ha válaszolsz :)

(#6968) agressiv válasza mike0102 (#6963) üzenetére

agressiv
(addikt)

Nem lett rendesen letöltve a file.

Hát még a borz.....

(#6969) mike0102 válasza agressiv (#6968) üzenetére

mike0102
(csendes tag)

Na de tizensok alkalommal, más fájl, más helyről, más winrarral csomagolva?
Egyszer-kétszer még elmegy, de ennyiszer?

(#6970) Воланд válasza Elar (#6967) üzenetére

Воланд
(félisten)

nem tudom, amit en csinaltam ezzel isokat azok modositottak voltak (ei.cfg, szoval nem warez) es semmi gondja nem volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6971) sfdrakex válasza mike0102 (#6969) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Hova töltesz le illetve hova akarod kibontani? Nem lehet hogy olyan helyre akarod kicsomagolni, ahova nincs joga írni egy nem adminisztrátorként indított winrar?

"windows xp - windows sp3, úgyan így van a windows 7 - windows 7 fire több témákkal,kiegészítőkkel." by ke.tamas

(#6972) Laccoss válasza Elar (#6967) üzenetére

Laccoss
(őstag)

Pontosabban csak MS által kiadottat tud kiírni.

(#6973) Elar válasza Laccoss (#6972) üzenetére

Elar
(aktív tag)

Akkor most már értem.
Most a Mbrwizzel csináltam, remélem úgy menni fog :)

(#6974) mike0102 válasza sfdrakex (#6971) üzenetére

mike0102
(csendes tag)

C-n van a rendszer, D-van egy letöltés mappa, D-n van egy másik mappa, ahová szeretném kicsomizni, sőt most már a D-n van az ideiglenes fájlok mappája is a winrar részére, ne zavarja Win 7 köreit a C-n. Így sem lett jobb a helyzet.

(#6975) sfdrakex válasza mike0102 (#6974) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Próbád meg valami mással kibontani a fájlokat, ha van fent total commander simán azzal lépj bele és másold ki belőle, hogy úgy megy-e, vagy winzip, 7zip bármi mással csak ne winrarral.

(#6976) Lenry válasza sfdrakex (#6975) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

ha meg így is szar, akkor memtest, mert RAM hiba.
esetleg adatátviteli hiba, de a memóriát egyszerűbb kisakkozni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6977) Imco

Imco
(őstag)

Hi!

W7 x86. Néhány napja valami installerből ott maradhatot egy komponens.
Azóta ötletszerűen felugrik egy telepítő ablak mely hiányolja a telepítési fájlokat.

Valami ötletet szeretnék hogy hol nézzek szét a maradék eltüntetése miatt.
Temp mappába nem láttam semmi gyanúsat, és nem szeretnék valami szuper optimalizálóval végig gyalulni a rendszeren sem.

Köszi!

Üdv! Imco

(#6978) Sub-ZeRo válasza mike0102 (#6974) üzenetére

Van ahhoz a mappához jogosultságod?

A rendszert újraindítottad miután telepítettél?

(#6979) Lenry válasza Imco (#6977) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

windows - R
msconfig - automatikus indítás

itt keresd ki, és deaktiváld a renitens programot

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6980) Core2duo6600 válasza Elar (#6967) üzenetére

Core2duo6600
(veterán)

NEm, megcsinál az mindent
De válaszhatod a gyalogmódszert, ami gyorsabb is !

[link]
A Compress-t hagyd el, mert akkor nem megy, legalábbis nekem hibát írt ki bootnál.

De itt van még egy itiner
[link]
Vista Win 7 win 8 ra, Server 2008 ra is érvényes

[ Szerkesztve ]

Asus Z97 Deluxe , Core i7 4790, Asus ATI Radeon 5870, 32 GB Kingstone DDR3 1600, Samsung SSD, Dell Latitude 6430

(#6981) Butcher-HUN válasza HZoli87 (#6964) üzenetére

Butcher-HUN
(senior tag)

Köszönöm a portable 64-bites verzió megoldotta a problémám. ( Win 7 Ultimate 64-bit ) A jövőben is fogom használni hasznos program! Ja és erre már nem jelzett a Kaspersky :N :R

(#6982) Elar válasza Core2duo6600 (#6980) üzenetére

Elar
(aktív tag)

Köszi. Elvileg sikerült :)

Már csak az SSd lassúságom kell megoldanom :)

(#6983) RoBos

RoBos
(tag)

Egy olyan kérdésem volna a gurukhoz, h épp gépet fejlesztenék de kicsit faramuci a helyzet.
A régi alaplapom IDE+sata-s (AMD), de az újon (intel) csak sata van, de a dvd íróm meg IDE-s, így azt nem tudom használni. Azt találtam ki, h a régi rendszeren felteszek egy kopasz win 7-et és átrakom az új inteles alaplapra de sajna nem indul el, resetel a töltésnél.
Kérdésem, h tudnám megoldani, h az új gépen legyen új win7, ha a dvd írót nem tudom rá felkötni, és csak egy 1GB-os pendrive-om van, ami sztem nem sokat ér.
Valahogy meg lehet oldani, h a régi alaplappal feltett win7 elinduljon az új lappal?!

(#6984) Steelmanus

Steelmanus
(addikt)

Sziasztok!

Elvesztettem azt a linket ahol az IE 8-hoz hozza lehet adni a Google keresot.
Mivel a magyarnyelvet allitottam be telepiteskor igy mindig feldobja az ablakot hogy a bovitmenyeket telepitsem en pedig mindig a Majd kesobb-et valasztom mert magyarnyelvu oldalon nincs ott a Google.
A link az angolnyelvu oldalra vitt regebben az hianyzik nekem.

(#6985) sfdrakex válasza RoBos (#6983) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Ezt találtam vistához van de hátha így tudsz vinyóról W7-et is telepíteni.

Itt pedig W7 telepítés van leírva, hátha egyik működik is.

[ Szerkesztve ]

(#6986) Roley_05

Roley_05
(csendes tag)

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Adott a a laptomon egy win 7-es oprendszer, amit szeretnék újra telepíteni. Miután elkezdem a telepítést és formáztam az adott lemezt, amin eddig volt az op rendszer nem engedi h ugyan oda telepítsem, azzal az indokkal, hogy nincs elegendő szabad hely a merevlemezen, pedig több mint 30 gb szabad hely van. Mit tudok tenni, hogy megoldjam a problémát?

(#6987) Fire/SOUL/CD válasza RoBos (#6983) üzenetére

Fire/SOUL/CD
(nagyúr)

Vegyél egy 4G-s pendrive-ot vagy esetleg kérj egyet kölcsön, csinálsz egy tiszta telepítést és így mindkét probléma letudva.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6988) Imco válasza Lenry (#6979) üzenetére

Imco
(őstag)

Szia!

Köszi!
Az mscfg -ben az automatikusan indulokat tudnám lelőni.
Viszont ez menet közben ötletszerűen jön elő.
Próbáltam keresni, de nem találom. :(

Üdv! Imco

(#6989) gooool

gooool
(őstag)

Sziasztok!
Annyi lenne a kérdésem,hogy Ccleanerben ugye ki lehet lőni az automatikusan induló programokat.Nekem ezek jelenleg az MSE vírusírtó és a T-s mobilnet szoftvere.
Illetve van egy ilyen:
Kulcs: HKLM: Run Program: DataCardMonitor
Ezt kinyomhatom vagy valami szükséges program ez?

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Balázs ¤¤¤ "Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle." ¤¤¤

(#6990) Воланд válasza gooool (#6989) üzenetére

Воланд
(félisten)

kell, a mobilinternet miatt.

(#6991) gooool válasza Воланд (#6990) üzenetére

gooool
(őstag)

Köszönöm,akkor nem ölöm ki. :DDD

Üdv: Balázs ¤¤¤ "Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle." ¤¤¤

(#6992) mike0102 válasza sfdrakex (#6975) üzenetére

mike0102
(csendes tag)

Sima TC-vel csomagolok most már, de továbbra is sz@r. Lenrynek köszi, megcsináltam a memtestet, de nem talált hibát! :F A gépre egyébként csak én vagyok bejelentkezve, rendszergazda jogosultsággal. Most letöltöttem egy zenei albumot, a benne lévő ~40 számból ~25-t kicsomagolt, a többire azt mondta hibás. Lassan itt tartok: :W

(#6993) sfdrakex válasza mike0102 (#6992) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

A vinyódon nem lehet sok bad sector, vagy ezt már kérdeztük?

(#6994) akos727

akos727
(senior tag)

Sziasztok!
Történt ma, hogy telepitettem egy nero programot mert dvd-t szerettem volna irni.
Telepites közben egyszer csak semmi sem válaszolt, majd lefagyott a gép.
Gondoltam ujrainditom...a boot ideje kb 10-11 perc lett az eddigi 2 körüliről, majd ha már megy a gép is, akkor is használhatatlan, ritkán vagy nem reagál, de ha mégis akkor lassan kis befagyás után, majd megfagy.
Safe módban is sok idő alatt áll fel, be-be fagyogat, de nem fagy meg teljesen és sokkal hasznalhatobb is..
Safe módban csináltam egy norton teljes rendszervizsgálatot, 46db nomkövetö cookie-t talált, de semmi egyebet. (1héttel ez előtt volt az utolso rendszer vizsgálat)
Csináltam már rendszer visszaállítást is, de az sem segitett.
Nincs valami ötletetek?
Win7 64bit
Köszönöm!

(#6995) sfdrakex válasza akos727 (#6994) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Hardvereket kellene tesztelni szerintem, memóriákat vinyókat.

(#6996) akos727 válasza sfdrakex (#6995) üzenetére

akos727
(senior tag)

Még garanciális a gép, lehet vissza kéne vinnem?
Nem lehet, hogy elég újra telepítenem a windowst? Eredeti windowsom van hozzá.(legalábbis remélem megtalálom a dvd-t.)

(#6997) sfdrakex válasza akos727 (#6996) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Szerintem ha a Nero telepítése okozta volna a problémát akkor a visszaállítás segített volna. Egy próbát azért megérhet az újra telepítés.

(#6998) akos727 válasza sfdrakex (#6997) üzenetére

akos727
(senior tag)

És szerinted vajon fel lehet telepiteni másodszor egy eredeti Win7 64bitet?
Nem lesz gond a serial kóddal? Ugyan arra a gépre menne.

[ Szerkesztve ]

(#6999) sfdrakex válasza akos727 (#6998) üzenetére

sfdrakex
(veterán)

Nem lesz vele gond, többször is lehet telepíteni.

(#7000) Kolondrum

Kolondrum
(félisten)

Üdv! Legyetek okosak mert van 3 napom arra hogy kiderítsem mi van, adott egy Giga GTX 580-as, betettem friss az OS, SSD-m van 1-2 hete, 3d mark sorozat felment, crysis2 felment + dx11 + patch 1.9 + hi textures patch. 3d mark 06 szépen megy, vantage, 3d mark 11, cry2 nyekk. Vagy megfagy a kép, vagy elmegy, vagy számol tovább a 3d mark végtelen nagy frame számmal (!!!), de az idő és az fps kijelzés megáll a képpel együtt és közben sípol a kari és terhelt látom a fogyimérőn. A gond az, hogy a régi karival is csinálja. OS baj lehet, de hol?

Két dolog más a régi rendszer óta: SSD és hogy penről ment fel az OS mivel a dvd-t nem tudom bedugni az új kari miatt.

[ Szerkesztve ]

Suzuki 99Le (1185kg) és Kawasaki 72Le (174kg). Egyik tartós, másik "lép". 195/65R15 Hankook téli 4-es eladó, 2014 év végi, 5mm. 10k, Dunakanyar. No posta! Képet püben! N105 okosóra eladó, új! Elégedett MI 9T tulaj vagyok!! ;)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.