Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69832) MascarpHone


MascarpHone
csendes tag

Köszönöm a válaszaitokat. A helyzet az, hogy eddig egy féle laptopom volt Amilo Pi 2512.
Ebből kettő Db. Nagyjából úgy 12éve vettem az elsőt működött nagyjából 8-9évig, aztán valami rossz usb. hosszabbítóval szétcsesztem a csatlakozóit. Akkor vettem egy másik ugyanilyen típust ami a mai napig működik, de a billentyüzete rossz. . Ezért kerestem fujitsu laptopot. Így vettem nagyjából a billentyüzet árán egy nagyon megkímélt darabot, a billentyűzet miatt. Ami kicsit más Amilo PI 1505. Viszont olyan patika állapotban van, h nem bontanám meg.

Tudom, kőkorszakiak. Viszont ezekhez van négy darab töltőm. Munkahely, itthon, szüleimnél... Nekem amit ezek már kibírtak azt elmondani nem lehet. Szinte kikapcsolva se voltak. Párhuzamosan két böngészőt futtatni tudnak. Játszani nem játszom...
Visszatérve a telepítésre nem valószínű, h neki fogok állni mgam, de azért köszönöm a válaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.