Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6019) ela válasza Zlin50 (#6015) üzenetére


ela
tag

Szerintem gond nélkül kifogják cserélni,hisz nem egy NO NAME cég,akiről beszélünk,de azért elgondolkadtató az eseted.
Amíg nem írtad le az eseteded eszembe sem jutott,hogy megnézzem a vállalati DVD-imet e szempontok alapján.
Nagyon hasznos és tanulságos az eseted szerintem mindannyiunk számára,akik eredeti W7-et használunk akár privátban,vagy vállalati környezetben.
A legjobb bolt sem garancia semmire ezek szerint.
Mindig és mindent ellenőrizni kell !!!
A napi munkám során (Boltos is vagyok+Rendszergazda is több cégnél) rengetegszer találkozom a Boltba betérő emberek "nem indul,nem megy ez+az" a W7 alatt problémákkal.
Első kérdésem mindig a W7 eredetiségére vonatkozik.
Tedd újra a rendszert !
Oké, de amenyiben nincs eredeti telepítőlemezed,akkor a W7 Home Premium is 25-28 000,-Ft.
Ami pedig a vállalati felhasználást illeti,csak egyetérteni tudok Veled.
Csak az ÖNGYILKOS jelöltek használnak nem EREDETI w7-et.
Szurkolok Neked és várok Tőled visszajelzést a folytatásról, leginkább Priviben (azt talán még meglett korom ellenére is észreveszem :U )

Üdv:
ela

A jó pap is holtig tanul.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.