Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55527) King Unique válasza Cufter (#55522) üzenetére


King Unique
titán

Szerintem ez eleve hardverfüggő dolog. Ahogyan egyesek állandóan szívnak Win7 USB 3.0-án való telepítése miatt, úgy másoknál (pl.nálam is) probléma nélkül működik.
Én 2,5" USB 3.0 HDD-re - ami természetesen USB 3.0 portra volt csatlakoztatva - a WintoUSB programmal raktam fel Win7-et. Nem volt semmi gond se a telepítéskor, se bootolás után. Szintén Lenovo laptopon volt próbálva és Intel USB 3.0 eXtensible Host Controller. Úgy emlékszem, hogy utána a rendszert is "belaktam" és a driverek is felkerültek, de továbbra sem volt gond.

Nem tudom nálad mi lesz a megoldás, de ha ennyire problémás, akkor lehet érdemesebb volna egy 8.1/10-es rendszerrel megpróbálni. USB 3.0 módot letiltani és csak 2.0 sebességen használni meg nyilván nem állapot, mert jóval lassabb lesz.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.