Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50920) SunMount3r válasza brd (#50917) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Úgy tűnik, hogy nyomkodhatom... :(

Microsoft Win7 hivatalos oldala szerint: azonos meghajtóra csak Copy-ra működik a darg and drop, másik meghajtóra meg csak Move-ra. Jobb és bal egér gombbal egyaránt.

Amire én emlékszem: bal egérgombbal Copy, jobb egérgombbal Move, meghajtótól függetlenül. (Vagy valami nagyon hasonló.)

Ritkán használom a Win Explorer-t, de határozottan emlékszem, hogy ez nekem régen máshogy működött (a fent leírt kényelmes módon). Képek rendezgetéséhez néha kénytelen vagyok az Explorer-t használni, mert a Total Commander-ben túl kicsik a thumbnail-ek és nem lehet jobb gombbal megnyittatni őket a Paint-el stb...
De a Copy hiánya teljesen használhatatlanná teszi így.

Ha mégis rosszul emlékeznék, akkor meg egyenesen nevetséges, hogy hogyan nem találhatták még ki ezt az egyszerű megoldást (bal click=copy/jobb click=move), egy elvileg rendszerintegrált file kezelőben ez alap funkció kellene, hogy legyen. Sokkal hasznosabb és logikusabb, mint ez a meghajtó szétválasztós dolog. Mi lehet ezen olyan nehéz megoldani? :F

(És most hagyjuk, hogy a Ctrl+bal clikk működik, nem ez a probléma).

Ha valaki mégis tudna rá megoldást akkor köszi! :) (Vagy legalább lecsekkolnátok pls., hogy nálatok is ilyen alapból?)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.