Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

Egy hasznos dolgot kívánok megosztani veletek, konkrétan azt, hogy lehet a Microsoft Edge böngészőben, illetve a Windows 10-ben blokkolni a hirdetéseket. Talán nem tévedek, abban, hogy ez sok Windows 7 rendszerről - Windows 10-re váltó fórumtársamnak jól jöhet.

Microsoft Edge - Adblock létrehozása - Útmutató

1. lépés: nyisd meg a Start menüt és keresd meg a Jegyzettömb alkalmazást.

2. lépés: kattints jobb egér gombbal a Jegyzettömb ikonra, és válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot. Ez azért fontos, mert a hosts fájl szerkesztéséhez emelt szintű (rendszergazdai) szerkesztő jogosultság szükséges.

3. lépés: a jegyzettömbben válaszd a Fájl> Megnyitás parancsot és nyisd meg a "C:\Windows\System32\driver\setc - könyvtárban a hosts fájlt. A fájlnak nincs és mentés után sem lesz kiterjesztése!

4. lépés: töltsd le az ad szerverek listáját, hogy mely linkeket kell blokkolni. A letöltött txt fájlt nyisd meg és másold a jegyzettömbbel. (ha az Edge-vel töltöd le, akkor eleve a jegyzettömbben nyílik meg)

5. lépés: a letöltött fájl tartalmát illeszd be a hosts fájl végére., majd ezt mentsd el a Ctrl + S billentyű kombinációval.

6. lépés: indítsd újra a gépet és élvezd a teljesen ad-mentes Windows 10 telepítést. :)

Azt, hogy az Edge, illetve a Windows 10 reklám mentes lehet - Larry Darrell-nek köszönhetjük!

Az AdBlock eredeti angol nyelvű leírása

Bár Larry Darrell nem írja én mégis javaslom, hogy az eredeti hosts fájlról készüljön biztonsági mentés egy másik könyvtárba!

A leírt hirdetés blokkoló "alkalmazást" megcsináltam a saját gépemen és azt tapasztaltam, hogy határozottan jó és üzemképes, nem okoz semmilyen zavart vagy problémát.

Mindezek ellenére mindenki a saját felelősségére végezze el a leírtakat. Nem tudok felelősséget vállalni az esetleges hibákért!

Samsem

(#50652) Doky586 válasza SamSem58 (#50651) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sokmindent nem kellett kitalálnia, mert ez nemcsak a 10-ben működik így de már a 8-ban, 7-ben és az XP-ben is ugyanígy volt... :B

(#50653) adika4444 válasza SamSem58 (#50651) üzenetére


adika4444
addikt

Honnan szedjem le a linkeket amiket be kellene másolni?

üdv, adika4444

(#50654) adika4444 válasza adika4444 (#50653) üzenetére


adika4444
addikt

Tárgytalan, megtaláltam az angol leírásban a linket.

üdv, adika4444

(#50655) Nessiel


Nessiel
csendes tag

Sziasztok!

Két napja problémám van a rendszeremmel. Amikor ki szeretném kapcsolni a gépet, akkor a kijelentkezés feliratnál megáll a gép és csak kényszerítve lehet kikapcsolni. Azóta minden használat után ez a helyzet. Van esetleg ötletetek a megoldásra? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#50656) SamSem58 válasza adika4444 (#50654) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Sorry, a letöltő link az éjszaka lemaradt - bár te ügyesen megoldottad, azért csatolom másoknak - a blokkolandó Ad szerverek listájának letöltése

Samsem

(#50657) SamSem58 válasza Nessiel (#50655) üzenetére


SamSem58
aktív tag

a kijelentkezés feliratnál megáll a gép és csak kényszerítve lehet kikapcsolni. - küld, valamilyen üzit, hogy melyik alkalmazás miatt nem kapcsol ki? Ha igen - ha nem, nézd a feladatkezelőben (billentyűkombináció: Alt + Ctrl + Delete - együttes lenyomása) hogy melyik progi fut a háttérben és azt állítsd le. Ha ez nem segít, illetve a feladatkezelő nem jelez háttérben futó alkalmazást, akkor vírus, illetve Malware progi is lehet a háttérben.

Szokott ilyet csinálni az én gépem is, de akkor jelzi, hogy melyik alkalmazás miatt nem kapcsol ki. Ilyenkor sok esetben elég az, ha várok, de van amikor vissza kell lépni. Javaslom, hogy mindenképpen ellenőrizd a feladatkezelőben, melyik progi(k) miatt nem kapcsol ki a gép, mert a kényszerített leállítástól sérülhet a Windows telepítése (nekem korábban megsérült - és a biztonsági mentésből kellett helyreállítani)

Samsem

(#50658) SamSem58 válasza Doky586 (#50652) üzenetére


SamSem58
aktív tag

ez nemcsak a 10-ben működik így de már a 8-ban, 7-ben és az XP-ben is ugyanígy volt... Induljunk ki abból, hogy egy újszülöttnek minden új... :) (én korábban az Adblock Plus progit használtam az Explorerhez és a Mozillához is - de az Edge (egyelőre?) nem enged 3. fél által készített progit telepíteni)

Samsem

(#50659) SamSem58 válasza Doky586 (#50652) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Mivel az éjszaka lemaradt az ad szerverek listájának linkje, pótolva a linket újra feldobtam a leírást.
tehát nem a szereplési vágytól fűtve tettem közzé újra :)

Sziasztok,

Egy hasznos dolgot kívánok megosztani veletek, konkrétan azt, hogy lehet a Microsoft Edge böngészőben, illetve a Windows 10-ben blokkolni a hirdetéseket. Talán nem tévedek, abban, hogy ez sok Windows 7 rendszerről - Windows 10-re váltó fórumtársamnak jól jöhet.

Microsoft Edge - Adblock létrehozása - Útmutató

1. lépés: nyisd meg a Start menüt és keresd meg a Jegyzettömb alkalmazást.

2. lépés: kattints jobb egér gombbal a Jegyzettömb ikonra, és válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot. Ez azért fontos, mert a hosts fájl szerkesztéséhez emelt szintű (rendszergazdai) szerkesztő jogosultság szükséges.

3. lépés: a jegyzettömbben válaszd a Fájl> Megnyitás parancsot és nyisd meg a "C:\Windows\System32\driver\setc - könyvtárban a hosts fájlt. A fájlnak nincs és mentés után sem lesz kiterjesztése!

4. lépés: töltsd le az ad szerverek listáját, hogy mely linkeket kell blokkolni. A letöltött txt fájlt nyisd meg és másold a jegyzettömbbel. (ha az Edge-vel töltöd le, akkor eleve a jegyzettömbben nyílik meg)

5. lépés: a letöltött fájl tartalmát illeszd be a hosts fájl végére., majd ezt mentsd el a Ctrl + S billentyű kombinációval.

6. lépés: indítsd újra a gépet és élvezd a teljesen ad-mentes Windows 10 telepítést. :)

Azt, hogy az Edge, illetve a Windows 10 reklám mentes lehet - Larry Darrell-nek köszönhetjük!

Az AdBlock eredeti angol nyelvű leírása

Bár Larry Darrell nem írja én mégis javaslom, hogy az eredeti hosts fájlról készüljön biztonsági mentés egy másik könyvtárba!

A leírt hirdetés blokkoló "alkalmazást" megcsináltam a saját gépemen és azt tapasztaltam, hogy határozottan jó és üzemképes, nem okoz semmilyen zavart vagy problémát.

Mindezek ellenére mindenki a saját felelősségére végezze el a leírtakat. Nem tudok felelősséget vállalni az esetleges hibákért!

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#50660) bolic


bolic
őstag

Sziasztok!

Legyalultam a kínai vírusokat a gépemről, csak az internet explorer 11 kezdőlapja mindig a http://search.safefinder.com/?st=sc&q= -ra utal, hiába állítva van az about:blank kezdőlap beállítás az ie11-en.

Feladatkezelőben kilőttem és töröltem a vírus, hijack, spy stb. programokat. Regedit-ben is turkáltam hogy az ie11 kezdőlapja link nem véletlenül benne van-e, de nincs semmi.

Még valami, msconfig.exe-ben is turkáltam, azokat is kilőttem.

Valami ötlet? :F :U :( Csak ez volt az utolsó helyreállítás, amit nem tudtam végrehajtani.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50661) Nessiel válasza SamSem58 (#50657) üzenetére


Nessiel
csendes tag

Megpróbálom. Köszönöm a segítséget :R

(#50662) SamSem58 válasza bolic (#50660) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Ez nálam is így volt, de az Edge-hez ajánlott #50659 alkalmazás (host fájl módosítása) ezt megoldotta. Már a beállított kezdőlap jelenik meg.

Samsem

(#50663) SamSem58 válasza Nessiel (#50661) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Ha találsz "hibásan működő" (nem leálló) progit, akkor azt vedd ki az automatikus indulásból vagy ha lehet (nem szükséges) akkor tiltsd le. Ha ez nem segítene, dobd fel újra a kérdést, vannak nálam többet tudók, akik biztosan írnak majd okosságokat.

Samsem

(#50664) kory24 válasza bolic (#50660) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Nálam a leljebb említett AdwCleaner segített ilyet megoldani.

(#50665) bolic válasza SamSem58 (#50662) üzenetére


bolic
őstag

Host fájlban nincs ilyen.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50666) adika4444 válasza SamSem58 (#50658) üzenetére


adika4444
addikt

Én is hasonlóan használtam bár Win7, de ezzel a hosts file megoldással jóval gyorsabb a böngészés, mert az AdBlockPlus kicsit lassította, viszont ez már nem lassítja...
Egy Pentiumos Acer TravelMate B115-m típusú gépen például láthatóan gyorsította a böngészést, PH sokkal gyorsabb, de az I3-as pöccre betöltő oldalai is méggyorsabbak lettek.
Egyébként én úgy tudom, hogy az Edge-hez majd jóval könnyebb lesz külső bővítményeket írni, ezért nem értem, hogy jelenleg miért nem enged futtatni semmilyet.

üdv, adika4444

(#50667) bolic válasza kory24 (#50664) üzenetére


bolic
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget, valóban sok kártékony bejegyzéseket talált a program, sajnos újraindítás után még mindig a keresőoldalra utal az ie11 kezdőlapja. :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50668) SamSem58 válasza bolic (#50665) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Host fájlban nincs ilyen - Meglepő lenne, ha nem lenne.... elérési út: C:\Windows\System32\driver\etc - az etc mappában találod a host fájlt - de ahhoz a Minden fájl beállítást kell használnod! (azaz NE legyen kiterjesztése a fájlnak!!!)

Samsem

(#50669) SamSem58 válasza SamSem58 (#50659) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Bocsi mindenkitől, mert a 3. pont hibás - a hosts fájl elérési útja helyesen = 3. lépés: a jegyzettömbben válaszd a Fájl> Megnyitás parancsot és nyisd meg a "C:\Windows\System32\driver\etc - könyvtárban a hosts fájlt. A fájlnak nincs és mentés után sem lesz kiterjesztése.

Samsem

(#50670) Doky586 válasza SamSem58 (#50669) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez itt nem a Win10 topic, úgyhogy nem kell tele floodolnod a topicot..

(#50671) SamSem58 válasza bolic (#50667) üzenetére


SamSem58
aktív tag

sajnos újraindítás után még mindig a keresőoldalra utal az ie11 kezdőlapja - én a regeditet többször is átnyálaztam, mégsem sikerült ezt megszüntetni (mert nem engedett minden bejegyzést törölni a Windows). Ám amint írtam is, a hosts fájl módosítása megoldotta a problémát.... C:\Windows\System32\driver\etc - az etc mappában találod a hosts fájlt (az etc mappában a Minden fájl beállítást kell használnod, mert a txt. kiterjesztést használva üresnek tűnik a mappa!)

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#50672) SamSem58 válasza Doky586 (#50670) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Ok! De a Adblock a Win10-nél és a Win7 nél is működik.... ha tévednék jelezd

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#50673) kory24 válasza bolic (#50667) üzenetére


kory24
őstag

Akkor esetleg kövesd ami ebben a videóban van: link

Van benne firefox, chrome és internet explorer-re vonatkozóan leírás.

Bár igaz, másik keresőt állít be, de hátha ugyanazzal módszerrel

[ Szerkesztve ]

(#50674) SamSem58 válasza kory24 (#50673) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Win7 op. rendszerrel az IE11-nél többször is átnyálaztam a regeditet, mégsem sikerült ezt megszüntetni (mert nem engedett minden bejegyzést törölni a Windows)... :(( Várom kíváncsian, hogy bolic fórumtársnak ez sikerül e.

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#50675) kory24 válasza SamSem58 (#50674) üzenetére


kory24
őstag

Értem. Nekem (még) win10 van fent. Ott sikerült ezzel a videoval meg a lentebb linkelt progival megszabadulni attol a féregtől vagy mitől.

(#50676) NEMO1968 válasza bolic (#50660) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Nemrég sz@...am én is ilyesmivel.
Csökkentett módban hálózattal indítva is azt a keresőt hozza be?
Nálam a Mozillát fertőzte meg a MYSEARCH123,de csökkentett módban rendesen indult a Róka.
Első lépésed az legyen,hogy megjeleníted a rejtett mappákat,fájlokat is.
Letöltöd [link] ezt,majd csökkentett módban ráuszítod a gépre.
Sajnos az ingyenes verzió csak megmutatja a szemét helyét,kézzel kell törölgetned.
Ez mellé még kory24 kolléga tanácsára is szükséged lesz.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#50677) SamSem58 válasza kory24 (#50675) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Win10-nél én módosítottam a hosts fájlt és ez megoldotta az IE11 problémáját is. A safefinder és a hozzá hasonlók search oldalak Malware progik - melyek erőszakosan rátelepülnek a gépre. A search progi nálam vagy a KMP - automatikus frissítésével, vagy az Advanced SystemCare frissítéssel települt - utóbbit már nem is használom.

Samsem

(#50678) kory24 válasza SamSem58 (#50677) üzenetére


kory24
őstag

Szerintem az a host-os megoldás nem az igazi...
Azzal csak blokkolod a géped hozzáférését a domain-hez. De attól még az ie indításkor próbálkozik csatlakozni, csak nem tud.
Ennyi erővel tűzfalban vagy routerben is tilthatnám a címeket.

Tehát sztem csak félmegoldás, jobb teljesen legyalulni az ilyeneket.

(#50679) fecske13 válasza user12 (#50650) üzenetére


fecske13
tag

Csökkentett módban minden úgy működik, ahogy annak kell. Mivel mostanában nem telepítettem semmit (egyedül a Dropbox frissült), így az van, hogy valamelyik Windows frissítés és az F-Secure nem férnek össze. Próbáltam úgy is, hogy újratettem az F-Secure-t ami elég régi és nem engedtem neki a frissítést, de úgy se volt jó.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#50680) bolic válasza kory24 (#50673) üzenetére


bolic
őstag

Megcsináltam, az se jó. :B

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50681) bolic


bolic
őstag

Letöltöttem a Google Search bővítményt és alapértelmezett keresőre raktam, akkor is megmarad a search.safefinder.com kezdőlap. :W :Y Hihetetlen! :F

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50682) zoo8800 válasza bolic (#50681) üzenetére


zoo8800
veterán

Ismerős a probléma, nekem is volt ilyen meghekkelt kezdőlapom.
Nekem a Delta Homes volt, az itt leírtak valamelyike segített. Egy Parancssor-szerű programot kellett futtatni. Már nem tudom, melyik lépés volt az.

rip and tear, until it is done

(#50683) bolic válasza zoo8800 (#50682) üzenetére


bolic
őstag

How to Remove Search.safefinder.com Homepage (Removal Help)

Ezt majd kipróbálom másik gépen. :K

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50684) bolic


bolic
őstag

Megtaláltam a megoldást!!!!!! :C :Y :R

Kiderült, hogy az ie11 asztali ikon tulajdonságot előhivatkoztam és "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" legyen az alapértelmezés és a kiegészítő utasítást töröltem a mezőről és jól működik!!!!

Nagyon megkönnyebültem! :K ;] :N :)) ;)

Ui.: valami kb. olyasmi %PnP% volt az utasítás!

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50685) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mennyire normális az, hogy beáll a frissen felrakott Win7 a frissítések közben mint a gerely?

Két magos gép, 2*1GB ram, emiatt 32 bites Win7 prof SP1 msdn iso került telepítésre. A frissítések keresése laza 40 perc volt, aztán rájött h. van 210 frissítés, 500 valamennyi MB, mondom tegyed fel.

3 óra múlva még mindig csak 140-nél tartott a frissítésekből, és az egér is alig ment arrébb. Na mondom itt memória gond lesz. A feladatkezelő szerint a trustedinstaller.exe megevett 1.8GB memóriát, ezért állt be minden mint a gerely.
Leállítottam a frissítéseket, ekkor több perc után lement 980MB-ra a folyamat ram használata, de nem tudta befejezni a leállítás, így magát a gépet állítottam le. Most folytatnám a frissítések felrakását, de ugye megint lesz vagy 40 perc mire egyáltalán kitalálja, hogy mit rakhatok fel.

Ez mostanában mennyire normális? Említettem a kollégáknak is a cégnél, erre a főnököm mondja, hogy az ő 32 bites Win7-én is ez a processz csak eszi a ramot meg pörgeti a gépet.
Kicsit olyan érzésem van, mint amikor az XP élete végén a "wuauclt.exe" művelt hasonló dolgokat a frissítések letöltésével, két vállra fektetve a gyengébb gépeket, némi szándékosságot vélek a dologban...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#50686) VeryByte válasza CPT.Pirk (#50685) üzenetére


VeryByte
őstag

Teljesen normális, sajnos.
Amit csinálni tudsz, hogy eleve hullámokban teszed fel a frissítéseket, akkor talán a további frissítések összeszedésére kevesebb idő kell neki.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#50687) CPT.Pirk válasza VeryByte (#50686) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes módon a visszalévő kb. 140 frissítést (most újakat is talált az előzőek miatt) meg fel tudta tenni fél óra alatt, a trusted meg nem evett többet 100 mega ramnál. :F Szokatlan nekem ez a dolog, mert Linuxok hasonló mennyiségű frissítést felraknak a telepítés 5-10 perce alatt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#50688) user12 válasza fecske13 (#50679) üzenetére


user12
őstag

Öröm az ürömben...hogy "csak" ennyi gondot okozott egy frissítés, mert jártam már úgy, hogy egy frissítés telepítése után nem indult el a win :D
Lehet, hogy érdemes volna újratelepíteni a windowst... ;)

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#50689) egykori válasza CPT.Pirk (#50685) üzenetére


egykori
őstag

Azt nem tudom, hogy normális dolog ez, de a melóhelyemen hétfőn tettem fel egy OEM-es CD-ről a W7Pro 64-et és 208 db frissítésnél állt meg, majd ezt követte 82 db frissítés az Office 2013 miatt. A gépben 4 GB RAM van és SSD-re telepítettem. Más egyéb progikkal együtt több mint egy munkanap volt az egész.
Akkor ítéld meg...

(#50690) DS39 válasza egykori (#50689) üzenetére


DS39
nagyúr

egyrészről szánalmas, másrészről érthető a MS hozzáállása a Win7-hez frissítési szempontból. már rég kellett volna kiadjanak rá egy SP2/3-at, főleg hogy úgy döntöttek hogy 2020-ig támogatott OS marad.
ha 2019-ben telepítik fel mennyi ideig fog tartani? :DDD

(#50691) adika4444 válasza DS39 (#50690) üzenetére


adika4444
addikt

Én pont ezeket az sp1-2 meg egyéb dolgokat kerülöm el integrált frissítésekkel megáldott Win-nel, például
oprend.hu
és nekem eddig nem voltak gondjaim vele, mindegyik itthoni gépen ez van, és semmi hátrányát nem tapasztalom.
És nem, nem warez, mivel lehet aktiválni megvett kulccsal.

üdv, adika4444

(#50692) DS39


DS39
nagyúr

amúgy lehet olyat csinálni, hogy egy DreamSpark-os (tehát nem oem) Win7 licence-szel két Windows legyen adott gépen aktiválva? gondoltam rá hogy frissítenék 10-re, de a jól belakott 7-esemet nem bolygatnám, így felmerült bennem hogy egy másik partícióra telepítem, aktiválom, majd upgrade 10-re.

adika4444: tudom, hogy van ilyen, de érted, a gyártó által még 5 évig támogatott rendszerénél miért nem lehet ezt hivatalosan is megoldani? oké vedd meg, vagy frissíts az újra, de akkor is.. akkor minek támogatják?

[ Szerkesztve ]

(#50693) Doky586 válasza DS39 (#50692) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Macriummal csinálsz egy imaget egy másik hdd-re (fileba) a win7-edről, majd frissítés win10-re, megnézed hogy a 10 aktiválódott-e; ezután visszateszed image-ből a win7-et ahogy előtte volt (a win10 törlődik). Innentől kezdve akár egy üres hdd-re (v partícióra) is telepítheted a win 10-et a win7 mellé ugyanazon gépre. Mindkettő legális és aktivált lesz...

(#50694) DS39 válasza Doky586 (#50693) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi, végül is ez egy jó megoldás. :)

(#50695) SamSem58 válasza kory24 (#50678) üzenetére


SamSem58
aktív tag

jobb teljesen legyalulni az ilyeneket. az tény, ám mi van olyankor amikor nem lehet legyalulni. Én megpróbáltam, de egyetlen egy kulcsot meghagyott az IE - vagyis nem engedte módosítani. Akkor a félmegoldás is jobb, mint a rendszer újratelepítése. Mozillánál is volt ilyen "élményben" részem, ott töröltem a progit, és újraraktam, de ezt Win 7 op. rendszernél az IE esetében nem lehetett megtenni.

Samsem

(#50696) bolic


bolic
őstag

Nos, találtam másik internet explorer 11-et a Start menüben, meg akarom mutatni a képet mármint a bizonyítékot. :K

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50697) bolic válasza bolic (#50696) üzenetére


bolic
őstag

Akartam szerkeszteni, túl késő volt.

Szóval a Számítógép-kezelés-ben is turkálni kell, találtam 2db SNP hozzáférést és Total Commander-ben is töröltem. Úgy tűnik hogy végleges. :))

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50698) gabor7th


gabor7th
addikt

Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy Windows 7 alatt azt írta ki, hogy a hálózati adapterhez nincs illesztőprogram, pedig hát van, hisz korábban működött. Hogyan töltsek le újat? Az én gépemmel kapcsolatban milyen adatok kellenek, hogy megtaláljam a neten a megfelelő illesztőprogramot, mert amit letöltöttem nem volt jó. Realtek Ethernet Controller... vagy mi más kell?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#50699) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Win7 mellé szeretném egy másik partícióra felrakni a Win10-et, de a mocsok "valami" miatt nem engedi.

Mit csináljak, hogy telepíteni tudjam?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50700) Doky586 válasza Predator2 (#50699) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Magyarul van. Oda van írva Egyértelmű. Dinamikus lemezre nem telepíthető.. Töröld róla a partíció(ka)t.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.