Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) vlevi válasza Predator2 (#50699) üzenetére


vlevi
nagyúr

A probléma igazi oka nme lathato ezen a képernőn. Gondolom mbr particios tábla, nem pedig gpt. Az mbr egyik korlátja, hogy egy hdd-n csak 4db elsődleges oarticio lehet, és csak masodlagos particiokkal lehet ennél tobb reszre osztani a hdd-t. Oprendszer viszont nem telepithető másodlagos particiora. Emiatt sajnos nem fogod tudni telepiteni a win10-t erre a hdd-re.

(#50702) Predator2 válasza vlevi (#50701) üzenetére


Predator2
addikt

Igen, mbr. Egy 250Gb-os SSD.

" Az mbr egyik korlátja, hogy egy hdd-n csak 4db elsődleges oarticio lehet, és csak masodlagos particiokkal lehet ennél tobb reszre osztani a hdd-t. Oprendszer viszont nem telepithető másodlagos particiora. Emiatt sajnos nem fogod tudni telepiteni a win10-t erre a hdd-re."

A vicces a történetben, hogy ahová a win10-et szeretném, ott előtte egy win8.1 volt.
Nem használtam, nyomtam rá egy formázást, és oda akartam rakni.
Valami még így sem gömbölyű mert ez az indítóképernyő még mindig megmaradt!
[link]
Lehet vele valamit, kezdeni, hogy legalább ez eltűnjön?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50703) Predator2 válasza Predator2 (#50702) üzenetére


Predator2
addikt

Az utolsó megoldódott!

Érdekes ebben a felállásban win8.1-et lehetett de win10-et már nem.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50704) vlevi válasza Predator2 (#50703) üzenetére


vlevi
nagyúr

Csak tippelek, de szerintem az a helyzet, hogy a win10 még szeretne létrehozni partíciót, és azt nem tudja megcsinálni, a 4 db-os korlát miatt. A win8 fenn van, az addíg oké, de látod, a win8 is telehajigálta a saját partícióival azt a helyet, ahova telepítetted, a win10 is ugyanezt akarná csinálni. Kellene neki, gondolom 2-3 particio, a boothoz, recovery image-hez

(#50705) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Win 7 alatt mi a legegyszerűbb módja annak, hogy egy olyan rendszer visszaállítást tudjak csinálni, amin a frissen felrakott, frissített, feldriverezett rendszer jön vissza csak, semmilyen később felrakott szoftver (családtagok és a malware-ek mese sajnos :N )?

Itt is kellene egy külön partíció, amin a mentés-kép van nem (xp-nél így csináltam még)? Melyik az általánosan ajánlott szoftver erre?

Vagy simán a Windows beépített visszaállítását is lehet erre használni?

[ Szerkesztve ]

(#50706) brd válasza vlevi (#50701) üzenetére


brd
nagyúr

Oprendszer viszont nem telepithető másodlagos particiora.

Maradjunk annyiban, hogy aktív partíció nem lehet másodlagos. De ettől még az aktív partícióra települő OS-betöltő onnan tölt be OS-t, ahonnan akar (NT óta hivatalosan már a Windows is).

The only real valuable thing is intuition.

(#50707) csubuka válasza csubuka (#50705) üzenetére


csubuka
addikt

*Vagy sima system restore elég mindenkinek? Szerintem azért van olyan helyzet, ahol kellhet egy fresh install egy kattintásos felrakása. Azért fél évente évente nem árt a normális sebességért.

Vagy a win7 beépítettsystem restore által felkínált image-es megoldás az ugyanez? Szóval 7 alatt már nem kell 3rd party program a visszaállításhoz?

[ Szerkesztve ]

(#50708) vlevi válasza brd (#50706) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, így a pontos. A teljes rendszernek nem kell azon a partíción lennie. Mint ahogy az UEFI esetén én is többször írtam már, hogy az UEFI boot partíciónak FAT-nak kell lennie, de ez nem jelenti, hogy a rendszer is ezen a partíción lesz.
A gond inkább az az elsődleges és kiterjesztett partíciókkal, hogy a 4db elsődleges partíciót már a win7 (8?), szóval az elsőnek telepített rendszer elhasználta saját céljaira, emiatt a következőnek telepítendő rendszer már nem tud felvenni magának egy olyan új, elsődleges partíciót, amiről a botlás indulhatna.

(#50709) brd válasza csubuka (#50707) üzenetére


brd
nagyúr

Így van, az lement mindent. Max. a telepítő kell a visszaállításhoz.

The only real valuable thing is intuition.

(#50710) brd válasza vlevi (#50708) üzenetére


brd
nagyúr

Nem tudom, a Win10 mit csinál, de eddig ez úgy volt, hogy ha volt aktív partíció, akkor oda hányta a betöltő dolgait (ha ismerte a rajta lévő filerendszert persze), ha nem volt, akkor az első primaryból csinált aktívat (ha primary sem volt, akkor csinált partíció(ka)t is magának).

The only real valuable thing is intuition.

(#50711) Doky586 válasza csubuka (#50705) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Minden szempontból a Macrium jobb mint a beépített. Simán fileba kell menteni és onnan visszaállítani pendriveal. [link]

(#50712) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

A DPC Latency Checker-el keresem a megoldást a zenelejátszáskor történő 'pattogásra'. Ha minden igaz (és lehet hinni a program leírásának), akkor valószínűleg egy eszköz okozhatja a problémát. Az Eszköz Kezelőben nekem ezeket a USB vezérlőket listázza: [link], nem sok ez kicsit, vagy ez normális? 3 db. USB portom van. Valamint az egér vezérlőim listája: [link]

Ezek közül kérdezném, hogy melyiket lehet biztonsággal "Disbaled"-ra rakni, amíg ellenőrzöm a Latency Checher-ben, hogy van e valami pozitív hatása? Esetleg olyan közülük ami teljesen felesleges lenne? :F

A LAN és WLAN adaptereket már próbáltam, úgy tűnik nem azok okozzák a terhelést...

A válaszokért köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#50713) csubuka válasza Doky586 (#50711) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm, megnézem.

(#50709) brd: Kikísérletezem, hogy melyik legyen majd. Köszönöm a segítségeteket!

(#50714) Predator2 válasza vlevi (#50704) üzenetére


Predator2
addikt

Töröltem a "felesleges partíciókat" de így sem akarja.

Erre az ssd-re csak akkor fogok tudni Win10-et felrakni ha Win7-et legyalulom?
Hihetetlen, hogy win8.1 nem nyavalygott, simán felment.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50715) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Egy programot telepítenék fel, de telepítés közben megszakad (win 7 x64-en) ezzel a hibaüzenettel:
"Error writing to file: DroidExplorer.ShellExtension.dll. Verify that you have access to that directory."
error code: 2350

Kipróbáltam rendszergazdai jogosultsággal futtatni és más meghajtóra, könyvtárba is telepíteni, de ugyan azt a hibát írja ki telepítés közben.

Esetleg valami még kell hozzá, külön feltelepíteni, és ha igen, pontosan miket?

(#50716) Intruder2k5 válasza Ice&Lime (#50715) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A program leírásában feltehetően benne van, hogy Win7, illetőleg ezen belül is 64bit kompatibilis-e. Nem lehet, hogy ez a gond?

(#50717) Ice&Lime válasza Intruder2k5 (#50716) üzenetére


Ice&Lime
veterán

A programnak van x86-os és x64-es változata is, természetesen az x64-eset akarom telepíteni, egyébként az x86-ossal el sem indulna maga a telepító program az x64-esen.

(#50718) SunMount3r válasza Ice&Lime (#50717) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Miért ne indulna el?

(#50719) Ice&Lime válasza SunMount3r (#50718) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Akkor most csakis a te kedvedért kipróbáltam és íme: you arre attempting to install the x86 version of droidexplorer which is not supported on this platform. please download the correct installer for your platform (x64).
Ezért. Ha van belőle x86 és x64, az nem véletlen, és az x64-et kell telepíteni egy x64-es os.-en, az már más tészta, hogy pl. firefox-nak nincs külön x64-es telepítője.

(#50720) Doky586 válasza Predator2 (#50714) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Megmondtam.. minek szivatod magad a dinamikus kötettel??

(#50721) SunMount3r válasza Ice&Lime (#50719) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Okés, csak abból indultam ki, hogy 64-esnek kompatibilisnek kellene lennie minden 32-essel, de ha ez a telepítőbe beépített védelem, akkor más tészta...

(#50722) Ice&Lime válasza SunMount3r (#50721) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Hát az, de jó volna valahogy feltelepíteni.

(#50723) SunMount3r válasza Ice&Lime (#50722) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Talán meg kéne tudni, hogy a ShellExtension.dll-t melyik könyvtárba akarja rakni pontosan, lehet valami jogosultság/attribútum védelem van azon a könyvtáron. System32?!

Tipp 2: talán még a Vírusirtó átmeneti kikapcsolása...

[ Szerkesztve ]

(#50724) Predator2 válasza Doky586 (#50720) üzenetére


Predator2
addikt

Elhiheted nem szándékosan! De nem hagyja megformázni sem.
Csak akkor fogom tudni felrakni a Win10-et ha legyalulom a Win7-et?
Vagy a maradék helyet (dinamikus) át tudom formázni valami mássá, hogy jó legyen win7-nek de win10 is menjen?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50725) Doky586 válasza Predator2 (#50724) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt már akkor elb*s**ad amikor évekkel ezelőtt dinamikust választottál Alaplemez helyett.. [link]

(#50726) vlevi válasza Predator2 (#50714) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az a baj, hogy nem tudod törölni.
A kiterjesztett, vagy másodlagos partíció azt jelenti, hogy azon belül vannak a partíciók. Attól, hogy törlöd a kiterjesztett partícióból a másodlagosat, attól még sajnos nem tudsz elsődlegeset létrehozni, azért, mert az újonnan létrehozott másodlagos partíció az a kiterjesztetten belül lesz, akkor is, ha összze...-od magad.
Ezen tényleg csak az segít, ha a teljes HDD-t törlöd, és újrakezded az egészet. De akkor lőttek a most meglévő rendszernek is.

Vagyis, amit most látsz a lemezkezelőben, a két ződ partíció, az a két elsődleges. Az a bootolható. A másik, a fekete, az pedig már a másodlagos partíció, és további lemezpartíciók már csak a másodlagoson belül hozható létre.

És hiába törlöd le azt a megmaradó részt is, akkor sem fogsz tudni továbbléni, mert a 4db-os korlátba mindig beleütközül.

"Ezt már akkor elb*s**ad amikor évekkel ezelőtt "
Akkor még nem gondolkodott az ember a különbségeken. Én évekkel ezelőtt telepítettem a rendszert, és akkor sem (és most sincs) választási lehetőség Windows telepítés közben. Volt egy 128Gigás SSD-m, teljesen üresen, azt mondtam neki, hogy next-next-next-finish, és fenn volt.

[ Szerkesztve ]

(#50727) csubuka válasza Doky586 (#50711) üzenetére


csubuka
addikt

Nekem igazan csak az kell hogy a teljes adott pillanat-beli allapotot vissza tudjam tolteni. Semmi extra.

Most megneztem a windows kiirt egy kepet a kulso vinyora, majd irt egy recovery dvd-t es ennyi. Gondolom ha baj van arrol bootolok, majd bedugom usbbe a kulso vinyot es mindent legyalul a geprol es feltolja az image-et. Nekem ennyi eleg, a 3rd party alkalmazasokat nem szeretem annyira. De ha van az en nezopontombol elonye (sima teljes visszaallitas, semmi fancy dolog) akkor azzal is csinalok egy backupot.

[ Szerkesztve ]

(#50728) Doky586 válasza vlevi (#50726) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"a fekete, az pedig már a másodlagos partíció"
Kinagyítom neked.

Fekete az particionálatlan terület.

[ Szerkesztve ]

(#50729) Predator2 válasza Doky586 (#50725) üzenetére


Predator2
addikt

Nem én hibáztam, hanem a szutyok win7 telepítő. Esélyem nem volt mást választani.
De sajnos sehogy nem engedi azt a részt átkonvertálni. Így viszont nem tudom felrakni a win10-et

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50730) Predator2 válasza Predator2 (#50729) üzenetére


Predator2
addikt

Ha már felmerült. Mivel a telepítő alap esetben dinamikus partíciókat csinál. Hogyan tehetem azt másfajtává?
Előtte be kell kötnöm a hdd/ssd-t egy már működő gépbe? És ott leformázni? Vagy hogyan?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50731) brd válasza Predator2 (#50730) üzenetére


brd
nagyúr

Nem csinál alapesetben dinamikust, az biztos, max. ha valaki belenyúlt a telepítőbe. Vagy már dinamikus volt a lemez, amikor elindult a telepítő.

The only real valuable thing is intuition.

(#50732) Doky586 válasza Predator2 (#50729) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Nem én hibáztam, hanem a..."

Természetesen !
Az ember sose hibázik, csak a gép..! :K

(#50733) Predator2 válasza Doky586 (#50732) üzenetére


Predator2
addikt

El kell ismernem igazad van. Hibáztam, mert azt hittem, a Microsot tudja mit csinál. Tévedtem. ;)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50734) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! Tökre láma kérdés. Iszonyatosan benéztem egy progit (vírus szerűt) ill. gondoltam legyalulom a gépem és újrarakom a Win7-et de ahogy a Win7 lemezről bootolok be, nincs egér, nincs bill (wirelessem van). Hiába dugok előre egeret, hiába dugok be kábeles egeret, egyszerűen semmi visszajelzés. Újraindítom a gépem és lásd, van egér, van billenytűzet (a Win7 alatt). Hogy tudom így újrarakni a gépem? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#50735) Intruder2k5 válasza Geryson (#50734) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az első USB portban sokszor nem működnek eszközök a belső kábel miatt, szerintem mindenképpen a gép hátuljába dugd a vezetékes egeret, és akkor mennie kell neki.

(#50736) Geryson válasza Intruder2k5 (#50735) üzenetére


Geryson
addikt

Ott sem megy, még a kábeles sem... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#50737) kory24 válasza Geryson (#50734) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

BIOS-ban van valami USB Legacy mód vagy hasonló azt kapcsold be.

Régen XP telepítésnél jártam így hogy oprendszer elött nem volt usb-s billentyűzet, így nemtudtam gombot nyomni hogy telepíteni akarok :)

(#50738) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!
A napokban igen idegesítő problémába futottam több Windows 7 Home Premiumot futtató gépen is:
Minden nap új frissítést jelez, megpróbálja telepíteni, majd a frissítési előzményeket teleszemeteli a fontos frissítésként jelzett, sikertelenül telepített Frissítés Windows 10 Home-ra bejegyzéssel.

Mellesleg, még jó, hogy sikertelen. Senki nem engedélyezte neki a frissítést. Akkor miért próbálkozik?
Azt még elviselem, hogy hónapok óta ott virít az óra mellett "A Windows 10 beszerzése" ikon. Az ezt generáló frissítést nem távolítottam el, mert még meggondolom a következő egy évben, hogy frissítsek-e. (De nem most, hanem majd ha lesz időm vele foglalkozni. Meg egyelőre nem is tetszik az adatgyűjtési próbálkozása. Ne már Bill mondja meg, mikor lakjak be egy új rendszert!)

Hogyan lehet ezt a jelenséget megszüntetni? Ha kézzel rákeresek a frissítésekre, nem jelzi, hogy lenne új, így elrejteni sem tudom; de minden nap telepíteni akarja ezt. Ennek a frissítésnek száma sincs, így a Tudásbázisban sem tudok rákeresni.

Mivel távol élő rokon általam menedzselt gépéről is szó van, az automatikus frissítést nem akarom kikapcsolni.

Van rá megoldás? Mást is "boldogít" a MS?

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#50739) gabor7th


gabor7th
addikt

Van valaki aki meg tud oldani egy olyan problémát, ami driver hibának tűnik, de driver frissítés nem oldja meg. Írtam róla a ide, de azóta néztem az angol netet is és sokaknak problémája , de nem találtam működő megoldást. Egy nap sincs és elveszem a Win7-em.
Hálózati adapter probléma címmel nyitottam rá topicot.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#50740) Intruder2k5 válasza gabor7th (#50739) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Légyszíves ne szórd tele ezzel az egész fórumot, írd be egy, esetleg kettő megfelelő topikba, de ne minden szembe jövőbe, főleg ha annak köze sincs a kérdésedhez. Egy-egy kérdésnek külön topikot nyitni pedig abszolút felesleges, ráadásul szabályellenes is, és várhatóan rövid időn belül be is zárják.

Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#50741) gabor7th válasza Intruder2k5 (#50740) üzenetére


gabor7th
addikt

Óké... Többet nem. Csak nagyon sürgős lenne.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#50742) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Asztali PC-n startmenüből leküldtem a win-t alvó módba...onnan sem egérmozditásra,sem kattintásra,sem a billentyűzet bármely-vagy "Wake Up" gombjára sem indul...vagyis feléled,mert hallani,de a monitor (DVI-vel) marad power saving mode-ban.... áramtalanitás után ,főkapcsolóval bekapcs(power led NEM világít),beröffen a win,de rögtön lemegy sleepbe....monitor végig kussban....hogy élesztem fel?? :W

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#50743) gabor7th


gabor7th
addikt

Mi lesz akkor, ha a Win7-em nem tudom aktiválni? A kulcsot nem fogadja el és egy hiba miatt nem tudom netre kötni, hogy a telefonos szolgáltatóval elintézzem. Lezár a gép? Ha újratelepítek a lejárat után mindent akkor még lehet aktiválni?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#50744) Intruder2k5 válasza gabor7th (#50739) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az eszközkezelőben ha rámész a hálózati adapter tulajdonságaira, és azon belül a részletek fülre, meg tudod nézni a hardver azonosítót? Jobb klikkel másold ki, és keress rá Google-el.

Így valahogy...

Találat: http://www.driveridentifier.com

(#50745) gabor7th válasza Intruder2k5 (#50744) üzenetére


gabor7th
addikt

Az eszközkezelőben nem látja a hálózati adaptert.

Angol nyelvű oldalakat néztem és ott voltak olyan megoldások, hogy:

-Ne Realtek drivert tegyek fel
-BIOS-ban LAN kikapcsolni, bekapcsolni
-Rendszervisszaállítás sem segít
-Áramtalanítsuk teljesen a gépet tíz percig
-Vegyük ki a RAM-ot tíz percre
-Teljes újrateepítés
-Új hálókártya

Volt olyan, hogy valakinek ezektől megjavult valakinek nem. Én szinte mindent megpróbáltam és nem megy, pedig aktiválnom kéne a Windows-t, de nem tudom, mert nincs net.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#50746) #14595328 válasza gabor7th (#50743) üzenetére


#14595328
törölt tag

Telefonos aktiváláshoz szerintem nem kell netkapcsolat.
answers.microsoft.com

[ Szerkesztve ]

(#50747) Intruder2k5 válasza gabor7th (#50745) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ismeretlen eszközként (egyéb eszközök alatt) sem szerepel az eszközkezelőben? Akkor mire akarsz drivert telepíteni? Ez esetben lehet meghalt a chip az alaplapon, vagy ha már kártya van a gépben akkor azon. Megoldás, vegyél egy hálózati kártyát, tedd be egy üres slot-ba, és azt jó eséllyel fel fogod tudni telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#50748) gabor7th válasza #14595328 (#50746) üzenetére


gabor7th
addikt

Hi köszönöm ebbe bele sem gondoltam. Néztem azonnal is, de azt írja a netchatük, hogy nincsenek ott. Valaki tudja a helyes telefonszámot? Már talán nincs egy órám se.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#50749) Intruder2k5 válasza gabor7th (#50748) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Már talán nincs egy órám se."

Jahh... Meddig lehet használni Win7-et aktiválás nélkül? 30 napig? Bár lehet nem jól tudom, de ez akkor miért most jutott eszedbe?

Magyar helpdesk-ek sajnos sokszor ilyenek, nem csak MS esetén, így ha SOS a dolog, marad valami külföldi szám, és persze elő kell venni az angol tudást.

Egyébként ha jól tudom aktiválni bármikor lehet, csak nem enged majd bejelentkezni a gép, hanem lesz leállítás, meg aktiválás lehetőséged.

[ Szerkesztve ]

(#50750) #14595328 válasza gabor7th (#50748) üzenetére


#14595328
törölt tag

Ki fogja írni a telepítési azonosítóval együtt, amikor csinálod. Fejből passz sajnos.

A telefonszám

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.