Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48751) csabyka666 válasza steve24 (#48750) üzenetére


csabyka666
addikt

Én kapásból olyan telepítőt használok, amiben benne van az SP1, akkor még azzal sem kell foglalkozni.
Fontos még, hogy ne a házilag összetákolt telepítőket használjuk, hanem eredeti MSDN verziókat. Ezeket a Microsoft honlapjáról már nem lehet elérni, viszont torrenten meg lehet találni szinte mindegyiket. Ezek letöltése nem illegális, ugyanis ezek a telepítők 30 napos próbaverziók - még mielőtt itt warezolással gyanúsítana meg valaki. :)

Úgy telepítsd, hogy közben ne adj neki netet, és a telepítés után az első dolog legyen a frissítések kikapcsolása.

Én ki szoktam kapcsolni az UAC-t is, hogy ne magyarázzon mindig, de ez nem függ össze a frissítésekkel, csak élvezhetőbbé teszi a gépezést.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#48752) konci79


konci79
őstag

Alvó módból hogy tudok egyből asztalra lépni,hogy kihagyjam a felhasználós képet?
Nem találom... :F

(#48753) bon válasza csabyka666 (#48751) üzenetére


bon
őstag

MSDN telepítők letöltése nem LEGÁLIS torrent-ről meg pláne nem. Nem hiába msdn előfizetéssel lehet elérni hivatalosan. Ja és a trial időszak se 30 nap a valóban kipróbálásra szánt változatoknál.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#48754) bon válasza csabyka666 (#48749) üzenetére


bon
őstag

Frissítés feltelepítése nem felesleges!

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#48755) LonGleY válasza csabyka666 (#48749) üzenetére


LonGleY
veterán

Légy szíves, hozzáértés hiányában ne posztolj ide! Alapvető fontosságú a frissítések felpakolása.

bon: Senkit nem érdekel, hogy legális-e vagy sem. Egy normális, MSDN alapú, de frissített változat a legjobb. Ha akarod, legális kulccsal aktiválhatod, ráadásul nem kell szenvedni az update-ekkel. Aki mégis így tesz morális kérdések miatt, az úgy jár...

konci79: Személyre szabás > Képernyőkímélő > Energiaellátási beállítások módosítása > Séma beállításainak módosítása > Speciális energiaellátási beállítások módosítása > Jelszókérés ébresztéskor > Nem

[ Szerkesztve ]

(#48756) konci79 válasza LonGleY (#48755) üzenetére


konci79
őstag

Bakker...Újfent köszönöm :R

(#48757) csabyka666


csabyka666
addikt

@ bon:
De, legális, teljesen mindegy, honnan van. A torrent a legegyszerűbb megoldás, de ha a szomszéd srác adja oda a trial verziót floppy lemezeken, az is legális. Az infó az MS ügyfélszolgálatától származik, nem én találtam ki. Egyébként kérésre ők is küldenek ilyen telepítőmédiákat, amiket aztán aktiválni kell.

@ LonGleY:
Oké, pakoljátok fel, ez mindenkinek a saját döntése.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#48758) LonGleY válasza csabyka666 (#48757) üzenetére


LonGleY
veterán

Vírusokkal szemben az elsődleges védelem...

(#48759) brd válasza csabyka666 (#48749) üzenetére


brd
nagyúr

Aztán azt tudod-e, hogy néhány kivételtől eltekintve a Service Pack is csak update-gyűjtemény...? :U

Kuruc2: Még ezt (neked az kell, hogy ne kelljen lenyomni) nézd meg, aztán így távolról nincs ötletem. Esetleg a programot telepítsd vissza, és nézz körül a beállításaiban.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#48760) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#48737) üzenetére


Kuruc2
senior tag

up

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#48761) csabyka666 válasza brd (#48759) üzenetére


csabyka666
addikt

Felőlem akár az is lehet, de elég kellemetlenséget okozott már nekem az update ahhoz, hogy ne használjam.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#48762) LonGleY válasza csabyka666 (#48761) üzenetére


LonGleY
veterán

A hiba az ön készülékében van.

(#48763) brd válasza csabyka666 (#48761) üzenetére


brd
nagyúr

Van néhány el'zart frissítés, az biztos, de erre van a rendszervisszaállítás, esetleg egy nagyobb csomag előtt egy image-alapú mentés...

The only real valuable thing is intuition.

(#48764) csabyka666 válasza brd (#48763) üzenetére


csabyka666
addikt

Én konzervatívan állok a témához, nem frissítek, és nincs is gondom a rendszerrel. Szívtam már vele, elég volt!
A ghostolás nagyon jó megoldás ilyenre, de most komolyan, ezt 10-ből 7 felhasználó nem tudja megcsinálni, 2 meg tudná valósítani, de nem szórakozik vele, 1 pedig meg is csinálja.

Az a helyzet, hogy nem mindenki "szuperuser", ezért én inkább azt mondom, hanyagoljuk a frissítéseket. Egy jó vírusirtó jó tűzfallal untig elég. Hozzáteszem: szerintem, szóval ne kövezzetek meg érte.

A kolléga gépét szinte biztosan a Win frissítések rontották el, szerintem jó javaslat volt, hogy ne telepítse őket.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#48765) Tomcsi2012


Tomcsi2012
tag

Üdv mindenkinek.

Van 1 játék eredeti stilusban,de mikor befejezem a játékot,kilépek vele a vinyo több mind 1 percig olyant csinál,mint ha valamit mentene,de mikor leállitom a gépet is,van 1 ablak ami nem zárul be,hátérbeli programok futnak,csak nemtudom,hogy melyik nemzárul be,mert nincs kiirva.Van,vagy létezik E olyan program,ami kimutatja,hogy melyik ablak van nyitva,ami nem zárult be és emiat dolgozik a vinyo,mint ha mentene valamit.
Elöre is köszi a segitséget.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48766) brd válasza csabyka666 (#48764) üzenetére


brd
nagyúr

Nem kövezünk meg, csak ne terjeszd, mert butaság. Mit csinál pl. a vírusirtó azzal az általa valamiért nem ismert kártevőt tartalmazó, és szándékosan rosszul formázott dokumentummal, ami a nem telepített frissítés miatt biztonsági lyukat nyit a gépeden?

Tomcsi2012: Mennyi RAM van a gépedben, mennyi foglalt belőle a játék indításakor és melyik játék ez?

The only real valuable thing is intuition.

(#48767) LonGleY válasza Tomcsi2012 (#48765) üzenetére


LonGleY
veterán

Process Monitor

Milyen az az eredeti stílusú játék? :) Egyszerűbb lenne, ha írnád, hogy mi az.

(#48768) Tomcsi2012 válasza brd (#48766) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Hitachi 1000 gigabályt,foglalt terület 500 G. A játék neve farming simulator 2015 eredeti játék.Lemezröl lemez képböl ISO fájt csináltam és ezt használom,mind inditoként.

[ Szerkesztve ]

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48769) brd válasza Tomcsi2012 (#48768) üzenetére


brd
nagyúr

RAM alatt a RAM-ot értettem (ez az, amit pl. a feladatkezelőben a teljesítmény fülön, fizikai RAM-nak hív).

The only real valuable thing is intuition.

(#48770) Tomcsi2012 válasza brd (#48769) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Ram 16 GB DDR 3,,4 magos proci.

[ Szerkesztve ]

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48771) szami777


szami777
addikt

Üdv, a következő a problémám:
Letöltöttem egy fekete win7 témát (Concave), ami az egész rendszernek adott egy feketés stílust.
Nincs is vele baj, de sajnos az office,jegyzettömb is fekete hátterű lett, fehér betűkkel.
Nem tudjátok, van-e rá mód, hogy ezt visszaállítsam normálra úgy, hogy a feketés téma megmaradjon?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48772) Lauda válasza szami777 (#48771) üzenetére


Lauda
félisten

Az officeban a beallitasok, office szemelyes beallitasoknal tudod az alapertelmezett temat valtoztatni, lehet oda is beintegralodott a concave. Probald meg ott visszaallitani a feher-re. Vagy a tervezes, oldalhatter opcional tudod a hatter szinet valtoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#48773) szami777 válasza Lauda (#48772) üzenetére


szami777
addikt

Köszönöm a választ, végül hosszas keresgélés után a win7 téma speciális beállításaiban vissza tudtam állítani. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48774) brd válasza Tomcsi2012 (#48770) üzenetére


brd
nagyúr

Indítsd el a következőt parancssorból, futtatásból, vagy a Start Menu keresőből:
perfmon /res
Válaszd ki a Disk fület, rendezd Total szerint a Disk Activity kategóriát, majd indítsd el a játékot, és játszogass addig, amennyi után jelentkezni szokott a probléma. Amikor aztán bezárod a játékot, figyeld meg, hogy a Disk Activity alatt melyik az első néhány programnév.

The only real valuable thing is intuition.

(#48775) Tomcsi2012 válasza brd (#48774) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Nem nagyon értek hozzá,de megprobálom a leirtak alapján megteni.De rájötem arra is,hogy a játék ISO fáját inditom el,de a játékot nem töltöm be,csak kilépek és ugyanazt teszi,mint ha az egész játékot töltötem volna be.Ha valami lesz jelzek neked.Elöre is köszi.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48776) Tomcsi2012 válasza brd (#48774) üzenetére


Tomcsi2012
tag

A Start Menu keresőböl: elinditotam a perfmon /res_et,de Disk fület nemlelek,ami benne van menü:átekintés, CPU,memoria,lemez és hálozat.Bocsi de ezt nemértem,hogy Válaszd ki a Disk fület, rendezd Total szerint a Disk Activity kategóriát.Leirnád részletesebben,ha kérhetnélek,mert nekem magas ez.Elöre is köszi.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48777) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!
Win 7 indításkor kiírja, hogy "windows konfigurálásának előkészítése, ne kapcsolja ki..."
Pár perc után kikapcsol és kezdi elölről.
Ezt 4x-5x eljátssza, mire feláll a rendszer.
Mi lehet vele?
(Azon kívül, hogy kuka)

#?*@&!

(#48778) brd válasza Tomcsi2012 (#48776) üzenetére


brd
nagyúr

A Disk magyarul Lemez gondolom, a Total talán teljes, a Disk Activity pedig Lemezaktivitás lehet, a többi magyarul volt. :)

The only real valuable thing is intuition.

(#48779) Tomcsi2012 válasza brd (#48778) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Már rájötem,csak én ritkán használom ezt a jelzést cd,dvd,igy egyszerü kimondani.Vissza térünk a problémához.Küldök 2 képet,az egyik mikor csend honul, a másik mikor betöltöm a játékot,de nem játszok.Ahogy elnézem,nagyon sok minden fut,mikor kilépek a játékbol,honan lehet megtudni,hogy melyiket kel kikapcsolni,melyiket nem.Igy tudtam megoldani,ha erre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48780) DS39


DS39
nagyúr

ez normális?

nem jelez hibát a zászlónál (Műveletközpont), csak úgy feltűnt, hogy ez nálam ki van kapcsolva és nem tudom kellene-e fusson.

(#48781) Tomcsi2012 válasza DS39 (#48780) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Gondolom hogy tüzfal a hálozat védelem,behatolok ellen.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48782) DS39 válasza Tomcsi2012 (#48781) üzenetére


DS39
nagyúr

nem, az fut.

a linkre kattintva ezt írja:

Mi a hálózatvédelem?

A hálózatvédelmi (NAP) szolgáltatás egy olyan platform, melynek segítségével a hálózati rendszergazdák biztosíthatják a hálózat védelmét. Amikor egy, a hálózatvédelmi szolgáltatást alkalmazó vállalati hálózathoz csatlakozik, az ellenőrzi a számítógépet, hogy megtalálhatók és naprakészek-e rajta a szükséges szoftverek és beállítások. Ha a szükséges összetevők közül valamelyik hiányzik vagy elévült, a szolgáltatás automatikusan frissíteni tudja a számítógépet. Ez idő alatt előfordulhat, hogy a hálózati hozzáférés korlátozódik, a folyamat azonban általában gyorsan végbemegy, és ezt követően visszaáll a teljes körű hálózati hozzáférés.

ebből nekem az jön le, hogy otthoni userként erre nincs szükségem, de nem tudom hogy amúgy ez egy friss rendszeren fut-e alapból avagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#48783) brd válasza Tomcsi2012 (#48779) üzenetére


brd
nagyúr

A Lemezaktivitás-t nyisd le, ott látszódnak a folyamatok, de egy kép sokat nem segít, mert az csak egy pillanatkép, nem biztos, hogy ott a (megfelelő) dolog fog látszódni. Ill. nem is az Összesen szerint van rendezve. ;) Neked kellene megnézni, hogy amikor darál, akkor melyik folyamatok vannak jellemzően az első helyen a Lemezaktivitás-nál (esetleg, ha annyira nem érted a megjelenített dolgokat, akkor készíts róla video-t, ha tudsz), és esetleg azt is figyeld meg, hogy a Fájl (talán magyarul) oszlopban milyen filenevek vannak.

Képeket egyébként nem javasolt beszúrni a fórumba, inkább csak linket rá, ill. a PH!-nak van bizonyos méretű saját tárhelye (hozzászólás szerkesztésénél a Feltöltendő képfájl szavakat keresd).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#48784) Tomcsi2012 válasza brd (#48783) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Olvastam amit irtál,Ok,rendbe.Megprobálom részletesebben elküldeni a képet,videot pü be,ha sikerül,vagy akár a http/ linkjét.Amit küldtem képet,belyelöltem azokat,amit ugy látam,vagy értetem,hogy ezek kellenek.Nemértem, (nem is az Összesen szerint van rendezve),nemtudom rendezni,ha nemértem,hogy miképpen rendezem el,nekem magas ez.Nemigen értek a belsö dolgoghoz,mind te.A másik,hogy csak enél a játéknál van gond,mig a többi simán fut,hiba nélkül.Nem 1 játék van fent a gépen,ami probléma mentes,csak a farming szimulátor 2015 okoz kellemetlenséget.Amugy még töbször probálkozok még.
Amugy köszi a segitséged,mégegyszer is. :R

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48785) brd válasza Tomcsi2012 (#48784) üzenetére


brd
nagyúr

Rákattintasz az Összesen oszlopfeliratra és akkor rendezi a szerint (lefelé mutasson - ha nem oda mutat, akkor még1 kattintás - a megjelenő kis háromszög, mert akkor lesz felül a legnagyobb szám, vagyis a legtöbbet forgalmazó).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#48786) Tomcsi2012 válasza DS39 (#48782) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Tudom,hogy mit jelent a hálozat védelem és ahogy néztem,minden rendbe van,elméletileg,de gyakorlatilag még sincs rendbe.Hasonlo dolog volt nekemis,de nem volt vészes,de ami neked van,ez már nekem magas,fura 1 jelentség.Bár tudnánk segiteni,de még ilyennel nem futottam össze.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48787) Doky586 válasza DS39 (#48782) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak azt tudom mondani hogy az aki nem otthonra való (azaz home) verziót használ az így járhat...

(#48788) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#48737) üzenetére


Kuruc2
senior tag

up

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#48789) szabonagyur válasza Doky586 (#48787) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez aztán a segítőkész hozzászólás :C Grat újra.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#48790) Tomcsi2012 válasza szabonagyur (#48789) üzenetére


Tomcsi2012
tag

Szia !

Türelem,rozsát terem :DD az élet hosszu titka.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#48791) szabonagyur válasza Tomcsi2012 (#48790) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt biztos nekem?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#48792) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Mitől függ az, hogy a futtatás rendszergazdaként menüpontra bekérje az OS a felhasználónevet és a jelszót? Nekem nem kéri, csak elindul az alkalmazás, de persze nem abban a módban.

[ Szerkesztve ]

(#48793) brd válasza Panthera (#48792) üzenetére


brd
nagyúr

Attól, hogy egyébként rendszergazda-e a felhasználó. Ha az, akkor csak jóváhagyást kér, ha nem az, akkor user/pass-t is. Ill. van még 2 db lehetőség: ha egy bizonyos group policy beállítás be van állítva, akkor rendszergazdának nincs UAC kérdés, ill. ha ki van kapcsolva az UAC nyilván akkor sincs. :)

The only real valuable thing is intuition.

(#48794) zeon.hu válasza zeon.hu (#48777) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

erre senki?

#?*@&!

(#48795) Panthera válasza brd (#48793) üzenetére


Panthera
őstag

Pfff, ki van kapcsolva az UAC, eszembe nem jutott volna, hogy az a baj - köszi. :)
Viszont szándékosan van így állítva, akkor ez gondolom bukta - magyarán csak a bekapcsolás segítene.

[ Szerkesztve ]

(#48796) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

Itt az aprón vettem egy Intel® Desktop Board D915GAG alaplapot, ám az istennek sem hajlandó a korábban a gépben lévő HDD már meglévő Windows 7 op. rendszert elindítani, állandóan indítási javítást akar csinálni. Hagytam is, had csinálja (az anyagokat már lementettem) de a vége mindig az, hogy a Windows-ot nem lehet javítani. Próbáltam egy másik HDD-n lévő garantáltan üzemképes Win 7 op. rendszerrel is, de azzal sem indul el - itt is indítási javítást akar csinálni. Ez mind hagyján lenne, ám hiába csináltam egy bootolható USB-t a Windows 7 USB-DVD Download Tool-al, arról sem hajlandó be bootolni, kilép és újra indítási javítást kér. A DVD meghajtó nem egészen jó, de azért próbáltam azzal is, ám ez esetben is állandóan újraindul és indítási javítást kér... Az eszem már megáll, lehet ez a lap is kakukk?? Van valami ötletetek, vagy a lap kakukk és menjen vissza ahhoz aki eladta?

Samsem

(#48797) Doky586 válasza SamSem58 (#48796) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"az istennek sem hajlandó a korábban a gépben lévő HDD már meglévő Windows 7 op. rendszert elindítani"
Ezen azért nem szabadna csodálkoznod... :C ez így természetes
Gyalulj le a hdd-ről minden partíciót, és telepíts friss wint rá.. (dvd vagy usb2-ről)

[ Szerkesztve ]

(#48798) hokins válasza SamSem58 (#48796) üzenetére


hokins
addikt

Ez nem linux hogy komplett hardver cserét elviseljen. :DDD

(#48799) SamSem58 válasza Doky586 (#48797) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Megbocsáss, de csodálkozom, mert használtam én már eredményesen másik gépben telepített Win7 op. rendszert. De nem is ez a fő problémám, hanem az, hogy gyalulnám én a régi op. rendszert, a Win7 USB telepítőjével, de ez a nyomorék Intel nem botool be USB-ről, hanem kilép, és megjelenik az üdvözlő képernyő., Ha nem nyomok újra (feleslegesen) F2-t, akkor a bal felső sarokban egy ideig villog egy cruzor, majd bedobja, az indítási javítást. Bár a DVD meghajtó mint írtam nem egészen jó, de megkíséreltem azzal is újratelepíteni. A DVD meghajtó fénye folyamatosan villog egy ideig, (tehát látja a lemezt) aztán semmi és az Intel újraindul. Itt is kilép, és megjelenik az üdvözlő képernyő, és kezdődik minden előről. Mint írtam is az USB telepítőt a Windows 7 USB-DVD Download Tool-al csináltam, ezt és az ISO-t is a Microsofttól hoztam le.

Samsem

(#48800) SamSem58 válasza hokins (#48798) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Akkor mit kell vele tenni??? :-o Fel kell vinni a 10. emeletre és le kell dobni?

Samsem

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.