Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) #85154688 válasza King Unique (#49850) üzenetére


#85154688
törölt tag

Szerintem biztos amiatt állította vissza. :K

(#49852) King Unique válasza #85154688 (#49851) üzenetére


King Unique
titán

Lehet. Felesleges volt. :N

(#49853) bolic válasza bolic (#49846) üzenetére


bolic
őstag

Vannak másfajta gadget-eim: Network Monitor II, GPU Monitor és Drives Monitor. Ennél több gadget nem kell. :P

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#49854) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

malware:
King Unique:

Igen,amiatt állítottam vissza,egy próbát megért a dolog. :)

Viszont érdekes,hogy a frissítési előzményeket elfelejtette a gép,mármint hogy milyen frissítések voltak a gépen és mikor feltelepítve.

(#49855) King Unique válasza Kezdő vagyok (#49854) üzenetére


King Unique
titán

És megérte, most nem telepít illesztőprogramot, ok minden :F
Hát én csináltam már rendszer-visszaállítást többször, de hogy elfelejtené a WU a teljes előzménylistát, olyan még nem volt. Telepített frissítések között csak ott van minden?

[ Szerkesztve ]

(#49856) Kezdő vagyok válasza King Unique (#49855) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag


Rendesen feltelepült az eszközillesztő program minden HDD-hez.

[ Szerkesztve ]

(#49857) King Unique válasza Kezdő vagyok (#49856) üzenetére


King Unique
titán

Második a fontos, az látom ok. Win7-nél is előfordul, hogy néha frissítés közben fehét ablakot mutat, szvsz az vmi bug lehet. Restart után helyre kéne jönnie.

(#49858) Kezdő vagyok válasza King Unique (#49857) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Újraindítás után is maradt minden a régiben.
Lehet,hogy sok volt neki az 5 év frissítése?

[ Szerkesztve ]

(#49859) yuri90 válasza Kezdő vagyok (#49858) üzenetére


yuri90
tag

A rendszeróra elállítódása nem szokott ilyen problémát okozni?

(#49860) Kezdő vagyok válasza yuri90 (#49859) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Ha arra gondolsz,szerintem pontosan jár a gép órája.

(#49861) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Az operációs rendszer úgy érzékeli a számítógép belső merevlemezét, mintha külső csatlakozású lenne.
Lent a tálcán, a pendrive-os zöld pipás ikonnal jelzi.
Miért érzékelheti a belső merevlemezt külsőnek????

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#49862) brd válasza net91 (#49861) üzenetére


brd
nagyúr

Mert ez a S-ATA szabvány része. Viszont BIOS-ból, esetleg a driverből állítható ez a viselkedés, jobb esetben portonként. Egyébként gondot nem okoz, eltávolítani úgysem tudod, nem hagyja az OS.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#49863) net91 válasza brd (#49862) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm, akkor nem foglalkozom vele.
Eddig is SATA-s gépeim voltak, de egyiknél sem tapasztaltam ezt, csak most a legújabbnál.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#49864) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Rosszul kérdeztem ezt #49829, vagy esetleg már korábban téma volt? :)
(elég régóta nem jártam itt, de a kereső alapján nem találtam hasonló problémát)

(#49865) LámaZ


LámaZ
addikt

Néha Win 7 Home Prémium rendszerem (Acer notebook, SSD-n van az OS) lefagy 1-2 max. 3 percre, nem reagál semmire.
Az egérkattintásokat megjegyzi, mert amikor felébred a kómából, gyorsan lejátssza. Vajon miért?

Nehezet kérdeztem?

Legyen minden jó!

(#49866) Predator2 válasza brd (#49862) üzenetére


Predator2
addikt

Hol lehet azt kikapcsolni, hogy eltávolíthatónak jelezze mint egy pendrive-ot?
(pontosabban, hogy ne látszódjon, hogy eltávolítható)
A hot plug lenne az a bios-ban? Azt kellene off-ra?

Illetve

Ha bedugok egy bizonyos pd-ot a gépbe akkor mindíg ezzel az ablakkal fogad.
Miért és mit lehet vele kezdeni?

Ha rámegyek a vizsgálatra utána sem történik semmi, és másodjára ismét megkérdezi.

A HDD formázós problémám megoldódott!

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49867) Glaz-dozfhut válasza Predator2 (#49866) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Igen a Hot Plug lenne az vagy a Hot Swap és disabled-re. ez net91-nek is aktuális.
Nekem is majdnem mindegyik pendrive-om így működik, pedig sosem rángattam őket csak különféle rendszerekben cserélgettem. Elindítom a vizsgálatot, de az auto-javítások elől kiveszem a pipákat és lefut hiba nélkül. Legközelebb sem jó. Esetleg, ha egy kényszerített konzisztencia-ellenőrzést kapna indításkor lehet, hogy abbahagyná.

- Glaz-doz-fhut -

(#49868) LámaZ válasza Glaz-dozfhut (#49867) üzenetére


LámaZ
addikt

A Kiadás parancs alkalmazása után szabad csak kivenni, és akkor legközelebb nincs figyelmeztetés.

Egy külső USB-es HDD-mnél ez visszatérő probléma volt.
Ja, és nem a Windows Intézőben kell kiadatni, ott nincs is ilyen lehetőség, hanem lent a tálcán, a Hardver biztonságos eltávolítása és adathordozó kiadása cuccal.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#49869) Glaz-dozfhut válasza LámaZ (#49868) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Úgy szoktam, annak ellenére van ez. Azaz biztonságos eltávolítással. Olyan volt, hogy foglalt volt és nem engedte kiadni, akkor azzal együtt kapcsoltami ki a gépet, hogy még benne volt. A feladatütemezőben nem találtam alkalmazást ami használta volna a pendrive-t.

- Glaz-doz-fhut -

(#49870) BullZeye válasza LámaZ (#49868) üzenetére


BullZeye
veterán

Telefonnál határozottan van, legalábbis Jiayu S3-nál, hiába távolítom el szabályosan, aztán androidon leválasztom, minden alkalommal felajánlja, hogy javítsa.

(#49871) King Unique válasza LámaZ (#49868) üzenetére


King Unique
titán

Windows intézőben csak pendrive-okat lehet kiadatni, de az sem az igazi, mert pl. nem alszik ki a LED-je, de tálcán leválasztva már igen.
Egyébként az a tálcás megoldás elég gagyi már sok éve....és egyben kicsit kényelmetlen is. Sokan utóbbi miatt nem is szeretnek vele szöszölni. Persze léteznek külső programok, pl. USB Disc Ejecter és USR, amivel sokkal kényelmsebb, mindkettő tud gyorsbillentyűvel leválasztani.
A készülő Windows 10-ben is sajnos megmaradt ugyanez a gagyi megoldás, hiába írtam be többször az Insider Feedback-ek közé, csesztek rá... :(

(#49869) Glaz-dozfhut: ez is a Windowsnak a hülyesége, hogy még ki sem írja milyen program, vagy éppen rendszerfolyamat használja....erre való az Unlocker, az kilistázza és feloldhatóak a meghajtót zároló folyamatok. Viszont ez se minden esetben működik....nálam korrektül csak az USB Safely Remove megoldása listázott ki mindent és tudta is bezárni [link]
Nagyon jó a program, érdemes beszerezni. :K Igaz fizetős, de szokott lenni itt PH!-n promója, érdemes figyelni a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#49872) Predator2 válasza King Unique (#49871) üzenetére


Predator2
addikt

Mit lehet tenni ellene, hogy ne jelenjen meg ez az ablak többet? Esetleg kikapcsolni valahogy?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49873) King Unique válasza Predator2 (#49872) üzenetére


King Unique
titán

Ilyennel én is már találkoztam. A Windows eleve nagyon érzékeny a fájlrendszer hibákba, viszont egyben "hülye" is, mert kiírja, hogy vizsgálni és javítani kell, ok megcsinálom, hibát talál, rámegyek a javításra, kiírja mégsem volt hiba, minden ok... :U
Annál a pendrive-nál, a fentihez hasonlóan, rá kell menni a javításra és utána már nem kéne többet feldobnia az ablakot. Ha nálad elakad a folyamat, utána is feldobálja, akkor vagy az OS-ben nem stimmel vmi, vagy a pendrive szar. Utóbbinál, ha nincs rajta fontos cucc, akkor (egy külső partícionáló progival) megoldás lehet a partíció újraformázása, vagy törlése, majd újbóli létrehozása.

[ Szerkesztve ]

(#49874) brd válasza Predator2 (#49866) üzenetére


brd
nagyúr

Azért, mert Microsoft és így lehet kikapcsolni, bár ez nem tökéletes megoldás (lásd a leírást, pl. a scanner működésében okozhat gondot). Ha ez kevés, akkor egy chkdsk betűjel: /f is segíthet, ill. van egy kicsit hekkelős is, de az legalább másnak a működésébe nem szól bele.

The only real valuable thing is intuition.

(#49875) kistewe válasza Krystal_s (#49864) üzenetére


kistewe
tag

Erre a kérdésedre nem tudom a választ , de emlékszem , hogy neked is gondod volt a laptopon a készenléttel és ébresztéssel, nálam anno magától felébredt a Win7 , nos meghalt a merevlemez és az újat egy másik IT-s srác telepítette , azóta tökéletesen müködik, szvsz 99% , hogy driverrel vagy a telepítési sorrendel volt a hiba, ha neked is megvan még ez a probléma akkor erdemes lehet újra driverezni.. ( nekem E6430-on van Win7 64 bites ).

uff stewe

(#49876) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Próbáltátok mostanában telefonon elérni a Microsoft ügyfélszolgálatot? Hívom őket folyamatosan a +36 1 437 2800-n, be is mondja az automata hölgy, hogy várjak a munkatárs jelentkezésére, de hosszú perceken keresztül csak a zene szól, senki sem akar velem beszélni. :F

Felteszem nektek a kérdésem, hátha van 100%-ig biztos infótok.

Azt szeretném tudni, hogy a 30 napos Windows verziókat (itt konkrétan a 7-es Ultimate-ről van szó, de XP-től 8.1-ig kérdezhetném) feltelepíthetem-e legálisan olyan konfigokra, amiket később eladok? Aztán hogy a tulaj megveszi, letörli, feltesz egy Linux-ot, az már az ő dolga, nekem csak azt kellene biztosra tudnom, hogy maga a telepítés legális-e egy olyan gépen (laptop, asztali, mindegy), amelyiken nincs OEM matrica, szóval Windows tekintetében teljesen érintetlen...?

Természetesen a warezolás kizárva, fontos, hogy teljesen legális legyen a dolog!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#49877) Bogyó bá' válasza csabyka666 (#49876) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én úgy gondolom hogy nem legális, hiszen te "értéknövelő tényezőként" használnád a próbaverziót.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49878) csabyka666 válasza Bogyó bá' (#49877) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, ez érdekes feltevés. De ilyen alapon mi van azokkal a notikkal, amiken rajta van a Windows, de nincs aktiválva? Az tudtommal nincs belekalkulálva a vételárba, mert egy Windows-os noti +20-30k is szokott lenni.

Meg ugye próbaverzió. Tetszik: megveszi, nem tetszik: letörli.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#49879) krealon válasza LámaZ (#49865) üzenetére


krealon
veterán

"Néha Win 7 Home Prémium rendszerem (Acer notebook, SSD-n van az OS) lefagy 1-2 max. 3 percre, nem reagál semmire.
Az egérkattintásokat megjegyzi, mert amikor felébred a kómából, gyorsan lejátssza. Vajon miért?
"

HDD-s gepeknel ez akkor szokott elofordulni, ha a rendszer a virtualis memoriat (swap) hasznalja a lemezen (mert valami felzabalta).
A masik dolog, hogy hibas (vagy gyenge) szektor van a HDD-n, aminek a javitasaval kiserletezik a drive, es ha ez a swap truleten van, akkor az egesz rendszer kenytelen varni.

Legutobb egy Dell notebook lassult le igy, amikor a vinyo 52 celsius foknal melegebb lett. Hutopadra teve 42 fokra hult le, akkor mar nem volt vele problema.
Az SSD-k sem szeretik a magas homersekletet, igy el tudom kepzelni, hogy hutesi problema all fenn a te esetedben is.

(#49880) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! A "wake on lan"-t hol tudom meg beallitani ott az energiagazdos fulon kivul? Mert ott engedelyezve van de a telorol megsem tudom bekapcsolni a gepet... pedig nemreg meg mukodott! Koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#49881) Doky586 válasza zeusz55 (#49880) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

(#49882) zeusz55 válasza Doky586 (#49881) üzenetére


zeusz55
senior tag

Koszi! Az en biosomban is lesz ilyen?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#49883) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

notebookon a c meghajtó elkezdett kifogyni a helyből. Gondoltam easeus al hozzácsapok még a másik meghajtóról 10 GBot. Igen ám de újraindításkor utána elszállt a rendszer, hiányzó bootmgr hibát ír csak. No mondom frankó, akkor teljes win újratelepítés.
Semmiről nem hajlandó bebootolni, hiányzó bootmgr. Telepítő pendriveot sem ismeri fel.
Következő akció: vinyó gépből ki, másik gépbe be második vinyó helyére, C meghajtó megformáz onnan és friss windows telepítése. Hiba nélkül lefut.
Vissza a másik gépbe. Hiányzó Bootmgr.....pedig sejtésem szerint a bootmgrt fel keleltt volna újra építeni a windows telepítésekor.

Tippek, hogy mivel lehetne még életet lehelni bele ?

Illetve a másik gépen okozott egy kisebb kellemetlenséget a telepítés....mivel ugye 2 partíción is volt oprendszer, indításnál alapból a dosos oprendszerválasztót ajánlja fel....hiába van már a másik vinyó eltávolítva a gépből. Nem lehet ezt átállítani valahogy, hogy ne kelljen választgatni, nem induljon el a választó hanem rögtön a régi normálra ugorjon ?

[ Szerkesztve ]

(#49884) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Itt tenném fel a kérdésemet, mert a topikjában nem tudtak rá válaszolni, itt meg azért elég sok hozzáértő ember megfordul. [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#49885) Impressa


Impressa
őstag

Ebben tud vki segíteni: 1. 2.

Előre is köszönöm. :R

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#49886) bolic válasza Impressa (#49885) üzenetére


bolic
őstag

1 szoftver 1 gép

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#49887) Impressa válasza bolic (#49886) üzenetére


Impressa
őstag

Ez így van, de nem ez a problémám...

Szóval, nem egy szoftvert használok több gépen. Minden gépünk rendelkezik eredeti winnel.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#49888) net91 válasza Kobe (#49883) üzenetére


net91
senior tag

Én ezzel javítottam:
[link]

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#49889) bolic válasza Impressa (#49887) üzenetére


bolic
őstag

Sajnálom, nincs több ötletem. :(

Ui.: Megvan, az internet be volt kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#49890) Kernel válasza net91 (#49863) üzenetére


Kernel
nagyúr

Pedig egyszerű vele foglalkozni, csak a BIOS / UEFI felületen át kell állítani, hogy ne kivehető meghajtó legyen.

Annál is inkább érdemes, mert kivehető meghajtónál a Windows letiltja a cache használatát, ami egyébként gyorsító hatású. Igaz, áramszünet esetén az átmeneti tárból elszállnak az adatok, de operációs rendszert ennek ellenére így szokás használni. (A Windows egyébként is igyekszik kiírni a tár tartalmát, ezért általában nincs ebből komolyabb probléma.)

Nálam az UEFI-ben minden csatornánál három opció van:

- External Sata
- Hot Plug
- HDD vagy SSD

Első kettő Disable, legalábbis a rendszernél. Többi port nálam Hot Plug, mert azt ki is használom.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#49891) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki? :F

Ma sem lehet őket elérni. :( :W

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#49892) Impressa válasza bolic (#49889) üzenetére


Impressa
őstag

Persze, van netkapcsolat. A munka miatt kell is.
Azért köszönöm. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#49893) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy vennék egy BRAND gépet, melyen szerepel a Win7 Professional kód. Úgy tudom aktíválni, hogy letöltöm valahonnan a Professionalt és a telepítés végén beírom a kódot így fog működni sikerülhet az aktíválás a gépen lévő kóddal, mert telepítő lemez nincs mellé. Az kiderül valahonnan, hogy 32 vagy 64 bites Professionalhoz tartozik a kód és melyiket kéne letölteni, vagy ez mindegy mert mivel 4 GB ram van a gépben a 64 bites lenne az ideális, de ha kideríthető akkor mindkettőt nem tölteném le.

Az is lehet, hogy valamiért nem sikerül a gépen lévő kóddal az aktíválás, ha igen mi lehet ennek az oka /de remélem sikerül/ :F

Előre is köszönöm a segítségeket. :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#49894) brd válasza maxxenergie (#49893) üzenetére


brd
nagyúr

A licence is jár hozzá (számlán szerepel)? Ha nem, akkor ugyanott vagy, mintha warez lenne. Egyébként igen, csak valószínű OEM-et kell keress. A kód jó a 64 és 32 biteshez is.

The only real valuable thing is intuition.

(#49895) csabyka666 válasza maxxenergie (#49893) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Nem teljesen érdem a kérdést. Viszont!

Ha veszel egy olyan gépet / notebookot, amin van OEM matrica, akkor arra az adott hardverkonfigurációra telepítheted jogtisztán a Windows adott verzióját. Ezt onnan tudom, hogy nekem is volt dolgom jópár ilyen géppel, és a Microsoftos ügyfélszolgálat tanácsai szerint jártam el minden esetben.
Szerezned kell valahonnan egy telepítő médiát. Ez a nehezebb feladat, mert a Microsoft oldalán már nem elérhetők ezek a képek. Viszont jónéhány torrent oldalon megtalálod, és nem, ez nem illegális, ha egy gyári, turkálásmentes MSDN verziót töltesz le. Telepítsd fel, és aktiváld az OEM matricán lévő kóddal.
Rosszat nem tudsz tenni vele, max nem fogadja el a kódot, de ha a verzió stimmel, akkor jónak kell lennie.

A lényeg: csak olyan Windows verziót tudsz aktiválni, ami az OEM matricán is szerepel. Tapasztalatom szerint az oprendszer nyelve, illetve az, hogy 32 vagy 64 bites, teljesen mindegy, csak a verziónak kell egyeznie.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#49896) maxxenergie válasza csabyka666 (#49895) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszönöm, mivel használtan veszem(magánkézből) számla nem maximum adásvételi lehet az sem elég ??
Az a gépről szólna, amin szerepel az OEM matrica még ez sem elég ??.

Akkor keresünk egy olyan verziót és megpróbáljuk remélem sikerül köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat és segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#49897) csabyka666 válasza maxxenergie (#49896) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem hiszem, hogy az OEM matricás gépről kiállított számlán szerepelne a Windows verziója. Szóval az nem külön tétel, hanem a számítógép értékébe bele van építve.
Persze más kérdés, hogy ha valaki utólag vásárolta az OEM verziót, akkor arról kapott számlát, de lényegében mindegy, mert ezzel amúgy sem lehet csalni - pl én hiába lesem le az OEM matricádról a kódot, nem fogom tudni telepíteni a saját gépemre, mert - úgy tudom - az alaplap sorozatszámát figyeli a Windows, az pedig garantáltan különböző minden gépben.

A matricának és a gépnek passzolnia kell, és ezt a kapcsolatot az első telepítés során regisztrálja be a Microsoft.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#49898) maxxenergie válasza csabyka666 (#49897) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Én sem értem ezt a számla mizériát, ha én magánszemélyként vettem OEM matricával a gépet, akkor nem tudom eladni mert nem vagyok számlaképes mert mondjuk nincs meg az eredeti számlám a gépről, vagy a szoftverről ?? Ezért valaki megbüntethet, mert a gépemen a gépen lévő OEM kóddal aktívált eredeti Win7 van, de nincs számlám ne ... :F :F

Gépen nem történt módosítás, CPU csere lesz benne(e5700-e8400-ra), de minden más alaplap stb marad cpu csere meg nem gond.

Köszi még1szer :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#49899) Winnie The P válasza csabyka666 (#49891) üzenetére


Winnie The P
őstag

Talán nem jó számot hívsz?!

Nem ezt kéne hívni?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#49900) maxxenergie válasza csabyka666 (#49895) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Jelentem sikerült a project aktíválva letöltés után termékkulcsot elfogadta :C :C :C

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.