Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36406) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!

Van egy nagy problémám, szerintem a win7 a ludas, hátha valaki tud segíteni.
Adott egy Lenovo T500, win7 x64 rendszer. Ugyebár elvileg a 64 bites megköveteli a digitálisan aláírt illesztőprogram meglétét. Van továbbá egy Nokia N8, ami bőven ezután jelent meg, hogy ez a rendszer megjelent, következésképp kellene hogy legyen driver hozzá, de eddig akármit csináltam csak hibásan aláírt illesztőprogramot találtam.
F8 meüben le lehet tiltani az illesztőprogramok digitális aláírásának megkövetelését, de gyakorlatban hiába teszem, továbbra is letiltja. Mikor rádugom bármilyen módban csak dinget, még háttértár módban is. Egyetlen módon tudom a háttértár módot elindítani, ha a csatlakoztatott eszközön jobb klikk > eltávolítás, majd újra csatlakoztatva működik, de ha csak egyszer is más módon dugom rá a kábelt, abortálja az illesztőprogram telepítését.
32biten nem volt ilyen gondom. Blútuszon megy a szinkronizálás, de ha a telefon modemével csatlakozom a netre, úgy 1-2 percenként ledobál, több giga fotó szinkronizálása is nagyon lassú.
Töltés sincs, és ha így rádugom képes lenne órákig csilingelni (csatlakoztatáshang > ding hang újra és újra)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.