Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26483) a1200


a1200
aktív tag

Tegnap sikeresen felraktam a Win7-et.

Frissítettem a BIOS-omat a legújabb 1101-esre is itt [link], mert a 0804 2012. okt. 26-os volt a lapban. Itt még lettek menüpontváltozások.

Az alaplaphoz kapott angol manual 2012. márciusi 2. kiadás, de a BIOS menük több helyen nem ott, nem úgy vannak, valami ott van, ami a manualban nincs ott, és fordítva, ezért letöltöttem ezt [link], ez a 3. kiadás, 2012. dec., de még ez sem a legújabb BIOS leírása, korábbi kiadás.

A kérdés még mindig adott, hogy miért nem férnek rá a képernyőre a BIOS menüpontjai, a legfrissebbnél is ugyanúgy lelóg minden. Hiába nyomkodtam az F8-at, akkor sem változik semmi.
Nincs itthon modern PC monitorom, amivel kipróbálhatnám pl. 1920×1080-ban, vagy 1366×768-ban.
Semmilyen ismerősöm sincs, akihez elmehetnék kipróbálni másmilyen monitorokkal.
CRT-t használok 1152×864-ben.
Melyik topikban tudnának segíteni? Nem találtam értelmes BIOS topikot.

Érdekelne még a teljes Win7 64 bites rendszer, és az alaplapom tegnap letöltött legfrissebb BIOS-ának a teljes leírása kizárólag magyar nyelven. Csak kicsit tudok angolul, ami 5 év netezés alatt rám ragadt. Ezeket hol találom meg?
Egyáltalán hogyan lehetséges, hogy Mo-on vásárolt PC cuccokra nincs elérhető magyar leírás?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.