Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) w.miki


w.miki
veterán

Win7 esetén mi foglalhatja el ennyire a D meghajtó 90%-át?

Alig van rajta valami, és mégsincs hely :F
A SystemVolumeInformation-ba nem engedett belépni, de akkor mit kell eltávolítani erről a gépről?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#26502) brd válasza w.miki (#26501) üzenetére


brd
nagyúr

Adminisztrátorként indítsd el azt a TC-t, és úgy számoltasd.

The only real valuable thing is intuition.

(#26503) DS39 válasza w.miki (#26501) üzenetére


DS39
nagyúr

az a rendszer-visszaállítás, azt számítógép/tulajdonságok alól tudod törölni ha kell. meg így ránézésre az a "sokbetűszámos" mappa sem kell, ha épp nem telepítesz vmit, mert az csak vmi swap maradék. (Office szokott ilyeneket otthagyni) a többit meg te neked kell tudni hogy az "install" mappában mi van, vagy a "képek"-ben, stb. és kellenek-e ezek.
esetleg még ha van a meghajtóra beállítva lapozófájl, az is foglalhatja a helyet, így látatlanban.

brd: Kár, de köszi az infót. (azóta feljegyeztem egy txt-be hogy ne felejtsem el a parancsot, amivel elő lehet hívni :) )

[ Szerkesztve ]

(#26504) a1200


a1200
aktív tag

Hol vannak a problémamegoldásra képes profi hozzáértők?

(#26505) brd válasza DS39 (#26503) üzenetére


brd
nagyúr

Tudsz neki parancsikont csinálni: megkeresed a file-t, jobbgomb, parancsikon az asztalra, aztán azt oda teszed, olyan néven, ahová kényelmes. Nekem így van direkt ikonom pl. a Disk Managementre.

a1200: Biztosan pénzért problémamegoldanak, vagy hétvége lévén, élvezik a pihenést. :D

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#26506) a1200 válasza brd (#26505) üzenetére


a1200
aktív tag

Hétvégén ne pihenjenek, az élet nem áll meg hétvégén sem.
Nem fizetős szolgáltatásokért járok ide.

(#26507) DS39 válasza brd (#26505) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi. ez jó ötlet :)

a1200: a Microsoft fórumán próbálkozz [link]
egyébként a PH fórum csak egy olyan fórum ahol az emberek segítenek egymásnak ha tudnak, ne olyan profi szolgáltatásként tekints erre, mint amit egy hivatalos Microsoft helpdesk-en kapnál.

[ Szerkesztve ]

(#26508) a1200 válasza DS39 (#26507) üzenetére


a1200
aktív tag

Ahhoz képest, hogy hányan írnak itt, nagyon kevés a hozzáértő ember, aki tényleg segíteni is tud a kérdezőknek. A Win8 topikban biztos nagyobb a forgalom, de még mindig sokan használnak 7-et.
Amúgy XP-ről váltottam.

Talán ez nem fog gondot okozni:
Amikor a C-ről és a D-ről csináltam parancsikont az asztalra, azt lehetetlen kitenni a tálcára, pedig erre mindenképpen szükségem van.
Ha a tálca közepére akarom kitenni a többi ikon közé, akkor azt írja ki, hogy rögzítés ide windows intéző.
Ha a start gombhoz viszem, akkor a start menüben akarja rögzíteni.

(#26509) brd válasza a1200 (#26508) üzenetére


brd
nagyúr

Vannak olyan kérdéseid, amire azért nem válaszolnak, mert túl hosszan kellene magyarázni hozzá, így nem veszik a fáradtságot.
Parancsikon: azt a fajta toolbart (Quick Launch) csak kis melóval lehet előhozni, ami XP-ben volt, de van nála (szerintem) jobb megoldás: jobbgomb az ikonon, és rögzítés tálcára (vagy valami ilyesmi magyarban). Ilyenkor lesz egy ikonod, amire kattintva elindul a program, de ha fut a program, akkor ez az ikon átalakul egy ablak linkjévé, így nem foglal feleslegesen helyet az ikon.

The only real valuable thing is intuition.

(#26510) TigerCat válasza a1200 (#26508) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Megnyitod az intézőt (WIN+E), majd egyszer rákattintasz a meghajtó ikonra és lehúzod a tálcára. A tálcán lévő Intéző ikonon jobb kattintással tudod egyből megnyitni a kívánt meghajtót. Ez a legegyszerűbb megoldás. Ha nem megy szólj és csinálok képernyőmentést...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26511) a1200 válasza brd (#26509) üzenetére


a1200
aktív tag

Szerintetek olyan dolgokat is beírogatok ide, amire 2 sorban meg lehet válaszolni?
Ezeket én is megoldom. Sokmindennel próbálkozok, mire ide írok, de csak akkor, ha már nem tudok mit tenni.
Ha a komolyabb dolgok megoldásában nem számíthatok a segítségetekre, akkor minek írok itt?
Pont a komolyabb dolgok miatt írok itt.

A programok eltávolítása menünél meg már parancsikont sem lehet létrehozni, mert a jobb gombra semmi sem történik.

A Windows mappában kéne megkeresnem ezeknek a funkcióknak az indítóprogramjait, és erre parancsikont csinálni?
Lehet hogy ezeket sem lehetne a tálcára tenni.

Már megcsináltam a 2, 3, 4, 5-ös mozillám ikonját is, és a külön folyamatként való indítását, de ezek az ikonok nem úgy működnek a tálcán, mint az 1.-re feltelepített 1-es mozillám, mert az indításuk után ott marad az ikonjuk a tálcán, nem alakul át mozilla tálcajellé, mint az 1-esé.

Egyre inkább tele a tököm ezzel a 7-essel, mert sokmindent nem lehet úgy megcsinálni, mint xp-nél.
Minden fontos dolgot a tálcáról akarok irányítani, ne kelljen mindig keresgélni a vezérlőpultban, vagy a sajátgépben, aminek a neve számítógép lett, vagy máshol, stb.

(#26512) a1200 válasza TigerCat (#26510) üzenetére


a1200
aktív tag

Értem. Megcsináltam, de az intéző ikon csak akkor van a tálcán, ha 1 intéző ablak sincs kinyitva.
Ez nem jó, mert ha így nyitom ki a C-t, akkor ugyanígy nem tudom kinyitni a D-t is. Külön ikon kell a tálcán a C-re, a D-re, a programok eltávolítására, stb.-re is, hogy semmi se függjön semmi mástól.

[ Szerkesztve ]

(#26513) a1200 válasza TigerCat (#26510) üzenetére


a1200
aktív tag

Ha úgy nyitom ki a C-t, ahogyan írtad, csak ennek a C-nek a tálcaikonjára jobb gombbal rányomva tudom kinyitni a D-t is.
Ez sem jó, mert ezt az ikont mindig meg kell keresni. Mindig ugyanott kell lennie minden ikonnak, mint a mozillának, stb., csak így van értelme.

(#26514) TigerCat válasza a1200 (#26512) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha az intézőt rögzíted, akkor könnyen menni fog az indítás, még ha nem is fut az ablak.

Nagyon szívesen segítek, vagy legalább megpróbálok segíteni és ezzel szerintem mások is így vannak, tehát a "köszönöm", "légy szíves" vagy a "kérem" szavakért senki nem fog megharagudni. Sőt, ki tudja, talán többen veszik a fáradságot és segítenek majd...

... peace...
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26515) DS39 válasza a1200 (#26511) üzenetére


DS39
nagyúr

Viszont az xp-vel szemben nagy előny az okos kereső a start menüben. win 8-ban pont ezért szedték ki, bőven elég ha csak elkezdesz gépelni és már ott is van ami kellett.

(#26516) a1200 válasza TigerCat (#26514) üzenetére


a1200
aktív tag

Senkinek sem fogok könyörögni a válaszokért.
Nézd meg, hányan nem kérnek, nem köszönnek meg semmit, mégis 2-3 üziben megkapják a segítséget.
Én meg hetek óta itt írok regényeket, össz. min. 200 üzit írtam már a különböző topikokban, és alig jutok valamire.
Azért írok ide, hogy minden problémát gyorsan, 1 nap alatt megoldjak, nem hogy hetek alatt se, félmegoldás lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#26517) TigerCat válasza a1200 (#26516) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Értem.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26518) DS39 válasza a1200 (#26516) üzenetére


DS39
nagyúr

hát mert paraszt vagy öcsém. sosem köszönsz meg semmit, mindent csak elvársz. menjél a Microsoft fórumára, boldogítsd őket.

[ Szerkesztve ]

(#26519) brd válasza a1200 (#26513) üzenetére


brd
nagyúr

Ha nagyon akarod, így tudsz olyat csinálni, mint ami XP-ben volt.

The only real valuable thing is intuition.

(#26520) Sub-ZeRo válasza a1200 (#26516) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mondjuk azért nem segít neked senki, vagy nagyon kevés ember, mert lehet más dolguk van, mint a jóidőben a te problémádon segítsenek egy szobában mikor 1000 ágra süt a nap kint és élnék az életüket stb., vagy cask nincsenek gépnél egyéb okból kifolyólag. Arról nem is beszélve, hogy nem körülötted forog a PH hogy ha írsz valamit akkor rá 1 perc múlva már válaszolnak neked, mert te itt feltettél egy kérdést. Hát nem így működik a fórum, a tenyérbemászó stílusodat nem is részletezném, hogy mennyire irritáló. Feljebb írták, hogy paraszt vagy stb. hát ez a kevésbé finom megfogalmazás amit a srác írt.
Meg nehogy már te mond meg, hogy hétvégén a fórum tagok ide járjanak mert neked valami bajod van a windows 7-el, ahelyett hogy a saját dolgukkal ne foglalkozzanak. Kapjál már az eszedhez ember miket írkálsz le, mert tényleg egy paraszt kijelentés volt. Nem az első a PH senkinek sem. Ha meg nem kapsz választ ezek után, ne sírd tele a fórumot, hogy itt nem segítenek. Ezek után nekem is elment a kedvem, hogy neked bármiben is segítsek a 7-nél, úgy hogy cask magadnak köszönheted ezt meg a stílusodnak.

És kijavítanálak, igenis megköszönök az emberek nagyrésze ha itt segítenek. Te meg pont a kevesek közé való vagy az ilyen tenyérbemászó stílussal...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26521) PumpkinSeed válasza a1200 (#26516) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

1. Eleve úgy kezded, hogy hol vannak a szakértők, és aztán kérdezel.
2. Mikor kérdezel azt se jól csinálod, mert te azt mondod, hogy mit csinál rosszul a win7, amiből mi nem jövünk rá, hogy te mit akarsz csinálni a win7-el.
3. Miután kérdezel többen is adnak választ és hitetlenkedsz tapasztalatukban, mikor ilyen alapvető dolgokat kérdezel, hogy a rendszergazdai szak első hetében mutatják meg a meghajtókkal való játszadozásokat.

:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26522) brd válasza a1200 (#26511) üzenetére


brd
nagyúr

Erre még válaszolok, aztán lassan asszem' befejeztem, kezd nekem is mocorogni a bicskám.

A Vezérlőpultos elemekre pl. úgy tudsz ikont csinálni, hogy a parancsikonban elindítod a megfelelő cpl-t, pl. a Programok hozzáadása....-ra így: control appwiz.cpl, de ha a windows könyvtárat megnyitod, és onnan küldesz parancsikont az asztalra az adott cpl-ről, az is jó (ha a cpl társítás jól működik az OS-edben). Nem mindegyik Vez.p. elem így működik (pl. a java asszem' nem, ott emlékeim szerint a registry linkje alapján simán a megfelelő exe indul a java könyvtárból), de a nagy része igen, amelyik nem, arra a haverod (Google) biztos választ ad.

Mozilla ikonok: szerintem az a baj, hogy az ablakká alakuló ikon az programnév (ID) alapján van nyilvántartva, és gondolom az összes Mozillánál ez egyforma.

The only real valuable thing is intuition.

(#26523) jozsi0104


jozsi0104
tag

Ujra kell raknom a gépet sajnos.
Win 7-et akarok de utánnanéztem és rengeteg változata van.
Ti melyiket ajánljátok?
Most is win 7 van rajta, az everest igy irja ki: Microsoft Windows 7 Home Basic 6.1.7601

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26524) PumpkinSeed válasza jozsi0104 (#26523) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem a Home Premium tökéletes, kivéve ha nincs valami extrém szükségleted. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26525) jozsi0104 válasza PumpkinSeed (#26524) üzenetére


jozsi0104
tag

Ez 32 bites?

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26526) #93794560 válasza jozsi0104 (#26525) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha a Home Premiumot kérdezed, van belőle 32 bites és 64 bites is.

(#26527) jozsi0104


jozsi0104
tag

Szereznem kel egyet.
Ha meg van Isoképfájl ki írása DVD lemezre?
Nem telepitettem még win 7-et.
win xp 100 szor biztos.
Hasonló a telepitése a 7 nek is?
Az everest ezt irja Számítógép típusa ACPI x86 alapú PC.
Akkor csak 32 bites verziót telepithetek?

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26528) sfdrakex válasza jozsi0104 (#26527) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen a géped? Proci a lényeg és hogy mennyi a memória benne. Telepíteni ugyan úgy kell a W7-et is mint az XP-t. Lemezről/pendriveról bootolsz és csinálod amit ír.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26529) DS39 válasza jozsi0104 (#26527) üzenetére


DS39
nagyúr

7-est telepíteni könnyebb.
a Microsoft oldalán van 64 bit ellenőrző, de ha kompatibilis is a géped, azt csak akkor érdemes telepíteni, ha van legalább 4 GB RAM-od.

[ Szerkesztve ]

(#26530) jozsi0104 válasza sfdrakex (#26528) üzenetére


jozsi0104
tag

CPU típusa DualCore Intel Pentium D 950, 3400 MHz (17 x 200)
Videokártya ATI Radeon HD 5400 Series (1024 MB)
Alaplap neve Dell OptiPlex GX620
2 GB ram

[ Szerkesztve ]

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26531) PumpkinSeed válasza jozsi0104 (#26527) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

1. Megnézed, hogy kompatibilis-e a prociddal.
2. 4GB esetén ha kompatibilis a procival akkor 64 bites, 4GB alatt 32 bites.
3. Adathordozóról bebootolsz és a többi megy magától. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26532) sfdrakex válasza jozsi0104 (#26530) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha nem akarod bővíteni a gépet, akkor elég a 32 bites, ha tervezel bele plusz minimum 2 giga memóriát a közeljövőben akkor 64 bitesd, és nem kell szenvedni újratelepítéssel a bővítés után.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26533) jozsi0104


jozsi0104
tag

A driver-eket felteszi magátol vagy külön le kel tölteni?
Videókártya?
Hang?

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26534) sfdrakex válasza jozsi0104 (#26533) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legtöbb alkatrészhez talál magától, telepítés után futtass win update-et, ha az felrakott mindent után nézz be eszközkezelőbe, ha nincs ismeretlen eszköz és a gép működik rendesen, akkor nem kell drivereket felpakolnod.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26535) jozsi0104


jozsi0104
tag

Windows 7 Home Basic N SP1 x86 HUN ez 1.99 GB
Windows 7 Home Basic SP1 x86 HUN MSDN ez 2.26 GB
ez a kettő között vacilálok letöltésben
mi a külöbbség?

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26536) sfdrakex válasza jozsi0104 (#26535) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az N-es az EU miatt nem tartalmaz média playert, basic helyett szerintem inkább home premium legyen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26537) jozsi0104 válasza sfdrakex (#26536) üzenetére


jozsi0104
tag

Ez jó?
Microsoft Windows 7 Home Premium SP1 x86 MSDN HUN...

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26538) sfdrakex válasza jozsi0104 (#26537) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen, szerintem jó lesz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26539) jozsi0104 válasza sfdrakex (#26538) üzenetére


jozsi0104
tag

Köszi a válaszokat. :)
Akkor most ezt letöltöm :)

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26540) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!
Hogyan lehetne megoldani hogy egy PC Remote távirányító csak a kiterjesztett asztalon futó alkalmazásoknál működjön ?
Köszönöm

(#26541) Cheesy


Cheesy
őstag

Két problémám van, mindkettő idegesítő:

Gépem paraméterei a nickemre kattintva, de alapjaiban: q6600, 8GB ddr3, SSD az OS alatt, Sapphire 7750 1GB). A telepítés kb. 2 hónapos, de a lenti problémák az előző rendszereimen is jelentkeztek. Nem azonnal, de egyszer sem sikerült megállapítani mi váltotta ki. NOD32 Smart Security van fent, legális.

1. Office 2007 amit használok. Word illetve Excel programokban, ha valamit a vágólapra helyezek, a copy 10mp, a paste ugyancsak 10mp. Word bezárása 20-25mp.

2. Win7 leállítása kb 1 perc. (SSD! és igen, AHCI) A betöltés gyors.

Fenti hibákat nem hinném, hogy a gépem "lassúsága" okozza, ezért kérném tanácsotokat ezügyben.

www.vakbelmutet.hu

(#26542) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#26433) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Túl magas volt a labda? :D [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26543) a1200


a1200
aktív tag

TigerCat 26517 Mi a gondod?

DS39 26518 Naná, csakis azzal magyarázható a viselkedésem, mert paraszt vagyok, mi más oka lehetne?

brd 26519 Megcsináltam amit linkeltél, és működött. KÖSZI. Látjátok? Ilyet is tudok csinálni, ha jó segítséget kapok. Félmegoldásokat íróknak, vagy használhatatlan segítségeket, stb. nem köszönök meg. A linkelt oldalon olvasgatok majd még, mert lehet hogy több problémámra is meglesz a megoldás.
A 26522-t nem értem.

Sub-Zero 26520 és mindenki. Azért viselkedek így, ami az aláírásodban szerepel.
Egész életemben több 1000 emberel találkoztam, de közülük csak 1-2-től kaptam normális viselkedést.
A többiek csak ártottak nekem, kihasználtak engem, elvettek tőlem, stb., és ebbe a szüleim is beleértendők.
Ilyen világba nem lehet, és nem is akarok beilleszkedni.
Csak azért nem fogok olyanná válni, mint azok az emberek, akik közé be kéne illeszkednem, hogy segítsenek nekem, és elfogadjanak engem.
Ne csodálkozzatok a viselkedésemen. Ha lennének barátaim, akihez elmehetnék PC-t nézni, problémákat megbeszélni, vagy ők jönnének ide, akkor nem kéne itt írkálnom.

PumpkinSeed A 26483-4-gyel se lett semmi, el is felejtettétek, pedig érthetően leírtam, hogy mit akarok, és mi a baj.

[ Szerkesztve ]

(#26544) sfdrakex válasza Cheesy (#26541) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbálj ki más biztonsági programot. A programok is az SSD-n vannak? Valami pucoló optimalizáló programmal nem szoktál belenyúlni az OS-be? Az OS érintetlen és nem valami buherált verzió?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26545) sfdrakex válasza a1200 (#26543) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sztem itt a fórumnak nem igen sok köze van a te szociális problémáidhoz. Vagy azt gondolod mert sokan genyók veled, akkor te is lehetsz paraszt ismeretlenekkel? Ne is csodálkozz ha veled is mindenki az ha így állsz hozzá. Nem beilleszkedni kell azok közé akiket nem kedvelsz, hanem olyanokkal kell barátkozni akik szimpatikusak, nem kihasználnak hanem segítenek. Bár gondolom majd ha felnőtt leszel rájössz ezekre te is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26546) Cheesy válasza sfdrakex (#26544) üzenetére


Cheesy
őstag

- minden program az SSD-ről fut (Samsung 830 series 120GB)
- nem használok optimalizáló progit (kellene?)
- érintetlen Ultimate x64, kb 8 progi van feltéve rá ami a munkámhoz kell, de ebből 2 játék (D3 és L4D2) ezek is eredetiek.
- amennyiben lehetséges szeretnék a NOD32-nél maradni, szerencsére alacsony footprinttel dolgozik és jól teszi a dolgát. Gondoltam már a cliboard ellenőrzésre, de itt 2 szó copyzása és 20 oldalnyi szöveg között sincs különbség... ezért nem gyanakszok rá. A lassú leállás nem akkor kezdődött, mert NOD32-t a legelején rakom fel az OS-re.

www.vakbelmutet.hu

(#26547) a1200 válasza sfdrakex (#26545) üzenetére


a1200
aktív tag

Szerinted nem kerestem az elmúlt évtizedekben barátokat, normális embereket? Nem 15-20 éves vagyok.
Csak 1-2-t találtam, de ők elköltöztek, stb.
Több 1000 emberből van 1 normális. Mekkora az esélyem, hogy találok ilyet, és ő is akar velem kapcsolatot kiépíteni, stb.?
Ezeket hagyjuk, inkább a 26483-tól kezdődő üzijeimre kérek segítséget.

(#26548) jozsi0104 válasza jozsi0104 (#26539) üzenetére


jozsi0104
tag

Meg van új rendszer a gépemen letöltöttem kiirtam telepítettem. :)
A kérdésem az lenne,hol kel kikapcsolni hogy ne automatikusan települjenek a frissitések,
hanem csak ajálja fel hogy ezeket lehet letölteni?
A videókártya drivert nem rakta fel automatikusan. ATI Radeon HD 5400 Series (1024 MB)
Honnan lehetne letölteni?

Kérdezz! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

(#26549) Sub-ZeRo válasza a1200 (#26543) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az egyéni szociális problémád szerintem nem ennyire nyilvános helyen kell kiteregetni, mert senki sem csinálja ezt. Én is, vagy bárki más elkezdhetné a saját baját, gondját elmondani. Ha meg ilyen stílusban is teszed, akkor ne várj sokat az emberektől, sőt, egy idő után még ki is raknak ha nem hagyod abba.
Amúgy meg nem nehéz ezt írni mondjuk: Légyszi segítsetek mert ez meg ez és ez a problémám van. aki tud segítsen, köszi. Bármekkora problémáid vannak az ember társaiddal, hidd el így ebben a formában lehet hogy előbb kapsz segítséget, mint a tegnapi megnyilvánulásodból.
Ha ezek után sem tanulsz, akkor ne is nagyon írkálj, mert nem hogy segítenek, de el sem fogják olvasni az írásod. És ha nem is kapsz segítséget, akkor nem cask a stílus miatt lehet, hanem az miatt hogy nem tudunk, tudnak válaszolni rá. Meg nem cask ez az egy forum van, van több száz, lásd google kereső meg angol fórumok stb.
És nyugodj meg, nem vagy egyedül hogy nem cask neked nem tudnak segíteni, mert nekem is volt olyan bajom, hogy itt nem tudták rá a választ és egy másik külfüldi fórumban találtam meg.

(#26548) jozsi0104 Szerintem a gyártó honlapján találsz drivert. Vagy az AMD oldalon. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26550) a1200 válasza Sub-ZeRo (#26549) üzenetére


a1200
aktív tag

Nem teregettem ki semmit, csak azért írtam le, hogy megértsetek, de látom nem fog menni.
Ez a leglátogatottabb fórum, az indexen, origon, hwsw-n, stb. még ritkábban írnak. Ezért itt írok.

Ha itt nem kapok segítséget, akkor mindenre egyenként kell rákeresnem, erre nincs türelmem.
A PC használattal akarom tölteni az időmet, nem a beállítások keresésével, a gondok megoldásával.
Utálom, hogy egyre több mindenre nekem kell megtalálnom a megoldást.
Akkor minek van az a sok fórum, és a sok egyéb dolog a neten?

A fórumoknak az lenne az értelme, hogy ha valaki valamire már megtalálta a megoldást, akkor a többiekkel is megossza, hogy ne mindenkinek a nulláról kelljen szenvednie ezzel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.