Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) PumpkinSeed válasza Kezdő Balázs (#26700) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Akkor szedd le valamelyiket Glary, Ur-uni, Ccleaner. Eze tuti leviszi. De én a ccleanrt ajánlom. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26702) Kezdő Balázs válasza PumpkinSeed (#26701) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Oké megpróbálom letöltöm vmelyiket,köszönöm a segítséged.
Üdv:

Üdv:Balázs

(#26703) daninet


daninet
veterán

Valaki segítene kihámozni mi veszi el a legtöbb időt bootolásnál? Lefuttattam az xbootmgr-t trace boot módban, most van egy 300megás .etl fájlom amiben fogalmam sincs mit kell nézni. Gyakorlatilag csak a legszükségesebb dolgok vannak msconfigban és a szolgáltatásoknál, de így is 5-6 perc körüli egy i7-es notin a boot idő.
Csináltam defrag c:\ -b parancsot.
A Windows Performance Toolkitben viszont rengeteg folyamat fel van sorolva, olyanok is amik nincsenek autorunban, így nem értem a dolgot. Ha valakinek átküldhetném és ránézne megköszönném! :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26704) King Unique válasza cigam (#26694) üzenetére


King Unique
titán

Tudom :D , nem is azt mondtam, h kiváltja teljes mértékben, de jobb, mint a semmi.

(#26700) Kezdő Balázs: nemrég Firefox alatt (azt használsz?) én is beszedtem a Yontoo-t, vírusírtó topicban Combofixet ajánlották, meg vmi más progit, szerintem náluk kérdezz rá, csak azzal sikerült maradéktalanul eltávolítani csökkentett módban...

[ Szerkesztve ]

(#26705) 7Heads Drago válasza Integrator (#26676) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Win update???
Ezek szerint van még olyan aki updatel. Szerintem egy rakás semmi az egész. (tisztelet annak a párnak qmi tényleg kell és jó is valamire) A win telepítéskor mérhető boot időt ha update-elsz sose fogod megközelíteni. Illetve érdeles módon ha updatelsz, hanem egy idő után igyis-ugyis win reinstal lesz. És az is biztos, hogy amikor a legjobban kéne a gép, pont akkor frissit és nem fér hozzá a user. Én csak azt rakom fel amit muszály. Szóval én az éga világon semmi előnyét se látom neki. De ez én vok. :)
Olyan ez a win min egy nagy zsák amin van 10000 lyuk. Az updattel meg betömünk rajta mondjuk 100-at. :)
Az érdekes az hogy csinálunk egy olyan win instal lemezt ami eleve tartalmazza a frissitéseket akkor ott nem tapasztalsz lassulást a sima winhez képest.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26706) wanted5


wanted5
őstag

hali

merevlemez energiagazdálkodásával kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni,
tettem a gépembe egy második hdd-t, amit csak adattárolásra használok, és ugye alapból be lenne állítva, hogy X idő után kapcsolja ki, ha nincs használatban, de nem mindig kapcsol ki, hogyan tudnám kiszűrni, hogy mégis mi használhatja?
HDsentinelre gyanakodtam, bezártam, de így is néha kikapcsol néha nem

(#26707) King Unique válasza 7Heads Drago (#26705) üzenetére


King Unique
titán

lehet van benne vmi, bár azért biztonsági rések foltozását ajánlott feltenni, teljesen autora nem állítom, inkább kiválasztom melyiket pakolhatja.

(#26708) Chello válasza Kezdő Balázs (#26696) üzenetére


Chello
tag

Hallod ez benne van a programok eltávolítása menuben és remekül eltávolodik.

Semmi ez csak a progikkal letöltött demo, reklámozza a programját.

Ponty, szálka nélkül.

(#26709) petakpa1


petakpa1
őstag

Lenne egy hp compaq dc7100sff (i915G chipsetes) típusú gép, amire Win7-et szeretne a tulaj. Már vagy 20 perce túrom az intel weboldalát de nem találok hozzá chipset és vga driver-t win7 alá? Tudna segíteni valaki esetleg egy alternatív de megbízható linkkel?

HP oldalán csak Vista driver van:(

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#26710) 7Heads Drago válasza King Unique (#26707) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tegyük fel hogy most felrakod az eddig elérhető biztonságirés foptozásokat. És minn azokkal a résekkel amihez majd csak ez után jön a tapasz? Vagy azokat amikhez meg nem kapsz semmit se? Itt megint jön a zsák meg a folt. Érdekes módon pl autóban senki vesz olyant, amin ahogy megveszi máris foltozni kell, vqgy alkatrészt cserélni. Ezt is csak az MS tudja velünk megcsinálni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26711) Воланд válasza 7Heads Drago (#26710) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26712) Chello válasza wanted5 (#26706) üzenetére


Chello
tag

Megnézed erőforrás figylővel, hogy miknek van eben az időben lemezhasználatuk, de pl. a windows karbantartásai is úgy tudom üresjárati időre vanak beállítva. Lehet, hogy éppen indexeli a fájlrendszert a lemezen vagy ellenőrzi a fájlrendszer épségét netán töredezettség mentesít, vírust keres szóval atomsok minden lehet.

Egy részük a te engedélyeddel lehet másrészük esetleg automatikusann része a rendszer működésének és nem is tudsz róla.
Semi baj ezekkel, remek dolgok később leülsz a gép elé és ezek meg lettek csinálva.
Főleg 24/7-es gépeknél jó.

Amennyiben nem sikerül kihámozni mi használja a háttérlemezt úgy még mindíg leválaszthatod erre az időre és akkor nem fogja elérni semi. Esetleg leht írni rá egy fájlt is mivel a leválasztás egy parancs. Akkor pedig lehet a fájlnak parancsikon kitenni és az kényelmes.
Visszacsatlakoztatni mondjuk 30 másodperc. Elvileg ez is kellne menjen parancikonosan.

Csomó dolog van amiktől tök felesleges menekülni, de most leírom és majd belinkelem, mert egy párszor már leírtam csak eddig ne volt linkelési hajlamom :)

Ponty, szálka nélkül.

(#26713) Chello válasza Integrator (#26676) üzenetére


Chello
tag

Esetleg elolvasod pontosan mit csináltak az update-ben.
Az is valószínű, ha van ilyen hiba már meg is van a megoldása csak még nem tudsz róla.

Ponty, szálka nélkül.

(#26714) 7Heads Drago válasza Воланд (#26711) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sose volt vele dolgom, ezáltal nem tudok mit mondani rá. Viszont még ha én értenék is hozza, az ügyfeleimet nem kérhetem rá. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26715) Jorus válasza 7Heads Drago (#26714) üzenetére


Jorus
nagyúr

A kolléga arra próbált utalni, hogy a jelenség nem MS-specifikus.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26716) PumpkinSeed válasza Chello (#26708) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Akkor azért nem tudta letörölni, mert nem ott próbálta. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26717) Kezdő Balázs válasza King Unique (#26704) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Szia!
Nem Firefoxot használok,google chromot & sajnos nem tudtam letörölni a c-meghajtómról ezt a yontoo Y2Desktop.Updater-t ,csak azt nem értem,hogy amikor jobb egér gombbal megnyitom a tulajdonságait ,akkor a szerzői jognak az van oda írva,hogy Copryight Microsoft 2013,de,ahogyan ajánlottad át megyek a vírusirtó topicba.
Üdv:

Üdv:Balázs

(#26718) tomy88trance


tomy88trance
tag

Üdv!

Egy elég érdekes jelenség történik/történt veme, az van,hogy tegnap este még vígan ment a gép, ma meg nagy nehezen betölt a windows 7 és egy darabig dolgozgat,majd semmi indításra nem reagál, Hard Disk Sentinel 100%-ra írja a teljesítményét, a kondicíót 99%-ra, viszont a rövid ön-teszt megáll egy idő után és a státusznál azt írja,hogy : sikertelen olvasó egység hibája miatt, viszont csökkentett módban teljesen jól fut ,na most akkor mi lehet a baja a vinyó a rossz vagy esetleg más? Azért írtam ide a kérdés,mert lehet,hogy windows 7 rossz nem?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#26719) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Heló! Tud valaki mondani egy skin-t, ami Windows 8-as külsőre változtatja az ablakokat és a tálcát (kivéve start menü)? Előre is köszönöm! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26720) benedekco


benedekco
addikt

Hali!

Most futtattam kézileg a win update-et. Kizárólag biztonsági frissítéseket engedtem telepíteni és az ie10-et. A frissítés előtt semmi ilyesmi nem volt.
Win7 Prof, Mozilla Firefox 20.0.1

és

Bármilyen ötletet meghallgatok :)

szerk:
Ha kikapcsolom a hardveres gyorsítást a Firefox-ban akkor szép és jó minden. Mi köze ehhez a biztonsági win update-eknek vagy az ie10-nek? És milyen hátrányom származik abból, hogy nem tudom a hardveres gyorsítást használni?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#26721) DS39 válasza benedekco (#26720) üzenetére


DS39
nagyúr

a platformfrissítés okozza, ami az IE10 telepítéséhez kell.

(#26722) benedekco válasza DS39 (#26721) üzenetére


benedekco
addikt

Köszi a gyors választ. :R
Szóval akkor most így kell élnem amíg a mozilla org ki nem talál rá valamit? Mert gondolom a microsoftot nem zavarja, ha a firefox-om szarakodik. Vagy innentől inkább fáradjak át a firefox topikba?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#26723) DS39 válasza benedekco (#26722) üzenetére


DS39
nagyúr

talán ennyi belefér, 3 megoldás van rá:
- platformfrissítés eltávolítása (de ha használod az IE10-et akkor ez nem játszik)
- Firefox HW gyorsítás kikapcsolása
- vagy ez: about:config -> gfx.content.azure.enabled -> false

(#26724) benedekco válasza DS39 (#26723) üzenetére


benedekco
addikt

Köszi a segítséget. Azaz igazság, hogy néha beröffentem az ie10-et. Különböző okok miatt néha van, hogy szükségem van rá.
:R

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#26725) King Unique válasza 7Heads Drago (#26710) üzenetére


King Unique
titán

Máshol is van "foltozás", ahogy látod, linux is ezerrel, mac...de ennyi erővel service pakkot se raksz stb?
én azért felrakatom update-eket, eddig bajom nem származott belőle (tárhely csökken, lehet lassít kicsit, de hát..), biztonsági szakemberek is javasolják, vírusírtó is már sikítva figyelmeztet :D

(#26708) Chello: nálam nem ment, nem engedte magát alapból, MBAM is jelzett rá, ez egy malware, annyira nem ártalmatlan :N

(#26717) Kezdő Balázs: az lesz a legjobb :K , a fentebb említett, + van egy jobb másik progi is rá, lekaparni teljesen csak csökkentett módban engedte.

[ Szerkesztve ]

(#26726) benedekco válasza 7Heads Drago (#26710) üzenetére


benedekco
addikt

az autós példádra

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#26727) Chello válasza wanted5 (#26706) üzenetére


Chello
tag

Re.

Mivel kellhet másoknak is írtam hozzá egy példát.
Amennyiben ez nem működne úgy le kellene tiltani eszközkezelőben, de annak utánna kell kérdeznem.

Addig is itt a példa:

[link]

Ponty, szálka nélkül.

(#26728) havri1


havri1
félisten

Helló!

Adott egy windows 7 gép, amit eddig gond nélkül elértem távoli asztallal. Napokban beüzemeltem az ipv6 címet rá, működik is, minden weblap azt látja, elérhető stb.
Távoli asztal viszont az ipv6 címet nem képes felismerni, azt írja hogy hibás , ill nem ismeri fel.
Van valakinek ötlete, miként érhetem el a gépet ipv6 címmel?

Köszi!

havri

(#26729) PumpkinSeed válasza havri1 (#26728) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Milyen programot használsz erre az eléréshez. Szerintem próbáld ki a teamviewer-t én mindig azt használom, és nem kell agonizálni az ip címekkel mert saját azonosítási rendszere van. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26730) havri1 válasza PumpkinSeed (#26729) üzenetére


havri1
félisten

Sima remote desktopot, nekem gyorsabbnak tűnt a webes alapú programoknál, de kipróbálom. (Eddig logmein-t használtam, az nagyon lassú).

Köszi

havri

(#26731) Kezdő Balázs


Kezdő Balázs
tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok,hogy zavarlak titeket ,a kérdésem az lenne ,hogy a C: meghajtómon észre vettem két olyan fájlt ,hogy nem tudom azoknak ott kell -e lenniük vagy nem ,csatolnék egy képet róluk ,ha megnyitom szövegszerkéztővel akkor vmi kínai írások vannak benne ,ha törölni szeretném ezt írja ki:a fájl törléséhez rendszergazdai jogosultság szükséges.merjem őket törölni vagy ők is a Windows-hoz tartoznak?
Üdv:

Üdv:Balázs

(#26732) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Milyen daemon tools alternatíva van?
Sajnos nem tudom feltelepíteni a lite verzuót scsi támogatással. Ha újra indítom a gépet, akkor javító módba lép és rendszer visszaállítást csinál.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26733) Winnie The P válasza Speeedfire (#26732) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia.

Tessék válogass.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26734) Visormail válasza havri1 (#26728) üzenetére


Visormail
addikt

Úgy is próbáld ki hogy a címet [ ] jelek közé teszed.

Kezdő Balázs: Az rnd fájlt vmware programok teszik fel nekem is van [link] tehát nem ártalmas, azt írják törölhető amikor kell neki újra létre fogja hozni szóval nem érdemes foglalkozni vele.
Az end fájlt pedig feltehette pl egy adobe vagy egyéb grafikus program [link]

Speeedfire: [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#26735) Sub-ZeRo válasza Speeedfire (#26732) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Virtual clone drive-nál jobb nem kell. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26736) PumpkinSeed válasza Kezdő Balázs (#26731) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én nem törölném. :) Viszont kicsit túl sokat aggódsz a gépeden lévő fájlok miatt. Szerintem keress valami takarító programot, pl ccleaner. Azt futasd le havi 1x, és nem kell többet aggódni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26737) PumpkinSeed válasza havri1 (#26730) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A remote desktopot én egy életre megutáltam. :( Az van a suliba és böngészés közben mindig leugrik, és sikeresen bezárom a távoli kapcsolatot... Hát komolyan mondom ekkora idiótán megcsinálni valamit... :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26738) havri1 válasza PumpkinSeed (#26737) üzenetére


havri1
félisten

Pedig jó gyors :)
Nekem ez a teamviewr nem megy sajnos..be sem tudok lépni abba a userbe, amibe akarok, egyből abba dob be, amelyik éppen be van lépve a gépbe.

havri

(#26739) PumpkinSeed válasza havri1 (#26738) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Hát azt elfelejtettem mondani, hogy a másik gépen is fent kell lenni-e és az ott megadott paraméterek alapján tudsz belépni, a másik gépen. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26740) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Köszi mindenkinek, marad a vcd. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26741) havri1 válasza PumpkinSeed (#26739) üzenetére


havri1
félisten

Az stim, persze, ez meg is van.
De úgy próbálkoztam vele, hogy a sját géplistából (3 gépen van fent) ráböktem..csatlakozás..és belép a gépbe, de másik userbe..

havri

(#26742) Kezdő Balázs válasza PumpkinSeed (#26736) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Igen igazad van túl sokat aggódom,mert sajnos nem is oly rég lett meg javítva,Szerencsére Killhates megcsinálta,de nem szeretnék már több problémát ,mert nincs arra pénzünk ,hogy szervizeltessük,
oké megfogadom a tanácsodat & nem törlöm ,illetve a ccleanert használni fogom,köszönöm a segítséged.
További szép napot mindenkinek.
Üdv:

Üdv:Balázs

(#26743) mastah


mastah
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Több laptopot és asztali pct is telepítettem már, de most egy olyan hibába ütköztem amivel még eddig nem találkoztam.
Felraktam a win7et. aztán loaderrel akartam adni neki , természetesen próbáltam a régivel és a legújabbal is.

unsupported partition table

ezt írja ki. nem tom aktiválni.

Persze most jöhet az hogy "eredetit kell venni meg hasonlók"
Valakinek volt már ilyen baja , esetleg tud valami megoldást ?

köszi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mastah

(#26744) Winnie The P válasza mastah (#26743) üzenetére


Winnie The P
őstag

Az oldal jobb felső sarkában ez olvasható:

• A topikban Alapelveink értelmében tilos a warez témák tárgyalása!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26745) PumpkinSeed válasza mastah (#26743) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Itt sajnos nincs warez.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26746) szabonagyur válasza S-IW (#26670) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

A képemen látszik az IE10 sáv.A címsor jobb szélén van 3 gomb, jobb szélen az oldal újratöltése gomb mellette balra katt rá arra jelre akkor átvált kompatibilis módra. Nekem az MS update oldala pl. IE10-el nem megy de ha erre rámegyek bejön :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26747) mastah


mastah
csendes tag

Okés, akkor bocsánat :)
Örülök hogy mindenki eredetit használ :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mastah

(#26748) kaller1


kaller1
veterán

A következő problémám van:

Egy restart után nem tölt be a rendszer a notimon, fekete képernyő bal felső sarkában csak a promt villog. Amiket eddig próbáltam:

2x2 giga ram van a gépben, minden variációban cserélgettem.
hirens boot cd-ről hd sentinel teszt, 100/100 eredménnyel
live win alól látszik a hdd, és a tartalma is megvan, fájlokat meg lehet nyitni
win7 javítási kísérlete nem járt sikerrel, mivel a teszt során nem talált hibát

Mit nézzek/próbáljak még meg?

.::> <::.

(#26749) Roxy27


Roxy27
tag

Hali, van egy érdekes kérdésem... hogy lehetne Win7-et "kívülről" újraéleszteni?
A hiba: betöltés közben egy pillanatra kékhalál... :W
A javítást nem tudja végrehajtani... ha visszaállítási pontra akarom visszaállítani, akkor meg vagy nem sikerül, vagy ha sikeres is (attól függően, hogy melyik pontot választom) ugyanaz a jelenség.
A részletekben csak annyit ír, hogy frissítés vagy driver probléma lehet.
Utolsó telepítések közt a Java szerepel...

Hirent-en sem találok semmi olyan progit amivel előbbre léphetnék...
LiveLinux alól látok minden meghajtót file-t.
Van bármilyen lehetőség, hogy manuálisan próbálkozzam a helyreállítással? Kifogytam az ötletekből... egyenlőre nem szeretném újrahúzni, de lehet az lesz a vége (vagy image)
De hátha menthető valahogy.
Ötletek?
Köszi :R

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#26750) Roxy27 válasza kaller1 (#26748) üzenetére


Roxy27
tag

MBR fix? olyan mintha nem találná a Boot-olási protokollokat...

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.