Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) Kezdő vagyok válasza föccer (#26850) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

:R

(#26852) PumpkinSeed válasza Parson (#26847) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A vezérlőpultnál a hangok beállításánál a jelszinteknél nincs levéve a fő jelszint alatti beállítások? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26853) Mottie


Mottie
őstag

Erre valaki?

Be Victorious!

(#26854) sfdrakex válasza Mottie (#26853) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt van pár találat videó és leírás.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26855) SallerMaster


SallerMaster
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy AMD690VM-FMH alaplap.
Vettem egy Kingston V300-as 60GB SSD-t és van vele egy kis gondom.
Win7 telepítés közben, ha AHCI-re állítva futtatom a telepítőt lefagy, IDE módban pedig nem látja az SSD-t és a particiókat. A HDD-re telepített win7-el viszont sikerült particionálnom és formáznom az SSD-t, tehát az alaplap elvileg támogatja. Miért nem látja a telepítő? Kéne hozzá valami driver? Nem kaptam az SSD-hez, az alaplaphoz pedig nem is volt.

(#26856) ferike123


ferike123
csendes tag

Sziasztok ne haragudjatok hogy belevágok a témába, de olyan problémám van ami tnem tudok egyedül megoldani....

Szóval asztali gépemen win 7 64 bit pro változat van.A lényeg az,hogy ha bármit is megpróbálok a netről letölteni a gép magától újraindul.De nem kékhalál hasonlók,hanem mintha kézzel a start menüből ujraindítanám.
Megpróbáltam letörölni a vga driverjét ami meg is oldotta a problémát, mivel vga driver nélkül letölt,de ha ujraindítom a win felteszi magának a drivert mire ugyanaz a probléma.
Szóval mit tudnátok tanácsolni mert én már kifogytam a javaslatokból... :U :U
A válaszokat előre is köszönöm :R

"A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg azért gyakorolják olyan kevesen. (Henry Ford)"

(#26857) Mottie válasza sfdrakex (#26854) üzenetére


Mottie
őstag

Dánke sün, kis módosítással találtam egy programot. Már látja is a telefonom a wifit, csak a működése nem túl biztos :D

Be Victorious!

(#26858) PumpkinSeed válasza ferike123 (#26856) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ha nincs szükséged a VGA driverre akkor kapcsold ki a frissítést. Ha szükséged van rá, mehet a tesztelgetés, hogy mi is állíthatja le a rendszert. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26859) ferike123 válasza PumpkinSeed (#26858) üzenetére


ferike123
csendes tag

Értem.Hát igazából szükségem lenne a driverre, de a vga drivere nélkül letölt rendesen nem indul újra, megpróbálom a többi drivert is,egyébként a frissítést hol tudom kikapcsolni?

"A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg azért gyakorolják olyan kevesen. (Henry Ford)"

(#26860) PumpkinSeed válasza ferike123 (#26859) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Attól függ, mert van az nvidiának is drivere meg az amdnek is :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26861) Gibo


Gibo
senior tag

Sziasztok!

délután frissíteni akart az office, de a telepítés vége felé hiányolt egy file-t (xvm volt a kiterjesztés ha jól emlékszem), majd visszavonta a frissítést. Le lett állítva a gép, majd mikor most újra bekapcsoltam, az e meghajtóról, ahol az office is van, eltűnt az összes többi program. Láthatóvá tettem a rejtett file-okat, de semmi nem jelent meg...Van vkinek ötlete vagy tapasztalat ezzel kapcsolatban? Újratelepítés nélkül vissza tudnám állítani a programokat? Előre is köszönöm!

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#26862) Krystal_s válasza Mottie (#26857) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, így nem próbáltad ?
Nem kell külön program, alapból tudja a Win7.

[ Szerkesztve ]

(#26863) Mottie válasza Krystal_s (#26862) üzenetére


Mottie
őstag

Ugyanerre bukkantam rá az imént. Fel is tudott csatlakozni a telefon, de internetet valamiért nem kapott. Ez viszont már lehet, hogy annak a folyománya, hogy mivel College hálózat, be kell külön jelentkezni az adott eszközről. Ami pedig mivel vezetékes nehéz telefonnal :)

Be Victorious!

(#26864) woryz válasza PumpkinSeed (#26672) üzenetére


woryz
senior tag

Hali!
Köszi a tippet. Kitakarítottam, de ma reggel megint csinálta... A Win betöltése előtt áll meg (mielőtt megjelenne az a gyönyörű windows zászló. )

(#26865) PumpkinSeed válasza Gibo (#26861) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

GetDataBack vagy Recuva. Ha nem írtad még felül semmivel akkor visszahoznak mindent. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26866) PumpkinSeed válasza woryz (#26864) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Memóriák rendben vannak? Memtest86-ot bootoláskor az megmondja, hogy van-e hiba a memóriákban.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26867) Jorus válasza dev7 (#26826) üzenetére


Jorus
nagyúr

Megoldódott a probléma, úgy értem sikerült saját tulajdonba venni az adott mappákat? Ahogy írták, elég, ha a legfelső szinten átveszed a tulajdonosi jogokat.
Jobb klikk a mappára (ahova mennek a letöltések mondjuk) -> Tulajdonságok -> Biztonság -> Speciális -> Tulajdonos -> Szerkesztés -> A tulajdonos cseréje az altárolókon és objektumokon is checkbox-ba pipa -> Alkalmaz -> OK -> OK.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26868) SallerMaster válasza SallerMaster (#26855) üzenetére


SallerMaster
csendes tag

Erre valakinek ötlet? :F

(#26869) PumpkinSeed válasza SallerMaster (#26855) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

BIOS frissítés lehet megoldaná, de nem mondom, hogy kezdj neki, ink hagyd valami infomágusra. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26870) SallerMaster válasza PumpkinSeed (#26869) üzenetére


SallerMaster
csendes tag

Bios frissítést már megcsináltam, de nem segített.

(#26871) Visormail válasza Mottie (#26863) üzenetére


Visormail
addikt

Van egy ilyen cikk is egy ingyenes programról. Turn your laptop or desktop into a wireless WiFi hotspot with Virtual Router Plus

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#26872) ferike123 válasza PumpkinSeed (#26860) üzenetére


ferike123
csendes tag

Na igen :DD nvidiához tartozó driverre értettem csak nem írtam le :C

"A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg azért gyakorolják olyan kevesen. (Henry Ford)"

(#26873) PumpkinSeed válasza ferike123 (#26872) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem gpedit.msc-ben ki lehet kapcsolni a frissítést :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26874) TigerCat válasza Chello (#26844) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A WizMouse nálam tökéletesen megy másfél éve Windows-ban, grafikai programokban, médialejátszóban, böngészőben, stb. szóval mindenhol. Zárd be, majd rendszergazdaként indítsd el a beállításokat (WizMouse Configuration). Jelöld be, hogy rendszergazdaként fusson (azt hiszem, de most nem onnan írok), így minden ablakban frankón megy majd.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26875) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! Egy kérdéssel fordulnék felétek. 10 perce bekapcsoltam a gépemet(win7,ultimate 64bit), beírtam a jelszót erre kiírta,hogy asztal előkészítése. Furcsállottam,de elmentem a géptől egy 5 percre. Mire visszajöttem egy olyan asztal fogadott,mintha most telepítettem volna újra a gépet, 1-2 ikon maradt csak meg, illetve 1-2 olyan ikon lett az asztalon amit én nem tettem ki. Oké semmi baj, megkérdezem itt tőletek. Nyitom meg a firefoxot erre a böngésző előzményeket,könyvjelzőket akarja importálni. Na mondom itt valami nagyon nem oké. Újraindítom, jelszót beírom és minden a régi. Ez mi lehetett ?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#26876) Fire/SOUL/CD válasza membrandj (#26875) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem az admin fiókba léptél be... (mondjuk az nem gyenge, ha ugyanaz a jelszava a user fióknak, mint az admin fióknak)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26877) membrandj válasza Fire/SOUL/CD (#26876) üzenetére


membrandj
nagyúr

Nincs is vendég fiók! :D 1 fiók van összesen, az pedig az enyém.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#26878) Fire/SOUL/CD válasza membrandj (#26877) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor biztos józsi néni ott is az admin, gondolom bucsus OS, ilyen 1 pálcás a céllövöldébe. :DDD
(vagy amíg magára hagytad a gépet, a pufók ufók (vagy gonosz ikertesód) kreált egy fiókot :)) )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26879) membrandj válasza Fire/SOUL/CD (#26878) üzenetére


membrandj
nagyúr

Saját magam vagyok az admin! Otthoni gép, én telepítettem!:D Egyik barátom is azt mondta,hogy szintén ezt tapasztalta az elmúlt napokba. Azért gondoltam,hogy valamilyen elbaszott frissítés okozza.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#26880) stefyY


stefyY
őstag

Idióta kérdést teszek fel.

Mikor kezdetben használtam Win7-et ( jó 2 éve ), 64bites Ultimate verziót raktam fel az akkor új gépemre, aztán 1-2 játékban voltak fps gondjaim+hibák, így lecseréltem...most egy újabb gyakorlatilag teljes configcsere után jönne egy sokadik reinstall. Merhetek 64biteset felrakni? Professional ( dreamsparkos ) menne fel. Lehetséges, hogy még nem volt egészen kiforrva akkoriban az egész..? 4GB RAM-ot használok. Ha egyáltalán nem lesznek vele gondok, azt rakom fel. Köszi előre is a válaszokat. :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#26881) Winnie The P válasza membrandj (#26879) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nálam minden frissítés fent van a gépen igaz nincs külön fiók létrehozva, de ilyet még nem hallottam. Az inkább baj lehet, hogy kókányolt az os.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26882) Winnie The P válasza stefyY (#26880) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szerintem nyugodt szívvel felrakhatod. Az legjobb os amit valaha kiadtak (magánvélemény). Ha a gépedben 4 gb ram van akkor nyugodtan tegyél fel 64bit-es verziót.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26883) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!

Win7 Home Premium gyári OEM install. (Laptop, HP-630) Tulaj pár napja az interneten kattintott valahová, azóta csak egy csupa fehér képernyő lesz újraindítás,... , bármi után. Ctrl/Alt/Del-el feledatkezelőt választva ugyanez lesz az eredmény. Január 10.-i visszaállítási pont után is. (Csökkentett, parancs sorral ennyit sikerült.) HDD-t kiszereltem, egy asztalihoz külső USB-vel csatlakoztattam. Avast free talált néhány vírusgyanús Java scriptet, ezeket töröltettem vele. A helyzet változatlan.

Helyrehozható még, vagy jöhet a backup-ról az újrainstall ?

mezis

(#26884) PumpkinSeed válasza mezis (#26883) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ha van backup akkor miért szenvedtél vele ennyit? :) Be a gépbe ami kell és nincs a backupon leszeded és finish. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26885) Winnie The P válasza mezis (#26883) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia!

Meg kéne próbálni egy Kaspersky virus removal tool-t vagy Emsisoft Emergency Kit-et futtatni.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26886) mezis válasza PumpkinSeed (#26884) üzenetére


mezis
nagyúr

Eddig még nem csináltam ilyet. Van egy RECOVERY partició. onnan lehetne elindítani valamilyen programot ?
(Még a BIOS menüt sem találtam meg ezen a HP-630-on, csak az F8-al a csökkentett módot.)

mezis

(#26887) stefyY válasza Winnie The P (#26882) üzenetére


stefyY
őstag

Fent is van, de a Profot nem nagyon dícsérték agyon nekem, ment fel a Home Premium, tökéletesen elég. Köszi. :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#26888) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Hali

Nem biztos, hogy jó helyre írok, mert a "problémám" nem biztos hogy a Windows-ból ered. :D

Adott egy gép amire nincs monitor kötve. Ehhez a géphez TeamViewer-el kapcsolódok. A probléma az hogy a maximális felbontás 1600x1200. Kérdés az lenne, hogy ezt, hogy tudnám feljebb állítani FullHD-ra? AMD vga(6950) van a gépbe. A Catalyst-ban és a windows beállításoknál is csak eddig tudom állítani.

Előre is köszönöm!

Üdv,
D

(#26889) Winnie The P válasza stefyY (#26887) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nincs mit. Használd egészséggel :) .

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#26890) Kácsa válasza mezis (#26886) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Gépbekapcsolás után nyomni kell az F11-et,akkor bejön a Recovery Manager. Onnan indulva lehet visszaállítani gyári állapotba.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#26891) Steelmanus válasza TigerCat (#26874) üzenetére


Steelmanus
addikt

Felkeltette az erdeklodesemet ez a kicsi de annal hasznosabb program, marmint a WizMouse, regota hianyoltam csak nem tudtam hogy mit keressek.
Koszonet erte Neked es Chello-nak is. Nalam is hibatlanul teszi a dolgat.

[ Szerkesztve ]

(#26892) krealon válasza membrandj (#26875) üzenetére


krealon
veterán

"10 perce bekapcsoltam a gépemet(win7,ultimate 64bit), beírtam a jelszót erre kiírta,hogy asztal előkészítése. Furcsállottam,de elmentem a géptől egy 5 percre. Mire visszajöttem egy olyan asztal fogadott,mintha most telepítettem volna újra a gépet, 1-2 ikon maradt csak meg, illetve 1-2 olyan ikon lett az asztalon amit én nem tettem ki. Oké semmi baj, megkérdezem itt tőletek. Nyitom meg a firefoxot erre a böngésző előzményeket,könyvjelzőket akarja importálni. Na mondom itt valami nagyon nem oké. Újraindítom, jelszót beírom és minden a régi. Ez mi lehetett ?"

Lemezhiba vagy virusirto altali zarolas miatt nem tudta betolteni a user registry-t, ezert egy TEMP profilba leptetett be. Elobbi esetben adatmentes --> HDD csere a megoldas, utobbi esetben az altalad is elvegzett gepujrainditas.

(#26893) membrandj válasza krealon (#26892) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszönöm a részletes válaszod. Hard Disk Sentinel szerint 100%-os a HDD! Akkor valami vírusirtós gubanc lehetett. Megnyugodtam!

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#26894) TigerCat válasza Steelmanus (#26891) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nincs mit!
Még egy-két hasznos apróság:
Volume2 - OSD hangerő kijelző (a magyar fordítást kb. 1 éve Én csináltam, ha nem jó valami, nálam lehet jelezni) Néha-néha benyom egy-egy reklámot, de korrekt a srác, nem kell félni ha reklámmentesíteni akarod - INGYENES
Keyboard LED - ha vezetéknélküli a billentyűzeted és nincs visszajelző a Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock gombokhoz - INGYENES
MiniBin - Aprócska kuka ikon az óra mellé. Nem fogyaszt sokat, egyszerű használat - INGYENES
AutoSizer - Automatikus ablakméretezés (ha szereted a rendet, tetszeni fog) - INGYENES
WizMouse - Görgetés azokban az ablakokban, amelyik az egérkurzor alatt van, még ha az ablak nem is aktív. (mint OS X-en) Két monitornál már nagyon hasznos - INGYENES
Librarian - Könyvtár ikonok cseréje rém egyszerűen, portable alkalmazással - INGYENES
Wunderlist - To-Do alkalmazás Windows, OS X, iOS és Android rendszerekre, automatikus szinkronizálással, riasztással, megosztási lehetőségekkel - INGYENES (van fizetős is, de ez is bőven elég)
Paragon Backup & Recovery Free - Ha mindent jól beállítottál a, állítsd le, bútolj be a program segítségével kiírt lemezről/USB kulcsról és mentsd le a rendszered. Bármi gond van, 10 perc alatt visszateszed és dolgozol tovább - INGYENES (van még egy előnye, de ezt csak privátban)

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26895) tonton123456


tonton123456
csendes tag

Segítséééég!
Vettem egy új lapost, amin win 7 fut. Nem tudtam, hogy ezen az op-rencceren nincs már ourlook expressz, ami azért rémes, mert a régi szar laposról rendszeresen mentettem külső winyóra a levelezésemet, címeket. Szerettem volna vagy valahonnan letölteni az új gépre az OE-t, de nem találtam módszert. Kínomban megpróbáltam a gépen lévő windows live mailre importálni, de nem ismeri fel a külsőn lévő file-okat. Ugyan így nem sikerült a feltelepített thunderbirdre és az incredimailre se az importálás. Át kell esetleg a .wab és .pst kiterjesztéseket konvertálni?....
Köszi, ha valaki segítene - mint egy hülye gyereknek, ha kérhetem, mert nem vagyok sajna guru.

(#26896) TigerCat válasza tonton123456 (#26895) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szerintem tedd vissza egy másik (ha még megvan a akkor a régi) gépre az Outlook Express-t, telepíts egy Mozilla Thunderbird-öt és importálj be mindent. Ez a legegyszerűbb megoldás. A Thunderbird profil könyvtárát pedig átteszed az új gépre.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26897) mezis válasza Kácsa (#26890) üzenetére


mezis
nagyúr

Köszönöm. (Közben beleolvastam a kezelési utasításba :o ). Esc után választottam az F11-et és rendben visszaállította a gyári állapotot. :R

mezis

(#26898) jFox válasza membrandj (#26893) üzenetére


jFox
őstag

Vagy megsérült a felhasználói. profil és egy ideiglenes profillal indult a gép. Én is jártam már így. Az volt a megoldás hogy létrehoztam egy másik profilt és a régiből mindent átmásoltam, kivéve az ntuser.dat-ot.

Erre valaki nem tud mondani valami megoldást? [link]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#26899) zsole84


zsole84
senior tag

Segítséget kérnék az alábbi problémában:

A dedikált vga kikerült a gépből, így most az IGP-t használom. Eszközkezelőben Videokártya/Intel(R) HD Graphics fülnél felkiáktójel-----> "Az eszköz nem talál elég használható erőforrást. (Kód: 12). Ha használni akarja az eszközt, akkor a rendszerben le kell tiltania egy másik eszközt. "

Mi lehet a probléma, hogyan lehetne megoldani?

Köszi!

(#26900) Visormail válasza zsole84 (#26899) üzenetére


Visormail
addikt

Rakj fel hozzá drivert.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.