Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) Sub-ZeRo válasza a1200 (#26550) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Dehogynem. Sorolod a dolgokat, de ezzel ne oofoljuk már szét a topikot.
Meg írtam hogy külföldi forum, nem Magyar.

A PC használattal akarom tölteni az időmet, nem a beállítások keresésével, a gondok megoldásával.
Problémába mindig fogsz találkozi pc használat során és igen is keresni fogod rá a megoldást, ha használni akarod ahogy szeretnéd. Ha nem használsz pc-t nem lesz probléma. Röviden ennyi. De ha ezt nem hissed kérdezz meg bárkit, hogy így van, mert ez így van.

Szóval részemről ennyi.
Mentem palacsintázni meg bögrés sütizni mert jöttek bátyámék. Szép napot mindenkinek! :))

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26552) sfdrakex válasza a1200 (#26550) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi megértünk, de ez nem ide tartozik, ahogy Sun is írta, mindenkinek vannak gondjai, de nem írja ide, mert nem ide tartozik. Ahhoz viszont tényleg normálisan kell írni hogy kapj normális választ. Sokaknak segítettem már, kaptam is segítséget, de nekem se írtak mindig minden kérdésemre választ, előfordul hogy nem olvassa olyan kai tudna rá válaszolni, aki olvassa az meg nem tudja a megoldást, nem kell ezen hőbörögni, önkéntes a segítség, aki tud az segít, ha valaki nem tud írja le, hogy olvastam de passz?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26553) a1200 válasza sfdrakex (#26552) üzenetére


a1200
aktív tag

Van az országban min. pár 10e ember, aki napi szinten PC-k javításával, programozásával, programírással, html, php, stb. kódolással, bugok javításával, telepítéssel, stb. foglalkozik, akik havi 200-500e nettót keresnek.
Ebből max. néhányan írnak itt. Hol vannak a többiek?
Mindenki csak pénzes melókat vállal?
Senki sem akar idejönni ingyen segíteni az átlagos embereknek?
Akkor mi az értelme ennek az egész fórumnak?

Általában olyat látok, hogy nagyobb tapasztalattal rendelkező átlagemberek segítenek a kevés tapasztalattal rendelkező átlagembereknek.
Nem erről kéne szólnia 1 ilyen fórumnak.
Szinte már vak vezet világtalant szint.

Úgy látszik senkinek sem érdeke, hogy az átlagemberek rendesen használhassák a gépüket, inkább az a lényeg, hogy minél sűrűbben minél nagyobb értékben vegyenek újabb és újabb gépeket, programokat, stb., hogy jól meggazdagodhassanak a gyártók, kereskedők, kiskerek, nagykerek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#26554) sfdrakex válasza a1200 (#26553) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az ír itt akinek van rá ideje. Nem biztos hogy egy programozó tud segíteni egy hétköznapi problémában, amiben esetleg éppen egy sofőrnek meg már van tapasztalata, mert találkozott adott problémával. A fórum nem arról szól hogy profik segítenek, hanem arról hogy aki tud az segít, vagy próbál segíteni. Szerinted aki programozó annak kötelező lenne segítenie? Neked mi a foglalkozásod?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26555) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Adott egy samsung np-rv510-ap05uk model számú laptop. 64 bites winen egyszerűen semmilyen driverrel sem hajlandó az usb-t rendesen telepíteni. Ettől függetlenül viszont minden usb eszköszt felismer csak kérdőjeleket rak eléjük. Se a samsung gyári drivere, se az inteles nem segített a gondon.

Remélem nektek van ötletetek mert én kifogytam :)
by süsü

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26556) Fire/SOUL/CD válasza 7Heads Drago (#26555) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A részletek fülön(illesztőprogi tulajdonságainál, ami a képen is van) a lenyílóból válaszd a hardverazonosítókat és arról dobj képet(privátba is jöhet)
természetesen az unknown device-en nyomj jobb egeret....

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26557) 7Heads Drago válasza a1200 (#26508) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Üdv
és az miért baj hogy az intézőhöz rögzíti be az ikont?
jobb egér klikk az intézőn és arra a meghajtóra klikkelsz amire akarsz
melesleg én se vok hozzáértő, csak az elmúlt 15 évben ragadt rám ez az
nagyon kevés szerintem az olyan aki tényleg ért is hozzá és nem "latinul beszél" ha kérdezel valamit tőle
de ha ilyen hangnemet ütsz meg akkor nem igen állnak veled majd szóba
ha írsz egy számot hogy hol és miket kérdeztél, szívesen segítek ha tudok
viszont nem vok fent minden nap :((((
by süsü
az előző kérdésre pedig egy kép:

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26558) cigam válasza Plazmacucci (#26542) üzenetére


cigam
félisten

Inkább a kérdés volt (számomra) érthetetlen.
Azt szeretnéd, hogy még a (jelszavas) bejelentkezés elött elinduljon a torrent kliens mint egy szervíz?
Akkor itt egy leírás hozzá.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26559) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

egy rendes gépen van külön usb-vezérlők csoport is:

sajnos a samsung lapton ennek a hamva sincs :)))
a gyári vagy az inteles drivert látszólag ugyan felrakja, viszont nem változik tőle semmi se

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26560) Plazmacucci válasza cigam (#26558) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen azt szeretném, hogy ne kelljen bejelentkezni, a programok indítása miatt. Pl menjen a TeamViewe is. Csak gondoltam van egyszerűbb módja is, mert pl régi win98-as időkben volt egy program ami a gép indítása után egyből rátett egy jelszót és kész.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26561) cigam válasza Plazmacucci (#26560) üzenetére


cigam
félisten

rátett egy jelszót és kész? Ezt értenem kéne?

Az is egy megoldás lehet, hogy automatice bejelentkezel (jelszóval), és az indítópultba berakod pl ezt. Így elindul a gép, bejelntkezel, elindulnak a kívánt programjaid, de közben zárolva lesz a gép.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26562) PumpkinSeed válasza a1200 (#26550) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Legtöbb esetben az a legjobb, hogy ha te jössz rá a dolgokra, mert ha segítenek soha nem tanulsz meg egyedül boldogulni. Megszokod, hogy segítenek és életed folyamán folyamatosan elvárod majd ezt. Tanulj meg szépen gondoskodni magadról és a lustaság nem kifogás. Most képzeld el ha szegény Edison is lusta lett volna, ülhetnénk még mindig a sötétben. A fórum arra való, hogy ha ténylegesen elakadtál, vagy már sehol nem találod a megoldást. Az itteni kérdések 80%-a a google első találatából megválaszolható. Amikor én segítek és nem tudok valamire válaszolni akkor rákeresek google-ben és max a 3. oldalon megtalálom rá a választ. Úgy nem nehéz okosnak lenni, hogy a tudás ingyen és nagy mennyiségben elérhető. Én még hülye vagyok, nálam az számít okosnak aki kitalálja azokat amikre mi rákeresünk. Képzeld el, hogyha ők is lusták lennének kitalálni, és így a világ nem haladna előre.

"A különbség a között amit megteszünk és amit megtudnánk tenni megváltoztatná a világot." - Gandhi

ui.: Ha meg ennyire hiányolod a szakembereket fogd magad kezdj el tanulni, és legyél te a szakember. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26563) a1200 válasza PumpkinSeed (#26562) üzenetére


a1200
aktív tag

A 26519-ben leírt dolgot hogyan találtam volna ki magamtól?
Pl. ezt a részt: %appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Igenis akkor írok ide, amikor már áttúrtam a vezérlőpult menüket, nyomtam már jobb gombot, néztem 1 csomú beállítást, és nem jön össze.
Az egész életemben magamra voltam utalva, mindent magamnak kellett kitalálnom, mert nem volt honnan segítséget kérni.
Elegem van már abból, hogy minden többször annyi időbe telik nekem, mint másoknak, amikor itt a net, a sok fórum, stb.

Megtaláltam a Win7 súgó kezdőlapját, de itt nem sok olyan infó van, ami segíthet.

Most beírtam a goole-be ezt: bios menü nem fér el a képernyőn, de semmi értelmes találat.
Nem gondoltam volna, hogy életem végéig minden nap tanulnom kell a PC dolgokat, hogy egyáltalán átlagos dolgokra tudjam rendesen használni a gépet.

(#26564) sfdrakex válasza a1200 (#26563) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az a bios dolog akkor sem látszik ha a képernyőn lévő gombokkal összébb húzod a képernyő méretét? Más felbontásban használva a monitort?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26565) DS39 válasza a1200 (#26563) üzenetére


DS39
nagyúr

akik nem szeretnek küzdeni a géppel, ezért vesznek Mac-et. ott minden egyben van, szoftver hardver összehangolva.

egyébként ilyen bios kilógással nem találkoztam. a monitor nincs elállítva?
(a monitor saját menüjében nyomj egy reset-et.)

[ Szerkesztve ]

(#26566) PumpkinSeed válasza a1200 (#26563) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

1. Ha beírod azt, hogy "bios menü nem fér el a képernyőn" akkor még a google is kinevet, keresni tudni kell.
2. Egy kis elmélet: van a BIOS Basic Input Output System és van a Windows 7. Ezeknek nem sok közük van egymáshoz. Szóval ha a BIOS nem fér el a monitoron akkor azt nem a Win7-ben kell keresni, hogy mi a hiba.
3. Ha a BIOS nem fér el a monitoron akkor a monitor beállításaival lesz a probléma mivel a BIOS-ban nincsenek méretezési beállítások. A monitor beállításokat a monitor fizikailag elérhető oldalán azaz a rajta lévő gombokon keresztül tudod szabályozni.
4. Nem mondtam, hogy tanulj életed végéig, elég lenne egy általános iskolai képzésen részt venni ahol megtanítják, hogy vannak a hardverek és a szoftverek, és lesz egy kis rálátásod a BIOS-ra. Vagyis nekem ezt elmondták, bár én info szakon voltam és érdekelt a szakma. Esetleg ha tovább mentél középiskolába ott biztos volt róla szó.

Remélem mindenre választ adtam. Esetleges kimaradásért előre is elnézést kérek, ebben az esetben figyelmem felhívását kérem az adott nem megválaszolt kérdésre. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26567) a1200


a1200
aktív tag

Itt ez a videó az UEFI BIOS-omról, a lapom ilyen, csak nem pro-s [link] 0:51-nél állítsátok meg, vízszintesen a fenti 6 menüből a bal oldali 4-et, függőlegesen a system time sor tetejéig látom, a többi rész nem látszik soha sehol.
Samsung 763MB 17 collos CRT-m van 1152×864-ben.

Vettem volna macet, ha lenne rá 300-400e-em. Ki ad kölcsön? :D

Pumpkin A monitorom jól van beállítva, minden más jól látszik rajta, csak a BIOS menük nem.
Mind2 irányban kb. 1/3 a lelógás, ennyit semelyik monitoron nem lehet állítani.
Ha nem akarsz segíteni, akkor jobb, ha többet nem írsz nekem.

[ Szerkesztve ]

(#26568) PumpkinSeed válasza a1200 (#26567) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A monitoron nyomd meg az AUTO gombot ami az esetek 90%-ban segít. :)

Szerk.:

Ez nem BIOS, ez már UEFI ami ugyan az mint a BIOS csak ennek már grafikus felülete van. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26569) a1200 válasza PumpkinSeed (#26568) üzenetére


a1200
aktív tag

Magadon nyomd meg az önmegsemmisítés gombot.

(#26570) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

Az adataimnál látható gépen szeretném beállítani, hogy a két monitoron különböző háttérkép legyen. Hogy lehetséges ez?

köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26571) PumpkinSeed válasza a1200 (#26569) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

De intelligensek vagyunk ma. Hát erre tanítottak meg, így kell viselkedni azzal aki segíteni akar rajtad? :)

ui.: Ne csodálkozz, hogy nem vagy társasági lény. Az emberiség azon tagjai közé tartozol akik magányosan fogják leélni az életüket, azért mert amint belépnek egy társaságba abnormális nem emberhez méltó viselkedést folytatnak. De akkor nem segítek ha nem akarod. Jó játékot ahhoz, hogy magadtól rágyere ennek a megoldására, mert itt akik tudnak segíteni mindenkivel olyan jó kapcsolatot ápoltál, hogy biztos nem fognak segíteni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26572) PumpkinSeed válasza rlazol (#26570) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Attól függ, hogy ha áttudod húzni az egeret akkor kiterjesztett monitorod van. Az egyik megoldás, hogy csinálsz egy dupla akkora képet és azt kiteszed, ilyenkor általában a másikon más lesz. Pl.: az egyik képet a másik mellé teszed pl paintben.

A másik megoldás ez a program. Nem csak a háttért oldja meg de a dupla monitoros gépek esetén rengeteg opció van benne. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26573) sfdrakex válasza a1200 (#26569) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Valaki próbál segíteni és még leoltod? Csodálkozol hogy nincs senkid? . . .

Az lehet a gond, hogy a monitorod régi az alaplapod új, és a "BIOS"-od felbontása már az új 16:10 és 16:9-es monitorokra lehet belőve. Nem tudsz szerezni egy TFT-t egy próba erejéig?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26574) rlazol válasza PumpkinSeed (#26572) üzenetére


rlazol
addikt

igen kiterjesztett, köszönöm az ötleteket, ezt a progit kipróbálom! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26575) a1200 válasza sfdrakex (#26573) üzenetére


a1200
aktív tag

Miért? Csak visszakapta azt, amit nekem írt. Ő kezdte.

Pár napja, amikor szenvedtem a telepítéssel, EGYSZER bejött normálisan a BIOS menü, úgy, ahogy a videón van, nem volt semmi lelógás, de se előtte, se azóta nem volt ilyen, pedig min. 30-szor beléptem már.
Nem hiszem el hogy a BIOS nem érzékeli, hogy milyen monitor van rádugva, amikor a Win7 is kiírja a pontos típust az eszközkezelőben. A BIOS simán megállapíthatja a típust, még a felbontást is.

Most nem akarom újraindítani a gépet a BIOS képernyő megnézéséhez.
Tényleg, olvastam az UEFI-ről, hogy működő OS közben is lehet állítani rajta, és különböző dolgokat megcsinálni. Ezt hogyan kell?

Ki ad nekem ingyen egy újan 50e-be kerülő 16:9-es LED-es monitort használtan? Max. 1 éves legyen :DD

[ Szerkesztve ]

(#26576) DigitXT válasza PumpkinSeed (#26571) üzenetére


DigitXT
félisten

mindenkivel olyan jó kapcsolatot ápoltál, hogy biztos nem fognak segíteni
Ennyi.:R

(#26577) #93794560 válasza a1200 (#26575) üzenetére


#93794560
törölt tag

Az AUTO funkciót kipróbálhatnád. Nálam már oldott meg lelógó képernyős gondokat.

(#26578) a1200


a1200
aktív tag

digitxt 1 dolgot jó ha tudsz: Mindig van aki segít, aki nem olvasott vissza, hogy eddig mit írtam itt, és máshol.

gb 4400 Nincs a monitoron auto gomb, a menüjében sincs. Nem a monitorral van a gond.
Miért tettek az alaplapra dsub csatit, miért támogatja a CPU VGA ezt, ha a BIOS rosszul jelenik meg rajta?

(#26579) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, engem most egy Dell notebook készít ki idegileg már...pár hét alatt több 100 angol fórumot olvastam, de megoldást nem találtam...(slow wifi connection after sleep-re 22 500 000 találat, szóval nem egyedi hiba)
Olyan gondom lenne, hogy most már legalább rendesen működik a Wifi (Intel Centrino 2230), gépindításkor is azonnal csatlakozik, de alvó módból felébresztés után 1perc kell neki, mire kapcsolódik, néha viszont szinte azonnal jó. Próbáltam a Dell-es és az Inteles drivereket is, de ua. A szervizben az egész rendszert (win7 sp1 64bit) újrarakták ezért, de mégis ugyanolyan, mint volt. A másik gépemen azonnal van net alvó után, ezért nem gyanakszom Router beállításra, inkább valami Windows dolog lehet...
A Wifi kártyánál ki van kapcsolva, hogy energiamegtakarítás miatt kikapcsolja és az Energiasémáknál is maximális teljesítményre állítottam.
Nincs valakinek ötlete ? Előre is köszönöm. :U

(#26580) DS39 válasza Krystal_s (#26579) üzenetére


DS39
nagyúr

ez nálam is így van, bár nem szoktam különösebben vele foglalkozni, csatlakoztatom kézzel, két kattintás.
nekem is intel-es a wifi adapterem, lehet hogy eszközhiba, ha ezt lehet annak hívni.
amúgy az energiaséma beállítás alvó módban semmit nem jelent, hiszen amikor alvóba teszed a gépet, minden kikapcsol a ram-ot kivéve, tehát a wifi kapcsolat nem maradhat aktív, mindenképpen újra kell csatlakoznia, ez vagy sikerül egyből vagy nem.

(#26581) brd válasza a1200 (#26563) üzenetére


brd
nagyúr

Annyira azért nem mágikus a dolog, ha ismered az XP-ben a nevét angolul (quick launch), akkor egy valamirevaló keresővel meg kell találjad a "quick launch windows 7" szókapcsolatra keresve. Tudom, angolul van, de hát ez egy ilyen témakör sajnos. Bár jelen esetben a magyar megfelelőre (gyorsindítás) is kapsz találatot, de ez nem mindig van így.

The only real valuable thing is intuition.

(#26582) Krystal_s válasza DS39 (#26580) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszi, nálam olyankor a kézzel csatlakozásnál sem megy hamarabb.
Az bosszant, hogy kérdeztem pár embert, akinek ugyanilyen a gépe és azt írták nálunk azonnal van net...Köztudott, hogy az Intel driverrel is gond van augusztus óta írják.

(#26583) DS39 válasza Krystal_s (#26582) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, akkor nekem is kell azért, olyan 5-10 mp-ig pörög a karika míg jelet fog, bár mivel a wifi routerem nem túl erős (upc-s wifi-s modem) és szokott ingadozni a jelerősség (ezt telefonnal is tapasztalom) azt gondoltam ezért van, de akkor lehet driver vagy az adapter hibája lehet. :U

(#26584) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Távoli kiszolgálókezeléses kérdés:
Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy vajon miért nem férek hozzá a megfelelő dolgokhoz, ha feltelepítettem ezt a csomagot, és a windows szolgáltatások között is bekapcsoltam mindent, valamit a reboot is megvolt??
Konkrétan az Active Directory Userekhez szerettem volna hozzáférni, de nincsenek sehol, pedig korábban már használtam ezt win7 alatt.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#26585) King Unique


King Unique
titán

Sziasztok!

Jobb klikkes menü szerkeztésére (nem manuélis registry buhera) tudtok vmi megbízható, jó progit, ami nem gányolja össze a rendszert :F Nézegettem googliba, de vagy nem működött rendesen, v vírusos volt a link...
Konrét gondom, h feltettem gépre AutoDesk Inventor CAD progit és berakott v 6-7 lehetőséget jobb klikkbe, ami kicsit zavaró, mert így jóformán képernyőn se fér el (Inventorban egyelőre nem találtam erre vonazkozó beállítási lehetőséget) :N

(#26586) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#26584) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Tárgytalan már, megoldódott!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#26587) sfdrakex válasza a1200 (#26578) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Esetleg Windowsban állítsd pl 1024*768ra a felbontást, nem ismerem az uefi-s biosokat de egy próbát megér. Nem lehet hogy akkor volt jó telepítéskor amíg valami alapfelbontáson ment és nem állítottad be az általad használtra?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26588) kiskornel válasza a1200 (#26578) üzenetére


kiskornel
addikt

A régi CRT moncsik minden felbontáshoz tárolják a monitor beállításokat. Nyugodtan kajtass a moncsi menüjében, és a végén mentsd el. D-SUB = analóg átvitel, ahol minden hülyeséget be kell állítani.

Legközelebb már jó lesz a kép. D-Sub csati esetén még az LCD moncsiknál is be kell állatani uezt.

Ha nem akarsz ilyennel csesződni, DVI, HDMI or above.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#26589) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
Pár napja rakosgattam fel Skin Packokat, de aztán gondoltam jó lesz a régi alap.
Uninstalláltam mindet, aztán is ott maradtak az ikonok, a hang, stb.
Nyomtam egy rendszer visszaállítást az azt megelőző napra, de még azon is ott van néhány dolog.
Mivel tudnám kigyomlálni?
Üdv. :R

Androidos Outlookból küldve

(#26590) PumpkinSeed válasza Algotis (#26589) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A program ikonján jobb klikk, tulajdonságok, ikoncsere és kigooglezod, hogy annak a bizonyos proginak hol az ikonja. A legtöbb programnak a program files mappán belüli mappáiba benne van vagy valamelyik almappájába.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26591) Algotis válasza PumpkinSeed (#26590) üzenetére


Algotis
addikt

Köszi! :R Elég windows beginner levelen vagyok :D
Lenne még 1 kérdésem:
Hogyan tehetném az ablakok szegélyét feketére?
Pl. Google Chrome-ot ilyenre csinálni? :F
:R

Androidos Outlookból küldve

(#26592) sfdrakex válasza Algotis (#26591) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Asztalon jobb klikk személyre szabás és itt ablakok színe.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#26593) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Valahol azt meg tudom változtatni a win-ben, hogy ha 2 monitoron használom a laptopom, akkor ne jobboldalra rakja a másik monitort, hanem balra? Szóval ne jobboldalon "folytatódjon" a képernyő.
Előre is köszönöm. :)

(#26594) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Felraktam a windows-t és elkezdett felrakni kb ~160 frissítést. újraindult, elkezdte konfigurálni, de meghalt. folyamatosan csak újraindul a gép. lehet vele valamit kezdeni? vagy rakhatom megint újra?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26595) DigitXT válasza pepe091 (#26593) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha jól sejtem sima "fogd és vidd" módszerrel megoldható a probléma...:D
(Húzd át a másodlagos monitort a monitorválasztó képernyőn bal oldalra.)

(#26596) pepe091 válasza DigitXT (#26595) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tényleg. Köszönöm szépen! :) :R

(#26597) happyguy


happyguy
csendes tag

Windows Defender és MSE futhat együtt a gépen?

(#26598) Sub-ZeRo válasza happyguy (#26597) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem, kikapcsolja az mse alapból. De ha megpróbálod bekapcsolni kézileg akkor lehet fut mellette. Bár felesleges, mert jobb az mse.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26599) Algotis válasza sfdrakex (#26592) üzenetére


Algotis
addikt

Nem változik a szín.
Pedig személyre szabom az ablak szegény színét is meg minden. :U

Androidos Outlookból küldve

(#26600) vashal


vashal
tag

sziasztok

szeretnék telepíteni egy win7-et.van egy vinyóm ami 3 részre van bontva,a d és e elsődleges particiókon fontos adatok vannak.ha formázom a c-t és arra telepitek egy win7-et akkor az nem bántja a többi particiót?ha egy másik gépbe berakva leformázom a c-t úgy telepitek rá 7-est akkor megcsinálja magának akkor is a 100mb particiót?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.