Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) benjemin1994 válasza Sub-ZeRo (#26199) üzenetére


benjemin1994
tag

Mindkettő virágbolti... de ugyanez a win7 már volt fent ezen a gépen, csak másik alaplappal és jól működött.

(#26202) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Nem win7 hanem Explorer10 + Google problémával jelentkeznék ismét, és offként:
Kerestem a Prohardveren Google topikot, nem találtam így ítt erőlködöm, mert Explorer10 csak innentől van...Még mindég az Explorer10 alatt megjelenő:
https://www.google.hu/:

és a https://www.google.com/:

lapokkal problémázom!
Miért van az, hogy a .hu és .com Google másképpen jelenik meg?
Munkalyemen Vista (Explorer9) van, ott teljesen normális a Google.hu végződés, (képet nem tudok most csatolni mivel itthonról írok), de nem hasonlít egyik fenti megjelenéshez sem.
Tudtok erre magyarázatot?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#26203) DS39 válasza VGYke (#26202) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ez csak nálad néz ki így, nekem a .hu esetén is van felső navigációs sáv. (Firefoxban is van)
ajánlom az előzmények, sütik, és a gyorsítótár törlését. remélem megoldja. :)


(nagyításhoz kattints a képre)

[ Szerkesztve ]

(#26204) Csupii


Csupii
tag

Sziasztok!
Felmerült egy problémám, ami igen-igen aggasztó!. Vagy egy Acer Aspire 5742 ZG notim. Amit tudni kell róla, hogy Intel Pentium P6100-as proci van benne, ez mellé 6GB RAM. A merevlemez egy Western Digital (WDC WD3200BEVT-22A23T0), HD Sent. szerint 100/100-as. A probléma az lenne, hogy volt kb. 5hónapja telepítve Windows 7 Home Premium-al, természetesen buhera mentes, 64bit-es platform. Akkor a teljesen szűz rendszer 40másodperc alatt indult (fél évesen telepakolva is), azonban most Ugyan azzal a lemezzel, ugyan olyan menet szerint lett telepítve, és a teljesen szűz rendszerem 1perc 46másodperc lesz használható. A kérdésem, hogy ez mitől lehetséges?? Szükséges illesztők megvannak, emellett mind a 2 telepítéskor volt a lemezen egy tároló, amelynek mérete, tartalma nem változott. Segítségeteket köszönöm!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

(#26205) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy napi szinten készítek rendszer visszaállítási pontot. Meg ugye + készít a win is időnként. Nos ma egyszerűen eltűnt az összes pont és nincs visszaállítási mentés. Ez mitől? Meg lehet nézni valami naplóban, hogy mikor milyen okból tűntek el? A visszaállítás nem lett kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#26206) ЯΞD válasza ЯΞD (#26205) üzenetére


ЯΞD
senior tag

találtam a naplóban egy ilyen bejegyzést.

A(z) C: kötet árnyékmásolatait a program megszüntette, mert az árnyékmásolatok tárolására szolgáló lemezterületet egy felhasználó által beállított korlát miatt nem sikerült megnövelni.

- System

- Provider

[ Name] volsnap

- EventID 36

[ Qualifiers] 49158

Level 2

Task 0

Keywords 0x80000000000000

- TimeCreated

[ SystemTime] 2013-04-11T13:50:00.196169900Z

EventRecordID 7886

Channel System

Security

- EventData

Ezt nem teljesen értem mi utal. 10% azaz 15GB áll rendelkezésre a rend szervisszaállítások mentésére. kb 5GB-nál volt a mai mentés előtt.

(#26207) vlevi válasza TigerCat (#26150) üzenetére


vlevi
nagyúr

Váááá :DDD
Elég favágó módszer, de én sem találtam jobbat.
Viszont marhára unalmas lenne vagy 100 képet átcserélgetni.
Nembaj, Visual Studio házifeladatnak jó volt.

(#26208) TigerCat válasza vlevi (#26207) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hja, van rá szoftver, de szerintem nem éri meg az árát. Marad a kézi hajtány...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#26209) hattrickuser


hattrickuser
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem.

DIGI internet előfizetésem van, a gép indítása után csatlakoznom kell a hálózathoz. DIGI előtt UPC internetem volt, ott erre nem volt szükség. A lakásban se modem, se router, se wifi nincs, van egy kábel ami közvetlenül a PC-be megy.

Azt kellene megoldani, hogy ne kelljen csatlakozni a gép indítása után, hanem automatikusan legyen internet elérés. Arra gondoltam, hogy ezt egy BAT fájlal meg lehetne oldani, amit az indítópultba másolnék. Persze más megoldás is érdekel.

Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönöm!

(#26210) NEMO1968


NEMO1968
őstag

Sziasztok!
Règebben sokan ìrtàk,hogy SSD-re telepìtett WIN7 nagyon lassan csatlakozik a netre.(többek közt nekem is)
Megoldàst nem igazàn talàltunk rà.
Nos,egèszen màs okbòl ugyan,de BIOS-t frissìtettem.
A màsik gondom nem oldódott meg,de azòta villàmgyors a netcsatlakozàsom.
Ùgy gondoltam megosztom veletek,mint egy lehetsèges megoldàst.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#26211) PumpkinSeed válasza hattrickuser (#26209) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

rasdial "kapcsolat neve" felhasználónév jelszó

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26212) Drag77


Drag77
senior tag

Csak óvatosan a KB2823324 update-el

A kedden kiadott KB2823324 update folyamatos újraindulást okozhat.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#26213) PumpkinSeed válasza Drag77 (#26212) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

De ha jól tudom akkor csak 32 bites rendszereknél.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26214) flash-


flash-
veterán

sziasztok

lehet hülye kérdés de érdeklődnék hogy egy pc üzlet(v szerviz) telepithet e fel egy gépre olyan windows 7 et amit előtte torrentről töltött le?

telepíteni lehet csak crackelni nem,(illegálisan validálni)de feltenni fel lehet ugye?nem ütközik az jogszabályba?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26215) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

van nékem:
- win7 64 Ultimate
- WD RED 3TB
- Asroch H77Pro4/MVP alaplap

Hogyan lehet feltenn a 3TB HDD-re a win7-et hogy arról induljon a rendszer és ne legyen szétszedve a 3TB?

köszi

(#26216) FLx válasza flash- (#26214) üzenetére


FLx
addikt

Licenc szabályok megszegése ugyanúgy, nem használhatsz warez forrásból származó telepítőt. Egy üzlet főleg ne használjon ilyent.

(#26217) FLx válasza PumpkinSeed (#26213) üzenetére


FLx
addikt

Nem, globálisan rossz. Mindenki távolítsa el aki már esetleg felrakta.

http://support.microsoft.com/kb/2839011

(#26218) Jorus válasza FLx (#26217) üzenetére


Jorus
nagyúr

Még nem tapasztaltam semmi hibát az új update után, de majd este ránézek a logokra.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26219) viperabácsi válasza FLx (#26217) üzenetére


viperabácsi
addikt

Én már 3 szor raktam újra a gépet mert frissítés után nem indult újra.Akkor a megoldás az lehet hogy a frissítéseknél beállítom úgy hogy csak akkor és azt telepítse amit én engedek?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26220) ЯΞD válasza viperabácsi (#26219) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Igen. Beállítod majd te eldöntöd mit és mikor telepítesz.

(#26221) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Ha elindítok bizonyos pc játékokat akkor automatikusan az asztali háttérképem lecserélődik az adott játék háttérképére.
Hogy tudnám ezt kiküszöbölni,tehát hogy az eredetileg beállított asztali háttérképem fixen megmaradjon bármit is indítsak el? :U

(#26222) hattrickuser válasza PumpkinSeed (#26211) üzenetére


hattrickuser
tag

Tökéletes!

Köszönöm a segítséget!

(#26223) Csupii válasza Csupii (#26204) üzenetére


Csupii
tag

Valakinek van tippje a problémámra ??

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

(#26224) VGYke válasza DS39 (#26203) üzenetére


VGYke
addikt

Hát, gyanítom ez már örök titok marad! Az ég adta világon semmit nem csináltam semmivel, főleg a böngészővel és mára magától megjavult:

:F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#26225) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok! Jobban nem tudtam belőni hogy milyen topikban tegyem fel a kérdésem,ezért az általános Win7-hez folyamodtam. Kérdésem a következő lenne: 4GB dual channel fizikai RAM-mal, 1GB GDDR3 videokarival, Intel E7600 (2X3,06GB)procival ketyegő PC-men egy alig pár hete telepített SP1-es 64bit-es Windows 7 Ultimate-em van.....A gépben van 3 db fizikai vinyó (160GB-os C ezen a rendszer,és a programok, és adtam arra a meghajtóra 20GB pagefile-t fix értékkel (20480MB-tól 20480MB-ig)
Van egy 500GB-os vinyó is,ezen,játékok,filmek,zenék, pagefile nincs...
És van egy 1TB-os vinyó is, ide telepített játékokkal,filmekkel,képekkel stb...ezen is adtam meg 20GB fix értékű pagefile-t a Windows 7-nek.
Az egyik telepített játék ((nagy, 18GB-os)alól mostanában egyszerűen elfogy a pagefile,kilép a játék e hibaüzenetre hivatkozva.....ezért adtam meg már kínomban (előtte kisebb volt)ilyen irreálisan nagy mérete(ke)t a lapozófile-nak....mitől lehet ez....?Állítólag virusmentes a gépem,csináltam többször fejlett heurisztikával teljes scaneket,mindhárom meghajtóra...
Összefüggnek-e ezek a nagyméretű pagefile-ok esetleg azzal,hogy néha(!!)a windows leállításnál 6-8 percet küszköd,mire leáll szabályosan?
Most akkor mi az igazság: célszerű ha a lapozófile NEM a rendszerrel azonos vinyón van??(nem partició,mindhárom vinyóm külön van fizikailag)
SEMEKKORA pagefile-t nem kell adnom a C meghajtónak,ha mondjuk másik vinyón adok neki (fix értékkel)egy pl. 20GB-ost...? Simán kikapcsolható a lapozófile a C-n ha máshol van...? Nem lassítja a gépet?
Esetemben például a C vinyómon simán megszüntessem a pagefile-t??Mert az E (1 TB)-n van fix 20GB neki...

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#26226) kemszi


kemszi
csendes tag

Üdv!
Szeretném megkérdezni a hozzáértőket,hogy win7 (eredeti példány friss telepítés ,új acer laptop) 32bit esetén,ugye van ez a memória limit 3 és fél gigára.Na most a laptopban 6 giga van,viszont kénytelen voltam 32bites windowst venni .Láttam hogy vannak ilyen programok amikkel fel lehet oldani ezt a limitet,érdemes ezekkel foglalkozni vagy kamu cuccokról van szó esetleg szétbarmolják a rendszert teljesen

(#26227) DS39 válasza VGYke (#26224) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem lejárhatott az ezt okozó süti érvényessége.

Jorus: én sem tapasztaltam még semmilyen hibát a legutóbbi update óta x64 rendszeren, de ha lesz vmi, legalább tudom hogy ez az oka. (amúgy ha globális a dolog, ki fognak adni rá egy soron kívüli javítást, mivel a Microsoft nem várhatja el az átlag userektől hogy kutassák fel és távolítsák el ezt a frissítést, majd figyeljék hogy ha automatikus az update akkor ne települjön újra)

kemszi: ugyanazzal a licence-szel úgy tudom feltelepítheted az adott példány x86 és x64-es verzióját, tetszés szerint. (magyarán rajta van a legálisan vásárolt lemezen)
amúgy a korlát nem feloldható semmi ilyen programmal, a 32 bites rendszerek korlátja a 4 GB-ig megcímezhető memória. szóval ha ki szeretnéd használni a 6 GB-ot mindenképpen 64 bites operációs rendszert kell feltelepítened.

[ Szerkesztve ]

(#26228) DS39 válasza DS39 (#26227) üzenetére


DS39
nagyúr

annyival kiegészíteném magam, hogy természetesen ez a dobozos verzióra vonatkozik (például), az OEM verziók esetében vagy 32 vagy 64 bites verziót vehetsz az adott verzióból.

[ Szerkesztve ]

(#26229) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Érdekelne , hogy húgomnak van egy hp laptopja legális vista van hozzá.Ezt kb mennyiért lehetne win 7 re frissíteni?

Bocsi win7-re

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26230) DS39 válasza viperabácsi (#26229) üzenetére


DS39
nagyúr

hát az eredeti kérdéshez kerestem [link] elég jutányos áron lehet frissíteni.

7-es esetében úgy rémlik hogy anno ingyen lehetett frissíteni Vistát 7-esre. (gyakorlatilag bevallotta ezzel a MS hogy a Vista egy elbaltázott rendszer lett) most nem tudom mi a helyzet. gyanítom most már a 8-asra frissítést szorgalmazzák.

(#26231) Jorus válasza viperabácsi (#26229) üzenetére


Jorus
nagyúr

Win7 típusától függ, mondjuk 20-40k környéke.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26232) kemszi válasza DS39 (#26228) üzenetére


kemszi
csendes tag

köszönöm a választ!
Sejtettem ezt,és meg is erősítették azóta több helyről.Egyébként ez egy OEM-es verzió, a kis matricán viszont nem látom feltüntetve hogy 32 vagy 64 bit,csak a csomagoláson.Akkor is használható 64 bit-es rendszer esetén a kód? Sajnos egy program miatt kell a 32 bit és mivel munkához kell a program így a virtual pc is körülményes. De ha egyszer sikerült kiváltani,akkor feltennék rá 64bit-es rendszert ha lehetséges ezzel a kóddal
Másik kérdésem,egy meglévő tört windows 7 home premiumban hogy tudnám ki ütni az aktiválást és aktiválni egy most megvásárolt hp kóddal?

(#26233) vlevi válasza TigerCat (#26208) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Hja, van rá szoftver, de szerintem nem éri meg az árát. Marad a kézi hajtány..."
Ez ingyen volt :)

(#26234) DS39 válasza kemszi (#26232) üzenetére


DS39
nagyúr

azzal szerintem sehogy, mert nem ahhoz a verzióhoz van a kód. a tört verziók általában dobozos verziókból "készülnek" a HP-s meg OEM-es. ha a HP-tól be tudsz szerezni 64 bites verziót megpróbálhatod bár szerintem ott lehet nem fogja elfogadni, dobozos esetében ahogy linkeltem is mellékelve is van mindkét verzió.

16 bites az a program? mert ha nem, és 32 bites, az futna 64 bites rendszeren is simán. amennyiben 16 bites, kénytelen vagy 32 bites rendszert használni, mert a 64-es már nem futtatja azokat az alkalmazásokat.

(#26235) viperabácsi válasza Jorus (#26231) üzenetére


viperabácsi
addikt

mind kettőtöknek köszönöm

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26236) kemszi válasza DS39 (#26234) üzenetére


kemszi
csendes tag

A dolog úgy áll,hogy 3 win7-et vettünk egy pro64-t az én gépemre,ez tiszta sor én újra húzom a sajátomat,amúgy is ráfér.
egy hp 64bitest egy már meglévő laptopra,ezen jelenleg is egy hp 64 bites van csak ugye tört verzió,ezen viszont körülményes lenne a win reinstall,ezért is kérdeztem a kód cserét
és van az új gép amire most tettem fel a 32bites hp-t.Elképzelhető hogy a program 16 bites nem tudom én úgy kb max 10 évesnek saccolom,semmit nem találtam róla a neten. Nincs hozzá semmi csak egy indító exe fájl.

(#26237) VGYke válasza R3nts (#26225) üzenetére


VGYke
addikt

Igazából nem tudok tanácsot adni, csak annyiban hogy én máshol keresném a problémát mint a lapozófájl méretében. Szerintem próbáld meg a rendszer mellé tenni és méretét bízd a win7-re. Egy próbát megér.
(*Ja, még valami. Emlékeim szerint ha 0-ra állítod a lapozófájlt, tehát nincs és újraindítod a rendszert, a lapozófájl a meghajtóról nem törlődik, ott marad, kézzel kell kitörölni a pagefile.sys-t, egyébként feleslegesen ott foglalja a helyet.)
Nálam 2011. eleje óta így van:

95db steames játékom van, (igaz csak a tört részével játszottam), de futnak és eddig egyiknek sem volt kevés a 0MB lapozófájl.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#26238) DS39 válasza kemszi (#26236) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ha ilyen régi program, akkor esélyes hogy 16 bites. (egy Microsoft-os help lapon azt olvastam úgy lehet kiszúrni egy 16 bites alkalmazást hogy az exe-re jobb egérrel kattintva, Tulajdonságok és a megjelenő ablakban nincs Verzió fül)

nem akarok mélyebben a tört témába belemenni, de ebben az esetben lehet hogy elfogadja. (azért jobb lenne azt is friss telepítéssel megoldani, ha nem is most, amikor amúgy is reinstall érett a rendszer)

(#26239) WT˙


WT˙
csendes tag

Eddig Win Vistát használtam, szeretnék váltani.

Gépem: CD2E8500 - 4GB RAM - HD5770

Kérdés adott, Win7-et tegyem-e fel vagy inkább a Win 8-cat?

(#26240) viperabácsi válasza R3nts (#26225) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nem hiszem , hogy a lapozó fájl lenne a ludas.Nekem 120 gb ocz ssd-n van a rendszer 8gb rammal a lapozó fájlt beállítotttam fix 400 mb -re (mert van ami program sikít ha nincs).A játékok egy 64 gb kingston ssd-n vannak , de még SOHA nem lépett ki egyik sem ilyen hibára hivatkozva.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26241) DS39 válasza WT˙ (#26239) üzenetére


DS39
nagyúr

a két oprendszer rendszerkövetelménye gyakorlatilag azonos, szóval inkább az kell döntsön tetszik-e a Microsoft új irányvonala vagy sem?

(#26242) WT˙ válasza DS39 (#26241) üzenetére


WT˙
csendes tag

Még nem próbáltam egyiket sem, mik a tapasztalatod/más tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#26243) viperabácsi válasza WT˙ (#26242) üzenetére


viperabácsi
addikt

én kipróbáltam win 8 at és egy hét után visszaraktam a win 7 -et.Nem tettszett a kezelőfelület és sok gond volt vele.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26244) jpisti válasza WT˙ (#26239) üzenetére


jpisti
senior tag

Egyenlőre a W7.
A W8 még nagyon új, és szokni kell, de a W7 felhasználói szempontból szinte azonos a Vista-val, csak sokkal, de sokkal jobb... ;-)

(és persze, ha jól tudom akkor a W7 olcsóbb is, mint a W8...
...mert ugye, nem használunk illegális operációs rendszert!)

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#26245) DS39 válasza WT˙ (#26242) üzenetére


DS39
nagyúr

ha pro/kontra kell nézni, a 8 fejlettebb, vannak hasznos újításai, jobb a memória kezelés stb, de ezek mind nem fontosak akkor ha felhasználónak nem tetszik maga a rendszer, az hogy nincs start menü, az hogy van egy alapértelmezett metro-s (modern ui) felület, amit kikapcsolni hivatalosan nem lehet, csak mindig átváltogatni a desktoposra, ha nem tetszik. szvsz a desktop felületen is az ablakok kerete bűn ronda + a leállítás/kijelentkezési lehetőség megtalálás első alkalommal külön kihívás :D
a 7-es a Vista-hoz hasonlító rendszer, lényegében annak a verziónak a tökéletesítése, stabilan jól használható rendszer, a megszokott megjelenéssel.

(#26246) VGYke válasza WT˙ (#26242) üzenetére


VGYke
addikt

Én csak olvasgattam a win8-ról, mert dilemmáztam anno, emlékeim szerint win7-ről win8-ra akkor valami 4-5eFt-ért válthattam volna. Win7 van!
*jé, átléptem a 2000. hozzászólást, hogy szalad az idő...

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#26247) petakpa1


petakpa1
őstag

Cégnél lecserélték a gépeket és meg lehetett venni őket. Főnököm vett is egyet, és megkérdezték milyen szoftver-t kér hozzá? Gondolta Windows 7 elég új, hát azt. Így is lett, csak annyi a gond, hogy a gép nem éppen mai darab. Egy fekvő házban lévő hp gépről van szó 2,8-as P4-el 2x512 MB memóriával, és gondolatom szerint Intel 865 vagy 875 chipsettel kb 80 GB HDD-vel. A kérdés az, hogyha még 2x512 MB memót betolok a mostani mellé, akkor használható lesz Windows 7-tel vagy menjen rá inkább XP?
Netezésre, irodai munkára, filmnézésre lesz használva.

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#26248) Jorus válasza petakpa1 (#26247) üzenetére


Jorus
nagyúr

1GB-vel is elmegy simán, kérdés, hogy a deszkához találsz-e használható drivereket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26249) jpisti válasza vlevi (#26233) üzenetére


jpisti
senior tag

A kézihajtány szó, figyelembe véve a korábban belinkelt képet, kicsit félreérthető... :DDD

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#26250) kemszi válasza DS39 (#26238) üzenetére


kemszi
csendes tag

köszönöm a válaszokat :K

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.