Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1830) TheProb


TheProb
veterán

UP:
Üdv!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, mert már nem vagyok messze attól hogy úgy vágjam ki az egész gépet az ablakon ahogy van...

Tegnap itt hagytam a gépet, miközben 1 partició kezelő összeolvasztott 1 meglévő particiót (nem rendszer) egy nem particionál területtel. Mire haza értem és bekapcsoltam a gépet, ez első meglepetés fogadott, mégpedig, hogy az utorrent-ből eltűnt minden torrentem, beállításom, mintha 1 szűz klienst látnék (portable, azon a partición volt minden adat hozzá amit kiterjesztettem), jó oké, ez nem is volt akkor eget rendető dolog, használtam tovább gépet. Majd amiktől már felforrt az agyvízem 352 fokra, az az, hogy a firefox és mint kipróbáltam a chrome se tudta rendesen megnyitni pl. a facebook-ot, firefox állandó jelleggel rossz tanúsítványra morgott, majd szépen a gmail-nél és lassan már mindenhol felugrál ez a tanúsítványos baromság, ami eddig az életben nem volt... Újra pakoltam a gépet, mondom így már csak jó lesz, nem tökölök azzal h kilegózzam mi a baja. Nos a hiba friss op. alatt is ugyan úgy fent áll, 1-2 program vagy telepítő nem éri el az kiszolgálóját a neten, stb. (tűzfal off, mellett se). Szóval már nagyon pipa vagyok, mert még az összefüggést sem értem a dolgok közt... Kérem szépen vki segítsen, mert már a hajamat tépem csomókban...

u.i.: Egyedül IE-ben jó pl. a facebook, miután a fent leugró menüben engedélyezem a "... tanúsítványhibákat tartalmazó elemek megjelenítése"-t

Köszönöm

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.