Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Gorneck válasza scope2007 (#1200) üzenetére


Gorneck
titán

Egy visszaállítás egyszerűbb lenne...nyelvi csomag nem ilyen egyszerű aszhem...

Annyit meg, ha nem piszkálod és pár nap alatt nem jön elő a hiba, akkor vagy vmi bugba futottál amit vagy egy progi vagy egy update váltott ki. Egyéb ötletem sajna nincs.

Béta óta elég aktívan ülök win7es gépek előtt, de ilyennel még nem találkoztam.

Gorneck#1239

(#1202) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem, hogy felraktam a vmwaret és azóta amióta bebootol a windows 7 mindig rákell nyomni a felhasználó ikonra(csak 1 felhaszn. van a gépen és az is kód nélkül) szóval régen egyből bejött nem kellet rányomni semmire se most meg már pedig rá kell és utána jön be az egész rendszer. Mit lehet tenni, hogy olyan legyen mint régen? segítségeteket előre is köszönöm!

(#1203) Воланд válasza gabesszg (#1202) üzenetére


Воланд
titán

Futtatásba írd be, hogy control userpasswords2, majd a
"Users must enter a username and password to use this computer" elől vedd ki a pipát.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1204) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Üdv!

Van egy USB-s WD My Book 1 terrás külső vinyóm, amit sehogy se tudok összehozni a Win 7-tel. Valaki tudna segíteni?

(#1205) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy a legjobb topicban teszem fel a kérdést, de úgy gondolom, inkább ez a win7 gondja, ami nekem van...Szóval adott egy ilyen Speedlink webkamera. A honlap azt valósan írja, hogy nem kell hozzá driver, csak bedugom és kész, ez így volt XP alatt, és most, Win 7 (professional 32 bit) alatt is. Nade. Van az alján 3 LED, ami roppantul jó szolgálatot tesz, amikor világításra van szükségem. Ezek xp alatt remekül működtek bármikor, vagyis felállt a rendszer, gomb benyom, kam világít, júzer örül. Most meg gomb benyom, kamera nem moccan, júzer bosszús :) De ha elindítok valami olyan honlapot, ahova kell a kamera (pl. chatroulette vagy ilyesmi...a megkövezést elkerülendő, nem élek ezekkel a lapokkal, csak a módszert kipróbálva teszteltem), akkor be tudom kapcsolni a világítást, és így is marad az után is,, hogy a kérdéses honlapot bezártam. Egészen addig, amíg a böngészőt cakkumpakk be nem zárom, mert rá 1-2 másodperccel a ledek kialszanak...mindez xp alatt egyáltalán nem volt így, bármikor használhattam eme jóságot korlátlanul. Szóval olyan, mintha az USB-ről lekapná a rendszer az áramot, bár tudom, ez elég nagy baromságnak hangzik...

Van valakinek megoldási javaslata, hogy visszakapjam az xp előtti állapotot? Egyébként a win7 eszközkezelőjében megjelenik a kamera mindenféle sárga felkiáltójel vagy egyebek nélkül, de ahogy mondtam, driver nem volt szükséges hozzá egyik rendszer alatt sem.

Köszönöm a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1206) jagdtigger válasza utgyuru (#1204) üzenetére


jagdtigger
tag

Hogy érted hogy nem tudod összehozni a win7-el? :U.

http://www.sysprofile.de/id147051 http://xco.atw.hu/benchmark/

(#1207) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Helló.

Melyik az a parancs a parancssorban, ami teljesen újraírja az MBR-t?

Köszönöm.

(#1208) Gabás válasza S-Attila (#1207) üzenetére


Gabás
addikt

Bootrec.exe /fixMBR

(#1209) S-Attila válasza Gabás (#1208) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Köszi.

Még lenne két nagyon fogós kérdésem: ( :B )

1. Windows 7 alatt, az energiagazdálkodási lehetőségek alatt van olyan, hogy "Merevlemez kikapcsolása". Itt megadható egy bizonyos idő. Ezen idő letelte után mindenképpen lekapcsolja a merevlemezt, vagy csak akkor, ha semmit sem csinál éppen? Tehát, ha megy egy torrent letöltés, akkor marad bekapcsolva?

2. Ugyanitt mit jelent az a pont, hogy a "Minimális processzorteljesítmény"? Mert azt értem, hogy maximális, de hogyan lehet ez minimális?

(#1210) Воланд válasza S-Attila (#1209) üzenetére


Воланд
titán

1. Csak akkor kapcsolja le, ha semmilyen folyamat (írás/olvasás) nem használja az adott merevlemezt.

2. ezt passzolom

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1211) Laccoss válasza S-Attila (#1209) üzenetére


Laccoss
addikt

Szerinted mit jelent a minimális processzorteljesítmény energiagazdálkodással karöltve? Ha a gépednek nincs szüksége a teljesítményre, akkor visszább veszi a proci teljesítményét. Pl. van egy 3.0Ghzes procid, de bekapcsolod hogy vegye 1.8ra vissza, akkor ha nincs szükség a teljesítményre, tehát pl. 2-3%on megy a proci, akkor nem 3Ghzen fog menni hanem 1.8Ghzen, és kevesebbet fog így fogyasztani is. A minimális pedig azt jelenti, hogy az alá már nem veszi, tehát minimum 1.8Ghzen fog menni, ha nincs szükség nagyobb teljesítményre.

[ Szerkesztve ]

(#1212) Steelmanus válasza S-Attila (#1209) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ma mar minden modernebb de meg a regebbiek is fokozatosan allitjak a magfrekvenciat igy vele a magfeszultseget is, azert hogy energiat takaritsanak meg. Pl netezeshez nem kell a proci teljes sebessege (ereje) igy a rendszer visszaveszi egy a proci tipusanak megfeleloen a leheto legalacsonyabb szintre a teljesitmenyet. Az AMD-nel Q&Q hivjak, az Intel-es lapoknal tobb lehetoseg is van a BIOS-ban allitani, de a lenyeg az energiamegtakaritas.
Nalam a minimum 1000 MHz, a csucs 2400 MHz, vagyis ha netezek altalaban a minimummal megy a proci.

Megeloztek.

[ Szerkesztve ]

(#1213) gabesszg válasza Воланд (#1203) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Köszönöm a gyors választ így már valóban jó!

(#1214) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#1212) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A Q&Q az inkább C&Q-t legyen. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1215) cigam válasza sbazsi (#1188) üzenetére


cigam
félisten

Mi van ha bezárod az automatán induló progit, és kézzel indítod adminként?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1216) Воланд válasza sbazsi (#1188) üzenetére


Воланд
titán

A virtual xp az a Microsoft féle virtual pc, vagy vmware?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1217) villamos


villamos
őstag

Segítség!
Van egy netbook Win7 Home Premium van rajta. Bekapcsoltam, és a windows update felajánlott 4 fontos frissítést a Windows -hoz. El is indítottam, hogy frissítsen, de nem csinál semmit, nem tölti le a frissítést, 0% -on áll folyamatosan. A hálózati beállítások rendben vannak, a net működik a gépen.
Gondoltam leállítom a letöltést, és újraindítom a gépet, hátha megjavul, de most a Windows konfigurálásának előkészítse folyik, de legalább fél órája, és nem történik semmi, csak a merevlemezt hallani, hogy dolgozik.
A kérdés kézenfekvő, mi a fenét csináljak most?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#1218) Laccoss válasza villamos (#1217) üzenetére


Laccoss
addikt

Nem lehet hogy az SP1et szedi épp? Mert az eltarthat egy darabig. Mely frissítések ezek? Amúgy ha megszakítod, akkor újra fogja kezdeni amint lehetőséget adsz neki, tehát írd már le melyek ezek a frissítések.

(#1219) villamos válasza Laccoss (#1218) üzenetére


villamos
őstag

Fél óra után kikapcsolt.
A következő van a listában:
Frissítés Win7 for x64 based System rendszerhez (KB2505438) 1,5 MB
Windows 7 Service Pack1 szervízcsomag x64 alapú rendszerekhez (LB976932) 73,6MB-892,6 MB
Windows Internet Explorer9 x64-alapú rendszerekhez
Biztonsági frissítés a Microsoft Visual C++ 2010 terjesztő csomagjához (KB2467173)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#1220) Laccoss válasza villamos (#1219) üzenetére


Laccoss
addikt

Na igen, ott a második az SP1. Arra várnod kell. Sokaknak 1-1.5óráig is elvolt.

(#1221) villamos válasza Laccoss (#1220) üzenetére


villamos
őstag

Ok. Akkor éjszakára bekapcsolom, az talán elég lesz neki, majd reggel meglátjuk hogy mire jutott...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#1222) sbazsi válasza cigam (#1215) üzenetére


sbazsi
veterán

az előbb látta az eszközt, de nem tudott csatlakozni.
kicsit olyan érzésem van, mintha a kütyü tárhelyét látná, telepíti a programot, de magát a modemet nem / nem tudja kezelni. :U

woland_y2k: Microsoft féle, ami ingyen jár a win7 bizonyos verziójához.

(#1223) utgyuru válasza jagdtigger (#1206) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Nem látja, hogy csatlakoztatok bármit is... Találtam az Eszközkezelőben egy ismeretlen eszközt, annál próbálgattam drivereket (volt egy kártyaolvasóm, azt se látta, csak egy ismeretlen infrás eszközt, átállítottam usb kompozitre, az jó lett), de sehogy se jó.

(#1224) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

olyat lehet csinálni, hogy a TEMP dirt áttenném egy 1GB-os RAMDiskre, de ha több temp kell, akkor a HDD-ről használna további mennyiséget?

Ha igen, hol lehet beállítani?

(#1225) föccer válasza zetecR (#1224) üzenetére


föccer
nagyúr

Kettébontani nem lehet. A temp könyvtár automatikus törlésére meg millió egy kis programocska van, de kb 1 perc alatt meg lehet csinálni indítópultból is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1226) zetecR válasza föccer (#1225) üzenetére


zetecR
addikt

Kár, köszi.

(#1227) Petya597


Petya597
tag

Frissítettem a Windows 7 -emet.
Na most, a Facebook betűtipusa Mozilla -n megváltozott, frissítés előtt pedig más volt, utána megint más. Ilyen létezik? :DDD

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#1228) föccer válasza Petya597 (#1227) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze. Valahol már olvastam, hogy nemrégiben a MS változtatott valamelyik betűtípuson.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1229) Petya597 válasza föccer (#1228) üzenetére


Petya597
tag

Értem. Nem tudod esetleg melyik ez a frissítés? Letörölném, jobban szerettem a régit.

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#1230) Sub-ZeRo válasza Petya597 (#1229) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link] Szerintem ő lesz az.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1231) pacuha10


pacuha10
csendes tag

Windows 7 formázás.
Feltettem a gépemre egy W7-et. A telepítővel megformáztattam a c partíciót. Viszont itt nem volt olyan választási lehetőség mint XP-nél, ahol dönteni lehet hogy normál módon, vagy gyors módon akarok-e formázni. W7-nél a formázás pár másodpercig tartott, úgyhogy gondolom ez a gyors mód volt. Ezek szerint W7-ben nem lehet normál módon formázni? Van valakinek ismerete erről?

(#1232) bobsys válasza pacuha10 (#1231) üzenetére


bobsys
addikt

Miert nem jo a gyorsformazas? Az letorli a particios tablat, ami boven eleg.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1233) raus


raus
aktív tag

Segitsetek!

2 napja belassult a Win7 Ultimate x64 SP1-em. Gyakorlatilag miutan betöltött, belassul az egesz müködes. Pl befagy az eger mozgasa par masodpercre, nem reagal a klikkelesre. Van hogy nem tölt be mindent az ertesitesi területre, amiket amugy mindig betölt. Nem tudom mire gondoljak. Mar keszülök az ujratelepitesre, de elötte kikerem a tanacsotokat.Gyakorlatilag akkor kezdödött amikor...

1. feltelepitettem probakeppen egy Marvell SATA tarolovezerlö drivert a szabvanyos ATA vezerlö helyett. Mert az alaplapomnak gyakorlatilag nincs mar nativ ATA vezerlöje(deli hid - Intel ICH9R) hanem csak 6db SATA2 csatija es az 1db 80eres ATA csatlakozast pedig egy integralt Marvell ATA vezerlö latja el. Ehhez a Marvellhez van driver de meg sosem hasznaltam mert a Windows betesz egy szabvanyos ATA vezerlöt amivel tökeletesen müködik. Gyakorlatilag csak egy ATA-s NEC DVD irom miatt kell meg az ATA port. Uninstallaltam a Marvell drivert igy visszaallt szabvanyos ATA vezerlöre es nincs semmi ütközes az eszközkezelöben.

2. A meglevö 2db WD vinyobol allo RAID0 kötet melle amin kompletten a C:/ particio van a Win7-tel, letrehoztam 2db 1TB-os Samsung F3-as vinyobol egy szinten RAID0-as kötetet ami a D: particio lett, valamint van meg egy 1.5TB-os nem RAID vinyo a G:/ amire neha biztonsagi mentest csinalok.

A RAID dolog siman ment BIOS-bol, azonnal inicializaltam Win-ben a kötetet es megformaztam NTFS lassan, megjelent a kötet a sajatgepben rendben ahogy kell. Hibatlanok a kötetek az Intel Matrix Storage Utility szerint is. Letrehoztam a RAID0-as D:/-re egy 24GB-os fix swapfilet, igy a 8GB rammal együtt 32GB virtualis memoria van. A 64bites oprendszernek nem okozhat problemat gondolom?

Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#1234) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gadgetek között van egy időjárást mutató progi. Az lenne a gond, hogy ha be van kapcsolva a NOD32-ben a tűzfal, akkor nem tud frissülni. Melyik lehet az az alkalmazás, vagy folyamat aminek engedélyezni kell a forgalmat ahhoz hogy ez működjön?

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#1235) Sub-ZeRo válasza raus (#1233) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eredeti a win?

(#1234) Pribi:sidebar.exe a gadget. De a nod az nem jó, inkább mse 2 vagy avira free. ( én szívtam noddal nem kicsit, tudom mit mondok) :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1236) Pribi válasza Sub-ZeRo (#1235) üzenetére


Pribi
senior tag

Köszi, így már megtaláltam. A Nodot lehet, hogy később majd lecserélem.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#1237) raus válasza Sub-ZeRo (#1235) üzenetére


raus
aktív tag

Nem sajnos, de nem akarok ide bepofatlankodni..Meg kellene vennem

(#1238) Sub-ZeRo válasza raus (#1237) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor meg van a hiba oka...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1239) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#1214) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Igazad van, ezt elirtam :(((

(#1240) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#1239) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!

Semmi baj, mindenkivel előferdül. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1241) Fire/SOUL/CD válasza pacuha10 (#1231) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Új HDD esetén, vagy csak egy sima újrahúzásnál stb, a gyorsformázás megfelelő lehetőség. Lassú formázást akkor szokás eszközölni, ha pl valaki eladja a HDD-jét és ne lehessen visszaállítani róla adatokat.
(Lehet a W7 telepítővel is lassú formázni, csak el kell indítani a parancssort)

OFF, de itt többen megfordulnak, és "belebotlottak" már a cégbe stb és tudnak infóval szolgálni a feltett kérdéssel kapcsolatban: [link]
A választ (ha lesz) természetesen privbe...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1242) Воланд válasza sbazsi (#1222) üzenetére


Воланд
titán

Akkor jó, vmware esetén az usb kezelője be szokott kavarni és kb ugyan ezt a hibát produkálja, mint nálad.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1243) artiny


artiny
őstag

Hogyan tudom kikapcsolni az op. Rendszer elindulásakor automatikusan elinduló program instaláciot?
Lelett kapcsolva egy gameshadow telepités és most ahányszor feljön a win 7 automatikussan azzal kezdi,hogy telepíteni akarja (de a merevlemezen már nincsis fent a setupja és azt akarja h mondja meg honnand telpitse)

(#1244) Fire/SOUL/CD válasza artiny (#1243) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Rakd fel újra, aztán uninstaláld le rendesen... Ha ezt már megtetted és ezt követően van ez a probléma, akkor meg indítsd el az msconfig-ot és az automatikus indítás fülön szedd ki a pipát a telepítőhöz tartozó bejegyzés elől.
(Még az indítópultot is megnézheted, hátha oda is "belevarázsolta" magát)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1245) Petya597 válasza Sub-ZeRo (#1230) üzenetére


Petya597
tag

Igen, ez volt az, köszi! :R

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#1246) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv!

Problémám akadt amitől már falnak megyek! :W Windows 7 hálózat...

Itthon van két pc. Mind a kettőn immáron Win7 fut, router-el vannak összekötve, mert a net is meg van osztva. Hogy a viharba tudok úgy megosztani mappát, hogy a gépek lássák egymás megosztásait és abba bele is tudjanak lépni. Nem kell se jelszó semmi ilyen faszság, csak egy olyan szintű megosztás mint ami pl az xp alatt működik. Full hülye vagyok Win7 hálózatból és biztos bennem van a hiba, hogy nem értem ezt az otthoni csoport faszságot meg jelszavazást.

Előre is köszönöm a szájbarágós lépésről-lépésre felvázolt segítséget.

(#1247) jagdtigger válasza D.Orion (#1246) üzenetére


jagdtigger
tag

Itt már nincs ilyen, hozz létre egy korlátozott jogkörű felhasználót, jelszavazd le, majd ezen keresztül oszd meg a fájlokat, a másik géppel meg jegyeztesd meg a belépési adatokat. Nem hiszem hogy ez olyan bonyolult lenne...

http://www.sysprofile.de/id147051 http://xco.atw.hu/benchmark/

(#1248) kraftxld válasza jagdtigger (#1247) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Pontosan, vagy esetleg a homegroup-al lehet játszani :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1249) polonic válasza D.Orion (#1246) üzenetére


polonic
félisten

Még csak az sem kell, amit a kolléga írt.
Erre van az otthoni csoport.
A súgóban megtalálsz mindent róla, nagyon egyszerű lesz.

(#1250) Fire/SOUL/CD válasza D.Orion (#1246) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Először is az otthoni csoport, az W7-ben van csak, az otthoni csoportot nem lehet elérni XP és Vista alól sem. használd a "sima" megosztást, azaz jobb egér a kívánt mappán/tulajdonságok/megosztás fül/megosztás gomb/lenyílóból mindenki/hozzáadás gomb/megosztás gomb
Viszont mielőtt ezt megtennéd, start keresőbe kezd el begépelni speciális megosztási beállítások kezelése és enter, a megjelenő ablakban 2 dolgot kell beállítani, az egyik a fájl és nyomtatómegosztás engedélyezése ill. a jelszavas védelem kikapcsolását, majd módosítások mentése. Ezt követően oszd meg a pl mappát...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.