Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42351) Terwet AH64 válasza Tom1939 (#42349) üzenetére


Terwet AH64
újonc

Meg tudnád majd nézni, a beállítás csavart kell hosszan nyomva tartani utána előjön a belső rendszer azon belül kicsi fül az sw verzió. Ha majd az autó közelében leszel.
Köszönöm!

(#42352) Terwet AH64 válasza Terwet AH64 (#42351) üzenetére


Terwet AH64
újonc

Mi az a kék fog amit ki kell kapcsolni?

(#42353) Brogyi válasza Terwet AH64 (#42352) üzenetére


Brogyi
senior tag

Bluetooth
:D

(#42354) Terwet AH64 válasza Brogyi (#42353) üzenetére


Terwet AH64
újonc

OK meglesem köszi!

(#42355) Terwet AH64


Terwet AH64
újonc

Sajnos így sem megy. Csak pittyeg a telefon, hogy csatlakozik az android auto a telefon kijelzőjén felvillan meg eltűnik és ezt ismétli vagy 10×. Fajlesztői beállításban engedélyeztem az USB hibakeresést is de úgy sem javult.

(#42356) blakey válasza Terwet AH64 (#42355) üzenetére


blakey
titán

Tedd fel a 1870-est és azzal próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42357) SyMbioTe válasza Terwet AH64 (#42355) üzenetére

Nekem hasonlót csinált egy Moto Z play-el. Több kábellel is próbáltam, mindenféle módszerrel, 10-20 ból 1x ha működött rendesen.
Most egy Note 8-am van, ezt eddig 2x próbáltam, mind a 2x elsőre ment, azzal a kábellel is amivel a Moto nem. Plusz kipróbáltam tesóm HTC M9-es telefonjával, szintén ment simán. Szóval nálam a telefonban nem volt jó valami (gyári visszaállítást is próbáltam)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#42358) Terwet AH64 válasza blakey (#42356) üzenetére


Terwet AH64
újonc

Ti próbáltátok már 1870-et?

(#42359) blakey válasza Terwet AH64 (#42358) üzenetére


blakey
titán

Mint láthatod júniusban linkeltem és azóta azt használom. Jobb, mint az előző, de AA-t nem használok.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42360) Terwet AH64 válasza blakey (#42359) üzenetére


Terwet AH64
újonc

Leírást tudnál küldeni miképpen kell frissíteni. Leszedem a 1870-et a memória karit fat32 formázom és oda kicsomagolva fel kell tenni? Utána miképpen kell haladni?
Köszi előre is!

(#42361) Tom1939 válasza Terwet AH64 (#42351) üzenetére


Tom1939
őstag

Megpróbálom nem elfelejteni, kicsit dili lesz még mire a kocsiig jutok :)

(#42362) HKorn válasza blakey (#42359) üzenetére


HKorn
addikt

Miben nyilvánul meg, hogy jobb, mint az előző? Gyorsabb, szebb, többet tud?

Run&Ride

(#42363) blakey válasza HKorn (#42362) üzenetére


blakey
titán

A rádióvétel nálam jobb illetve a rendszer gyorsabb is egy picit, a tolatókamera képe is mintha jobb lenne. ennyit vettem észre, lehet, hogy más is javítva lett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42364) HKorn válasza blakey (#42363) üzenetére


HKorn
addikt

Oké, ránézek majd én is.

Run&Ride

(#42365) Terwet AH64


Terwet AH64
újonc

Az 1870 sem segít továbbra is nem alakul ki az USB kapcsolat. :(

(#42366) hcs57


hcs57
őstag

2008-as SX4 Sedanba tervezem ezt beépíteni.. valaki csinált már ilyet? [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#42367) PeterPH válasza hcs57 (#42366) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nem tűnik rakétatudománynak.
Csinálták már páran.

(#42368) Tom1939 válasza Terwet AH64 (#42351) üzenetére


Tom1939
őstag

Ha az a beállítás csavar amivel a gumi nyomást is nézni lehet, akkor nem sikerült nem találtam sw verzió fület. Ha nem az akkor további iránymutatást kérek :)

Ha az érintőképernyőn lévő beállítások menüre gondolsz azt nyomtam hosszú ideig és semmi (vajon nem elég hosszú ideig? 5 másodpercet kb, sietnem kellett).

(#42369) blakey válasza Tom1939 (#42368) üzenetére


blakey
titán

Ha az a beállítás csavar amivel a gumi nyomást is nézni lehet, akkor nem sikerült - nem csoda :), a fejegység kezdőképernyőjén kell a fogaskereket hosszan nyomni és akkor jön elő a menü ahol megnézheted.
nyomtam hosszú ideig és semmi (vajon nem elég hosszú ideig? 5 másodpercet kb, sietnem kellett). - hosszabban kell nyomni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42370) Tom1939 válasza blakey (#42369) üzenetére


Tom1939
őstag

Ok, akkor holnap újra :) Mennyi az a hosszabb idő, 30 sec? Türelmetlen pali vagyok, ha már kocsiban ülök akkor haladnék :)

(#42371) blakey válasza Tom1939 (#42370) üzenetére


blakey
titán

Mennyi az a hosszabb idő, 30 sec? - nem mértem de simán lehet, hogy 30 mp.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42372) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

2006-os swifttünkhöz kinéztem ezt a beépítő keretet.

A második képen látható két kis lyukacsos "lemez" mihez kell? Azért kérdezem mert az itthoni webshopokban nem látom tartozékként.

Üdv:Viktor

(#42373) PeterPH válasza Viktoár (#42372) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ránézésre akkor kellhet, ha valami mélyebb fajta, nehéz fejegységet kell megtartani, aminek a saját fém kerete a behajtogatható fülekkel nem adna elegendő támaszt.
Nekem nem volt hozzá, és nem is volt rá szükség, mert egy CD meghajtó nélküli, és ezért kis mélységű, és könnyű, 1DIN-es rádiót szereltem be.

(#42374) Viktoár válasza PeterPH (#42373) üzenetére


Viktoár
addikt

Valami ilyesmi elképzelésem volt nekem is. Nem hiszem hogy kelleni fog de azért megrendelem mert még a sok sallanggal együtt is olcsóbb mint az itthoni webshopokban csak a keret. :)

Üdv:Viktor

(#42375) hcs57 válasza PeterPH (#42367) üzenetére


hcs57
őstag

Azt mondja napfényben nem jól látható, meg BT esetén a szám címét nem írja ki...
A hang minősége érdekelt volna az eredeti fejegységhez viszonyítva.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#42376) Tom1939 válasza Terwet AH64 (#42346) üzenetére


Tom1939
őstag

1850.2_170730 van az enyémen.

(#42377) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok
Van esetleg valakinek új swift a tulajdonában?
Lenne 1-2 kérdésem.
1.2 gl+ a kinézett modell.

(#42378) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hi,

Egyik napról a másikra érdekesebb mélyebb és öblösebb hangja lett a swiftemnek 2005 - ös gyártmány. Szerintetek mi lehet kipufogó, vagy a motorban is elszállhat valami ami ilyesmi hangot eredményez?
A hang amúgy előröl a motor felől hallatszik, gázadásra intenzívebb.

Köszi

(#42379) blakey válasza ElGatto (#42378) üzenetére


blakey
titán

Szerintem kipufogó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#42380) kiskun968 válasza Gergőke88 (#42377) üzenetére


kiskun968
tag

Nekem az van. 201 .07. havi.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#42381) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! Van egy 2003.as swiftem. Tonkrement sajnos a hangszorom, ahogy meregettem 10 centisek vannak elol is hatul is, viszont abban nem vagyok biztos ha rendelek akarmilyen (pioneer sony stb) hangszorot ebben a meretben azt siman betudom rakni a helyere? Nemkell semmit mokolnom rajta? Koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#42382) pjen válasza nrb263 (#42381) üzenetére


pjen
félisten

Az impedanciáját nézd először.

(#42383) nrb263


nrb263
tag

Neharagudj nemertek hozza nem kell semmi extra csak hogy menjen a radio vele. Pioneer fejegyseg vab ha az szamit

(#42384) pjen válasza nrb263 (#42383) üzenetére


pjen
félisten

A mostani hangszóróra rá van írva,hogy hány ohmos,opyat vegyélAlakra hasonlítson.

(#42385) Muton


Muton
addikt

Heló!

Van valakinek infója, hogy mikortól lehet újra 1.4-es sx4-et kapni (a részecskeszűrőset)?

Illetve tud telefont tükrözni (Samsung S10) a kijelzőjén? Ha igen, akkor kábellel vagy Bluetoothon is? Sajnos elhagytam a jegyzetemet, amit a szalonban készítettem és már nem emlékszem :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#42386) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

A Swift AllGrip hajtása ugyanaz, mint a Vitaráé és Scrossé? Kicsit dombosabb helyen lakom, ami télen nehezebben járható, mint a város főbb utcái, és elgondolkodtam azon, hogyha veszek új autót, akkor nem lenne hülyeség az összkerék hajtás, mivel ilyen célra állítólag nagyon jól jön, és télen sokkal stabilabb a futómű.
Az árlista szerint a GL+ felszereltség 3.490.000 Ft + 400k az AllGrip. Ennyit számomra simán megér a stabilabb, biztonságosabb hajtás.
Gondolkoztam SX4 Scross-on is (meg egyéb gyártók autóin is), de egyelőre csak ketten vagyunk a párommal, amihez bőven elég lenne egy kis Swift is, ráadásul ha közben jönne egy poronty, akkor is elférnénk hárman benne, aztán pár év múlva (garancia időn belül) becserélném egy nagyobbra, ha szükséges.

Nagyjából tavasz környékén lenne esedékes a vásárlás. Addigra előfordulhat, hogy egyetlen motorral lesz kapható a Swift? Olvastam az 1.2-es kivezetéséről pletykákat. Ha ez így történik, akkor rengeteg vevőtől fognak elesni, mert a piac legszegényebb motorkínálatú autója lesz.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42387) Gergőke88 válasza vzsryl (#42386) üzenetére


Gergőke88
addikt

Jelenleg arat sem tudnak mondani, mert mától új arlista lesz.
Kertem be több helyről arat, készletet de úgy tűnik kb csak rendesen kapható és 2-4 hónap a várakozás. :(

(#42388) Pickit3 válasza vzsryl (#42386) üzenetére


Pickit3
aktív tag

A swiftben a legegyszerűbb összkerékhajtás van. Vitara/S-Cross-ban komolyabb hajtás van ami már jóval jobban tűri a havon mászkálást. [link]

(#42389) vzsryl válasza Gergőke88 (#42387) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Értem. A több hónapos várakozással számolok, tehát tisztában vagyok vele, hogy ha pl. áprilisban befizetem a foglalót, akkor lehet, hogy csak szeptemberben kapom meg a kocsit. :) Ez manapság természetes dolog, főleg az ilyen népszerű modelleknél.

(#42388) Pickit3: Köszönöm az infót! Akkor tulajdonképpen a Swift-nél nem biztos, hogy megéri a több, mint 10%-os felárat.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42390) a_tesz válasza vzsryl (#42386) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Maga a hajtás nem ugyanaz, a S-Cross/Vitara elektronikus vezérlésű és van módválasztó kapcsolója, a Swifté egyszerű viszkókuplungos megoldás, és kb. ugyanazt tudja, mint a Vitaráé Auto módban. Vagyis addig, amíg az első kerekek nem pörögnek ki, addig csak azok hajtanak, amikor kipörögnek, akkor kerül hátra is hajtás. Nekem egy három generációval ezelőtti Swift volt sokáig, ugyanezzel a viszkós összkerékhajtással, arra, amire te használnád, szerintem bőven elég.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#42391) dethroner válasza vzsryl (#42389) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet hogy ezzel az április-szeptember időtartammal még nagyon bizakodó is voltál. Én június 22-én rendeltem swiftet, azt mondták júliusban kerül gyártásra és várhatóan október végén érkezik az országba. Múlt héten érdeklődtem hogy látni-e már valami elmozdulást, legyártották, esetleg hajóra rakták-e már. Semmit nem tudnak, annyi biztos, hogy ha majd beér az országba és kap alvázszámot, akkor szólnak és kell majd a vételárat befizetni. Azért ez nem teljesen normális szerintem hogy manapság egy rendelésre készült autónak nincs nyomonkövetési lehetősége. Ha rendelek az ebyről egy tetves telefontokot, ott az eladó egyből csomagkövetési számot ad, amin tudom követni mikor adta fel és hol jár a csomag. És mindezt pár dollárért. Itt meg kifizet az ember több mint 4 millát és várhat a sötétben a hívásra hónapokig. Nem tudom ez más gyártónál hogy működik, de ez így nagyon nem XXI. századi.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42392) vzsryl válasza dethroner (#42391) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az hagyján, a magyar gyártású Suzukiknál még rosszabb a helyzet... :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42393) Gergőke88 válasza dethroner (#42391) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Melyik szalonban rendelted? Milyen motor/felszereltség/ szín?
Keszleten levő autóra vadászok pont ezek miatt.. :(

(#42394) dethroner válasza Gergőke88 (#42393) üzenetére


dethroner
veterán

Pécs, 1.2 GLX ásványszürke. De a helyzetet árnyalja, hogy ez állami támogatással szerzett autó lesz, tehát hivatalosan nem a suzukitól, hanem a lehetőségautó kft-től vásárolom. De nekik sincs készleten csak vitara meg s-cross.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#42395) Brogyi válasza a_tesz (#42390) üzenetére


Brogyi
senior tag

Így igaz. Sőt ha figyelmesen belenézel [ide] mintha azt mondaná, hogy valahol felment a kis swift ahol a népszerű Vitara nem. Azért az nem semmi valljuk be öszintén mégha véletlen is. :)
Nem neked szántam. Bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#42396) alphaville


alphaville
aktív tag

Van valakinek a topikban ezres, három hengeres, turbós Vitarája vagy S-Cross-a? Az eddigi általános tapasztalata érdekelne a motorral kapcsolatban.

(#42397) Tom1939 válasza alphaville (#42396) üzenetére


Tom1939
őstag

Nem piszkálásként mondom, de ha minden igaz nem lesz 1.0t a jövőben, és messze népszerűbb az 1.4t. Szerintem ez értéktartásban is számítani fog.

Különben jó kis motornak mondják és 1 literrel kevesebbet eszik az 1.4t-nél. Szerintem 1.6-os szívómotorhoz szokott embernek elég erőt ad (nekem 1.4t van).

Itt nem tudom mennyi embernek van egy literes, talán próbálkozz a facebook csoportban (de óvatosan kicsit érdekesek :) ).

(#42398) Cathfaern válasza alphaville (#42396) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jelen. Ha az a kérdés, akkor 2 ember + csomag, illetve 4 ember csomag nélküli utakkal van tapasztalatom (országút, autópálya, osztrák hegyi országút, hegyi földút körülmények között). Mindkettőre bőven-bőven elég. Egy 7 év körüli 1.6-os renault fluence van még tapasztalatom, annál messze dinamikusabb.

(#42399) vzsryl válasza Tom1939 (#42397) üzenetére


vzsryl
nagyúr

És a Stiftesek közül mennyien vannak itt 1.0T tulajok? :) Engem inkább az érdekelne. Pl. milyen a lórúgása a turbónak, amikor megjön a nyomás, illetve 5000 felett van-e még benne élet? Sajnos nagyon válogatós vagyok, és inkább a lineáris motorokat szeretem, amik 5000 felett virgoncak.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42400) Cathfaern válasza Cathfaern (#42398) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja az kimaradt, hogy Vitara, manuális váltó és 4WD, bár nem tudom ezek mennyit befolyásolnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.