Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41901) roti86 válasza Brogyi (#41900) üzenetére


roti86
őstag

Nálam: ha a fedélzeti 5.8 litert mutat, akkor a számított 6.1-6.2 liter/100 km.

(#41902) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
A képen látható fényezésnek mi lehet a színkódja? 1998 évjárat.
Sajnos sem a motortérben, sem az ajtónál, sem a csomagtartóban nem találom.

[ Szerkesztve ]

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#41903) Tigerclaw válasza Ace Ventura (#41902) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajna a kamera és a kijelző is módosítja a színeket. Elég sok hasonló van itt: [link]

A leírás szerint a tűzfal közepén vagy a pótkerék takarón szerepel.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41904) pjen válasza Ace Ventura (#41902) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem a Suzuki művek alváz szám alapján megtudják mondani.

(#41905) Ace Ventura válasza Tigerclaw (#41903) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ezeket megnéztem, sajnos egy fehér szinkód van a pótkerék takarón :(

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#41906) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

SX4 S-Cross-ra milyen ablaktörlő gumit érdemes megvenni? Van itt esetleg olyan, aki cserélte már a gyárit és bevált az újonnan vásárolt?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41907) blakey válasza KubanitoS (#41906) üzenetére


blakey
titán

Bármelyik autómon próbáltam alternatív megoldást találni mindig valahogy visszatértem a Boschhoz, szerintem most mással nem is fogok próbálkozni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41908) pjen válasza blakey (#41907) üzenetére


pjen
félisten

+1,nekem is a Bosch vált be.

(#41909) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Volnátok kedves linkelni egy pontos típust, ami tutira jó a kocsira?

szerk: én is csináltam egy keresést itt.

Ezek közül bármelyik jó lehet vajon?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41910) pjen válasza KubanitoS (#41909) üzenetére


pjen
félisten

A törlő csomagolásán rajta van,hogy melyikhez való.Egyébként a hossz a lényeg.

(#41911) tboldi válasza blakey (#41907) üzenetére


tboldi
nagyúr

Habár Bosch-t még nem próbáltam, a mostani teszkós Goodyearrel elégedett vagyok, de a Valeo sem volt rossz. Viszont a Bosokót nem ajánlom, mert ugyan szépen töröl, de nagyon-nagyon nedvesnek kell lennie a szélvédőnek, hogy egy kicsit se nyikorogjon.

Amúgy a RainX is qrva jó cucc. :K

(#41912) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Megvettem a Bosch-t, fel is raktam. Első benyomás, hogy nem szép, de legalább ronda. :DDD A gyárinak sokkal laposabb volt a csatlakozója, ez most jobban látszik menet közben, majd megszokom. Remélhetőleg a minőséggel nem lesz probléma, ez bizony a drágábbak közül való szett volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41913) csaba1203 válasza KubanitoS (#41912) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha a drágábbat vetted nem lesz gond vele 2-3 évig.
Télen kell vigyázni nehogy a szélvédőre fagyjon mert az hazavágja.

(#41914) r.levente75 válasza KubanitoS (#41912) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem nyúltál mellé, évek óta használom két autón is a drágábbat, semmi gond vele.

(#41915) kisza25 válasza csaba1203 (#41828) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Miért mit? Ez egy újraépített autó, teljesen felújított motorral

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41916) tboldi válasza kisza25 (#41915) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én úgy emlékszem, hogy az olajcserén kívül nemigen történt más ezzel. :)

(#41917) kisza25 válasza blakey (#41884) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 2001 ben volt egy defektem, meg idén egy 4 hónapos autóval
tboldi: megkeresem a videót, én úgy emlékszem szétkapták a motort

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41918) tboldi válasza kisza25 (#41917) üzenetére


tboldi
nagyúr

Oké, mert nekem semmi kedvem. ;]

(#41919) csaba1203 válasza tboldi (#41916) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#41920) blakey válasza KubanitoS (#41912) üzenetére


blakey
titán

Többféle is van illetve lehet, hogy a gyári nem Bosch hanem Continental, nem tudom, mert még nem néztem meg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41921) kisza25 válasza tboldi (#41918) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Van vagy 6db videó:D az biztos, hogy a légszűrő át lett alakítva, meg kapott ipari szűrőt, magyobb hűtőt, meg kipakoltak mindent ami nem kell+ be lett csövezve+ újracsövezték a fékeket, de motorról nem találtam infót, csak, jogy körbe porszáraz volt, lehet, hogy igazad van és nem nyúltak a motorhoz.:)
Lehet a speedzone-os bmw-vel keverem, csak fura, hogy ennyi melót beleraknak egy lutri motorral :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41922) kisza25 válasza tboldi (#41916) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na valóban nem, viszont, hogy egy vízpumpa cserét sem ejtettek meg verseny előtt, akkor meg is érdemlik, hogy az miatt szívtak a versenyen, a hűtés az egyik legfontosabb, mert nyélen mennek 1-2 ben

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41923) KubanitoS válasza blakey (#41920) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ahogy láttam a gyárira nincs írva semmi, de olyan többet nem is kell. Egy évet bírt ki, tegnap már olyan szinten csíkozott egy esti esőben, hogy muszáj volt tennem valamit.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41924) blakey válasza KubanitoS (#41923) üzenetére


blakey
titán

Biztos vannak különbségek gyári esetében is, enyémek 2 évesek és semmi bajuk, de nem tudom, hogy mikyen márka.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41925) csaba1203 válasza KubanitoS (#41923) üzenetére


csaba1203
addikt

:Y
Érdekes mert a gyári elméletileg 2-3 év ha picit odafigyelsz.

(#41926) DamianB


DamianB
őstag

Üdv a csapatnak ismét végül mégis csak egy 2007 es 1.5 Swift lett kinézve 900 K ért de zavar hogy világit a check engine az eladó szerint katalizátor hatásfok csökkenés holnap fizetnénk ki . Mi a véleményetek ? Segítséget előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#41927) pjen válasza DamianB (#41926) üzenetére


pjen
félisten

Mért nem olvassátok ki,hogy mért világít.Lehet oxigén szenzoris ami 40 K.

(#41928) Tigerclaw válasza DamianB (#41926) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Vigyétek el szerelőhöz vásárlás előtt szerintem. Persze nem az eladó haverjához.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41929) csaba1203 válasza DamianB (#41926) üzenetére


csaba1203
addikt

Valamit tud az eladó,mert ő már nyilván elvitte szerelőhöz az autóját feltételezem.
Mindenképp át kéne nézetni,mert nagyon sok minden lehet ezzel az autóval és gondolom nem szeretnél százezreket rákölteni még.
A vizsgálatnak lesz költsége de magadat kíméled meg a zsákba macskától....

(#41930) DamianB


DamianB
őstag

Én átvizsgálással kezdtem volna nem nekem lesz az autó :U .
Az a baj hogy ma már utazunk el és megyünk az autóért időbe se fér bele . Köszi nehogy írtatok . Én beszéltem rá barátnőmet hogy suzukit vegyen es swiftet mar aludni se tudott úgy rá van pörögve. Ahogy időnk engedi elviszük átvizsgáltattni.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#41931) kenguru99 válasza DamianB (#41926) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Egy utángyártott katalizátor, csak alkatrészáron 150-250 ezer. Plusz munkadíj, lehet hogy lambdaszondát is cserélni kell. Ezzel számoltál? Csak akkor vedd meg, ha az autó ára ehhez igazodik.

(#41932) hcs57 válasza DamianB (#41926) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem is ez volt egy 2008-as SX4 esetében.. a Suzuki szervizben frissítettük az ECU szoftverét (10 ezer Ft), és jó lett.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#41933) jksx válasza DamianB (#41926) üzenetére


jksx
senior tag

Mindenképpen ki kellene olvastatni a hibakódot, mert a katalizátor, vagy oxigén szenzor hiba mellett lehet keverékképzési hiba, gyújtáshiba, szenzor hiba (pl. légtömeg) is. Hány km van benne?

(#41934) DamianB


DamianB
őstag

Elsőnek is köszi hogy így segítettek :R
Most ajándékba kaptunk mellé műszakit is és azóta nem világít a lámpa. Nagyon korrekt volt az eladó úgy hogy kicsit ott megnyugodtam beszéltünk vele erről . Amint újra elő jön kiolvastatjuk és megy átvizsgálásra is . 220 K de elvileg Németországba járt ki vele a tulaj full vezetett szervizkonyves . Hátsó ülések mintha soha nem ültek volna benne de nagyon tiszta kulturált elől is . Egyből bele raktunk 200km és 5.8 fogyasztást írt .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#41935) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Suzuki eladások a csúcson vannak itthon

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41936) csaba1203 válasza kisza25 (#41935) üzenetére


csaba1203
addikt

Ár-érték arányban magasan veri a piac összes szereplőjét és én azt sem bánom ha lenéznek,mert Suzukim van.

(#41937) kisza25 válasza csaba1203 (#41936) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk azért nem az összeset, de valóban nagyon jó ár/érték
(Duster, sandero, fiat tipo hasonlóan jó ár/érték, csak itthon ezek szar francia és szar olasz)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41938) eami válasza kisza25 (#41937) üzenetére


eami
addikt

amikor nézegettem a daciat akkor 2 dolog miatt esett ki, a gagyi beltéri minőség, és hogy 30 km/h utkozesnel milyen sérüléseket lehet össze szedni (3 csillag helloka). utóbbi miatt egyáltalán nem kell. el is vagyok borzadva hogy jó eséllyel mennyi nagy családos fogja megvenni mert jó árban van a támogatással, csak épp nem túl biztonságos...

(#41939) kisza25 válasza eami (#41938) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ár/értékről volt szó, amúgy amíg egy alap modell kap 3 csillagot és ugyanaz az autó pár kiegészítővel 4, vagy 5 csillagot, addig elég gáz az ncap.(magyarán nem mechanikus szilárdság és a lufikra, hanem holttér figyelőre, meg adaptív tempomatra.... ad csillagokat)
egy duster 3,7M elfogadható felszereltséggel, egy tipo 3,8M és egy suzuki vitara 4,1M, a pénzért amit kapsz mindegyik esetben jó.
de most suv mánia van tipo kiesik, városba jobb a suzuki, terepre meg a duster, meg utóbbi olcsóbb.
a többségnek inkább városba kell, meg a suzuki jobb név itthon, mint a dacia, meg valóban fapadosabb innentől kb eldőlt a meccs
én vezettem mindegyiket, meg sok mást is kipróbáltam (rio, stonic, i20, i30, ceed, duster, baleno, ignis, vitara, dusterben csak ültem, nem én vezettem, tipo) nekem a tipo jött be a legjobban minden szempontból (méret, kényelem, ár)
Az 1,6 vitara az tetszett volna, de mire a vásárlásig jutottam kivezették, baleno meg szintén gagyi beltérben, pedig vezetni jó volt, nagyon hasonló, mint az i20

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41940) eami válasza kisza25 (#41939) üzenetére


eami
addikt

duster jó eséllyel eltori a térded bármilyen felszereltséggel... thx, but no thx...

(#41941) eami válasza kisza25 (#41939) üzenetére


eami
addikt

amúgy a csillagokat tényleg jól megkavarta az aktív biztonsági rendszerek beleszámolása. Az ülés sorokra, gyalogosra adott %-ot viszont az nem befolyásolja. ncap, pedig városi forgalomra szabva ütközteti az autókat...

[ Szerkesztve ]

(#41942) kisza25 válasza eami (#41941) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A tiponak van 4csillaga is magasabb felszereltséggel.
Egy balesetben minden esetben szerencsére is szükség van.

1999- ben volt egy balesetem a családdal, egy akkori suzuki swift sedannal, 110-120-al tükör jégen elszálltunk Mernyeszentmiklós elött.
Akkoriban se téli gumi, se ABS, se légzsák még nem volt az autóban.
A szerencsénk az volt, hogy töltésen volt az út és a levegőben kiforogtuk és a végén talpra érkezett az autó miután elkaptunk egy fát kb 2 méteres magasságban.
Az ülések kiszakadtak a helyükről, a csomagtartó eltünt, az autó kiflibe hajlott, csak a bal oldalon nyíltak az ajtók, kerekek kitörtek.
Mindenki be volt kötve, mindenki megúszta zúzódásokkal, nekem semmi bajom nem lett, csak másnap fájt iszonyat a nyakam.
Még ebben az évben a testvérem egy akkori e osztályos mercivel Mernyeszentmiklóson, lakot területen belül, kb 50-el haladva elaludt. Ott az út egy "vályuban" megy. A merci összevissza borult a "vályu" két oldala között, lett egy agyi ödémája, mert beütötte a fejét és szerencséje volt, hogy nem halt meg.
A biztonság persze szempont, de megnézed több halálos baleset van bmw-ben, és a legkevesebb a dacia-ban.
Ennek az oka, hogy a bmw-s gyorsabban megy, a dacia-s meg lassabban, mert másra veszik az autót.
Tehát felhasználás függő is a biztonság.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41943) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kiváncsi vagyok, hogy a SUV mánia meddig tart. A nehezebb, rosszabb alaktényezőjű, erősebb motorral szerelt autók miatt komoly büntetéseket kell majd fizetnie az autógyáraknak, akik kénytelenek lesznek áthárítani azt a SUV vevőkre. Közben az Euro 6d temp és majd az Euro 7 miatt újabb extra költségeik lesznek, amik szintén bekerülnek az autók árába. A fékerő visszanyerő rendszerek, puffer akkuk, szuperkondenzátorok hibrid hajtások, a részecskeszűrők nem kevés pénzbe kerülnek, amit a vevők fizetnek meg. Talán ez lesz az amivel “vonzóbbá” teszik az elektromos autókat? Mesterségesen felviszik az árát a belsőégésű motorral szerelt autóknak, a környezetvédelem nevében, hogy ne legyen háromszoros árkülönbség az elektromosokhoz képest? Persze ez azt is jelenti majd, hogy erősen lecsökken a fizetőképes kereslet az új autók iránt. Egyre több autógyártó olvad majd össze kényszerből. A személyautó megmarad a gazdagabbak számára, a többieknek meg marad a tömegközlekedés meg a robottaxik?

Persze ez a forgatókönyv csak az EU-ra vonatkozik, így lehet hogy a gyártók egy része inkább lemond erről a piacról minthogy megfeleljen a folyamatosan szigorodó szabályoknak. A vevők szavaznak majd a pénztárcájukkal, a gyárak meg igazodnak hozzájuk. Ha kifizetik a vevők a rájuk eső büntettést, akkor maradnak, ha nem akkor mennek...vagy csődbe vagy el.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41944) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez a “fapados” beltér, kopogós műanyagok, stb. az autós újságíróktól fakad, akik nem tudják reálisan értékelni az olcsóbb vagy középáras autókat miután beültek néhány felsőkategóriás és prémium autóba. Emelett olyanok mint a filmkritikusok, vagyis a fikázásból áll az életük. Ami szerintük fapad, az másnak teljesen megfelel. Nekem gusztustalan egy összerepedezett bőrülés a repedésekben összegyűlt kosszal, szerintük meg csak természetesen érett. Az árcédulát dícsérik nem a terméket. Ha valami feláras, az csak jobb lehet...mivel feláras. Itt véget is ért az eszmefuttatásuk.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#41945) kisza25 válasza Tigerclaw (#41943) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

2-3 éve nézem az új autó árakat 4,5M Ft-ig, az euro 6d temp bevezetésekor 300-500eFt-al mentek feljebb az autó árak, pedig azok csak 1,2-1,4-es szívó motorok(ebben az ársávban amit néztem), de sok helyen 1.0turbos jött be alap motornak, ami önmagában is drágább, mint egy sima szívó, a suzukinál is hozott egy 300eFt drágulást, de ők nagyon árérzékeny piacon mozognak, alig emeltek az 1,6szívóhoz képest a vitaranál(3,8M vs 4,1M).
Amúgy a súly csökkentés segíti még az euro normák betartását, ebben is nagyon toppon van a suzuki.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41946) Napfénysüti válasza Tigerclaw (#41944) üzenetére

Ja ezen én is mindig röhögök. Mintha autózás közben a beltér műanyagjait fogdosnák állandóan nem pedig a kormányt, váltót. :D

Més que un club!

(#41947) blakey válasza kisza25 (#41939) üzenetére


blakey
titán

A Dacia ua., mint 40 évvel ezelőtt, sz@r a fényezés, sorjás a műanyag, az illesztések hézagosak, belül kisebb, mint azt elvárnánk és messze van a városi autótól az inkább vidékre való akinek van földje ahova sűrűn kimegy, nem zavarja a ronda külső és az igénytelen összeszerelés, cserébe minden terepen jól viselkedik. Egyáltalán nem hozható azonos kategóriába a Vitara/S-Cross-al.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41948) kisza25 válasza blakey (#41947) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

minőségben a suzuki alatt van, főleg a beltere, de árban is alá van lőve, ültél már 2018-as dusterben?
szerintem jól néz ki, sőt nekem az fl vitara/scross-nál jobban tetszik kívülről, de ez szubjektív,
a mostani dusterban ugyanaz a motor van, mint az A osztályos merciben, akkor az is sz@r?
ár/értékről volt szó, amúgy én néztem dustert és vezettem vitara-t is, a suzuki sokkal átgondoltabb, autószerűbb, nem véletlenül veszik sokan, de a duster sem annyival rosszabb, mint ahogy te gondolod.
Mindenesetre végül én, miután a suzukinak végig próbáltam szinte a teljes palettáját, + hyundai, kia-kat is végig ültem, egy #szarolaszt vettem, amit nem bántam meg. azért akartam suv-ot, mert rendszeresen megyek földutakon is, de a tipo is simán megbirkózott eddig mindennel, ahol voltam és még sehol sem ért le. 4 embernek kényelmes, 440 liter a csomagtartó. 140-nél még beszélgetni lehet benne, pályán nem löködi a menetszél, egyedül a fogyasztása ami magasabb, de én 10-15 ekm-t megyek maximum évente. Mindent belekértem ami nekem kellett és megállt 3,8M Ft-ba, 5 év gari, 5 év ingyen szerviz, majd az idő eldönti, hogy ezzel, vagy az 1.0 vitara-val jártam volna jobban. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41949) kisza25 válasza Napfénysüti (#41946) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azért a komfortérzrthez hozzá járul, pl. egy logan mcv-be már bele sem akartam ülni mikor megláttam a belsejét, pedig nem vagyok finnyás. Nekem is egy suzuki belső bőven jó, ahogy a tipo belsejével sincsen bajom, pedig mindkettőt kritizálják. Tudja ami nekem kell és kényelmes legyen, jól betudjam állítani a kormányt és az ülést, jól rugózzon és legyen csendes, a többi az már nekem mindegy.
Az tény, hogy a tiponak is kis autós belseje van, de cserébe nagy. az i20, rio, fabia belseje van olyan szinten, mint a tiponak, csak cserébe az ára is annyi, viszont egy számmal nagyobb.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41950) laca891 válasza kisza25 (#41948) üzenetére


laca891
aktív tag

Duster? Milyen motorral?

Az 1,6-os szívó állítólag sokat fogyaszt!

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.