Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66251) k-adi válasza Bad Pritt (#66200) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amazon: Ügyvéd
She-Hulk: Attorney at Law (2022)
season 1 finale

"Szerintem a legkárosabb dolog ez a She-Hulk sorozat, amit az iparág kitermelt az elmúlt években."
Ezzel maximálisan egyetértek, ez így ilyen formában szégyenletes alkotás lett.

Ahogyan az imdb-s vélemények is jelölik: "It's an insult that Marvel calls this a comedy"

Amikor az egyik évad elején lévő epizódban bevágták a stáblista után a twerkelést, ott néztem hogy mivan? de úgy voltam vele, hogy jó, poén, meg amúgyis stáblista utáni jelenet, stb. kit érdekel... majd eltelik 1-2 rész és ugyanezt a jelenetet bevágják, mint "previous on.. shehulk" montázsba is, az azért fájó volt.

A sorozat egyértelműen ezzel a laza, 4th wall-os kiszólógatós bohóckodásokkal próbálta enyhíteni és maszkolni a sorozat bénaságát, gagyiságát, de sajnos nem sikerült. A she-hulkká való átváltozások is sokszor kamerán kívül történtek, amikre aztán a fináléban cinikusan még reflektál is a főkarakter... ja és ha már finálé, hát, ritkán látni ilyen erőltetetten szar évad befejezést.

A she hulknak sikerült legyőznie Miss Marvelt a gagyisági rangsorban, bár nehéz döntés melyik a rosszabb. Az biztos, hogy mindkettő a marvel szégyene és egy nagyon szomorú de intő jel, merre tart a világ..

(#66252) shotika válasza V.Stryker (#66249) üzenetére


shotika
őstag

Van elég film és sorozat, ami kiszolgálja a klasszik SW vonalat. Itt, ami SW, az szépen belesimul a háttérbe, nem vonja el a látvány a fókuszt a cselekményről. Ez a sorozat amiatt (is) nagyon jó, mert működhetne egy teljesen más világban is, és a karakterei is végre nem 2 dimenziósak. Ebben a történetben nincsenek nagy gonoszok, nagy hősök, eposzi küzdelmek és pátoszosság, valódinak hat a saját maga által lefektetett szabályrendszerben.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#66253) WayneGace válasza Bad Pritt (#66236) üzenetére


WayneGace
őstag

Ja, olyan mintha nem is ugyanaz a színész játszaná.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#66254) Mik76


Mik76
senior tag

Nezi valaki a Dark Side of Comedy-t?
Olyan komikusokrol szol akik valahogy mas eletutat jartak be mint amit az emberek gondolnanak. Mondjuk nalam az elso epizod a feleig se tartott mivel a Chris Farley szintu ripacsoktol szekunder szegyenerzetem tamadt.

Ami sokkal erdekesebb volt szamomra az a masodik epizod temaja. Andrew Dice Clay. Mivel tizenevesen en is jokat rohogtem a haverokkal a Ford Fairlane Kalandjain, nehezen ertettem hogy tudott a film akkorat bukni a mozikban, meg derekba torni az urge karrierjet.
Persze kb semmit nem tudtam rola eddig. Ez a kis osszefoglalo szerintem sokunk ertetlenkedeset el tudja oszlatni. Ki is ez az ember? Honnan jott? Mit csinalt a film elott? Mifele standupot csinalt? Hogy volt kepes az elsok kozott megtolteni egy Madison Square Garden-t?
Nagyon erdekes, es tanulsagos.

Most eppen Richard Pryor-t nezem. Egyszeruen remek.
:K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#66255) bobalazs válasza Mik76 (#66254) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A Richardos részt most én is megnéztem.

(#66256) VágniValó válasza Mik76 (#66254) üzenetére


VágniValó
addikt

Nem, de köszi az ajánlást.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#66257) woodworm


woodworm
veterán

Féltávon vagyunk a L.U.C.A.: The Beginning című koreai akció sci-fivel. Eddig pozitív a tapasztalat, jobban maga előtt tart, mint annak idején a Rugal.

(#66258) paatrick


paatrick
őstag

The Orville S1

Hónapokon átívelő sorozat lett, mert voltak benne olyan rossz részek hogy kedvem se volt folytatni, de hát a mai ínséges időkben már vadászni kell a normális(nak tűnő) űr sci-fit így mindig néztem tovább.
A mélypont a szavazásos világ volt, az annyira gáz volt és cringe hogy elmondani nem tudom. Amúgy is jellemző ez, gondolom az alkotó humorával nem vagyunk összhangban, pedig láttam már pár Family Guy részt, de ott is hasonló a tapasztalatom. Valahogy élőben ezek a túlerőltetett poénok még rosszabbak.
Ami viszont durva hogy mostanra egy ilyen "random" űr sitcom szerűség is olyan látványt tud lerakni hogy érdemes nézni. Hova jutottunk a Csillagkapu hót gagyin vetített piramis űrhajóitól 20 év alatt :P

Folytatni fogom, elvileg az értékelések alapján egyre javul a színvonal. Hátha kevesebb lesz a béna poén. :)

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#66259) Piszmaty76 válasza woodworm (#66257) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Nekem anno nagyon tetszett ez a sorozat. A Rugal is lekötött végig, bár eléggé hullámzónak éreztem a minőségét (történet, látvány), de nem volt gondom a végignézésével.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#66260) pkaresz válasza woodworm (#66257) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia.
Hol is nézhető?

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#66261) Piszmaty76 válasza pkaresz (#66260) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Bár nem tőlem kérdezted, én a RakutenVikin (vagy min) láttam stream formájában. :)

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#66262) Ragnar_ válasza shotika (#66245) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Star Wars Andor
S01 E06
Nem tudom nézi-e még valaki rajtam kívül, de véleményem szerint a legjobb, ami eddig történhetett a Star Wars világával, az az, hogy megszületett ez a sorozat."

Én is nézem, én kicsivel több harcot, birodalom jelenlétének bemutatása stb el tudnék képzelni, de nem rossz.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#66263) woodworm válasza pkaresz (#66260) üzenetére


woodworm
veterán

Piszmaty76-hoz hasonlóan én is a viki.com-on nézem. Nézhető ingyenesen és van hozzá magyar felirat, bár egy korrektor nem ártana neki.

(#66264) pkaresz válasza woodworm (#66263) üzenetére


pkaresz
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#66265) Maxxy10 válasza woodworm (#66257) üzenetére


Maxxy10
addikt

Lee Da Hee nagy kedvenc a Search: WWW utan ;]

(#66266) pkaresz válasza pkaresz (#66264) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ingyenesen meddig nézhető?
Appban?
Itt is ingyenes?

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#66267) woodworm válasza pkaresz (#66266) üzenetére


woodworm
veterán

Nem ismerem pontosan a korlátokat, de egyes tartalmak nem érhetőek el ingyenesen, napi limit és reklámok vannak és tudtommal HD-t sem kapsz vele.

(#66265) Maxxy1
Nem láttuk még. Elsősorban sci-fi és fantasy vonalon csemegézgetünk.

[ Szerkesztve ]

(#66268) pkaresz válasza woodworm (#66267) üzenetére


pkaresz
senior tag

Köszönöm szépen!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#66269) Piszmaty76 válasza pkaresz (#66266) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Illetve sajnálatos módon egyes tartalmak nem elérhetőek a "mi régiónkban". Még előfizetve sem, már szentségeltem egy párszor emiatt.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#66270) Piszmaty76 válasza Maxxy10 (#66265) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Volt egy demilitarizált övezetes sorozat hasonló címmel, azt nagyon kedveltem. Legalábbis annak is Search-szerűség volt a címe.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#66271) woodworm válasza Piszmaty76 (#66269) üzenetére


woodworm
veterán

Néztem pl. a Lost Tomb sorozat hogyan áll össze. A 8 évad fut 6 féle címen, egyes évadok nincsenek a vikin, van ami nem elérhető nálunk, és van amihez nincs felirat vagy csak félig.

(#66272) Sz. Géza válasza sp8787 (#66221) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

A metallurgiát csak hagyjuk.
Mikor egyszerrre olvasztanak be acélt, aranyat és ezüstöt. :)

(#66273) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Azok akik pl.Legolas tőrét, vagy Haldír kardját kovácsolták, nem tudnak az ötvözésről. Saccra a bronzkorszak szintjén állnak és formába csorgatnak valami öntöttvasat, ráolvasnak elf varázsigéket más magyarázat nincs, azóta teljesen együgyűnek látom ezt a Celebornt, hogy nem valami gizgazra olvas rá és abból lesz a kard. Minek oda vas.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#66274) Kergeboci


Kergeboci
tag

Killing Eve - mindig is bírtam ez a sorozatot, Jodie Comer akkor is elvinné a hátán, ha nem lenne ott a többi remek színész kiegészítésként (de ott vannak).
Arra mondjuk nem számítottam, hogy egy ponttól transzvesztita Jézusként (is) szerepelni fog :C

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#66275) VIPowER válasza paatrick (#66258) üzenetére


VIPowER
senior tag

Lesznek annak majd olyan részei is amiket újra akarsz majd nézni.

(#66276) RetepNyaraB válasza Sz. Géza (#66272) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Azt néztem én is, hogy mi a f... :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#66277) radi8tor válasza Tasunkó (#66273) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És tényleg. Galadriel páncélját pl hogy csinálták? Sima pléh lemez lenne? :D

⭐ Stella

(#66278) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Rings of Power

Végigmentem a teljes évadon a hétvégén. Röviden a véleményem: semmilyen, és ez a legnagyobb baj. Beleköthetnék sok mindenbe, ha kötekedni szeretnék, mert voltak itt gondok párbeszédekkel, a sztorival, a színészekkel(a lore része érdekelt a legkevésbé, mert sose olvastam LOTR könyveket). A legzavaróbb azonban az volt, hogy semmilyen érzést nem tudott belőlem kiváltani. Csak ültem, néztem, és kész. Nem izgultam semmiért/senkiért, nincs szimpatikus szereplő, nem volt érdekes benne semmi. Egy ilyen jellegű franchise-al ez a legnagyobb baj ami történhet. Az első trailerek alapján, is úgy voltam, hogy ennek vagy nagyon jónak kell lennie, vagy nagyon sz*rnak, mert ha egyik se lesz, akkor az nagy baj. Hát ez sem jött be az amazonnak. A folytatást tuti csak akkor fogom megnézni, ha a vélemények alapján megéri, amúgy én itt elengedtem.

(#66279) nubreed válasza Nordic (#66278) üzenetére


nubreed
veterán

Ahogy így leírod, ez pont olyan mint a Wheels of Time. Úgy látszik az Amazonnál ennyire képesek ha fantasyról van szó. Pedig a LOTR sorozatra eltapsolták a világ összes pénzét... Ebből is látszik, hogy hiába vannak korlátlan anyagi lehetőségek, az még önmagában nem jelent semmit. Sajnálatos, hogy ennyit sikerült összekaparniuk.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#66280) Sz. Géza válasza nubreed (#66279) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Nekem mondjuk elég hihetetlennek tűnik, hogy valaki egy ilyen szereplőszámmal rendelkező sorozatnál egyetlen karaktert sem talál szimpatikusnak. :F
Pláne, amikor ennyiféle, ennyire eltérő "ember"-típus van felvonultatva.

(#66281) RetepNyaraB válasza Sz. Géza (#66280) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sztem itt arról van szó, hogy bevonódsz-e a történetbe. Ha igen, működik. Ha nem tudsz valami vonallal azonosulni, akkor nem működik. Itt talán volt pár érdekes (ebb) karakter, de nem nagyon volt sztoriszál, amibe sikerült volna bevonódni. Mármint nekem. Másnak meg más.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#66282) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Sárkányos 9.

Szokásos Got se több se kevesebb

Könyves kérdés (csak akkor olvasd ,ha láttad a részt :) ):
Aki olvasta a könyvet attól kérdezném . A végjelenet gondolom így nem szerepelt a könyvben mert gyakorlatilag Rhaenys egy dracaryssal elintézhette volna az egész trónbitorló bagázst. Ez a kilépő így olyan semmilyen volt .. Aegon vagy az öreg Hightower fejét leharaphatta volna nyugodtan a sárkány

[ Szerkesztve ]

(#66283) Bad Pritt válasza NyalokAA (#66282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, az egy totális baromság volt. Meg az is, ahogy Criston Cole kinyírta Lord Beesbury-t és utána semmi nem történt vele... ebben a királyságban bárkit büntetlenül le lehet vadászni akár köznép, akár legmagasabb szintű politikus mindenki szeme láttára? Komolytalan.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66284) lezso6 válasza Sz. Géza (#66280) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hiába van sokféle karakter, ha nincsenek megírva, s mindegyik egy dimenziós. A filmekben a Gollam sokkal szimpatikusabb, mint bármelyik szereplő a sorozatból.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#66285) NyalokAA válasza Bad Pritt (#66283) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Mikor felszólalt az öreg már tudtam , hogy neki reszeltek . Igen ez így , hogy egy nemes nagyúr fejét simán kettétörheti mindenki szeme láttára egy mezei testőr mégha a királyi testőrség tagja is elég komolytalanná teszi az egészet .. Akkor a sárkányos jelent pedig csak puszta látványos hatásvadászat volt legyen miről beszélni betették az utolsó 2 percbe :C

(#66286) radi8tor válasza lezso6 (#66284) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindenki azzal azonosul amivel tud. :D

⭐ Stella

(#66287) lezso6 válasza radi8tor (#66286) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nemrég néztem amúgy a első Hobbit filmet. A sorozat után állati jó. :D Na ott meg vannak írva a karakterek, kiválóak a színészek, kiváló a zene, a fényképezés nagyon jó, a rendezés is jó. Habár a CGI meg itt-ott elég meh, de nem zökkent ki, mert a többi miatt van atmoszférája a filmnek. Inverz Hatalom Gyűrűi. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#66288) bobalazs válasza lezso6 (#66287) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A desolation of smaug vagy mi? Mert az is jó.

(#66289) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sok év után újráztam az AHS második évadát. Nagyon jó volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#66290) Nordic válasza lezso6 (#66287) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont ez a durva. Ott is voltak hiányosságok bőven(pl a fele törpe karakterről semmit se tudunk meg, meg az a szerelmi szál) de mégis volt ott több karakter, aki tetszett. A sorozatban meg senki. Csak vannak, történnek velük dolgok, de ennyi. Talán nagy duzzogva az Elrond-Durin szál volt rendben, de az is csak épphogy.

(#66291) RetepNyaraB válasza Nordic (#66290) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Galad-Halbrand is rendben volt, kifejezetten. Nagy kár volt az évadfejlemény, végig reméltem nem erre fut ki

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#66292) szmörlock007 válasza NyalokAA (#66282) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Sárkányok háza 9. rész:

Ez a sárkányos kilépő a trónteremben nekem is furcsa volt, jobb lett volna ha máshogy repül el, mondjuk párhuzamosan futtatva a király avatással, de az, hogy nem égette el őket, teljesen logikus szerintem. Hiszen Rhaenys is Targaryen, és Aegon is Targaryen ahogy Aemond is, emellett mindketten az unokatestvérének a fiai, továbbá a Targaryen ház címereivel koronázták meg, tehát ugyanúgy Targaryen maradt a király, csak nem az, akit Viserys kijelölt. Ennélfogva Rhaenys-nek teljesen értelmetlen lett volna a saját vérét/rokonait (Targaryen) elkezdeni gyilkolászni véleményem szerint. Persze ezzel együtt szerintem se kellett volna ez ide így.

[ Szerkesztve ]

(#66293) Sz. Géza válasza lezso6 (#66284) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

nincsenek megírva?!
Hát ha szerinted pl. Durin karaktere nem volt megírva, akkor tényleg nézd inkább Gollum-ot.
Annak legalább még a személyiségzavara is többdimenziós. :)

(#66294) NyalokAA válasza szmörlock007 (#66292) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Arról ne is beszéljünk , hogy bolhavég utolsó madameja is tudja , hogy Aegon egy utolsó semmirekellő teljesen alkalmatlan királynak. Mindenhol fattyak maradnak utána , akiket gyerek gladiátor viadalok folyamán tüntetnek el a színről. + a saját testőrsége bizonyos tagjai is szívesen kardélre húznák . Ezektől eltekintve mindenki nagyon happy volt , hogy király lett

(#66295) lezso6 válasza Sz. Géza (#66293) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez mióta kérdés? :D Persze hogy nincsenek. Durin is csak relatíve van megírva a többi személyiség nélküli karakterhez képest, ahogy korábban is írtam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#66296) Phoen|x válasza NyalokAA (#66294) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nálunk nem így van irl?

Go Gunners!

(#66297) S e t h


S e t h
nagyúr

Sötét képes, szereplőt cserélős sárhányós

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66298) Valty válasza RetepNyaraB (#66281) üzenetére


Valty
aktív tag

Szerintem is ez a sorozat legnagyobb hibája, hogy teljesen semmilyen.
Számtalan cameo és easter egg jut minden epizódra, helyenként elképesztő apróságok is át vannak emelve a lore-ból, de a a súlytalan forgatókönyv, a karakterek szinte teljes hiánya és a logikai összevisszaságok gyakran élvezhetetlenné teszik az egészet.

Remélem tanulnak a hibákból, illetve az MGM takeover után az Amazon áthoz néhány értelmesebb forgatókönyvírót, mert a második évaddal nagyot kell villantaniuk, hogy az eddigi hibákat legalább minimálisan korrigálják

Amúgy Nielsen szerint minimum az első három hétben ütötte a House of Dragont streamingen, szóval szerintem el lesz könyvelve sikernek

[ Szerkesztve ]

(#66299) gbors


gbors
nagyúr

Cyberpunk: Edgerunners (2022)
Nakérem, ez rendesen oda lett pakolva. Remek vizuális világ, bombázós soundtrack, atomszféra hegyekben. Az első részeket faltam, amíg a totál odab***ós akció és a főleg vizuális eszközökkel dolgozó dramatizáció vitte a prímet (ie. nem volt sok a szöveg), addig majdnem tökéletes volt a sorozat. Később nőtt benne a duma szerepe, és ez több szempontból is ártott az összhatásnak - nem súlyosan, de azért érezhetően. A végére a "leteszem a hajamat" érzés elmúlt, de mindenestül ez egy kifejezetten jó sorozat volt, néhány nagyon kimagasló csúcsponttal. 8/10.

#értékelés

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#66300) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tolkien never said Galadriel couldn't survive a volcano. :D

[ Módosította: radi8tor ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.