Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66254) Mik76


Mik76
senior tag

Nezi valaki a Dark Side of Comedy-t?
Olyan komikusokrol szol akik valahogy mas eletutat jartak be mint amit az emberek gondolnanak. Mondjuk nalam az elso epizod a feleig se tartott mivel a Chris Farley szintu ripacsoktol szekunder szegyenerzetem tamadt.

Ami sokkal erdekesebb volt szamomra az a masodik epizod temaja. Andrew Dice Clay. Mivel tizenevesen en is jokat rohogtem a haverokkal a Ford Fairlane Kalandjain, nehezen ertettem hogy tudott a film akkorat bukni a mozikban, meg derekba torni az urge karrierjet.
Persze kb semmit nem tudtam rola eddig. Ez a kis osszefoglalo szerintem sokunk ertetlenkedeset el tudja oszlatni. Ki is ez az ember? Honnan jott? Mit csinalt a film elott? Mifele standupot csinalt? Hogy volt kepes az elsok kozott megtolteni egy Madison Square Garden-t?
Nagyon erdekes, es tanulsagos.

Most eppen Richard Pryor-t nezem. Egyszeruen remek.
:K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.