Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66251) k-adi válasza Bad Pritt (#66200) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amazon: Ügyvéd
She-Hulk: Attorney at Law (2022)
season 1 finale

"Szerintem a legkárosabb dolog ez a She-Hulk sorozat, amit az iparág kitermelt az elmúlt években."
Ezzel maximálisan egyetértek, ez így ilyen formában szégyenletes alkotás lett.

Ahogyan az imdb-s vélemények is jelölik: "It's an insult that Marvel calls this a comedy"

Amikor az egyik évad elején lévő epizódban bevágták a stáblista után a twerkelést, ott néztem hogy mivan? de úgy voltam vele, hogy jó, poén, meg amúgyis stáblista utáni jelenet, stb. kit érdekel... majd eltelik 1-2 rész és ugyanezt a jelenetet bevágják, mint "previous on.. shehulk" montázsba is, az azért fájó volt.

A sorozat egyértelműen ezzel a laza, 4th wall-os kiszólógatós bohóckodásokkal próbálta enyhíteni és maszkolni a sorozat bénaságát, gagyiságát, de sajnos nem sikerült. A she-hulkká való átváltozások is sokszor kamerán kívül történtek, amikre aztán a fináléban cinikusan még reflektál is a főkarakter... ja és ha már finálé, hát, ritkán látni ilyen erőltetetten szar évad befejezést.

A she hulknak sikerült legyőznie Miss Marvelt a gagyisági rangsorban, bár nehéz döntés melyik a rosszabb. Az biztos, hogy mindkettő a marvel szégyene és egy nagyon szomorú de intő jel, merre tart a világ..

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.