Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35201) Erick68 válasza JoeYi (#35197) üzenetére


Erick68
csendes tag

yoeyi :mire gondolsz,hogy szinben tér el? láttam mind a két tévét, fekete keret, ezüst lábak mindkettőnél(6540, 6560)
Ha a webshoppan vásárolok tv.t, akkor az jobban felhősödhet mint ha üzletben veszem (MM., euronics)?

(#35202) PITYU// válasza Tutu7030 (#35200) üzenetére


PITYU//
csendes tag

nagyon köszönöm. Frissítés kilőve, analógrol digitálisra átállás meglesz. :R

(#35203) Erick68 válasza PITYU// (#35199) üzenetére


Erick68
csendes tag

szia PITYU!

Látom 6800-as tv-d van. mik a benyomásaid róla? böngésző mennyire használható, felhősödés?minden érdekelne róla pro-kontra.
Mi volt az érv amiért ez mellett döntöttél?
köszi

(#35204) PITYU// válasza Erick68 (#35195) üzenetére


PITYU//
csendes tag

Szia

Én 1 hete vettem 6800-at (40"). 6560, és a 6800 között nincs akkora eltérés árban. Felhősödés van, de nem zavaró. (nekem) Internet rendben, én meg vagyok elégedve vele.(ár/érték arány) YouTube-al kapcsolatban olvass vissza. Ha analóg adásod van érdemes áttérni a digitálisra. (én is mot kaptam rá választ, hogy sokkal szebb lesz. Újra köszönöm) Summa: Nem bántam meg, hogy megvettem. (eddig) Értelemszerűen a nagyob (7000....) kategória tuti jobb (mint lehet itt is olvasni) nekem ennyire volt pénzem. Ha valami nem ok vele, kérdezz nyugodtan itt a fórumon, nagyon rendesek és segítőkészek a srácok.

(#35205) PITYU// válasza Erick68 (#35203) üzenetére


PITYU//
csendes tag

ja még annyit, hogy én vettem hozzá gyári klvit, nagyon kényelmes, jól használható. Mivel elég promt (TV megjött, nem akartam várni) gyerek vagyok ezért megvettem a MM-ban, 19.900.-ft. Neten 15 ért már tudsz venni gyárit. Menű rendszer könnyen kezelhető (előtte egy hagyományos Loewe Tv-m volt, attól jobb a kezelhetősége. Nekem) Eddig egy panaszom volt (yout...) de arra is meg lett a megoldás. Remélem minden így marad és még sokáig fogom élvezni. Nagyon jó cikkek és hozzászólások vannak, (itt a fórumon is) olvass utána, MEGÉRI.

(#35206) dezsőő21


dezsőő21
csendes tag

Hali, előre is bocsi ha már valahol valaki már leírta, de kérdezném hogy le46c650-hez wifi usb vevőt csak a samu gyártmány jó vagy lehet valami olcsóbbat is használni??Köszi.

(#35207) Erick68 válasza PITYU// (#35205) üzenetére


Erick68
csendes tag

köszi!
olvasgatom a fórumot már egy ideje, talán éppen ezért nehezebb a döntés, hogy melyik tévét vegyem meg.
most akciósan adnak hozzá samsung billentyűzetet a 7000-es szériához, 269.000,- -ért. a 6540-hez meg web kamot is 200.000,- -ért
ha van még valami ami eszedbe- eszetekbe jut, akkor várnám a véleményeket.
köszi!!

(#35208) mrhitoshi válasza mrhitoshi (#35115) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Erre valaki tud valamit mondani ?:B

PS4

(#35209) nightshadow válasza Erick68 (#35207) üzenetére


nightshadow
veterán

Érdemes lehet megnézni még a Sony HX750-et is: [link] Akció csomagban: [link] 2db szemüveg+BD házimozi+5 év garancia

[ Szerkesztve ]

(#35210) Erick68 válasza nightshadow (#35209) üzenetére


Erick68
csendes tag

köszi!
nmegnéztem, ez sem rossz,de mennyivel lehet jobb mint a samsung?
az mkv lejátszás mennyire fontos, mihez kel? mert ugy nézem a sony nemtudja
köszi

(#35211) JoeYi válasza Erick68 (#35201) üzenetére


JoeYi
őstag

ilyen leírást találtam, nem tudom mennyire igaz (bocsi, google translate):

Samsung ES6540:
- Frame Szín: Fekete Obsidian
- Stand Szín: Titán

Samsung ES6560:
- Frame Szín: Carbon Black

Samsung ES6570:
- Frame Szín: Fekete Obsidian
- Állj Color: Chrome

Samsung ES6710:
- Frame Szín: Fehér

(#35212) nightshadow válasza Erick68 (#35210) üzenetére


nightshadow
veterán

Hasonló a Samsung ES65xx-hez. Ehhez mindenképp kell külső mediaplayer, mert mkv-t nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#35213) JoeYi válasza mrhitoshi (#35208) üzenetére


JoeYi
őstag

én csak tippelek, de a Képopciókban van olyan, hogy LED mozgásjavítás és Motion Plus. Talán ezek (főként az utóbbi) okozza a gondot. Játék módban nem élvezetesek a filmek?

(#35214) horvathkrisz válasza perempe (#35198) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Igen, van mindketö, söt meg optikai csati is van rajt.

(#35215) Erick68 válasza JoeYi (#35211) üzenetére


Erick68
csendes tag

köszi,hogy utánna jártál. igy már világos

(#35216) Erick68 válasza nightshadow (#35212) üzenetére


Erick68
csendes tag

aha, értem ,köszi,

(#35217) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Samsung D5000 tulaj vagyok 40' ban. Eddig is pattogott a tv-m kikapcsolás után de abbahagyta és nem volt túl hangos. Most pedig sokáig tart és nagyon hangosan pattog. Ha közelhajolok a vékony lemez hátul rendesen kong. Mi a fene lehet ez? Ilyen miatt visszavihetem garanciába? :U

(#35218) Bull Boss válasza Bull Boss (#35217) üzenetére


Bull Boss
senior tag

illetve szoftvert sem tudok rajta frissiteni. Legutóbb felraktam rá a legujabbat ami szeptemberi volt. Most nézem megint májusi van rajta, ráadásul nem talál frissitőfájlt a pendriven. Tipp ? :U

(#35219) bobek72 válasza horvathkrisz (#35214) üzenetére


bobek72
tag

Helló
Szerintem nincs mind a kettő! Füllhalgató kimenet van de rca audio kimenet nincs, abbol csak bemenet van a ue40eh6030w-n nekem is ez van, de meg lehet oldani erőstőre kötni másképp.
Nekem olyan kérdésem lenne,hogy lehet letesztelni a 3d-t, hogy milyen minőségben játsza le mert nekem elég fullnak tünik, egyesek szerint nem tudja a full 3d-t(1080).

(#35220) jooker82


jooker82
nagyúr

Aki a 3D aktiv és passziv technológia győztesét szeretné látni,annak tessék:[link] [link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#35221) horvathkrisz válasza bobek72 (#35219) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor bocs, beneztem, az rca tenyleg nem kimenet. Mindenesetre ra lehet kotni erositore jack-en vagy optikai csatlakozon keresztul.
A 3D nekem is fullnak tunik, de elmeletileg nem tudja.

(#35222) sandró60 válasza laca1944 (#34865) üzenetére


sandró60
addikt

Szia!
Légyszives olvasd el a privát üzenetedet-ha tudod :R

(#35223) Whynot?


Whynot?
aktív tag

lehetetlen ennyi posztot átböngészni, ezért nézzétek el, ha olyat kérdezek ami már volt! :)

Olyan lejátszót keresek, ami a win mediaplayerhez hasonlóan (jobb gomb ->lejátszás a következőn) lejátssza a gépen levő filmet, de a feliratot is rendesen kezeli. Segítsetek légyszi! :)

(#35224) Superbad


Superbad
tag

Hali!
Több kérdésem is lenne.
Egyik, hogy tudtok-e valamilyen értelmes csatornakezelő programot ajánlani? Sajnos a SamsChannelEditor nagyon fapados. Nem lehet megszüntetni a kijelölést a csatornáknál, csak egyessével. Betallóz nekem 600+ csatornát, és lehetetlen végigzongorázni rajta.

A másik dolog, hogy a tv-n csináltam meg a csatornaválogatást, és az volt a tervem, hogy a maradék 130 cstornát kimásolom pendrive-ra és gépen megszerkesztem a sorrendet, törlöm ami nem kell, stb. De valamiért nem a kiválasztott 130 csatornát exportálja ki, hanem azt a 600+-t, amit megtalált.
Tehát hiába törlöm a sok száz csatornát, exportáláskor mégis kiírja a pendrive-ra...

Ezen lehet állítani valahogy?

(#35225) JoeYi válasza Whynot? (#35223) üzenetére


JoeYi
őstag

kmplayer? És átdobod arra a kijelzőre amin nézni akarod

illetve páran ajánlották már a powerDVD 12-t

[ Szerkesztve ]

(#35226) lacko6 válasza Bull Boss (#35218) üzenetére


lacko6
senior tag

Nekem juliusi volt rajta neten keresztül semmit se talált.Pendriven a1028.0-t nem látta csak a 1010.0-t sikerült feltelepíteni. [link]

(#35227) Bull Boss válasza lacko6 (#35226) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nekem most sikerült, de pont forditva.. a 10.28 at engedi feltnni a 10.10et nem. ráadásul a dátum sem jó mert ez 7.havi és nem 9 mint a leirásba. :(

(#35228) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

nem tudja valaki hogy ahhoz,hogy laptopról játkot játszak a tv-n D5000 milyen kábel kell? HDMI-n keresztül lehet? és ha igen ezekből van többféle is, milyen verzió kell hozzá?

(#35229) mrhitoshi válasza JoeYi (#35213) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Játék módban élvezetesek, csak ott meg a fekete nem fekete, szóval fakó a kép, de ott nem jelentkezett a zajosság, illetve úgy vettem észre, hogy ez a képszétesés sem jelentkezett.
Ha nem játék módban volt a TV, akkor ez a kép szétesés csak a gyors jeleneteknél jelentkezett.
Olyan lehet a jelenség, hogy a kép szétesik két felé vertikálisan, és a kép felső fele még a régi jelenetet mutatja, a kép alsó fele meg már az újat, és egy éles határ van közöttük. Ez nagyon gyorsan megy végbe ugye, de engem zavar. Amikor néztük a filmet, akkor rajtam kívül más észre se vette.

PS4

(#35230) Flashget


Flashget
félisten

na végre működik megint az allshare progi normálisan..jöhet a serviio.

Realme GT Master Edition

(#35231) Erick68


Erick68
csendes tag

Az es6800 és az es7000 közül melyikfelhősödik jobban?
Van valakinek tapasztalata?
Vagy az es6540 és az es6800, melyiket érdemesebb megvenni? melyik mivel jobb v. rosszabb?
köszi

(#35232) apostolka


apostolka
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy samsung smart tv-t még a nyáron. Időm még nem a volt a funkcióit megismerni, nagyon analfabéta vagyok hozzá, most viszont szeretnék online filmet nézni rajta (pl a mozicsillagon, stb) de nem tudok. A monitoron, számítógépen keresztül megy, a Tv-n viszont nem. Játékoldalakat (pl bet365) ad be, onnan tovább nem jön be a kiválasztott film.
Segítsetek, ha tudtok! Köszönöm szépen!

(#35233) donjohnson válasza apostolka (#35232) üzenetére


donjohnson
addikt

ha mindenképp online akarsz filmet nézni, akkor nézz youtube-on, egyszerűbb. beírod, hogy 'teljes film', és kiad egy csomót.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#35234) NandorHUN válasza apostolka (#35232) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintetek van a Samsung UE-32ES6100 -nál jobb TV 130k körül mostanság? Kösz a segitséget. :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35235) horvathkrisz válasza NandorHUN (#35234) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Aha, szerintem van, méghozzá az UE40EH6030W. [link]

(#35236) nightshadow válasza horvathkrisz (#35235) üzenetére


nightshadow
veterán

+1

(#35237) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Megvan a 46eh6030. Akit érdekel valami, az nyugodtan kérdezzen. Eddig elégedett vagyok.

Üdv!

(#35238) Great_Muta válasza johnny82 (#35237) üzenetére


Great_Muta
tag

Olyat néztem ki, csak az nem tetszik, hogy kicsit vastag... :DDD

(#35239) Lehiñito válasza johnny82 (#35237) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia. Milyen kábel szolgáltatóval használod és milyen messziről nézed? Mennyire vagy meg elégedve a kép minőségével?

(#35240) johnny82 válasza Great_Muta (#35238) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Én szemből szoktam nézni... :K

(#35239) Májküll:

Digi a szolgáltatóm, mindent digitálisan nézek, így nagyon szép a kép. Kb. 2,5-3 m-ről nézem. Meg vagyok elégedve a kép minőségével, csak kellene hozzá beállításokat keresi neten, mert az korábban sokat dobott a másik tv-men is.

(#35241) Lehiñito válasza johnny82 (#35240) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Köszi az infó. ”Álomboltban” vetted? Én goldolhozok rajta hogy lecserélem egy nagyobb ra a 40”-os tévémet, akkor kalibráltatom. Lehet megérné az az anyagi ráfordítás.
Te nem gondolkoztál ezen?

(#35242) johnny82 válasza Lehiñito (#35241) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Igen, ott vettem. Gondolkoztam már kalibráláson, csak nem tudom mennyibe kerülne.

Üdv!

(#35243) Flashget válasza johnny82 (#35240) üzenetére


Flashget
félisten

Amennyiben digikábel, kapcsolj a TV2HD illetve a SuperTV2 HD-ra is...mit tudsz tenni a két oldali fekete sáv ellen ha éppen ilyen jelet küld a tv2?
Mert én semmit a D6500-al.
Csak azt akarom megtudni a samsung tett ez ellen valamit vagy semmit se.

Realme GT Master Edition

(#35244) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!

Tegnap néztem a samu honlapját és ott volt egy olyan hirdetésszerűség,h smart tv mellé telefont adnak ajándékba, most viszont nem találom....ez pont tegnap járt volna le?
illetve néztem egy (ha jól emlékszem) logout írást,h tavaly novemberben volt plusz gari a tvkre. most van valami ilyesmi, mert sajnos nem találok semmit a samu honlapján (lehet a fenti lett volna, csak levették?)

előre is köszi a választ!

(#35245) horvathkrisz válasza johnny82 (#35240) üzenetére


horvathkrisz
addikt

"Én szemből szoktam nézni... " Ott a pont! :DDD

Amugy azert erdemesebb a "vastagot" venni, mert nem felhösödik!
Ja, es olcsobb is...

(#35246) Lehiñito válasza johnny82 (#35242) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Azt hiszem János666 nevű fórumtárs foglalkozik hovatalosan kalibrálással. Ha gondolod keresd meg. Úgy tudom személyre szabott árakon dolgozik. Csak mem kerülhet egy vagyonba a kalibrálás.

(#35247) sandró60 válasza tomazin (#35244) üzenetére


sandró60
addikt

Ezt olvasd el promóció

[ Szerkesztve ]

(#35248) tomazin válasza sandró60 (#35247) üzenetére


tomazin
veterán

Köszönöm!
Ezt tegnapi napon sem találtam meg, de lehet én voltam a béna..

viszont közben megtaláltam és még mindig él a banner...

de akkor nem is hagytam ki semmit, mert én eh6030-on gondolkozok, de es-t semmiképpen (a clouding miatt)

(#35249) Flashget válasza tomazin (#35248) üzenetére


Flashget
félisten

clouding miatt aggódsz akkor azt se vedd, hanem plazmát.

Realme GT Master Edition

(#35250) JoeYi válasza Flashget (#35249) üzenetére


JoeYi
őstag

6030-on nincs felhősödés a beszámolók alapján

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.