Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) JoeYi válasza moore007. (#35099) üzenetére


JoeYi
őstag

ó. Ez esetben passzolok

(#35102) RudY válasza Flashget (#35025) üzenetére


RudY
addikt

Simán kellene vinnie mindkettőnek, ha nem tv-n nézed, hanem saját gépen (pc, laptop stb.) normálisan megy a felirat bármilyen lejátszóval (pl. VLC)? Valahol ki fog ugrani a gebasz, szerintem.
Akár ez is segíthet:
Install ffdshow and ffdshow64 if u are running 64-bit version.
[ffdshow 64-bit version]

(#35103) RudY válasza Flashget (#35025) üzenetére


RudY
addikt

serviio-hoz ennek frissítését is javasolnám FFmpeg, de figyelj a 64-bites verzióra!
[Readme 64-bit Builds]
Illetve az all share beállításoknál ezt is nézd át, hátha találsz valamit:
Subtitles
View subtitles: Turns subtitles on or off.
Bold font: Turns bold font on or off for subtitles.
Larger font: Increases font size of subtitles.
Smaller font: Decreases font size of subtitles.
0.5sec faster: Displays subtitles 0.5 seconds faster than current sync.
0.5sec slower: Displays subtitles 0.5 seconds slower than current sync.
Sync default: Displays subtitles in the original sync.

(#35104) rasky


rasky
senior tag

Logitech k360 és m705 egér nem működik nekem ES6100-on. Az unifying vevővel lenne gondja, nem támogatná? Pedig a vevőt felismeri a beállításokban, de nem reagál se a billre se az egérre.

(#35105) FOX888 válasza sandró60 (#35097) üzenetére


FOX888
tag

Ezt idáig észre sem vettem. Mármint, hogy a frekvencia is jelezve van.
Így könnyebb lesz egy kicsit.

(#35106) FOX888 válasza Flashget (#35100) üzenetére


FOX888
tag

Digikábeles vagyok, de ezt az információt még fel kell dolgoznom.
Ezt a hangolás közben kellene állítani? Csak az újak kerülnek be ekkor?

(#35107) Flashget válasza FOX888 (#35106) üzenetére


Flashget
félisten

igen mielött elindítod a keresést beállítod mit és hol keressen illetve miként.
automatikus -hálózat

Realme GT Master Edition

(#35108) Flashget válasza RudY (#35103) üzenetére


Flashget
félisten

Thx!
ment csak mióta a rendszert újra raktam nem akarja az igazat..de még küzdök vele.

Realme GT Master Edition

(#35109) donjohnson válasza rasky (#35104) üzenetére


donjohnson
addikt

jah az lehet. olyat próbálj meg, aminek a vevője csak egy eszközhöz tartozik. nekem egy trust egérrel tökéletesen működik.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#35110) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Használom Dvb-C csatornalista szerkesztésre a Samsung Channel Editor programot és volna egy kérdésem.
Diginél újraskáláztam a csatornákat és ugye vannak olyan csatik amiknek van SD és HD adása is, azt meglehet-e tenni hogy a listában benne maradjanak az SD csatik de a tv ne mutassa őket csak a HD csatikat, de ha úgy gondolom hogy a listát megint át akarom szerkeszteni akkor vissza tudjam tenni őket a tvre de a tv-n ne kelljen újrahangolnom őket ehhez.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35111) Flashget


Flashget
félisten

46.4.199.222 samygos DNS-re 601-es hibát ír a tv...

Realme GT Master Edition

(#35112) cigam válasza Bogyi007 (#35110) üzenetére


cigam
félisten

Az nem megoldás hogy készitesz egy másolatot, és az egyiken így, a másikon úgy van beállítva. És attól függően, hogy éppen milyen kedved van hogy a "HD", hol az "SD" verziót töltöd fel a TVre.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#35113) pokers válasza moore007. (#35091) üzenetére


pokers
senior tag

Én ma találkoztam ezzel a képernyővel először. Kipróbáltam a farmerama-t (sicc), de ezzel a hibával kilépett a böngésző.
Szvsz a flash-sel lehet baja, mert a farmerama is flasként fut, illetve ha a böngészőből indítod a youtube-ot, az is flash.

Próbáld meg a Youtube app-ot, nálam azzal tökéletesen jó.

(#35114) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Tavaly kb ilyenkor a media marktban az UE40D7000-et 299-ért 5 év garival, kamerával, 4 szemüveggel és falikonzollal együtt árulták akcióban (3 év garival 2 szemüveggel kb 10%al olcsóbban volt argepen).

Ilyen akció vagy hasonló volt esetleg az UE40ES7000-re valahol? Főleg az 5 év gari lenne az érdekes benne.

Köszi előre is :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#35115) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!
Akadt egy kisebb problémám egy D6100-as sorozatba tartozó LED TV-vel.
A probléma az, hogy gépről játszottam le filmet, HDMI-n keresztül. A TV mikor játék módba volt kapcsolva, akkor nem érzékeltem olyan hibákat, mint a túlságosan zajos kép, és mint ha nem lenne vertikális szinkron. Szóval szétesik a kép. Ezek a hibák akkor jelentkeztek, mikor kikapcsoltam a játék módot, szóval ezzel együtt mindenféle képjavító algoritmust be kapcsolt a TV, gondolom. Eddig még semmi baj nem lenne, mert ha a gépet felcsatlakoztatom a TV-re, akkor úgyis játék módban használom a TV-t, mivel így kicsi az input lagg, viszont nincs olyan szép képe, mint amikor ki van kapcsolva a játék mód. A fekete az szürkeként jelenik meg stb... így ezért film nézésre mindig kikapcsolom a játék módot. Igen ám, de így meg jelentkeznek azok a hibák, amiket felsoroltam: túl zajos kép, és szét eső kép.
A kérdésem az lenne, hogy milyen beállítás okozhatja ezeket a hibákat ?
Az egyik hiba, az olyan mint ha nem lenne vertikális szinkron a film közben. Ez abból fakadna, hogy a film nincs szinkronban a TV frissítési sebességével, és korrigálja a TV ?
Bár ha ez lenne a hiba, akkor az játék módban is elő kellene, hogy jöjjön.
Szóval segítséget elfogadok. :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35116) moore007. válasza pokers (#35113) üzenetére


moore007.
csendes tag

hát ez bejött bakker. :-)
mondjuk egy gond azért van, az app nem engedi használni a wifi-s billentyűzetet.
amúgy tényleg működik távval.
köszi.
moore

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#35117) PITYU// válasza moore007. (#35116) üzenetére


PITYU//
csendes tag

sajnos ehhez én még nagyon kezdő vagyok. Mi az app? Hogy kell ezt értelmezni, mit kell csinálnom, hog ynálam is működjön rendesen?

(#35118) moore007. válasza PITYU// (#35117) üzenetére


moore007.
csendes tag

ahol a böngészőt indítottad ott találsz egy youtube indító menüt is
azt indítsd el és a keresés menüben a filmeknél be tudod írni, hogy mit keresel

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#35119) hevhell


hevhell
csendes tag

Szia! Nekem is ugyanez a problémám. Találtál rá megoldást?

(#35120) Boost3er


Boost3er
tag

Sziasztok!

Nem olvastam végig a fórumot, mert nagyon sok komment van. Remélem jó helyen járok :) Azt szeretném kérdezni, hogy 150 ezer Ft-ig milyen SMART TV-t ajánlanátok? Lényeges lenne hogy WIFI-s legyen, meg természetesen a TV funkciói fontosak a SMART funkciók mellett.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#35121) JoeYi válasza Boost3er (#35120) üzenetére


JoeYi
őstag

itt egy cikk. Ez segít hogy te magad dönthess

(#35122) Tutu7030 válasza Lalolib (#34271) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már elérhető a FUSO a smart menüben! :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35123) Kami11 válasza Tutu7030 (#35122) üzenetére


Kami11
őstag

Mi az a FUSO ? :B

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#35124) nightshadow válasza Kami11 (#35123) üzenetére


nightshadow
veterán

Én is most hallok róla először:

"A FUSO egy egyszerűen, távirányítóval kezelhető felhasználói felület, amely minden szórakozási funkciót a nappaliba, a nagyképernyőre integrál: megjeleníti a hírportálok cikkeit, videóit, valamint elérhetőek vele a tv csatornák online videótárai.

Magyarországon a FUSO piaci bevezetése a következő hetekben történik meg a Samsung, a Sony és az LG okostévéken keresztül."

[ Szerkesztve ]

(#35125) Kami11 válasza nightshadow (#35124) üzenetére


Kami11
őstag

Köszi! :R
Rákerestem én is, de nem találtam semmi használhatót a gyorskereséssel.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#35126) laca1944


laca1944
csendes tag

Tudja-e valaki, hogy lehet Silverlight 5-öt telepíteni a TV böngészőjéhez, ill melyiket kell kiválasztani.
Ne röhögj!!! a Barátok köztöt nem tudja a család megnézni, mert már így adják a rtlnost-on.

(#35127) leslieke válasza Tutu7030 (#35122) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Használható (hasznos is)?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35128) Flashget válasza Flashget (#35111) üzenetére


Flashget
félisten

ma már működött.

Realme GT Master Edition

(#35129) Flashget válasza RudY (#35103) üzenetére


Flashget
félisten

Mindent felraktam és semmi változás. Felirat nem jelenik meg serviioban az Allshare leáll pár perc elteltével.
Progikat töröltem egyesével újra raktam még fw-t is raktam a legutolsót semmi változás.
Nem kellett volna rendszert újra raknom akkor most nem lene ilyen gondom ;)

Realme GT Master Edition

(#35130) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

200-ért milyen TV ez?
Samsung UE46EH6030W

Esetleg ilyen árkategóriában valami? Ezt Euronicsban helyileg meg tudnám venni, 30-cal olcsóbb, így 200 alatt van, árban az árgép szintet hozza.

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#35131) Noni79


Noni79
csendes tag

Sziasztok!

Látom, hogy ez egy Samsungos topic, de hátha tudna nekem valaki segíteni...
Most szeretnék tvt venni, és az Orion T32d led 3d tvt néztem ki, ami árban nagyon jónak tünik. Nincsenek nagy elvárásaim, de ha veszek, jó lenne nem állandóan szervizbe járni vele :$ nem értek hozzá, így írom, hogy az alapján ami rá van írva, nem tünik rossznak...
Van valakinek/ismerősének valami tapasztalata vele?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#35132) Tutu7030 válasza leslieke (#35127) üzenetére


Tutu7030
veterán

Igen.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35133) sandró60 válasza Noni79 (#35131) üzenetére


sandró60
addikt

Nekem az Orion kisebb 16"-os változata van.Ez tudja a T-/C-tunert.A tv több mint egy éve a "konyhában" jól működik.A nejem nézi főzés közben a kedvenc sorozatát"fözőcske",de okosan.A C-tunerrel bejön az összes adó a Digi kábelén.Ami még fontos lehet a média lejátszója ugynúgy mindent lejátszik usb-ről,mint a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#35134) nightshadow válasza Noni79 (#35131) üzenetére


nightshadow
veterán

Én biztos nem vennék egy noname tévét, főleg ha ugyanannyi pénzért kapsz Samsungot is: [link] árak: [link]

(#35135) donjohnson válasza laca1944 (#35126) üzenetére


donjohnson
addikt

nem lehet, próbáltam. a rtlmost-ról átíriányít a silverlight oldalára, aztán kiírja, hogy nem tudta megállapítani milyen böngésződ van és felajánlja a linuxos verziót, de nem lehet letölteni se a 32 bitest, se a 64 bitest. :(

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#35136) Bogyi007 válasza nightshadow (#35124) üzenetére


Bogyi007
veterán

Na ez egy hasznos appnak tűnik...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35137) Flashget válasza Tutu7030 (#35132) üzenetére


Flashget
félisten

Megcsináltam a regisztrációt fuso.tv oldalon majd a tv-ben meg azt írja hibás felhasználónév vagy jelszó :p

Realme GT Master Edition

(#35138) Tutu7030 válasza Flashget (#35137) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam működik.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35139) Noni79 válasza sandró60 (#35133) üzenetére


Noni79
csendes tag

Köszönöm szépen! Jó olvasni, hogy működik :) Bízok benne, h az enyém is fog...

(#35140) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Van egy ES6560-as 32"os 3d tv-m. Az a gondom, hogy mostanában a youtuben szaggatnak a dolgok, tehát midnig betöltés jelenik meg a video közben és utána pár mp megállás után megy tovább. Amikor megvettem nem volt ilyen gondom. Azóta annyi változott, hogy az allsharen a számítógépemen megosztottam pár dolgot. Elképzelhető, hogy ez kavar be? Vagy az hogy megy közben a számítógépem is? Egyébként routerre kapcsolódik a tv, de anoti is azon megy és azzal sosincs ilyen gond. Már a facebookot is leszedtem a tv ről, meg azt a bejelntkezős marhaságot (fiókot is megszüntettem, hátha az kavart be, de így is ugyanúgy szaggatnak a videók. Mit tudok csinálni hogy jó legyen?

Üdv: Fishor

(#35141) Noni79 válasza nightshadow (#35134) üzenetére


Noni79
csendes tag

Köszönöm neked is... lehet átgondolom :)

(#35142) Flashget válasza Tutu7030 (#35138) üzenetére


Flashget
félisten

már nálam is

Realme GT Master Edition

(#35143) sandró60 válasza Fishor (#35140) üzenetére


sandró60
addikt

[link]Ajánlom figyelmedbe

[ Szerkesztve ]

(#35144) JoeYi válasza Fishor (#35140) üzenetére


JoeYi
őstag

próbáld ki hogy leállítod a dlna szervert. Lehet megeszi a TV sávszélességét.

(#35145) Great_Muta


Great_Muta
tag

Üdv!

Gyorsan a lényegre térek. 2 közül kellene döntenem, hogy melyiket is válasszam.

Egyik:
UE40ES6100W

Másik:
UE46EH6030W

Hangsúlyozom Nekem a SMART nem igazán kellene.

[ Szerkesztve ]

(#35146) attamero81 válasza sityupityu (#35040) üzenetére


attamero81
senior tag

Itt vagyok kolléga.Olvasom napi rendszerességgel az egymás közti info cseréket.Sokkal jobb ha két felhasználó cserél információt,mert én más szemszögből nézek dolgokat.Ahogy néha én fogalmazok a feltett kérdésekre sokan nem értik és akkor írhatók újra meg újra.Nem,mint ha gond lenne,de néha sok amikor egész nap ezeket látva,hogy mondjam.Elmegy a kedvem a tv-nézéstől,ismertetéstől.

Mindenkinek szól: Sokakban felvetődik,hogy kijelző hibás vagy valamilyen hibás tv-t vesznek és rá kérdeznek,hogy ez meg az mennyi.Azoknak ajánlom figyelmébe a következő sorokat.
Nem ajánlom senkinek,hogy ilyen készüléket vegyen,mert a javítási költségek az esetek túlnyomórészében nem barátiak.Sokan megkeresnek,hogy ennyi a baja akkor már ennyiből ki is jön a javítás.Nagyon kevés eset van amikor tényleg szerencse kérdése,hogy az adott készülék kevés és könnyen javítható hibával cserél gazdát.Szóval aki vesz hibás cuccot az csak saját felelősségre tegye.
Megtörtént eset:
1 éve volt pont.Adott egy UE55D6510 -es modell ami 300.000-be volt hirdetve.Egyik PH-s kolléga árulta (aki a mai napig átvág itt embereket,még ha nem is tudják a vásárlok)egy másik PH-s emberkének.Szerencséjére az eladónak az volt,hogy nem nézte meg a vevő,hogy mit vesz.Amikor haza vitte akkor derült ki,hogy semmilye nincs a tv-nek csak talpa és egy hibás kijelzője ami 2 helyen is csíkos volt.Ezek után megkereset és igaz,hogy segítettem,de többet ilyen témában nem fogok.Feltudom vázolni mi mennyibe kerül és ezt el kell fogadni.Ha nem akkor bukta van.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#35147) JoeYi válasza Great_Muta (#35145) üzenetére


JoeYi
őstag

azt csak te tudhatod mekkora tv kell. 6030-ban nincs wifi, nincs smart és vastagabb. Képminőségre hasonlóak

(#35148) Great_Muta válasza JoeYi (#35147) üzenetére


Great_Muta
tag

Van egy 5-ös szériás UE37C5000Q típusom, annak az utódját keresném, csak azért kérdeztem. :)
Egyik nagyobb, de nincs smart, másik kisebb van smart... 3D minőség gondolom nem eltérő!?
A nagyobbra hajlok, de nem tudom melyikkel járnék jobban hosszabb távon.
Kösz azért. :)

[ Szerkesztve ]

(#35149) sandró60 válasza Great_Muta (#35148) üzenetére


sandró60
addikt

Szerintem a hosszabb "távon" az kb 3-4év ezeknél a tv-nél.Azt tudjuk,hogy technika akár napi szinten változik.Igy sajnos amit ma megveszel lehet"holnap" már "elavúlt"A helyedben ha nem kell a smart akkor azt venném (nagyobbat).Minnél nagyobb annál jobban látod a full hd minőség előnyeit

(#35150) Great_Muta válasza sandró60 (#35149) üzenetére


Great_Muta
tag

SMART-nak nem sok értelmét látom... Mi haszna egyáltalán, ha valakinek van jó sz.gépe? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.