Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) ddanger


ddanger
aktív tag

Kis tapasztalt:
Automatikus feltöltés van beállítva nálam és automatikus átutalás.
Ha az automatikus átutalás viszi a megadott feltöltési szint alá az egyenleget akkor nem indítja el az automatikus feltöltést. A kártyás vásárlás igen.
Tehát a következő kártyás vásárlásig beleszaladhatunk abba, hogy az egyenlegünk az általunk megadott minimum szint alatt van.

(#14903) Somatom


Somatom
veterán

Volt már másnál is olyan, hogy vmi "beakadt" a Revolutnál? A tegnapi regisztrációm óta kb. óránként kapok egy autentikációs kódot tartalmazó SMS -t. Tudomásom szerint minden szükséges lépésen végigmentem, így jelenleg nincs dolgom velük. Miért kapom ezeket az SMS -eket?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14905) pomk válasza ddanger (#14901) üzenetére


pomk
őstag

Milyen automatikus utalásra használod?
Eljátszottam a gondolattal, hogy a pénzügyeimet átcsoportosítom valami digitális szolgáltatóhoz.

(#14906) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Én jelenleg csak az otthoni költségvetésünket kontrollálom, szabályozom a Revolut használatával, azaz magyar bankkártyákkal töltöm fel, egymás között küldözgetek, néha visszautalok a saját számlámra.
Van olyan szabály ami a feltöltött összeg vagy rendszeressége zárolást von maga után? (2 Revolut, mindkettő 1-1 saját névre szóló kártyáról töltődik fel)

(#14907) Gabás válasza huan (#14906) üzenetére


Gabás
addikt

nincs

(#14908) tuzpenge válasza huan (#14906) üzenetére


tuzpenge
őstag

Emellett nagyon sok mindenre jó még, de ha valaki csak erre használja már akkor is sokkal jobb mint bármelyik magyar bank appja, mivel a költségvetéseidet olyan jól, pontosan, rendezetten kezeli hogy öröm használni. Pl ha nem tudod mire költöttél 2 hónapja csak megnyitod az alkalmazást, kiválasztod a hónapot és mindent precízen pontosan látsz. Ja és a költéseid azonnal megjelennek az appban nem kell napokat rá várni mint a banki alkalmazásoknál. Szerintem ez egy szenzációs funkció a sok egyéb mellett. Már csak az a kérdés meddig marad ingyenes ez az egész.

ˣ

(#14909) Tuomas válasza tuzpenge (#14908) üzenetére


Tuomas
addikt

Meddig lenne?! :DDD Amíg túl nem léped a 75 000 ft-os kp felvételt pl. :D Azután már nem ingyenes.
De gondolom az marad, esetleg egyes díjak fognak nőni, lásd Transferwise.

We were here

(#14910) tuzpenge válasza Tuomas (#14909) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem kifejezettem a kp felvételre gondoltam, hanem úgy "cusammme"....

ˣ

(#14911) Tuomas válasza tuzpenge (#14910) üzenetére


Tuomas
addikt

Tudom-tudom, arra céloztam, hogy nem hiszem, hogy fizetős lesz, ha belegondolsz, már most sem az, egy bizonyos szint fölött. És szerintem ha arra kerül a sor, ezeken a díjakon drágítanak, vagy a szinteket viszik lejjebb, de kimondottan olyan, hogy a standardért is fizetni kelljen pl. havidíjat, szerintem nem lesz.
Ezért is írtam a TW példáját, ott már volt ilyen, hogy pl. a konverzió költsége vagy az átutalási díj emelkedett meg, már nem emlékszem melyik volt, de ott sem maga az ingyenesség szűnt meg, hanem a díjak nőttek. És szerintem ilyen itt sem lesz.

We were here

(#14912) huan válasza tuzpenge (#14908) üzenetére


huan
őstag

Igen, tudom, használom jó pár hónapja, csak emelném a topup-limitemet, azaz nagyobb összegekkel tölteném fel, hogy ritkábban kelljen a K&H-s 3D sms kódbeírásokkal vacakolni.
Csak nem szeretnék a nagyobb összegek után zárolással találkozni :)

[ Szerkesztve ]

(#14913) fokukac


fokukac
nagyúr

Hello.
Tegnap regisztráltam a REvolutnál.
Olvasom az összefoglagóban, hogy fel kell építeni a history-t.
Jelentheti ez azt, hogy nem kezdhetek egyből mondjuk egy ~400 eurós amazonos vásárlással, mert az kiakasztja? :F (pedig többnyire ilyenekre használnám, ha jobban vált, mint a bankom)
köszi,
@

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14914) gzbotii válasza fokukac (#14913) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem föltétlenül. Sőt, kétlem, hogy baj lenne. Próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14915) wwhy


wwhy
veterán

Megoldható-e, hogy Rev kártyával eurót vegyek fel ATM-ből Romániában? A kártyán van euró, az ING automatái adnak ki eurót, de a rev kártyával csak lejt tudtam kivenni :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14916) fokukac válasza gzbotii (#14914) üzenetére


fokukac
nagyúr

oké, köszönöm szépen. :B

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14917) freelancer68 válasza wwhy (#14915) üzenetére


freelancer68
tag

A romániai ING oldalon ez van:
"Euro felvétel bármilyen típusú ING-kártyával.
Szüksége van euróra? Azonnal megoldódik. Helyezze az ING bankkártyáját az ING Euro ATM-be, és a helyszínen felveheti a kívánt összeget. Nem igazán számít, milyen ING-kártyája van, akár lei-ban is lehet."
Ezek alapján szerintem ez csak azoknak lehet, akiknek ING kártyája van.

(#14918) Somatom válasza R3dsnak3 (#14904) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Ha lesz rá időm, akkor majd chatelek velük.

Más.
Ha a Revolutban levő Eurómat Forintra konvertálom és vissza akarom küldeni az Erste Forint számlámra, akkor az belföldi, vagy nemzetközi utalás?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14919) Gabás válasza Somatom (#14918) üzenetére


Gabás
addikt

belföldi

(#14920) gzbotii válasza wwhy (#14915) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezek az ATM-ek csak eurót, vagy lejt is tartanak?
Ha mindkettőt (story alapján ez lenne logikus), akkor mind opció euró tranzakcióra?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14921) Somatom válasza Gabás (#14919) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14922) wwhy válasza gzbotii (#14920) üzenetére


wwhy
veterán

Mindkettőt. Úgy gondoltam, hogy az ATM látja, hogy van EUR a kártyán, és ad ki, de nagy túrót :((

Közben beszéltem az ING ufsz-al, és cs k saját kártyára adnak ki EUR-t.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14923) bigdady válasza Somatom (#14918) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nemzetközi szerintem, mivel GB ibanról kapod majd nem belföldi fizetési forgalomból (giro)

[ Szerkesztve ]

(#14924) Somatom válasza bigdady (#14923) üzenetére


Somatom
veterán

Én is ezen vaciláltam. Na, most akkor melyik?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14925) El Gringo válasza Somatom (#14924) üzenetére


El Gringo
senior tag

forintról utalsz, egy magyar számla lesz az utalás mögött, most néztem meg

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#14926) Maramiri


Maramiri
csendes tag

Sziasztok! Tapasztalt az utóbbi héten olyat valaki, hogy Erste Wizz hitelkártyáról nem megy a feltöltés? Sokszori próbálkozásra sem...

(#14927) bigdady válasza Somatom (#14924) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kipróbáltam utaltam 1 Ft-ot, 102-es bankból jött belföldről

(#14928) Somatom válasza El Gringo (#14925) üzenetére


Somatom
veterán

és bigdady:
:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14929) dugynok válasza Somatom (#14924) üzenetére


dugynok
senior tag

Forintot magyar szàmlàra utalva belföldi (k&h szàmlàról), Euro-t magyar/európai euro szàmlàra SEPA, dollàrt SWIFT utalàs (itt lehetnek költségek) lesz.

[ Szerkesztve ]

(#14930) Somatom válasza dugynok (#14929) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Nálam csak Forint utalás lesz saját számlára.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14931) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok, Revolutban ha forintot átváltom EUR-ra, azt ki tudom utalni egy német számlára? Lesz ennek díja, vagy ingyenes?

(#14933) Bavid válasza #20749568 (#14932) üzenetére


Bavid
senior tag

Szuper, köszi!

(#14934) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok
Hülye kérdés, de utalásnál közleményt hogy tudok hozzáírni?
Előre is köszönöm :R

(#14935) TrollBalint válasza Tuomas (#14911) üzenetére


TrollBalint
addikt

és tuzpenge

Úgy tudom, hogy törvényileg a lakossági alap számlacsomagok ingyenesek Angliában. Amíg ez a dolog ál, a Revolut is ingyenes lesz. (legalábbis az a része, ami ide tartozik a 'basic' kategóriába)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14936) El Gringo válasza MR ME (#14934) üzenetére


El Gringo
senior tag

összeg alatt van, valami Referencia néven, ha jól emlékszem

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#14937) MR ME válasza El Gringo (#14936) üzenetére


MR ME
aktív tag

Köszönöm! :R

(#14938) Brandynew


Brandynew
őstag

Láttátok? Az új verzió tud arcfeloldást is (Android 10-).

(#14939) dugynok válasza Brandynew (#14938) üzenetére


dugynok
senior tag

Még nem, de én olyat talàltam a beàllìtàsokba, hogy ez biztonsàgos eszköz. Ha ezt behúzod, nem jön push jovàhagyàskéréshez fizetésnél :)

(#14940) INGJOKE válasza dugynok (#14939) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nálam sincs arc azonosítás még, bár az én telefonom csak 2d-t tud. Ezt a biztonságos eszköz cuccot belöktem én is. :D

(#14941) Brandynew válasza INGJOKE (#14940) üzenetére


Brandynew
őstag

Android 10 kell hozzá, és valószínűleg béta app, mert nekem az van, és a legutóbbi frissítéssel jött.

(#14942) INGJOKE válasza Brandynew (#14941) üzenetére


INGJOKE
veterán

Android 10 van a telefonon már szerintem több mint 2 hónapja... :D
Hogy lehet vki revolutnál béta tesztelő?

(#14943) Tuomas válasza INGJOKE (#14942) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát úgy, ahogy minden androidos alkalmazás esetében: a play áruházban csatlakozni kell a béta programhoz.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#14944) kmarci25 válasza INGJOKE (#14942) üzenetére


kmarci25
veterán

A Play-ben az alkalmazás adatai rész alatt lehet csatlakozni a béta programhoz. Ahol a fejlesztő ezt elérhetővé tette, ott működik, így a revolut-nál is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#14945) INGJOKE válasza Tuomas (#14943) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hmmm sejtettem, de hátha... na lefrissítettem jött is egy 50 mb-os frissítés, de arcalapú most sincs benne. :D

(#14946) Tuomas válasza INGJOKE (#14945) üzenetére


Tuomas
addikt

Pofátlanság.. :DDD Vagy inkább arcátlanság! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

We were here

(#14947) Rixilend


Rixilend
tag

Udv. Egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok top upolni. Top up declined, please contact support. A revolut support azt mondja, hogy kell aktivalni a 3ds verifikaciot. Az már rég aktivalva van maskepp majdnem sehol nem tudnek fizetni. Az OTP pedig azt mondja, hogy hozzajuk nem erkezik kerelem a revoluttol a feltoltesre. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#14948) Tuomas válasza Rixilend (#14947) üzenetére


Tuomas
addikt

Van rá módod, hogy egy másik kártyával megpróbáld? Én első lépésként ezt tenném.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#14949) Rixilend válasza Tuomas (#14948) üzenetére


Rixilend
tag

Jelenleg nincs. Most beszeltem egy masik revos agentel, azt mondja tovabbitja egy"relevant team"-hez a problemat :). Kivancsi leszek.

(#14950) fil


fil
őstag

Ez várható volt ,hogy előbb-utóbb bekövetkezik...

Hitelkártya Kedvezmény Szabályzat
2019.11.21-től a havi kedvezmények nyújtásával kapcsolatos általános szabály, hogy a Budapest Bank a következőekben meghatározott MCC kóddal rendelkező kereskedők esetében nem biztosítja a hitelkártyás vásárlás után járó kedvezményeket: 6012 (Bankon kívüli egyéb pénzügyi szolgáltatások , pl. Revolut , Curve kártya feltöltés ), 6538 (Mastercard kártya-kártya közötti pénzküldés és fogadás ).

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.