Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Tibro5 válasza Tuomas (#15800) üzenetére


Tibro5
senior tag

Nálam is döcög most :(

(#15802) Tuomas válasza Tibro5 (#15801) üzenetére


Tuomas
addikt

Megesik, hogy a csiga elesik :DDD

We were here

(#15803) bigdady válasza jannid (#15798) üzenetére


bigdady
nagyúr

f@sza

(#15804) gixxergabi válasza bigdady (#15794) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Én is a virtualt, a fizikai már az elején rendes címre jött azzal nem is lehet trükközni...

(#15805) gixxergabi válasza gixxergabi (#15804) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Na leírom mi volt a baj a Gpay-el (hátha más is okul belőle) (oké én voltam a hunyó)
A külföldi címre kért virtual kártya jó volt, csak én az első telóval való sikertelen próbálkozás után az appban visszaállítottam a címem. (nem gondoltam, hogy most az appban lévő címet (is) nézi)
Most az appban is átírtam a külföldi címre és így hozzá tudtam adni a Pay-hez.
Kérdés hogy most már visszaírhatom a címem (elvileg igen, de már nem merem piszkálni), vagy lesz e bármi hátrány ha nem írom?

(#15806) bigdady válasza gixxergabi (#15805) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én visszaírtam mert utána rendeltem fizikait és semmi nem történt. De szerintem már gpay beállításkor is át lehetett írva magyarra

[ Szerkesztve ]

(#15807) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok! Új vagyok, segitsetek pls.
Most rendelnék kártyát de csak Visa van. Van errol valami infó hogy miért nem lehet választani? Fizikai és virtuálisnál is Visa látszik csak.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#15808) bigdady válasza bucsupeti (#15807) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az ingyenes Visa. Fizetős csomagban van csak mc

(#15809) róland válasza bucsupeti (#15807) üzenetére


róland
veterán

Az ingyenes már VISA. Mastercard a fizetős csomagokhoz jár.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15810) bucsupeti válasza róland (#15809) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Köszi a válaszokat!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#15811) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Érdemes lenne frissíteni az összefoglalót, jelenleg ez áll benne:
"Visa vagy Mastercard kártyát fogok kapni?
Jelenleg mindkét típus használatban van, Standard csomagban bármelyiket kaphatjuk."

Elfogadom a sütiket.

(#15812) instantwater


instantwater
addikt

Miért ennyire fontos a kártyatípus? :F

(#15813) viktorhu


viktorhu
veterán

Nálatok működik most a revolut?

- Próbáltam a megszokott kártyámról pénzt hozzáadni, de el is felejtette a kártyámat
- Hozzáadtam a kártyát, érvényesítette, de hibajelzéssel megszakadt a folyamat
- Próbáltam pénzt váltani meglévő egyenlegről, nem változtak az egyenlegek
- Töröltem a Revolut adatait, nem ismeri fel a jelszavamat, nem érkezik meg a kóddal az sms
- Közben érkezett viszont egy SMS az banktól az 50 ezer forint Revolut vásárlásról :(

Szóval levonta a pénzt, egyenleghez nem adta hozzá, és most már belépni sem tudok...

Szerk: most már elfogadta a jelszót, a kód is megérkezett, de "Sajnáljuk, de valamilyen hiba történt. Próbálkozz később."

[ Szerkesztve ]

(#15814) Serpiko válasza viktorhu (#15813) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is volt probléma a feltöltéssel meg az előzményeket sem láttam, de már minden rendben egy app újraindítás megoldotta a dolgot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#15815) mrobes válasza viktorhu (#15813) üzenetére


mrobes
tag

Na szép, jó, hogy idenéztem!
Telefont cseréltem, most próbálom belakni, erre a Revo összefosta magát. :)
Már azt hittem, nálam van a baj.

(#15816) tuzpenge válasza viktorhu (#15813) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nálam is szarakszik. P, nem tudtam befizetni a gázszámlám a virtuális krtyával mert azt mondta hgy fagyasztva van (pedig nyilván nem), a fizikaival sikerült.

Más:
frissítette valaki ios alatt az appot a 6.19-re? Én megtettem de azóta nem lép be az appba (sajnájuk valami hiba történt).

ˣ

(#15817) lacko22 válasza tuzpenge (#15816) üzenetére


lacko22
aktív tag

Nekem sem enged bankkártyával feltölteni. Hasonló gond mint az előttem szólónak.

(#15818) instantwater


instantwater
addikt

Szeretnék meghívni valakit, és az appom azt írja, hogy ingyen kártyát kap a meghívottam.

A kérdés az, hogy először kattintson a linkre ami elviszi őt a Google Playbe amin keresztül tudni fogja a Revolut (honnan tudná?), hogy őt én hívtam meg, jár neki az ingyen kártya,

Vagy

Töltse le az appot, majd ezután kattintson a meghívó linkre?

Köszi

(#15819) instantwater válasza tuzpenge (#15816) üzenetére


instantwater
addikt

Egy régi legenda szerint egy bizonyos Adolf csúnyán pórul járt, amikor megkapta a gázszámlát ;]

(#15820) Serpiko válasza instantwater (#15818) üzenetére


Serpiko
addikt

Elég ha arra kattint amit küldtél linket és úgy csinálja végig a regisztrálást.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#15821) instantwater válasza Serpiko (#15820) üzenetére


instantwater
addikt

Honnan fogja tudni a Revolut a kódomat, ha közben még a Playben is jár a felhasználó?

Úgy gondoltam, hogy amikor már fenn van az app, akkor alapból az nyitja meg a Revolutos linkeket, és az alapján tudja a kódomat.

Telefonszámra küldött meghívó alapján is össze tudná kapcsolni a meghívásomat az új felhasználó számával, de mi van ha én csak kimásolom a linkemet és Viberen átküldöm neki kézzel?

[ Szerkesztve ]

(#15822) bigdady válasza instantwater (#15818) üzenetére


bigdady
nagyúr

A link a Revolut honlapjára visz ahol megadja a mobilszámát majd onnan megy tovább a playbe a folyamat. Ennyi ne variáld tovább ennyiből tudja majd

[ Szerkesztve ]

(#15823) sopruk


sopruk
aktív tag

14:30-tól voltak gondok órákig, több elutasított kártyás fizetésem is volt.
Most már azt mutatja a system-status, hogy minden rendben, de az app továbbra is nagyon le van lassulva...

(#15824) bigdady válasza sopruk (#15823) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ios-en hasít az app

[ Szerkesztve ]

(#15825) Tuomas válasza Dr.NX (#15811) üzenetére


Tuomas
addikt

Valaki meg azt mondja, hogy mastercardot is küldhetnek, mert "korábbról maradt nekik készleten", meg valaki mc-t kapott.
Na akkor most így tegyünk igazságot. :DDD

We were here

(#15826) Tuomas válasza sopruk (#15823) üzenetére


Tuomas
addikt

Sztem kapcsolat van a PH meg a rev között, mert mindkettő akadozott. :DDD

We were here

(#15827) sopruk válasza Tuomas (#15826) üzenetére


sopruk
aktív tag

Na pont ezen gondolkodtam én is délután, hogy a PH is most van belassulva :DDD

(#15828) viktorhu válasza sopruk (#15823) üzenetére


viktorhu
veterán

Én továbbra sem tudok belépni, pedig kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi történt az 50 ezer forinttal. Nekem már az egész sztori akkor történt, amikor a revolut system status oldal szerint minden kíválóan működött.

Szerk: és végre beléptem, és megvan a pénzem is :)

[ Szerkesztve ]

(#15829) sopruk válasza viktorhu (#15828) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én pont Tesco automatánál vásároltam, két elutasítás, harmadjára sikerült. Mind a hármat levonta, de kettőt azóta stornózott.
Egy postai fizetésnél viszont csak az elutasított szerepel, amit stornozott. Az elfogadott fizetést még nem vonta le. Kíváncsi leszek mikor veszik észre. Ha nem vonják le, írok nekik chaten...

(#15830) viktorhu válasza sopruk (#15829) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem az októberi boszniai vásárlásaim az egyik napról mind stornózódtak, aztán később újra terhelték mindet, viszont akkor már jobb árfolyamon :)

(#15831) sopruk válasza viktorhu (#15830) üzenetére


sopruk
aktív tag

Az nem október 4-én a "Revolut napja"-n volt? :DDD Akkor szinte mindenkinek stornoztak valamit, aztán lassanként terheltek vissza mindent...

(#15832) viktorhu válasza sopruk (#15831) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem, akkor nem vásároltam semmit :) Ráadásul itt nem is az egy hetes timeout volt a hiba.

Október 22-én voltak a vásárlások, 24-én már stornózták is. Akkor úgy is maradt egy ideig, utólag jelent meg az újabb terhelés október 25-ös dátummal a historyben.

(#15833) instantwater válasza bigdady (#15822) üzenetére


instantwater
addikt

És tényleg.
Most kipróbáltam.
Még nem hívtam meg senkit, ezért kérdeztem ilyet. :B

(#15834) denko


denko
senior tag

Sziasztok,
Ingyenes visa kártyát lehet igényelni ha már van regisztraciom?

(#15835) Dr.NX válasza Tuomas (#15825) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én nem tudok itt a topikban ilyenről. Facebookon írtak ilyet?
Magyarországon az ingyenes accounthoz Visa jár. Ha van is kivétel, az elenyésző arányban lehet.

Elfogadom a sütiket.

(#15836) kzs válasza róland (#15809) üzenetére


kzs
tag

Miutan olvasom, hogy mindenki csak Visa-t kap, jelezném, hogy nekem ma jött értesités, hogy küldik hamarosan a RevP kartyat, ami meg is jelent az appban, és Mastercard!

Amugy RevP-re mult hét végén regisztraltam.
Amugy nem Magyarorszagon lakom

(#15837) anadroid válasza kzs (#15836) üzenetére


anadroid
senior tag

A RevP kártya egy különleges állatfajta. Eddig mindig MC volt, és a feladástól számolt 1 nap alatt érkezett, ingyenes DHL Expresszel. Nem sima postai borítékban, hanem egy fekete borítékban postázzák.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#15838) bigdady válasza kzs (#15836) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az béta

(#15839) gzbotii válasza sopruk (#15831) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem Revolut, hanem egy általuk is használt payment processing hibája volt. Más Fintech szolgáltatásoknál is fennállt a hiba.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15840) gzbotii válasza Dr.NX (#15835) üzenetére


gzbotii
veterán

Megkérdeztél mindnekit aki most kapott az elmúlt egy hónapban kártyát Magyarországon, és elenyésző számban van az MC?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15841) Tuomas válasza Dr.NX (#15835) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, itt, 1-2 hónapja lehetett.

We were here

(#15842) Huroq


Huroq
senior tag

Par napja elkeztem használni a béta kártyát és azt vettem észre, hogy sokkal gyorsabban számolódnak el a kártyás fizetések (nem állnak ott 4-5-6 napig). Van, hogy pár órán belül megtörténik. Refund is érkezett már rá és az is órák alatt visszaérkezett. Eddig maximálisan pozitív a dolog és még hibába sem ütköztem vele.

(#15843) sopruk válasza gzbotii (#15839) üzenetére


sopruk
aktív tag

Igaz. Köszönöm a helyesbítést!

(#15844) AcCEsS válasza wanted5 (#15772) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Hálás köszönet! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15845) gzbotii válasza Dr.NX (#15835) üzenetére


gzbotii
veterán

Amúgy, jelenleg ez a hivatalos állásfoglalás, ha már: Your card scheme will be assigned based on your location and cannot be selected.
Forrás: [link]
Ha hivatalos lesz, hogy csak prémium csomagban ill. beta lesz MC, majd frissítjük.

Amúgy, honnan tudod, hogy ki a többség? Vezetsz valami statisztikát? :F

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15846) Dr.NX válasza gzbotii (#15845) üzenetére


Dr.NX
addikt

Természetesen nem vezetek statisztikát, csak olvasom a fórumot.
Szinte csak azt olvasni pár egy-két hónapja, hogy mindenkinek a Visát ajánlja fel (alap csomag, nem béta, Mo.), ugyebár mert a Revolut a Visával szerződött.

Elfogadom a sütiket.

(#15847) LordRajZoL válasza LordRajZoL (#15610) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Üdvözletem
Az app használatával kapcsolatba volna egy kérdésem
Tehát hozzá adok bankszámlákat amire utalni akarok
Kérdés hogy lehet törölni, változtatni?
RajZoL
zZz

Erre valaki?

zZz

(#15848) gery14


gery14
senior tag

Magamnak hogyan tudok pénz bekérőt kérni? Csak kis kest akarok mozgatni a béta kártyán. Ha az otp-s kartyámrol utalok rá nem top up akkor az plusz pénz?

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#15849) KTU válasza LordRajZoL (#15847) üzenetére


KTU
addikt

Bankszámlát elhúzod balra, jobb oldalt kék négyzet "Megtekintés" katt,
Következő oldalon: "szerkesztés", "törlés"

Valaki írta hogy szerkesztett valamit a bankszámlán aztán nem mentek tovább utána ugyanúgy az átutalások, lehet ez ütemezettre vonatkozott.
Nem szerkeszteném a számlaszámot, hanem törölném és újat hoznék létre.
Utána próba utalás kis összeggel!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#15850) KTU válasza gery14 (#15848) üzenetére


KTU
addikt

Fizetési link létrehozása.
Alul középen "Fizetések" --> felül "Kérés" alatta "Fizetési hivatkozás"
Egy névjegyet mindenféleképpen ki kell választani (ez régebben nem így volt!)
Következő oldalon:
Baloldal deviza kiválasztás, jobboldal összeg, ----> "Kérés" katt.
Következő oldalon ha nem annak akarod küldeni a pénzt akinek a névjegyére kattintottál (pl. nem szerepel a névjegyek közt),
katt a kék linkre, és alul kiválasztod milyen alkalmazással szeretnéd elküldeni: valamelyik üzenetküldő, pl. Telegram, Viber, stb. vagy e-mail alkalmazások.

"Ha az otp-s kartyámrol utalok rá nem top up akkor az plusz pénz?"

Revolut-ra főleg HUF esetén nem utalunk, mert az plusz (akár nem kevés) költséggel járhat.
Kártyáról töltjük vagy fizetési link létrehozása, vagy másik Revolut fiókból küldünk.

OTP kártyáról nem lehet utalni, csak a hozzátartozó számláról.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.