Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) Tuomas válasza rekop (#15950) üzenetére


Tuomas
addikt

A beállításoknál van egy olyan, hogy "megbízhatónak jelölöm ezt az eszközt". Próbáld meg bekapcsolni!

Illetve a kártyádat hitelesíteni, ha az nem történt még meg.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#15952) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kérdés
Az összefoglalóban az van hogy a hónap nem naptári időszakhoz van rendelve, hanem regisztrációhoz. Én 1000 éve regisztráltam csak nem használtam. Hol tudom megnézni az appban a hónap fordulót?

(#15953) rekop válasza Tuomas (#15951) üzenetére


rekop
senior tag

Sajnos én nem találok ilyen opciót. Irányítópult és azon belül a jobb felső fogaskerék ikonnál?
A kártya hitelesítés sincs meg. Elnézést, biztos én vagyok a vak de nem látok ilyen lehetőségeket. (apple a telefon egyébként, hátha ez is számít)

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15954) Tuomas válasza rekop (#15953) üzenetére


Tuomas
addikt

Feltöltésre használt kártya igazolása (ez csak a feltöltés után lesz elérhető egy kis ideig):
Feltöltő kártya ellenőrzés
A feltöltésre használt kártyát is ellenőrizni kell, az utolsó terhelésben szereplő kód beírásával, a bankod SMS értesítésében vagy a számlakivonatodban szereplő ellenőrzőkód beírásával.
HUF account + jel (feltöltés) kártya mellett módosítás, kártyán i ikon: „Kártya ellenőrzése”

Eszköz megbízhatónak jelölése:
Irányítópult, fogaskerék és ott kellene lennie a biztonság résznél.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#15955) bigdady válasza Krethx (#15945) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igen enyém uk bines mivel google pay-hez kellett akkor ez volt a baj. És a virtuálisom is uk bines, de akkor most csinálok egy magyar bin-es mastercardot is :DDD
((azóta mondjuk apple pay-t használok így nem is kell már))

[ Szerkesztve ]

(#15956) anadroid válasza Tuomas (#15948) üzenetére


anadroid
senior tag

Regisztrálsz angol VPN alatt egy angolt magadnak a google play-ben, akkor le tudod tölteni (vagy ha nem vagy ijedős, akkor beszerzed valamelyik apk-tárból vagy elkéred tőlem), a Samsung meg nem rikácsolt, hogy a 8-9 éve meglevő Samsung accountommal regisztráltam a Pay-re, tehát a válasz: is-is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#15957) bigdady válasza Tuomas (#15948) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem. Csak mókolva

(#15958) Tuomas válasza anadroid (#15956) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, bigdadynek is.
Akkor marad a várakozás, hátha tényleg jön 2020 tavaszán a gpay.

We were here

(#15959) rekop


rekop
senior tag

Ennyi van a beállítás menüben a biztonság résznél:

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15960) Tuomas válasza rekop (#15959) üzenetére


Tuomas
addikt

Fura. A legfrisseb revolut van fent?
Más ios-es fórumtársnak sincs ilyen menüpontja?

We were here

(#15961) bigdady válasza Tuomas (#15960) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem sincs ott ilyesmi. Nálam sosem kért semmilyen hitelesítést, egyszer csak már nem kérte többé a ccv kódot

[ Szerkesztve ]

(#15962) Tuomas válasza bigdady (#15961) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, akkor ez tárgytalan. :R

We were here

(#15963) mondomén válasza Tuomas (#15960) üzenetére


mondomén
őstag

Nekem van, 8 plus-on. Ios és app is legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

(#15964) rekop válasza Tuomas (#15960) üzenetére


rekop
senior tag

Igen, minden a legfrissebb. Nem is a CVV a gond, hanem a 3Dsecure, mert onnan nem megy tovább sehogy sem.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15965) bigdady válasza mondomén (#15963) üzenetére


bigdady
nagyúr

Melyik két menüpont között? Nekem csak megbízható eszköznek jelölöm-e a telfont menüpont van pluszban és azt is csak most kapcsoltam be.

Nekem már sem ccv sem 3d secure kódot nem kér jó ideje

[ Szerkesztve ]

(#15966) mondomén válasza bigdady (#15965) üzenetére


mondomén
őstag

Adatvédelem és a Touch ID között. Megbízható eszközről volt szó vagy nem? :) Rekopnak lövésem sincs miért nem hozza. :/

(#15967) bigdady válasza mondomén (#15966) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az más, olyan van nekem is.
Ő bankkártyát akar megbízhatóvá tenni hogy ne kérjen kódot

(#15968) petipetya válasza bigdady (#15965) üzenetére


petipetya
nagyúr

"nincs rá lezsóidő"

(#15969) mondomén válasza bigdady (#15967) üzenetére


mondomén
őstag

A cél az világos, de a képe alapján hiányzik az a kapcsoló, ami nekünk megvan. Na de mindegy is, többet úgy sem tudok hozzátenni a dologhoz. :D

(#15970) bigdady válasza petipetya (#15968) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az eszköz hitelesítés nem kártya! Kezdetektől írtam az van...
Be sincs kapcsolva nalam és megy a feltöltés 3D secure nélkül! Nem ezt keresi rekop

[ Szerkesztve ]

(#15971) Tuomas válasza mondomén (#15969) üzenetére


Tuomas
addikt

Na igen. Rekop fórumtársnak ezt kellene megpróbálni bekapcsolni, hátha akkor nem kér cvv-t, meg nem kell 3ds kódot megadnia. De hát valamiért nincs neki ilyen menüpont.

We were here

(#15972) rekop válasza bigdady (#15965) üzenetére


rekop
senior tag

Oké, ez a menüpont megjelent nekem is. Rá kellett mennem a meglévő revolut kártyámra, megtekinteni az adatait, utána kért egy "authenticate your phone"-t emailben, majd ezt leokézva lett olyan menüpontom.
Bekapcsoltam, de nincs változás, cvv+3dsecure kell neki. :(

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15973) Tuomas válasza bigdady (#15970) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor passz.

We were here

(#15974) bigdady válasza rekop (#15972) üzenetére


bigdady
nagyúr

Idővel magától nem kérte nalam, nem volt kapcsoló sosem

(#15975) Tuomas válasza petipetya (#15968) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez a rajz odacsap... :DDD :C

We were here

(#15976) rekop válasza bigdady (#15974) üzenetére


rekop
senior tag

Még az is rendben lenne ha kéri néhányszor, de beírom a 3x3 karaktert, utána aktív lesz a Folytatás gomb, de hibába nyomkodok rá, nem történik semmi.
Lehet felhívom a bankomat, hogy kapcsolják ki ezt a 3d-t, amíg feltöltöm a revolut kártyámat, más ötletem már nincs.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15977) bigdady válasza rekop (#15976) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem lehet kikapcsolni tudtommal a 3d-t. Telepítsd újra az appot, utána hívd a bankot ott van-e a hiba. Máshol enged online vásárolni rendben?

[ Szerkesztve ]

(#15978) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

En is kertem egyet, ha mar mindenki, de en inkabb azert hogy ez mar a rendes cimmel legyen ne az angollal mint amire a gpayt hasznalom.

Amugy ma eleg lassu a rendszer, tobb helyen is fizettem es minden honnan 45 perccel kesobb futnak be az erteaitesek

(#15979) tuzpenge válasza themey (#15927) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ugyan ez van nálam is. Nem tudom tegnap előtt óta (legalábbis tegnap előtt vettem észre) fizetésre használni a virtuálisat. Illetve ez nem teljesen igaz, mert pl a tigáz számlát nem engedte befizetni (ugyan azzal az üzenettel mint nálad), viszont ebayről próbaképp rendeltem egy 1 dodos szirszart és ott meg engedett virtuális kártyával fizetni. Szóval rejtély az egész.

ˣ

(#15980) rekop válasza bigdady (#15977) üzenetére


rekop
senior tag

Újratettem az app-ot, de semmi változás. Bankot is felhívtam, azt mondják nem náluk lesz a hiba, kérdezzem a revolut-ot.
Mindegy, azért köszönöm az eddigi segítséget!

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15981) instantwater válasza Kiskopika (#15978) üzenetére


instantwater
addikt

Nem bírja a Black Fridayt a Revolut :C

(#15982) vnorbi válasza rekop (#15964) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Miután beírod a 3x3 karaktert az sms-ből, és a Tovább (vagy ilyesmi) gombra nyomsz, akkor nem történik semmi? Mert akkor ez böngésző hibának tűnik, de azt nem tudom, hogy a Revolutnak van-e beépített böngészője, vagy a telfonét használja.

(#15983) rekop válasza vnorbi (#15982) üzenetére


rekop
senior tag

Így van, nem történik semmi. Ha a telefonét, akkor el tudom képzelni, hogy ez lesz a gond, mert az ios13 frissítéssel gyakorlatilag egy használhatatlan hulladék lett a safari.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#15984) gya82 válasza themey (#15927) üzenetére


gya82
csendes tag

Nekem is problémám van a virtuális kártyával való fizetéskor! Ugyanazt írja mint neked is, hogy a kártya fagyasztva van (nyilván nincs).
A live agent annyit tudott mondani, hogy ő nem lát semmit. Ami igaz is mert a Revolut alkalmazásban nem jelenik meg. Én kb. 12x próbálkoztam és egyiket sem látni.
De nekem pl. szerdán este a fizikaira is ugyanezt írta...

(#15985) AcCEsS válasza bigdady (#15936) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ez érdekes, mert rendszeresen Revolutról töltöm az egyenlegemet. Az én virtuális kártyámat sosem utasította el.

u.i.: Bocs, közben látom már többen válaszoltak...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15986) Tuomas válasza themey (#15927) üzenetére


Tuomas
addikt

"Az az érzésem, hogy az ingyenes virtuális kártyák mégis inkább egy bug következményeként váltak elérhetővé, és erre fel a Revolut tiltotta az összes virtuális kártyáját..."

Ezt nem hinném, mert ma jött ki egy frissítés, és gondolom már javították volna a hibát, ha bug lenne. Aztán majd kiderül.

We were here

(#15987) themey válasza Tuomas (#15986) üzenetére


themey
csendes tag

Igen, azt már én magam is cáfoltam, hogy minden virtuális kártyát tiltottak volna. Az viszont látható, hogy nem egyedi a nálam felmerült probléma, de reméljük csak átmeneti.

(#15988) hedgehog


hedgehog
senior tag

Én direkt az új virtuálissal fizettem egy bangoodos vásárlást tesztként, gond nélkül lezajlott.

-- aka p3d3str1an

(#15989) KTU válasza hedgehog (#15988) üzenetére


KTU
addikt

Fizettem már több, ma igényelt virtuális kártyával,
működött.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#15990) fokukac


fokukac
nagyúr

Hello. Egy láma kérdésem lenne. Ez a hétvégi felár a kártyás fizetésekre is vonatkozik, vagy csak a számlák közti pénzváltásra?
Tehát ha éppen nyaralok, és szombaton fizetek egy étteremben, boltban, akkor azon is felár lesz, és nem várja meg az elszámolás a hétfőt, mint a többi banknál?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15991) KTU válasza fokukac (#15990) üzenetére


KTU
addikt

Minden esetben hétvégén a devizák közti váltásra vonatkozik.
Persze ha a vásárlás devizák közti váltással jár, akkor arra is.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#15992) instantwater válasza fokukac (#15990) üzenetére


instantwater
addikt

A váltáson van felár hétvégén. Mindegy, hogy kézzel váltasz, vagy automatikusan vált vásárláskor.
A pillanatnyi árfolyamot használják, nincs varázslás napokig függőbe rakással és hasonlókkal.

(#15993) themey válasza KTU (#15991) üzenetére


themey
csendes tag

Azt azért bele kell számolni, hogy ha a terhelés devizájában nem áll rendelkezésre egyenleg, akkor lesz egy konverzió is, aminél igen, hétvégén valamivel rosszabb árfolyamon számol.

(#15994) fokukac válasza themey (#15993) üzenetére


fokukac
nagyúr

Oké, köszönöm mindannyiótoknak. Eddig csak forint volt a számlámon, de akkor gondolom csinálnom kell egy eurós zsebet, hogy az ilyen kellemetlenségeket kikerüljem.
Köszi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15995) ÁrPi2 válasza Reverting (#15905) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

:U :)
Bocs, félre ne értsem : Mindezek mind (a visa és mc is) mai gyártású virtuális kártyáid??

(#15996) instantwater válasza fokukac (#15994) üzenetére


instantwater
addikt

Tedd azt.

Meg minden devizához amiben vásárolni szoktál, ha előre akarsz váltani.
Vagy felfoghatod az 1%-ot kényelmi felárnak.

Illetve azért is célszerű több zseb, mert pl a refundot a vásárlás pénznemében kapod (legalábbis Alitól így jön vissza).

Azt hiszem, ha nincs olyan zsebed amiben a pénz jön akkor átkonvertálják a fő pénznemedre. (De javítsatok ki, ha nem így van.)

(#15997) ÁrPi2 válasza INGJOKE (#15917) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Szóval a fizikaid az (is) MC. :)
Persze, a visa ezután már jól jönne :),
De előtted thomnypl kérdezi hogy ingyenes illetve ingyen jönne-e vajon a plusz fizikai a mai Black Friday akcióban??

(#15998) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Kivancsisagbol ranyomtam egy uj fizikai kartyat kerekre, es meglepeteskent nezzetek milyen kartyat dobot fel

Sot a tipusat is valaszthatom, visa, es maestro kozott. En azt hittem a mc a meno mostanaba

[ Szerkesztve ]

(#15999) Tuomas válasza Kiskopika (#15998) üzenetére


Tuomas
addikt

Most megnéztem én is, nálam visát mutat továbbra is.

We were here

(#16000) Somatom válasza Tuomas (#15999) üzenetére


Somatom
veterán

Szintén. Virtuálisként kaptam egy MC -ot, de fizikainak VISA -t akar adni. Nem mintha lenne számomra jelentősége, csak a "statisztika" kedvéért írtam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.