Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) fant0mi válasza anadroid (#33998) üzenetére


fant0mi
addikt

2023 a kivezetés.

(#34002) Boond válasza anadroid (#33995) üzenetére


Boond
addikt

De attól még sok helyen zárva tartanak, függetlenül attól, hogy az. Max kötelező szabi az nap.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34003) anadroid válasza fant0mi (#34001) üzenetére


anadroid
senior tag

Tudom, június vége.
A németek fognak vele szívni, ha külföldre utaznak, aztán az otthon tovább működő kártyájuk bemondja az unalmast. EC-kártyával kombináltan adták ki a kinti Maestrókat.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#34004) Boond válasza SyMbioTe (#33999) üzenetére


Boond
addikt

Tök mind1 mennyi van hátra... nekem a mastercard kártyám cserélte a bank, mert váltottak, és mindenki pár hónap alatt kapott helyette visa-t. Pedig még két év lett volna kb.

"annak a fejtegeteset azert keruld, hogy egy kartyaval tobb accountot is toltogettetek rendszeresen..."

Gondolod, ha cél írásosan ránéznek, nem fogja kidobni?

Egyébként Cetelem hitel kártyával mi a helyzet? Az ingyenes feltöltés? Visszatérítés, már gondolom nincs jól sejtem?

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34005) fant0mi válasza anadroid (#34003) üzenetére


fant0mi
addikt

EC logót ezer éve láttam. :)

(#34006) kraftxld válasza kraftxld (#33955) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tárgytalan, NZ cégnek még nem lehet revolut

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#34007) agabe


agabe
addikt

Elso utalas Binance-ra USD (swift)
Most este inditottam 19:53-kor. 20:10-re Binance-on volt az egyenleg.
En ugy tudtam ez ennel lassabb.
Vannak idoszakok (mondjuk barmely nap kora este mint most) amikor ilyen gyors ?
Swift egy munkanapot azert alapbol el szokott tartani.

[ Szerkesztve ]

(#34008) SyMbioTe válasza pictigjis (#34000) üzenetére

Nem töltünk több acc-ot egy kártyával. Anyumé tegnap lett meg, nem lett töltve még rá. De ha neki meglesz, nyilván akkor oda rátölti és küldi nekem.

Nem tudom mennyire problémáznának rajta, elvileg csak saját kártyáról lehet tölteni, de van, hogy erről megy rá van hogy arról.

#34004 Boond
Szerintem itt megvárják a lejáratot, der majd kiderül. (KH)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34009) pyxystyx válasza SyMbioTe (#33997) üzenetére


pyxystyx
tag

Nekem is azt írja Erste maestro kártyára, hogy nem használhatom.
Berakva a kártyát Gpay alá alapértelmezett kártyaként, simán tudok vele tölteni Revolut számlát.

(#34010) SyMbioTe válasza pyxystyx (#34009) üzenetére

Jaja, nekem is azt írja, hogy nem használhatom.
A GPayt szintén próbáltam, az ugyanúgy nem ment. De teszek még egy próbát akkor.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34011) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#34010) üzenetére

Bazz, most meg működik. :C
Köszönöm :R

Boldog új évet kívánok mindenkinek.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34012) pyxystyx válasza SyMbioTe (#34011) üzenetére


pyxystyx
tag

Örülök, hogy összejött.

BÚÉK!

(#34013) MadMancs válasza Boond (#34004) üzenetére


MadMancs
veterán

Tök mind1 mennyi van hátra... nekem a mastercard kártyám cserélte a bank, mert váltottak, és mindenki pár hónap alatt kapott helyette visa-t.

Ez miért jó a banknak?
Hagynám is ott a bankot ahol szó nélkül limitálnak.
Most is van VISA kártyám egyik banktól, és mai napig tapasztalatom hogy több külföldi kereskedő nem fogadja el csak MC, AE stb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#34014) fant0mi válasza MadMancs (#34013) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem a revolut cserélte le az MC-met Visa-ra, holott még sokáig jó lett volna. Fejlesztésre hivatkoztak.
Holott szerintem most csak kötöttek a Visával egy jó szerződést, biztos olcsóbb nekik.

[ Szerkesztve ]

(#34015) kuksa90 válasza pictigjis (#34000) üzenetére


kuksa90
őstag

Miért is? Tiltja valami, hogy az én akármi kártyámról töltögessem a sajátom, a lányom, a fiam, az anyósom, stb revo számláját? :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#34016) pictigjis válasza kuksa90 (#34015) üzenetére


pictigjis
senior tag

a megfogalmazások alapján feltöltéshez "saját" kártyát kell használni. nyilván valaki(k)re nem áll meg ez a feltétel, ha egy konkrét kártyával négy account van töltögetve

nem mondom, hogy ez lehetetlen, hiszen a név mező tartalmát sok felület már nem is vizsgálja, de a revolut ettől függetlenül a curve-höz hasonlóan bevezethette volna azt a korlátozást, hogy egy konkrét kártyaszám viszont csak egy accounthoz lehessen "hozzárendelve". egyszer még meg is teheti

mindösszesen annyit írtam, hogy függetlenül attól, hogy elméletileg mit lehet és mit nem, egy supporttal folytatott levelezésben az lehetőség szerint ne legyen érv, hogy "erről a kártyáról x számlát töltögetünk, eddig működött, most miért nem?"

szerintem tök érthető voltam

[ Szerkesztve ]

(#34017) MadMancs válasza fant0mi (#34014) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez se egységes akkor, nekem kb 1 hónapja jött meg Revo kártyám, és MC.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#34018) fant0mi válasza MadMancs (#34017) üzenetére


fant0mi
addikt

11.23-án rendeltem meg az újat, és csak Visa volt a választékban.

(#34019) jbl válasza fant0mi (#34018) üzenetére


jbl
aktív tag

Nekem ott az MC kártya lehet rendelni.

(#34020) fant0mi válasza jbl (#34019) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem a fancy kártyákra gondolok, hanem standardra.

(#34021) MadMancs válasza fant0mi (#34018) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem tudok pontos dátumot hirtelen, de valamikor olyan körül én is.
Ez van:

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#34022) Manitou válasza Boond (#33974) üzenetére


Manitou
addikt

Ez gazdasági TK-s , nem éri meg javítani. Úgyis új telefont akarok menni, csak még megy a beszavazó show , hogy melyik legyen :DDD
Na hogy on is legyen. Sikerált megcsinálni az okmány fotózást, igaz elsőre most se volt neki valami oké, de utána meg egyből jó lett. Eljutottam oda hogy akkor a standard kártyát kérem postázva + 4e feltöltéssel, de fizetésnél a Visa Electron kártyámmal nem tudom kifizetni. :F

(#34023) zsola400 válasza MadMancs (#34021) üzenetére


zsola400
aktív tag

De ez a Plus csomag itt MC van, a Standard (ingyenes) csomag pedig Visa.

(#34024) Boond válasza MadMancs (#34013) üzenetére


Boond
addikt

Rákérdeztem én is erre, amúgy ez épp kb tavaly, vagy tavaly előtt volt, Decemberbe jött meg, és onnantól volt 3 hónap, amíg még a régi kártyát is lehetett használni, utána automatikusan deaktiválódik a régi. Én kb csak a vége felé aktiváltam az újat (használtam először). Amúgy ingyen cserélték.

Elvileg az volt az ok, hogy a visa az olcsóbb, jobb konstrukció lett a banknak, a mastercard, meg nagyon megdrágult, ezért csak magas/extra számlákhoz adják a továbbiakban.

Tehát ez egy központi döntés volt. De igazából a számlámat is cserélni kéne, mert régi, lezárt számla, de épp ezért olcsóbb mint a maiak. Már párszor mondták módosítsuk :D De idén ennek is vége lesz a fúziók miatt...

"Hagynám is ott a bankot ahol szó nélkül limitálnak. "
Azt nem tudom van-e különbség. Amire használom végül is ez is megfelel... csak más a hangulata az mc-nek ugye... de mind1, nem ez számít :)

"Most is van VISA kártyám egyik banktól, és mai napig tapasztalatom hogy több külföldi kereskedő nem fogadja el csak MC, AE stb. "
Hm, érdekes... hát ha jól értem, és emlékszem egy cikkben azt írták az mc, az euró alapú, a visa, meg dollár, nem értem mi gondjuk lehet vele... Ahol én használtam ott nem volt. Régen volt ugye, ez a dombornyomott téma is, pl a maestro az nem volt dombor nyomott, azt kevésbé fogadták el neten. Visanél meg talán a Visa elektront...

Most Revolutnál is, Visa volt választható. De jó lesz az is :) Csomaggal, lehetett volna mastercad is, de annyira nem lényeges...

A lényeg, hogy pénzügyi dolgok állnak mögötte, gondolom a kártya társaság meg változtatta a díjszabásait.

#34016) pictigjis

És mi van akkor ha egy névhez tartozó kártya, de két külön kártya/szám? Akkor nem lenne gond, ha két acchoz lenne hozzárendelve (úgy értem, egyik egyik számlához, másik másik számlához). Nyilván akkor 2 személyhez (felnőtt).

(#34019) jbl
Ezt én is néztem :D Ilyent használnak a gazdagok, vagy az Emirátusokban :D Ehhez a kártyához, egyébként a Dubai arany kiadó aranyból lévő automata dukál :D :D

#34021) MadMancs
A plusszhoz lehet rendelni, most is. Standardhoz viszont csak visa van, jelenleg is. Pár napja rendeltem.

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34025) Boond válasza Manitou (#34022) üzenetére


Boond
addikt

Várni kell, míg ellenőrzik hogy valós személy vagy. Utána fog menni... erre onnan jöttem rá, hogy első alkalommal, nem kértem kártyát, és mire eljutottam a feltöltésig, már aktiválták az accot, ellenőriztek.

A másodiknál már ismertem a dolgot, és sokkal gyorsabban haladtam, és én sem tudtam fizetni. Kis idő múlva jött az üzenet, hogy engedélyezték, eltörölték a limiteket, most már tölthetek fel, újra próbáltam és ment valóban. Igaz, én mindkét esetben utólag kértem a kártyát.

itt is volt különbség tableten azonnal megjelent a tenni valók/neked ajánljuk.
Mobilon csak később belépéssel 1-2 nap eltérés.

így keresnem kellett hl van a kártya rendelés menü...

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34026) Manitou válasza Boond (#34025) üzenetére


Manitou
addikt

Kicsit berágtam a Revolutra , úgyhogy mentem a Wisehoz. Wise-al azonnal jó lett és el is fogadták az azonosítást, nem volt több fél percnél az egész fizetéssel együtt. Kb 1,5 hét múlva elvileg meg is fog érkezni a fizikai kártya is Ettől függetlenül nem lenne baj, ha Revolut regisztrációt is tudnám véglegesíteni. Akkor majd ránézek később. Vagy majd kapok email értesítést? Mert wise szinte azonnal küldte emailben, hogy elfogadták az azonosításomat.

[ Szerkesztve ]

(#34027) Boond válasza Manitou (#34026) üzenetére


Boond
addikt

Nálam az azonosítás pár perc volt, másiknál is negyed óra lehetett talán max. Igaz ez nem ünnep napon volt, és még talán nem is hétvégén, de az nem biztos... A lényeg, hogy elég hamar jött push üzenetben (esetleg nézd meg ha belépsz újra). Úgy rémlik a regisztrációd, ekkor már létezik, mikor a feltöltéshez jutsz. Csak míg nem engedélyezik addig nem tudsz feltölteni.

Ami azért érdekes, mert itt vki azt írta neki fél napig tartott az ellenőrzés... nem tudom az hogy letehet...

A lényeg, ha visszanézel elvileg nem lesz gondod :) Még majd az emailt is meg kell erősíteni, ezt is telefonon tudod csak app-ból. (vagy ha tabletra raktad, akkor azon belül, pc-ről megnyitva az emailt nem jó).

Emailt, az jó, kérdés... jött pár email, de hogy erre küldtek-e azt nem tudom fejből... push üzenet viszont biztos van/lesz.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34028) Brandynew válasza Boond (#34027) üzenetére


Brandynew
őstag

Ez ugyanaz, mint amikor pl. egy hitelkártyát nyitsz bármely banknál. Ha minden adatod tankönyvi és nem akad fenn az ellenőrző algoritmusokon, akkor nyert ügyed van, egyéb esetben átkerül valakihez, aki ellenőrzi a kérdéses adatokat.

(#34029) Boond válasza Brandynew (#34028) üzenetére


Boond
addikt

Aha értem :)

Bankkártyánál nekem nem volt ilyen gond... + azt ugye aktiválni kellett mikor megkaptad, és két külön borítékban jött..

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34030) Manitou válasza Boond (#34027) üzenetére


Manitou
addikt

Nincs semmi változás reggel óta. Amikor belépek akkor a válasszak csomagot dolog fogad.

(#34031) Boond válasza Manitou (#34030) üzenetére


Boond
addikt

Akkor még nem zárult le a folyamat.. válasz egy ingyenes csomagot, és a kártyás résznél, pedig a virtuális kártyát. Ez után be kell majd tölteni-e a főoldalnak.

Maximum pihenteted, a dolgot (mondjuk ma elvileg ünnep/hétvége van). És később rá- rá nézel. Feltölteni később is tudod, kártyát, csomagot módosítani szintén.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34032) K Norbi válasza Manitou (#34026) üzenetére


K Norbi
addikt

Az hétvégén nem fog menni..
Hétfőn fogják véglegesíteni.

(#34033) _ak_ válasza K Norbi (#34032) üzenetére


_ak_
addikt

Pont ma csináltam meg az asszonynak a Telekomosat elsőre nem is jött össze, írta, hogy újra kell fényképezni a kártyát. Újra csináltam és kb. 10 percre rá jött az üzenet, hogy sikeres volt.

Let's begin, de gozaimasu!

(#34034) noorbertt válasza noorbertt (#33959) üzenetére


noorbertt
őstag

Zsebeket ki mire és hogyan használja? Rezsit is érdemes lenne onnan intézni? -ha változó az összeg azt hogyan lehet oldani?
Tapasztalatok e téren vannak?

(#34035) Boond


Boond
addikt

(regisztrációkor)
"Néhány személyes adat megadását követően, mint a név és lakcím kérik az e-mail címed és a fő okát amiért használni fogod a Revolutot."

- Itt ti egyébként mit választottatok? És ezt lehet utólag módosítani változtatni/bővíteni?
Én mindennapit, mivel egyelőre utazásra nem használom... de majd tervben lenne, és vagy váltás.

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34036) Brandynew válasza noorbertt (#34034) üzenetére


Brandynew
őstag

Ha változó az összeg, arra a csoportos beszedési megbízás való, azt nem tudja sajnos. Rendszeres átutalási megbízás adható.

Én különböző célokra gyűjtök a zsebekbe, ezzel a 10x-es apró megtakarítási funkcióval megtámogatva. Nyaralás és autószerviz zsebem van most :)

(#34037) andrás47 válasza Brandynew (#34036) üzenetére


andrás47
senior tag

Üdv ! Nagyjából ráolvastam itt, hogy nyugdíjat nem lehet kérni Revolutra , mert ha jól tudom OBA már van rá, viszont ha jól értelmeztem csak akkor lehetne, ha külföldre kérném a nyugdíjat, de ez nem opció ? Esetleg tudnátok valami más lehetőséget ajánlani, ami aránylag majdnem vagy teljesen költségmentes, és biztonságos . Köszönöm

(#34038) noorbertt válasza Brandynew (#34036) üzenetére


noorbertt
őstag

Kár hogy nem tudja, olyanra azért működne hogy ha csinálok számla zsebet akkor oda gyűjti a pénzt majd onnan én állítom hogy kinek mennyit küldök?

(#34039) andrás47 válasza Brandynew (#34036) üzenetére


andrás47
senior tag

Elnézést újnak akartam írni nem neked lett volna a kérdésem .

(#34040) sajtos365 válasza andrás47 (#34037) üzenetére


sajtos365
tag

Valamelyik fórumban valaki felvetette a lehetőségét a kincstár számlát lehet küldésre és fogadásra használni, de talán nyugdíjhoz is jó lehet, onnan utalni a Wise-ra.

[ Szerkesztve ]

(#34041) ACE-


ACE-
addikt

Valaki van itt, aki igénybevette a Metal vagy Plus előfizu mobil biztosítását? Simple-n 1300 Ft a biztosítás, de ha megy Revolut-on is és nem bonyolult az ügyintézése, ha esetleg gond lenne a telefonnal, akkor inkább előfizetek plus-ra.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#34042) Boond válasza andrás47 (#34037) üzenetére


Boond
addikt

" mert ha jól tudom OBA már van rá, "
Nincs.

https://fintechzone.hu/megszolalt-az-orszagos-betetbiztositasi-alap-a-revolut-bejelentese-kapcsan/

https://fintechzone.hu/revolut-bank-a-fintechshow-n-megszolalt-a-revolut-es-az-mnb-is/

Általában nyugdíjasoknak külön számlaszám konstrukciók vannak kedvezménnyel, gondolom bármelyik banknál, ott lehet érdemes megnézni első körben. Kiegészítésnek jó lehet a Revolut mellette, egyenlőre.

#34041) ACE-

Én ezt a kettőt találtam ezzel kapcs, az első napra készebb, a második, az régebbi, kommentek alapján 2020 óta létezik. De ott van szó erről is mint opció... bár nem tudom mennyire lehet még releváns.

https://martincsekzsolt.hu/revolut-minden-amit-tudnod-kell/

[link]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34043) freelancer68


freelancer68
tag

Sziasztok,
most vettem észre, hogy a top-up megváltozott. Eddig amit beírtam összeget azzal növelte meg a számlámon az egyenleget. Most a beírt összegre egésziti ki az egyenleget, azaz nem annyit tesz rá amennyit beírsz, hanem az aktuális egyenleddel csökkentetett.
Más is tapasztalta ezt? Mióta van ez?

(#34044) SyMbioTe válasza freelancer68 (#34043) üzenetére

Pont nemrég nyomtam egy topup-ot, annyit töltött fel amennyit beírtam.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34045) freelancer68 válasza SyMbioTe (#34044) üzenetére


freelancer68
tag

Eddig nekem is így múködött, de ma este meglepett, amikor a beírt összegnél kevesebb jelent meg az engedélyezéskor. Először nem is értettem mi történt, miért kisebb az összeg, ezért elutasítottam és újra megpróbáltam. Amikor ugyanaz a kevesebb összegről jött engedélyezés, akkor jöttem rá, számoltam ki, hogy ez a maradék a meglevő egyenleghez.

Egyébként tegnap frissült a revolutom, verzió: 8.35-beta-743

(#34046) Boond válasza freelancer68 (#34045) üzenetére


Boond
addikt

Nem lenne célszerűbb kikapcsolni az automatikus frissülést? Vagy minimum a bétára ne frissüljön?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34047) SyMbioTe válasza freelancer68 (#34045) üzenetére

Áhh, ott lesz a kutya elásva. Nekem sima 8.34.2 van.

Mondjuk remélem ez nem marad benne a véglegesben, elég hülye funkció szerintem.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34048) Boond


Boond
addikt

Ha más is érdekel ez a téma (asszem volt is kérdés nem rég):

Érdemes volt a kommenteket olvasni:

"2. EUR készpénzfelvétel:

Magyarországon fel tudok venni valamelyik ATM-ből ingyenesen 200 EUR-t havonta, vagy mivel a helyi pénznem más, így mindenképp díjat fognak felszámítani? Érdemesebb EUR övezetben kivenni a készpénzt?"

Válasz:
Én személy szerint nem próbáltam, de többen azt jelezték vissza, hogy az OTP-nek vannak euró ATM-i is és ott nem számol fel díjat az OTP az euró levételkor. Az, hogy pontosan, hol vannak ilyen ATM-k, azt az OTP oldalán kellene megnézni vagy megkérdezni őket.

itt olvastam kommentek között, a kérdés,t választ.
https://martincsekzsolt.hu/revolut-minden-amit-tudnod-kell/

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#34049) ACE- válasza Boond (#34048) üzenetére


ACE-
addikt

Ez egy elég régi infó...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#34050) pictigjis válasza ACE- (#34049) üzenetére


pictigjis
senior tag

mondhatni, szakállas :D

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.