Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) xcsabo válasza Krethx (#14750) üzenetére


xcsabo
senior tag

Visa?

[ Szerkesztve ]

(#14752) Krethx válasza xcsabo (#14751) üzenetére


Krethx
aktív tag

MasterCard. Ott van a képen. A kártya mellett egy (NFC) érintésses icon is látható. Viszont egyeseknek Visa-val is megy.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#14753) tomp válasza hedgehog (#14746) üzenetére


tomp
félisten

Nekem egy angol címes virtuális Visa van benne. Ha újratelepítem a GPay appot akkor csak szimplán újra megadom a CVV kódot(a cím már vissza van írva magyarra) neki és újra aktív a GPay NFC módja.

(#14754) gzbotii válasza xcsabo (#14748) üzenetére


gzbotii
veterán

Hozzá lehet adni bármilyen kártyát, és fizetni vele Play storeban, YT, etc. Csak Google Pay appban nem megy, NFC-s fiezetés.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14755) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Banggoodon szerettetm volna a kártyával mastercard fizetni, appban leokéztam, le is vonta, mégis elutasította, próbáljak másikat, pénz elég volt időkeret nem járt le.
Írja hogy visszakapom, hány nap a tapasztalat?
Mi lehet az oka az elutasításnak? nem fizettem még itt vele, másikkal igen
köszi

(#14756) arnyjaro


arnyjaro
csendes tag

Sziasztok!

Frissíteni szerettem volna volna az app-ot, de a Play-en nem találtam. Az app-ból lépve a Play-re pedig azt írja "ez az alkalmazás már nem kompatibilis az eszközöddel"

A telefon Xiaomi MI9, szóval nem egy elavult darab. Valakinek valami tippje esetleg, hogy mi lehet a baj?

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#14757) Rixilend válasza arnyjaro (#14756) üzenetére


Rixilend
tag

Sajnos nalam is ez a problema es sehol sem talalok 6.15-os apk-t.

(#14758) hedgehog válasza tomp (#14753) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam ugyanez csak címátírva ment, azért írtam, hogy aki ugyanúgy már, ezt próbálja meg.

-- aka p3d3str1an

(#14759) H.lacika válasza H.lacika (#14755) üzenetére


H.lacika
tag

Revoluton most nézem függőben a megbízás, ha 7 napon belül a kereskedő nem igényli az összeget visszakerül azt írja. Nem lehet visszavonni? Amíg nem kerül vissza nem szeretném másik kártyával megrendelni.

(#14760) petipetya válasza arnyjaro (#14756) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi9, és most frissült 6.16-ra.

"nincs rá lezsóidő"

(#14761) cSuwwi válasza petipetya (#14715) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Persze mert ez egy robot (chatbot) volt :D

Aki szeretne leiratkozni errol az adatmegosztos temarol csak nyisson egy csetet, es irja be ezt: "opt-out my credit information", es jon is azonnal a valasz a bottol, hogy 24 oran belul meglesz. Ennyi :D

Ha valodi szemellyel szeretnel beszelni a "live agent" vagy hasonlo szoveggel kell tamadni a botot.

[ Szerkesztve ]

(#14762) Brandynew válasza H.lacika (#14759) üzenetére


Brandynew
őstag

Revoluton nem lehet ilyet csinálni, de erre való a Curve, ami alá be tudod regisztrálni a Revolutodat. Ott pár napon belül tudod variálni, hogy melyik kártyádról vonja a pénzt.

(#14763) petipetya válasza cSuwwi (#14761) üzenetére


petipetya
nagyúr

Természetesen live agent kéréssel kaptam az embert, és annak megérkezéséig vártam jó pár percet. Az aktuális státusz ilyenkor látható a csetablak tetején, de értesítést is küld, amikor megjön az ügyfélszolgálatos.

"nincs rá lezsóidő"

(#14764) balco válasza Brandynew (#14762) üzenetére


balco
aktív tag

Akkor meg tudom nézni és utólag dönteni, hogy az esetleg #jobbanváltó erste visa kártyámmal fizessek, vagy Revoval?
Ugye tárgyaltuk már korábban, hogy előfordulhat, hogy az árfolyam napközben úgy változik, hogy jobb lehet a VISÁé. :C

(#14765) Brandynew válasza balco (#14764) üzenetére


Brandynew
őstag

Na azt nem tudom, hogy működik ez az árfolyamozás Curve-nél, valaki biztos jobban informált. Azt biztos, hogy meg lehet csinálni, hogyha vásárlás után meggondolod magadat, és mégsem X kártyával szeretnél fizetni, akkor Curve-ben utólag módosíthatod. Nem tudom, hogy intézi ezt a háttérben, vagy zárolást tesz az összegre és nem egyből levonja vagy saját zsebből finanszírozza a vásárlást és csak X nap után vonja le tőled (nem hiszem) vagy kártyás vásárlással átteszi a pénzt egyik kártyáról a másikra, ha módosítást kérsz. Valaki tudja, hogy megy? A zárolásra tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#14766) zsamiatt


zsamiatt
őstag

az adatvédelmi résznél, a célzott marketing kapcsolót ki vagy be kell kapcsolni ha nem akarok ilyesmit? nem egyértelmű nekem a leírása.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#14767) gzbotii válasza zsamiatt (#14766) üzenetére


gzbotii
veterán

célzott hírdetés - böngészési előzmények alapján, preferenciáidnak megfelelő, releváns reklámok
Ha nem célzott hírdetés kapsz, akkor random dobja be. Jobb esetben, adatot sem gyűjtenek marketing célra.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14768) bigdady válasza gzbotii (#14767) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem még eddig nem dobott hirdetést soha.

(#14769) anadroid válasza Brandynew (#14765) üzenetére


anadroid
senior tag

Zárolja az újat, feloldja a régit. Egy ideig mindkettő fogja a pénzed. Esetleg a Curve topikot kellene használni a Curve kérdésekre.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#14770) TrollBalint válasza arnyjaro (#14756) üzenetére


TrollBalint
addikt

Milyen szoftver van rajta, gyári? Vagy béta? És melyik Android? Mostanában jönnek az új androidok, lehet azt még a Revolut nem támogatja, bár kétlem.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14771) petipetya


petipetya
nagyúr

Saját magyar számlára utalás 50 perc alatt megtörtént ma reggel.

"nincs rá lezsóidő"

(#14772) bigdady válasza petipetya (#14771) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az korrekt (giro annyi, jó esetben)

[ Szerkesztve ]

(#14773) zsamiatt válasza gzbotii (#14767) üzenetére


zsamiatt
őstag

mondjuk ezzel baromira nem a kérdésre válaszoltál
Engem az érdekelne, hogy a kapcsoló melyik állapota tiltja le.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#14774) YJke válasza zsamiatt (#14773) üzenetére


YJke
tag

Szia!
Szerintem ha szürke akkor inaktív és tiltva van ha pedig kék akkor aktív és kapod.

(#14775) gzbotii válasza zsamiatt (#14773) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen.
De legalább kultúráltan fejezted ki magad. Majd segít valaki más, ha ilyen alap dolgok nem mennek.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14776) arnyjaro válasza TrollBalint (#14770) üzenetére


arnyjaro
csendes tag

Android 9 van rajta és gyári. A 6.14 feltelepült, de azóta a Play-en nem is találok Revolut appot. Az alkalmazásból jutok erre a képernyőre úgy hogy az "Értékelés a Google Playen" gombot használom.... :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#14777) tomp válasza TrollBalint (#14770) üzenetére


tomp
félisten

Nálam android 10-el OnePlus 7 Pro-n megjelenik az app.

(#14778) INGJOKE válasza tomp (#14777) üzenetére


INGJOKE
veterán

Xiaomi 10 droid 11-es miui van alkalmazás és működik is. :D

október 15.-én frissült a 6.15-ös verzióra. :D

[ Szerkesztve ]

(#14779) zsamiatt válasza YJke (#14774) üzenetére


zsamiatt
őstag

köszönöm
Nyelvet lehet valahogy változtatni vagy csak a rendszer nyelvét használja az app?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#14780) TrollBalint válasza arnyjaro (#14776) üzenetére


TrollBalint
addikt

hmm... ez fura... nálam is 9-es android van, igaz egy Mi mix 2S, de azzal felment az új. Gondolom újraindítása a telefonnak megvolt. Így nem igazán van ötletem mi lehet, max a Revolutnak jelezni, hogy te nem tudod használni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14781) Black&White válasza arnyjaro (#14776) üzenetére


Black&White
addikt

Töröld a Play áruház frissítéseit.

(#14782) balco


balco
aktív tag

Nekem csak nem akar emelkedni a napi top up limitem. :(
Most próbáltam 100e Ft-tal, de elutasított. 70e már jó volt.
Egyébként néhány milliót már költöttem a revoluttal ez alatt a fél év alatt.
Nektek mennyi volt a max topup amit benyelt?

(#14783) Brandynew válasza balco (#14782) üzenetére


Brandynew
őstag

Valószínűleg nem használod elég funkcióját. Csinálj rajta párszor mindent, amit csak lehet, utalj, fizess, oda-vissza, adományozz is egy keveset, minden adatot adj meg, profilképet is állíts be stb. Mindent csinálj, amit lehet. E-mail címet, ilyesmit ugye már megerősítetted? Nekem korántsem kellett fél év, hogy akár több százezret is rátehessek egyszerre.

(#14784) Fail3D! válasza balco (#14782) üzenetére


Fail3D!
addikt

Mi ez a top up limit es hol latom hogy ez mennyi? Csak mert most akarok vasarolni alirol nem keveset es nem orilnek ha nemtudnek feltolteni ra eleg penzt.

(#14785) balco válasza Fail3D! (#14784) üzenetére


balco
aktív tag

Limitált, hogy mennyit topupolhatsz kártyáról 24 óránként. Nem találod meg a konkrét összeget szerintem sehol. Próbálgatással.
https://community.revolut.com/t/increase-the-24-hours-limit-for-top-up/26422
https://www.revolut.com/en-US/help/profile/are-there-any-deposit-limits

Az egyiken azt írja, hogy másik kártyával mehet tovább a topup.
De nekem elutasította most azt is. (az elöbbi 70e után akartam másik kártyával 50ezret hozzáadni)

@Brandynew: Ezt a donation, profilkép dolgot kicsit furcsálom. Ezt honnan veszed?
Természetesen a profilom teljes, meg van erősítve az email címem is.
Sőt voltam zárolva is anno és megküldtem hozzá a kért doksikat is amik alapján pár óra alatt feloldották.
Már biztos hogy bőven 7 számjegyű a költésem. Kártyával költöm a pénzt róla: külföldi utak, webkincstár, egy kevés forintos vásárlás és kp felvét. Szerintem azért elég aktívan használom.

[ Szerkesztve ]

(#14786) bigdady válasza balco (#14782) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bankartya internetes vásárlási limited rendben?

(#14787) Fail3D! válasza balco (#14785) üzenetére


Fail3D!
addikt

Az fasza... 90 toltottem mar fel 1 utalassal... Szoval annyit akkor biztos enged... Viszont akkor ma holnap meg toltok fel, mert hetfon nemtudom meg milyen akcio lesz ami esetleg meg alin nagyon megtetszene es kihagyhatatlan lesz. Amugy az auto feltoltes mit takar? Ha nincs eleg penz revon akkor ami hianyzik automatikusan leemeli a megadott szamlamrol? Ilyen opcio hol talalhato ha majd lest nekem is?

(#14788) Tuomas válasza Fail3D! (#14787) üzenetére


Tuomas
addikt

Azt jelenti, hogy ha x összeg alá csökken az egyenleged, automatikusan feltölti.

We were here

(#14789) Fail3D! válasza Tuomas (#14788) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ohh az annyira nem adja. Revora csak akkor,kell penz ha tudom vasarolok.

(#14790) tuzpenge válasza Fail3D! (#14787) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nekem ma az 1K-t simán engedte, de szerinte mehetett volna a 2K is, de annyit nem akartam most.

ˣ

(#14791) Tuomas válasza Fail3D! (#14789) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát akkor nem kapcsolod be ezt a funkciót. :DDD

We were here

(#14792) Tuomas válasza tuzpenge (#14790) üzenetére


Tuomas
addikt

1 000 Ft-ot feltöltöttél, de 2 000-t is feltölthettél volna? :Y
Szeretsz veszélyesen élni. :DDD Na de hogyan, ha a minimum felölthető összeg 3,5 k? :F

[ Szerkesztve ]

We were here

(#14793) Fail3D! válasza Tuomas (#14791) üzenetére


Fail3D!
addikt

Jo csak megilyedtem a top up limit miatt es inkabb kersezek mert en elvagyok maradva ezekkel a kifejezesekkell... Az o*p nel levagyok maradva. Vasarlasi limit nincs ugye?

(#14794) tuzpenge válasza Tuomas (#14792) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jó na 100K akart lenni....

ˣ

(#14795) sopruk


sopruk
aktív tag

Elfelejtette a bankkártya adatatokat. Hétfőn még top-up -oltam vele... :((

Szerk: Újraindítottam a telefont és újra ott vannak az adatok :-)

[ Szerkesztve ]

(#14796) tomio


tomio
tag

Milyen oldalakon lehet revolut-tal fizetni? (Vagy ez "sima kártyás vásárlás" :F )
Értem ezalatt: banggood, gearbest, geekbuying, aliexpress, ebay stb stb oldalakat.
Regisztráció után, fizetést indítva tudom csak meg?
Mert csak ezért nem fogok ide-oda-amoda beregelni. Nyilván ahol vagyok (ez jelenleg 2db) már láthatom. De a kérdés: máshol fizetés-indítás előtt ez public info?
Van erről gyűjtés?
:R

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#14797) tobias88888


tobias88888
őstag

Sziasztok! Elolvastam a leirásokat de nem teljesen tiszta, hogy az alábbi szituációban mi a legjobb.

Külföldi bankszámlára szeretnék utalni nagyobb összeget (millió felett) a sajátomról és a lehető legkevesebb tranzakciós adó, stb szeretném fizetni. Az idő nem annyira számit, lehet akár 50 ezer forintonként is. Revoluton keresztül lenne gondolom a legjobb az átváltás miatt. Ilyenkor hogy érdemes a pénzt a revolutra utalnom?

Van olyan limit ami alatt érdemes több összegben ezt megtenni?
A revolutról az utalást hogy érdemes az adott számlára elvégezni? Vannak limitek? (hétköznap olcsóbb a váltás, gondolom akkor jobb).

Van egy ilyen érdekes mondat, amihez a keretet nem találtam meg sehol:
"Ha azonban pénznemek közötti tranzakciót hajtasz végre, akkor az ingyenes devizaátváltási kereteden felüli összeg után 0,5%-os díjat számítunk fel."
Ezt hol találom? Standard csomagról van szó

[ Szerkesztve ]

(#14798) sopruk válasza sopruk (#14795) üzenetére


sopruk
aktív tag

Egy telefon ki-be kapcsolás után újra minden rendben :-)

(#14799) agroman


agroman
senior tag

Sziasztok!

transferwise-os kartyaval USD-t minden koltseg nelkul fel tudok tolteni Rev-re?

------

(#14800) KTU válasza agroman (#14799) üzenetére


KTU
addikt

Igen.
TW kártya regisztrálva Revolut-ba feltöltő kártyának.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.