Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) akooos


akooos
veterán

Sziasztok,
Revoluton továbbra sincs egyedi számlaszám az én nevemmel amire tudnak nekem utalni ugye? Wisenak van ilyen, vagy bármi más fintech, ami egyedi számlaszámot ad, nem gyűjtőt?

(#48502) Gabás válasza akooos (#48501) üzenetére


Gabás
addikt

Van egyedi számlaszám (és nincs gyűjtő), csak külföldi, ami forintutalás esetében drágább

(#48503) bigdady válasza ClioRS (#48499) üzenetére


bigdady
nagyúr

Írd meg sikerült-e és hogyan :R

(#48504) akooos válasza Gabás (#48502) üzenetére


akooos
veterán

USD utalást várok, ehhez kellene nekem egy valószínűleg USD számlaszám.

(#48505) UberMutant válasza akooos (#48504) üzenetére


UberMutant
őstag

wise ad egyedi USD számlaszámot.

(#48506) Noxy válasza akooos (#48504) üzenetére


Noxy
veterán

Revolut app - USD számla - Továbbiak - Részletek.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#48507) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok, Simple rendszerhez hozzá tudom adni a Revolut virtuális kártyát? Tudok azzal fizetni, vásárolni NFC-vel?
Alapból ugyan a GPay-t ajánlgatja, de én elég régóta a Simple-t használom, ott van a Bankkártyám is és a hűség kártyáim is.
Mindegy hogy melyikhez adom hozzá amúgy? Nem járok rosszabbul a Simple-vel?
3 db minimumot meghaladó vásárlás különböző napon legyen vagy lehet egy napon ugyanabban az üzletben is akár?

[ Szerkesztve ]

(#48508) Oliverda válasza xrvman (#48507) üzenetére


Oliverda
félisten

Felejtsd el a hulladék Simple-t. Egyrészt az csak az OTP saját kártyáival működik, másrészt még azokkal is rosszabbul, mint a Google Pay.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48509) bigdady válasza xrvman (#48507) üzenetére


bigdady
nagyúr

3 bank kártyája van benne nálam egyik Revolut.
De en csak online fizetéskor használom

(#48510) 8 válasza xrvman (#48507) üzenetére


8
senior tag

a 3 vásárlás lehet egy napon, ugyanott
sőt, ha van ingyenes simple feltöltős bankkártyád (az appban lehet igényelni, költsége nincs), akkor azt is feltöltheted háromszor egymás után, az is jó

inkább a google pay nfc fizetését használd, megbízhatóbb, biztonságosabb
attól még a simple-höz is hozzá tudod adni a revolut virtuális kártyád (meg az összes többit), és sizetni simplepay-jel online ahol az van

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#48511) spleenszuru válasza Oliverda (#48508) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én parkolás miatt használtam a Simplet, arra viszont nagyon kéne, csak volt ez a feltörős ügy nem olyan régen, azóta nem merem újra aktiválni.

Itt még mindig vannak azok a régebbi parkoló automaták, amik nem hajlandók bevenni a bankkártyám, apróm meg kb. soha nincs.

Malaka!

(#48512) Noxy válasza spleenszuru (#48511) üzenetére


Noxy
veterán

[link] 70ft kényelmi díj a 99 Ft helyett.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#48513) geryboro válasza Noxy (#48512) üzenetére


geryboro
senior tag

jobb mit a voxpay?

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#48514) zsola400 válasza Noxy (#48512) üzenetére


zsola400
aktív tag

Vagy Mobiliti (MVM Töltőpont) app 65ft kényelmi díj.

(#48515) xrvman válasza 8 (#48510) üzenetére


xrvman
őstag

Köszönöm neked is, 8-nak is.
Rendben volt minden.
GPay is működött, átraktam az NFC fizetést oda, de annyi kényelmetlenség volt benne, hogy meg kellett nyissam az appot, ha fizetni is akartam. Régebben csak NFC bekapcsol, teló felold és 2 percig aktív a Simple, meg se kellett nyissam az alkalmazást, fizettem vele boltban.

(#48516) vacs válasza xrvman (#48515) üzenetére


vacs
veterán

Elvileg azért kellett megnyitnod a google wallet/pay-t, mert nincs (vagy nem a GPay van) beállítva alapértelmezett fizetési módnak!
Ha beállítod alapnak, akkor nem kell megnyitni, csak telefont felold és érint!

(^)(>.<)(^)

(#48517) xrvman válasza vacs (#48516) üzenetére


xrvman
őstag

Hogy lehet GPayt vagy a Simple-t alapértelmezett fizetési módnak tenni?
NFC alatt csak váltani tudok Simple és GPay közt.
"Válassza ki az alapértelmezett fizetési szolgáltatást:
(*) Google Pay
() Simple Classic
Fizetés a megnyitott alk.sal - bekapcsolva"

Jelenleg így van.
Tán a Fizetés a megnyitott alkalmazással opciót ki kellene kapcsolni?

(#48518) ClioRS válasza bigdady (#48503) üzenetére


ClioRS
őstag

Simán átment, úgy tűnik nem vont le semmi extra pénzt. Gránit appból indítottuk, OTP-től jött a pénz.

@zsola400
Kösz még egyszer :R

(#48519) vacs válasza xrvman (#48517) üzenetére


vacs
veterán

"Tán a Fizetés a megnyitott alkalmazással opciót ki kellene kapcsolni?"

Igen, kapcsold ki.

(^)(>.<)(^)

(#48520) Uher válasza spleenszuru (#48511) üzenetére


Uher
aktív tag

Opciokent ott van meg a nemzeti mobilfizetes app

(#48521) vmarci21 válasza zsola400 (#48514) üzenetére


vmarci21
tag

Vagy Barion app-ban csak 50 Ft.

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#48522) bigdady válasza Uher (#48520) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ott mennyi?

(#48523) chungee


chungee
addikt

Szaisztok, app-ban véletlenul tranzakciót (teljesítettet) elrejtettem. Hogyan tudnám visszahozni :F

(#48524) Oliverda válasza chungee (#48523) üzenetére


Oliverda
félisten

Rákeresel az összes tranzakció között a keresővel.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48525) chungee válasza Oliverda (#48524) üzenetére


chungee
addikt

:R :C

(#48526) sutszi


sutszi
veterán

Sziasztok!

Revoluton az USD számláról szeretnék beutalni Binance-re. A binance vonatkozó felületén csak EUR-t tudok kiválasztani, így az utalási adatokat ebben viszi végig. Lehet gond abból, hogy Revolutról USD alapon indítom az utalást? (Azért is kérdezem, mert szerintem visszadobják ha a váltás miatt nem stimmel az összeg...de biztosra akarok menni)

USD -> EUR konverziót kerülném, mert elég szép az átváltás költsége.

De ha van valami egyszerűbb mód, hogyan tudom SEPA-n kívül egyszerűen átjuttatni a zsetont, akkor nyitott vagyok mindenre.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48527) Oliverda válasza sutszi (#48526) üzenetére


Oliverda
félisten

Egyrészt, ez egy Binance "probléma", másrészt, ha USD-t utalsz egy eurós számlára, akkor abból minimum euró lesz valami elcseszett árfolyamon átváltva, rosszabb esetben napokig vagy hetekig ülnek rajta, végül pedig visszautalják az USD-det valami kezelési költséggel megkurtítva.

USD -> EUR konverziót kerülném, mert elég szép az átváltás költsége.

Mármint hol? Revoluton?

Egyébként ide lehet USD-t is utalni.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48528) sutszi válasza Oliverda (#48527) üzenetére


sutszi
veterán

Mármint hol? Revoluton?

Igen. 4600Ft Fee-t ír a review szakaszban.

Rákérdezek crypto-s topikban is... Hirtelen nem tudtam melyik végéről fogjam meg a témát. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48529) Oliverda válasza sutszi (#48528) üzenetére


Oliverda
félisten

Mivel az ingyenes csomagban havi 350 000-et lehet díjmentesen váltani, ezért ez normális.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48530) sutszi válasza Oliverda (#48529) üzenetére


sutszi
veterán

Oh...tudtam, hogy valami banánhéjon csúszok el. Hiába a kapkodás sose jó. Köszi. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48531) farkas26


farkas26
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés de lehet a feleségemmel közös Revolut számlánk, hogy mind a 2en eltudjuk érni ugyan azt a számlát appon keresztül.

"A jövő sem a régi"

(#48532) Addel válasza farkas26 (#48531) üzenetére


Addel
senior tag

Ha a pénzösszeg alatt a számlákra böksz, majd alul a hozzáadásra, ott tudsz közös számlát létrehozni.

(#48533) farkas26 válasza Addel (#48532) üzenetére


farkas26
tag

Köszi szépen. :R

"A jövő sem a régi"

(#48534) Boond


Boond
addikt

:B :U

(#48535) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Próbáltam választ találni a kérdéseimre, kerestem a válaszok között, de sajnos nem sikerült találnom azokra.

A kérdéseim a következők:
1.) HUF->EUR átváltás. Ha az EUR főszámlán állok és az Átváltás-ra kattintok, akkor tudok átváltani az egyikről a másikra. Ott mutatja mutatja, pld. Vétel: EUR, 1 € = 394,52 Ft.

Ha rákattintok arra, akkor bejön a grafikon és ott már más értékek mutat -> 392,98 Ft (ez változik ahogy telik az idő).

Azt gondolom, hogy az előző a Vételi ár, ez utóbbi a grafikonnal az Eladási ár.

A kérdés, hogy miként tudom a Vételi grafikont látni?

2.) Az előzőhöz kapcsolódik, hogy ahol a grafikon látszik, ott fent az applikációban a harang ikonra lehet kattintani az árfigyelő értesítés megjelenítéséhez.

És itt van a másik gond, hogy sajnos itt is az Eladási ár szerepel!
Engem a Vételi ár érdekelne. Az, hogy beállítok egy Vételi árat és akkor szól, ha az árfolyam eléri azt.

Így, ebben a formában mi értelme van az értesítésnek?
Engem nem az Eladási ár értesítése érdekelne, hanem a Vételi áré!

Várom válaszaitokat.
Előre is köszönöm.

(#48536) 4Grider válasza alec.cs (#48535) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az előző az aktuális bankközi középárfolyam, az utóbbi a vételi.
A vételi ár meghatározott középárfolyam mínusz a bank váltási marzsa. Ez a marzs hétköznap és hétvégén fix, tehát előre ki tudod számolni és figyelembe tudod venni.

(#48537) alec.cs válasza 4Grider (#48536) üzenetére


alec.cs
tag

@4Grider:
Köszönöm válaszod.

Egy kicsit pontosíthatnánk?

1.) Az általam írt példát véve, ennél a kiírásnál -> Vétel: EUR, 1 € = 394,52 Ft ez milyen árat jelent (bankközi középárfolyam vagy Vételi ár, amin én veszem meg)?

2.) Illetve, a grafikonnál szereplő kiírt ár -> 392,98 Ft (ez változik ahogy telik az idő) az milyen árat jelent (bankközi középárfolyam vagy Vételi ár, amin én veszem meg)?

Tehát az 1.) melyik ár, illetve a 2.) melyik ár?

Bocs, de így lesz egyértelmű...

Ja, és a legfontosabb, hogy ha beállítok árfigyelőt, akkor melyik árhoz állítsam be azt?
Mivel 2 árat látok, ezért azok közül melyiket válasszam (1-es, vagy 2-es)?

(#48538) zerodot válasza alec.cs (#48537) üzenetére


zerodot
aktív tag

A középárfolyamhoz képest drágábban tudsz venni (és olcsóbban eladni), vagyis a kérdésedben a magasabb érték lesz az az árfolyam, amin ténylegesen megveheted.

Vagy egyszerűbben, amit az átváltó képernyőn látsz, az lesz érvényes: ha beírod a konkrét (euró) összeget, akkor kiírja az neked mennyibe fog kerülni, az esetleges extra díjakat is beleszámítva.

A grafikon pedig a középárfolyamot mutatja.

Az árfigyelő a középárfolyamot figyeli, de beállításnál ezt látod is, ott írja mennyi az aktuális árfolyam. Viszont ha adott árfolyamon szeretnél vásárolni, akkor a figyelő helyett érdemesebb lehet egyenesen egy limit megbízást beállítani, és akkor automatikusan megcsinálja a váltást, ha az árfolyam eléri a beállított vételi árat...

[ Szerkesztve ]

(#48539) 4Grider válasza alec.cs (#48537) üzenetére


4Grider
nagyúr

A gondom az, hogy nem értem, milyen grafikonról beszélsz.
Nekem most 394.83 Ft-ért adja az EUR-t, beütök egy 100-ast, megbízás áttekintése, aztán azt látom, hogy ez nekem 39483 Ft-ba fog kerülni, ha nem változna folyamatosan az ár (most épp 39502 és így tovább). És van egy EUR vásárlása gombom.
Esetleg szifonon próbálkozol?
Szerk.:
Ja megtaláltam. A grafikon a bankközi közepet mutatja. Most épp 393.58 Ft
A fentiek pedig amennyiért én veszem.

[ Szerkesztve ]

(#48540) alec.cs válasza 4Grider (#48539) üzenetére


alec.cs
tag

@4Grider, zerodot:
Köszönöm. Így most már kezd világos lenni.

Azért, még 3 apró tisztázandó:
"A vételi ár meghatározott középárfolyam mínusz a bank váltási marzsa. Ez a marzs hétköznap és hétvégén fix, tehát előre ki tudod számolni és figyelembe tudod venni."

Mit lehet erről tudni?
Mennyi ez a fix (hány %, vagy fix összeg)?

Akkor mindig ezzel a fix értékkel tudok +/- számolni a középárfolyamhoz képest?

"Az előző az aktuális bankközi középárfolyam, az utóbbi a vételi."
Ezt az aktuális bankközi középárfolyamot honnan veszi (valamilyen más bank, szervezet, forex, ...)?
Lehet erről valamit tudni?

"Viszont ha adott árfolyamon szeretnél vásárolni, akkor a figyelő helyett érdemesebb lehet egyenesen egy limit megbízást beállítani, és akkor automatikusan megcsinálja a váltást, ha az árfolyam eléri a beállított vételi árat..."
A limit megbízásnál is a középárfolyamot veszi figyelembe? Azzal kell számolni (azt az árat kell majd a megbízásnál beírni), ha azt eléri, akkor teljesül a megbízás. Ha teljesült, akkor a középárfolyam + banki marzs lesz az árfolyam.

Jól gondolom ezt?

Most már lassan minden a helyére kerül az értelmezésemben...

(#48541) zerodot válasza alec.cs (#48540) üzenetére


zerodot
aktív tag

A limit megbízásnál is a középárfolyamot veszi figyelembe? Azzal kell számolni (azt az árat kell majd a megbízásnál beírni), ha azt eléri, akkor teljesül a megbízás.

Nem, ott konkrétan azt az árat adod meg, amelyiken te vásárolni szeretnél.

Próbáld ki és figyelmesen olvasd el, amit közben ír, szerintem sokkal világosabb lesz minden.

(#48542) alec.cs válasza zerodot (#48541) üzenetére


alec.cs
tag

@4Grider, zerodot:
Köszönöm a válaszokat.

A Limit áras megbízást ki fogom próbálni. Esetleg még arról a fix marzsról lehet tudni valamit? Mennyi az?

(#48543) zsola400 válasza alec.cs (#48542) üzenetére


zsola400
aktív tag

kb. 0.35% a jutalék, a limit áras megbízás a kényelmes megoldás, ha nem sürgős a váltás.

(#48544) zerodot válasza alec.cs (#48542) üzenetére


zerodot
aktív tag

Hivatalosan nem közlik, hogy mennyi a marzs, illetve pénznemtől függően változó lehet. Egyszerűen számold ki az appban látott két árfolyam közti százalékos különbséget, és megkapod...

Most gyorsan ránézve EUR vételnél pl. EUR/HUF páron ~0.36%, EUR/CZK páron ~0.21%.

(#48545) Oliverda válasza zerodot (#48544) üzenetére


Oliverda
félisten

“Hivatalosan nem közlik, hogy mennyi a marzs”

Már nem sokáig ülhetnek rajta.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48546) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Shein.com oldalról kaptam visszatérítést Revolutos kártyámra - kb mikorra kellene visszakapnom az összeget rá?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#48547) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha beállítok egy "Limit áras megbízás"-t, akkor azt utólag hol tudom megnézni, esetleg módosítani (olyat, ami még nem hajtódott végre)?

Az alkalmazásban már mindent megnéztem, kipróbáltam, de nem találom ennek lehetőségét. Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet. Néztem a "Tranzakciók" megjelenítésnél, de ott csak a végrehajtott tranzakciók jelennek meg.

Ugyanez lenne a kérdésem az árfigyelőnél is.

(#48548) zsola400 válasza alec.cs (#48547) üzenetére


zsola400
aktív tag

"Limit áras megbízás"-t > widgetek > közelgő kifizetések > megbízások
Árfigyelő szintén a widgetek között.

(#48549) 4Grider válasza Bogyi007 (#48546) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha kártyára történik a visszatérítés, az itthon a mi kártyaelszámolónkkal plusz két munkanap szokott lenni. Merthogy a kártyás fizetés messze nem azonnal történik (csak te látod úgy, hogy azonnali, mert a bankod zárolja az összeget, amit épp fizettél).

[ Szerkesztve ]

(#48550) bigdady


bigdady
nagyúr

Valakinek szóltak már ha meg ugratta pl a hitelkártyát revoluton keresztül? Olvasatom szerint ha más banki szàmlàmra utalom nem a kártyakibocsátó bankra akkor nem loop :)

[ Szerkesztve ]

(#48551) pictigjis válasza bigdady (#48550) üzenetére


pictigjis
senior tag

akkor az olvasatod rossz. ezt így nem fogja vizsgálni a revolut: hitelkártyával feltöltesz + azonnal elutalod = loop

(#48552) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Kért ki valaki mostanában Revolut kártyájára külföldi sportfogadási oldalról pénzt.
Úgy tűnik, hogy a Magyarországi bankok elutasítják az ilyen pénzmozgást.

(#48553) bigdady válasza pictigjis (#48551) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ki fog derülni. 1m-t dobtam át :)

(#48554) pictigjis válasza bigdady (#48553) üzenetére


pictigjis
senior tag

azonnal azért nem fognak szólni, ha a közeljövőben nem ismétled meg, nem lesz gond. de tényleg pont ez az, amire bevezették az új szabályt

(#48555) alec.cs válasza zsola400 (#48548) üzenetére


alec.cs
tag

""Limit áras megbízás"-t > widgetek > közelgő kifizetések > megbízások"

Az a helyzet, hogy nálam nincs ilyen!

A "Közelgő kifizetések"-nél 2 db "Átutalások ütemezése" van. Nincs olyan, hogy megbízások. Pedig van beállított "Limit áras" megbízás.

Ez miért lehet?

Amúgy az árfigyelő widget az meg van, az jó.

(#48556) pitius válasza alec.cs (#48555) üzenetére


pitius
tag

Próbaképpen leadtam egy 1 euró, 300ft limitáras megbízást és ebben a widgetben, menüben szépen listázza is.

...pitius...

(#48557) alec.cs válasza pitius (#48556) üzenetére


alec.cs
tag

És igen, tényleg, ha arra kattintok, akkor ott már előjön...

Már mindent kipróbáltam, megnyomtam, de erre nem gondoltam volna. Azt hittem, hogy az a "widget" címe. Az igazat megvallva, elég rossz helyre tették. Nem is értem mire gondoltak ezzel. Azt hiszem, hogy a régebbi app. változatban a "Tranzakciók" részen volt egy gomb, ami hasonlókat látott el. Ott sokkal jobb helye volt.

Köszönöm még egyszer, s köszönöm az egyéb válaszokat is. :R

(#48558) pitius válasza alec.cs (#48557) üzenetére


pitius
tag

Ne aggódj, elsőre, másodikra, de talán még harmadikra is azt hittem, hogy az a widget neve :DDD

...pitius...

(#48559) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! OTP hitelkártyával feltölthető a Revolut vagy készpénzfelvételnek veszi? 2020-as kártyaszerződés kb. Illetve egy nulla km-es, személyivel hitelesített Revolut accountnál mennyire veri a biztosítékot egy 400-500 ezres feltöltés? Vagy ha a barátnőm hitelkártyáját használom Apple Payyel feltöltésre? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#48560) krisi047 válasza krisi047 (#48559) üzenetére


krisi047
aktív tag

Bocsánat, lejárt a szerkesztés. Tehát a barátnőm szeretne forintot euróra váltani Revoluton és ott továbbutalni az OTP hitelkártya terhére. De neki teljesen új a Revolut accountja, nekem régóta van, forgalom is akad, nem szeretnénk felesleges zárolást. Erre keresünk megoldást.

(#48561) Oliverda válasza krisi047 (#48559) üzenetére


Oliverda
félisten

"OTP hitelkártyával feltölthető a Revolut vagy készpénzfelvételnek veszi? 2020-as kártyaszerződés"

Az OTP-s hirdetményben megtaláljátok a választ.

400-500 nem hiszem, hogy gondot jelentene.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#48562) chungee


chungee
addikt

Szaisztok! Jött valami változás az azonnali kártyás utalásra. Mit jelent pontosan :F Nem használom olyan gyakran(évente 5-6 alkalommal) de jó lenne tudni ha valaki esetleg fel tudna világosítani :R Revo app-ból opt által kibocsátott mastercard-ra szoktam utalni abban az 5-6 alkalomban évente

(#48563) axioma válasza chungee (#48562) üzenetére


axioma
veterán

A mar korabban bejelentett valtozasok kozul az az egy nem lep eletbe, hogy a %-os dijra minimumdij is leygen. Csak %-os lesz. Vagyis ez a korabban varhato allapothoz kepest javulas.

[ Szerkesztve ]

(#48564) chungee válasza axioma (#48563) üzenetére


chungee
addikt

:C :R Koszonom

(#48565) TrollBalint válasza krisi047 (#48559) üzenetére


TrollBalint
addikt

Elvileg - szabály szerint - csak saját névre szóló kártyával töltheted fel a Revolutot. Viszont a különböző pay-ek/ wallet-ek mögött lévő kártyát nem látja közvetlenül a Revolut, nem tudja kinek a nevére szól. Legalábbis eddig ez volt itt a mondás. Innentől kezdve saját belátásotokra van bízva :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.