Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Tuomas válasza Somatom (#22000) üzenetére


Tuomas
addikt

Az első fülön a küldés gomb mellett van 3 pötty, oda.

We were here

(#22002) agroman válasza Somatom (#22000) üzenetére


agroman
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

------

(#22003) sambenez


sambenez
addikt

Nem tudjátok az ügyfélszolgálat tud magyarul? Vagy csak angolul lehet kommunikálni velük?

(#22004) Tuomas válasza sambenez (#22003) üzenetére


Tuomas
addikt

Angol.

We were here

(#22005) INGJOKE válasza Somatom (#22000) üzenetére


INGJOKE
veterán

Fő képernyő pénz hozzáadása, küldés. ...

A három pont alatt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#22006) razorbenke92 válasza Somatom (#22000) üzenetére

Küldés mellett a pötypötypöty alatt megnyitható a váltás menü.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#22007) JóGéza válasza Somatom (#22000) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Kiválasztod a megfelelő zsebet, alatta a pénz hozzáadása sorban a három pötty.

(#22008) Somatom


Somatom
veterán

Köszi mindenkinek! Last minute volt, már a pénztárnál voltam. Gratulálok a "fejlesztőknek"! A három pötty alapból már nem látszik, el kell hozzá húzni azt a sort.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22009) INGJOKE válasza Somatom (#22008) üzenetére


INGJOKE
veterán

A samsung note 9-re nem fér ki a kijelzőre? :F

Az durva pedig nem szeretem a márkát, de a note-ok kifejezetten nagy telefonok.

(#22010) Tuomas válasza INGJOKE (#22009) üzenetére


Tuomas
addikt

Nálam látszik elhúzás nélkül 6,7 colon (ahogy a képemen látszik). A note 9 "csak" 6,4" ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#22011) INGJOKE válasza Tuomas (#22010) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah most én is kikerestem a GSMarena-n és az enyém csak 5,99". Azon is jól látszik.

Az mondjuk vicces hogy 2 éve jelent meg és a xiaomiknál csak a második oldal legutolsó sorába fér csak oda... :D :D

[ Szerkesztve ]

(#22012) Tuomas válasza INGJOKE (#22011) üzenetére


Tuomas
addikt

Lehet, hogy függ a telefon beállításaitól, mekkorára van állítva a szöveg mérete. Én a kis betűket szeretem, ezért minimumra van beállítva a betűméret.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#22013) Somatom válasza Tuomas (#22012) üzenetére


Somatom
veterán

Pontyosan erről van szó. Nálam ez nagyra van állítva. Screenshot. De, ettől még lehetne így is tesztelni. Legalább vmi utalás lehetne arra, hogy jobbra még van ez-az. Tulképp ez sem lenne gond, mert én alapértelmezetten fekvőben használom a telót, tehát ha az app nem lenne ennyire ostoba és fekvőbe tudna fordulni, akkor azokat az opciókat is látnám. Persze, automatizálóval kényszeríthetném a szenzor szerinti megjelenésre, de tényleg nekem kéne ezzel tornázni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22014) gzbotii válasza Somatom (#22008) üzenetére


gzbotii
veterán

Azt ugye tudod, hogy ha van rajta elég pénz, akkor forint zsebből is levonta volna, és nem rosszabb árfolyamon, mintha te váltanál.
Csak akkor van gond, ha 100€ kell fizetni, neked meg van 30.000Ft és 25€ rajta, mert akkor "nem vonja össze".

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22015) Sátán44


Sátán44
addikt

Ebben az új verzióban hol tudom megtekinteni az össz költésem? A havi bontást megtaláltam.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#22016) Somatom válasza gzbotii (#22014) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, utólag belegondolva mindegy lett volna. De, azt szoktam meg, hogy mindkét zseben legyen kellő fedezet a hétvégi vásárlások miatt. Az ingázás miatt nálam mindkét pénznemes vásárlás általános.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22017) vnorbi válasza vnorbi (#21995) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Lehet, hogy ezt elengedem, és inkább nem küzdök a supporttal. Ide is megérkezett a Revolut 7.2, de nincs változás. Egyéb ok miatt pont folyamatban volt egy telefoncsere, így ma lett egy Android 9-esem. Minden gond nélkül működik vele a Revolut app. Érzésre gyorsabb is, ami nem feltétlenül lesz hátrány, mert ma buktam ~1 eurót azzal, hogy mire a kijelző érzékelte a régi telefonon a devizaváltás jóváhagyását, addigra megváltozott az árfolyam (összeesküvés-elméleteket akarnék gyártani, akkor azért változik másodpercenként többször is egy devizaárfolyam, hogy rosszabbul járjunk, legalábbis nálam az előző két váltásnál valahogy rosszabb árfolyam lett a vége, mint amit a jóváhagyás pillanatában írt).

A "Subject access request" most már öt készüléket jelez. Háromszor a nem működő Android 5-öst a régi dátummal, és mai dátummal egyszer az Android 6-ost és egyszer az Android 9-est.

(#22018) hedgehog válasza Maxximus (#21993) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam GPay és teló, és rendszeresen ugyanígy járok, ezért már egy ideje meg sem próbálom. Szerencsére a Curve is aktív nálam GPay-on, és amögött úgyis a hitelkártyám van, amire visszatérítés is jár üzemanyagra.

-- aka p3d3str1an

(#22019) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Másnak sem megy az utalás Revolutról? OTP-re tolnék át és Continue után semmit nem csinál.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#22020) vnorbi válasza VeryByte (#22019) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Én ma utaltam eurót hazai számlára Revolutról. Dél után indítottam, 3 órán belül megérkezett (egy hónapja még ennyi ideig tartott mire a submitted-ből executed állapotba került, úgyhogy vagy sikerült nekik gyorsítani a folyamaton, vagy csak szerencsém volt).

(#22021) KTU válasza Somatom (#22000) üzenetére


KTU
addikt

semmi

nem lapoztam :U

törölhető

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#22022) sittes79 válasza VeryByte (#22019) üzenetére


sittes79
addikt

Én tegnap indítottam OTP re azt írta kedden lesz ott.

(#22023) sopruk válasza Sátán44 (#22015) üzenetére


sopruk
aktív tag

Szerintem azt kivették belőle sajnos. Én is hiányoltam amikor kerestem...

(#22024) kokokka


kokokka
őstag

Új szemelyim van. Kaptam egy értesítést emailben, hogy fel kell töltenem róla a fotókat, hogy igazoljam magam. De nincs menü ahol feltölthetném. Az hagyján, hogy az új felület egy katasztrófa, ott ahol a GYÍK írja nincs is rá lehetőség. Így hogyan azonosítsam magam? Hol kell feltölteni a fotókat?

(#22025) Tuomas válasza kokokka (#22024) üzenetére


Tuomas
addikt

Írsz a suoportnak, hogy új személyid van, és küldenek instrukciókat.

We were here

(#22026) kokokka válasza Tuomas (#22025) üzenetére


kokokka
őstag

A levélben van egy Kattints ide, de az az appra visz át. Ezek szerint ne én nem találom, hanem nincs is benne. Írok nekik.
Egyébként nagyon fos lett az új dizájn. Tele van a Play vele, és igazuk van. Nem felhasználóbarát, mint a régi, mégha az puritánabb volt is. Köszi a választ!

(#22027) Lex Icon


Lex Icon
senior tag

Most raktam fel a Play-ről a 7.2.1-es verziót és ezzel sikerült belépnem. Remélem, nektek is fog menni.

(#22028) vnorbi válasza Lex Icon (#22027) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nálam is tovább tud most lépni az új verziós app a telefonszám megadása után (tovább nem próbáltam, mert úgyis leadom azt a telót, most már nem kavarom meg vele az accountomat).

(#22029) 66zio válasza Lex Icon (#22027) üzenetére


66zio
aktív tag

Köszi, hogy szóltál! Nekem is megoldotta a problémát.

Viszont nem jelezte a Play, hogy van frissítés, helyette a megnyitás gomb volt csak. Ezt ki lehet cselezni, hogy nem a telefonon, hanem mondjuk a laptopodról lépsz be a Play áruházba. Ott is azt jelezte, hogy telepítve, de kattintható volt a gomb és így feltette a frissítést. Lehet egy sima alkalmazás törlés és újratelepítés is megoldotta volna, de én nem mertem törölni, mert kinézem a Revolutból, hogy még rosszabb lesz, esetleg vissza se tudom telepíteni. :D

Miért van az, hogy cégek többször sztornózzák (vagy a Revolut?) a kifizetésem majd később újra levonják. Most jól jártam vele, mert az Eur árfolyam javulás miatt nyertem 1400ft-ot, de fordított irányba annyira nem örültem volna neki.

[ Szerkesztve ]

(#22030) Maxximus válasza hedgehog (#22018) üzenetére


Maxximus
őstag

Ugye?
Tankolni szerencsére MOL kártyával tankolok, de a shop-os vásárlást a MOL, mindig elutasítja. Már nem is kisérletezek a RV-al,az órámra fel van rakva KH-s és a Transferwise kártyám is, azt használom. Máshol nem tapasztaltam ilyet a RV-al.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#22031) Maxximus


Maxximus
őstag

A Bitcoin eladásnál (ft vagy dollár, mindegy) számít, hogy hétvégén váltom át vagy standard user-nél így is úgy is 2,5% ? (05.25 után ugye)
Más.
Gondolkodom az éves prémium előfizetésen. Tőzsdézés miatt, illetve a BC eladás is csak 1,5 % lenne.
Nehéz azt vissza mondani az év letelte után standardra?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#22032) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok!
Az egyik barátom kérdezi, ha nyit egy Revolut standard számlát? Akkor rá tudja utaltatni az itthon keresett fizetését? Vagy megoldható e, hogy a magyar munkáltató erre utaljon? Illetve, az a baj, hogy van neki levonása, amit a végrehajtó követel az le tudja e emelni erről a kártyáról, ha a saját nevén csinál egy Revolut számlát / kártyát? Az én véleményem az, hogy gondolom igen...Meg ha más nevére / számlaszámra megy a fizuja akkor előbb utóbb azt is lemelegíti a végrehajtó gondolom..vagy nem tudom, hogy megy ez hála az égnek.

Van nekem is Revolut kártyám, de ezekre a kérdésekre nem tudtam sajnos neki érdemben válaszolni, mert én csak külföldi utazásokhoz használtam a kártyám.
Viszont annyit mondtam neki, hogy szerintem ez azért kapufa mert igazolvánnyal kell hitelesíteni a Revolutot... És ha a saját nevén nyit a saját igazolványával akkor ugyanaz az eredmény mintha itthon nyitna számlát valamelyik banknál...
Előre is köszi a segítséget. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#22033) bigdady válasza Mr.Grincs (#22032) üzenetére


bigdady
nagyúr

Más nevére fizut senki nem fog utalni.
Sok munkáltató nemzetközi utalást sem csinál ez meg annak minősül.
Vehrehajtó munkáltatóhoz megy és már ott tiltja a fizut és a munkáltató már neki utal sokszor

[ Szerkesztve ]

(#22034) UberMutant válasza Mr.Grincs (#22032) üzenetére


UberMutant
őstag

ez (vagyis a válasz) lassan mehetne az összefoglalóba , annyian kérdezik.

(#22035) balinlin válasza bigdady (#22033) üzenetére


balinlin
senior tag

Pontosan!
Akinek van legális munkahelye, vagy elvehető nagyobb értékű ingó vagy ingatlan tulajdona, azt úgyis utoléri a végrehajtás.

(#22036) MrPeekaboo válasza kokokka (#22026) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Korábban én is ugyanígy jártam. Tavaly decemberben lett új személyim és csak pár hónappal később jelent meg egy figyelmeztetés az app-ban, hogy regisztráljam az újat, addig nem tudtam elérni azt a felületet.

(#22037) Melack válasza Maxximus (#21993) üzenetére


Melack
veterán

Nekem sima Revo kártyával megy a fizetés, az elmúlt 3 hétben 4x fizettem MOL kutakon, semmi gond vele.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22038) kokokka válasza MrPeekaboo (#22036) üzenetére


kokokka
őstag

Írtam nekik, de senki se válaszolt. Kétszer is ez történt. Úgyhogy egyenlőre hagyom a dolgot. Érdekes support, le se sz@rtak. De mivel először történt ilyen, hisz még sosem kellett igénybe vennem, betudom valami technikák hibának a részükről.

(#22039) balinlin válasza kokokka (#22038) üzenetére


balinlin
senior tag

Kértél live agentet? Olyat még nem hallottam hogy ne válaszoltak volna. Olyat igen, hogy nem adtak használható választ.

(#22040) kokokka válasza balinlin (#22039) üzenetére


kokokka
őstag

Mind a kétszer azt kértem.

(#22041) Brandynew válasza kokokka (#22040) üzenetére


Brandynew
őstag

Valamit nem jól csinálsz. Mindenkinek válaszol a live agent.

(#22042) Mr.Grincs válasza bigdady (#22033) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszönöm! :R
Erre gondoltam kb. én is.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#22043) kokokka válasza Brandynew (#22041) üzenetére


kokokka
őstag

Mit lehet "nem jól csinálni" azon, hogy beirom : live agent? Most komolyan, mire gondolsz? Kétszer is így tettem különböző időpontokban, de nem történt semmi.

(#22044) Brandynew válasza kokokka (#22043) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem küldöd el az üzenetet, csak beírod; APK-ból telepíted az appot; mókolt és/vagy rootolt Androidod van; ellenőrzés alatt vagy; nem küldtél be valamilyen kért adatot; nem erősítetted meg az e-mail-címedet/telefonszámodat stb.

Mindenkinek max. pár percen jelentkezik a nap bármely időpontjában a live agent, tehát nyilván nálad van a hiba.

(#22045) kokokka válasza Brandynew (#22044) üzenetére


kokokka
őstag

Lehet, hogy ezek fennállnak valakinél, de nem nálam. Kiírta, hogy 4 perc a várakozás, de semmi sem történt pedig ettől sokkal többet vártam a válaszra. Szóval nem nálam volt a hiba.

(#22046) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Lehetseges, hogy megemeltek az egyszerre birtokolhato fizikai kartyak szamat? Jelenleg van egy standard kartyam, van egy beta kartyam es egy premium kartyam. Elinditottam egy standard kartya rendelesi folyamatot es ingyeneskent feldobta, nem dobott hibauzenetet, hogy elertem a limitet vagy barmi.

Masik dolog, ami erdekelne, hogy jelenleg a standard kartyakat meg a regi logoval kuldik vagy mar az ujjal?

Koszi, ha valaki valaszol!

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#22047) balinlin válasza Aaron14 (#22046) üzenetére


balinlin
senior tag

Lehet, hogy a béta kártyát név számolja bele. Én most megpróbáltam, 2 metal és 1 prémium mellé nem engedett fizikai kártyát kérni már.

(#22048) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv,
Régebben volt olyan beàllìtàs, hogy "biztonsàgosnak jelzem ezt a készüléket". Telefont cseréltem és nem talàlomezt a funkciót. Tudja valaki hol lelem?

(#22049) Tuomas válasza dugynok (#22048) üzenetére


Tuomas
addikt

Kicsit később lesz majd elérhető, pontosan nem tudom mennyi idő.

We were here

(#22050) Franky2Ster válasza dugynok (#22048) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

A beállitásokban van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.