Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69333) norbert1998


norbert1998
veterán

Halk CM hangerő javítás:

Nekem működött, hangosabb, mint a gyári, de nem garantálom, hogy minden cmen menni fog. Nekem február 5-ei verzió van.

Szóval, egyszer ezt a leírást kell követni. Busybox-ból bőven jó a play áruház első találata is. Viszont ahhoz, hogy azt amappát megtaláld, amire hivatkozik a link, először a convolverben rá kell kattintani a kiválasztható megoldásokra, utána megjelenik a mappa a /sdcard-ban(vagy .../emulated/0-ban).
Plusz van egy lehetőség expert módban a lista alján, ami Output gain 6.0 dB és Extra loud enable, Extreme, max gain 10x.

Illetve a /etc/mixer_paths.xml-ben van egy speaker-hez tartozó bejegyzés, ahol az RX7 digital értéket 60-ról 65-re át kellene írni. Én legalábbis megcsináltam, nem tudom, hogy melyik működött, mert szenvedtem a viper driverével.

Úgy jött össze, hogy telepítettem a drivert, letiltottam és töröltem a gyári ekvalízert és 1-2 reboot kellett neki, míg a driver status normal lett.

+ állítólag csak play zene-vel megy. Én nem teszteltem mással, mert nincs más telepítve. Mondjuk érdekes, mert a YT is tökéletesen ment, meg amessenger hangüzenete is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.