Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

nem szólt még senki hozzá ehhez az egy éves cikkhez?:F

(#2) Viktor0610 válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert van a telcsinek másik topikja...
Meg így lehettél te az első... :DD
Gyanúm szerint azért, mert ez a régi mobilarena oldalon volt abban az időpontban publikálva. Ide később lett átkopipésztelve... :D

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#3) Alvin_ti4200 válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ja értem:) Amúgy csak annyi lenne a kérdésem, hogy egy Vodafone-os SE K700i tulaj nem tudna nekem képeket csinálni a menüjéről?:U Mert tudom, hogy elcseszték a gyárit, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire:F Most egy T610-em van, de gondolkodom, hogy lecserélem és előfizus leszek. Nokia 6020 és K700i között vacilálok.

(#4) Polacheck válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Majdnem tökugyanaz, mint a t610. Nem lett elcseszve, csak az ikonok másak kicsit, meg az mp3 korlátozva van. Mindössze ennyi. :)

less qq more pewpew!

(#5) Alvin_ti4200 válasza Polacheck (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az ikonokat nem lehet valahogy megváltoztatni az eredetire?:F Az mp3 miben van korlátozva?

(#6) Polacheck válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nem sajnos, csak ha gyári szoftot tetetsz rá.

Nem lehet beállítani csengőhangak. De erre van megoldás, a telefon topikjában le van írva pontosan.

less qq more pewpew!

(#7) Alvin_ti4200 válasza Polacheck (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Gyári szoftvert hol és kb. mennyiért lehet rárakatni? Vodafone-nál gondolom nem:)

(#8) Polacheck válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hát, gőzöm nincs, elvileg ilyet nem szabad, mert elvész a garancia. :U

less qq more pewpew!

(#9) Viktor0610 válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bátyám eredetileg vodás T610-est vett, a SE szervízben külön kérés nélkül feltették neki a normál szoftvert -ha kéred, sz.tem megteszik...

Samsung Galaxy A54

(#10) Gvara válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


Gvara
tag


Szerintem felejtsd el a vodás k700-t. Hatalmas nagy hulladék telefon, ilyen sz*r telóm még sosem volt. Egyébként én is T610-t cseréltem le erre annak idején. Kár volt.
Annyi csak hogy szebb a kijelzője. Az hogy tud mp3-t,az szerintem nem alternatíva 40MB memóriánál...

(#11) opr válasza Gvara (#10) üzenetére


opr
veterán

és most milyen telód van?

csak úgy kérdem, egyébként mi nem tetszett a k700-ban? általában szeretünk érveket is hallani, bár igaz, h nekem csak olyan haweroknak van k700-asa, aki nokia-ról váltott sonyra annó, de ők nagyon szeretik :D (vajon miért...:U)

ill. neten beszéltem még egy emberkével, őt630 után váltott, de neki sincs vele baja...
egyébként meg nem csak a kijelzőben különb9zik, hanme pl. a kamerában is, bár ha ilyened volt, ezt nyilván tudod :D
de most télleg, neked mi bajod vele? (hátha van v.mi, amit nem tudok róla...)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) Gvara válasza opr (#11) üzenetére


Gvara
tag

Jó persze a kamera is, bár úgyis nyilván tudod, hogy 1 MP fölött kezdődik aza felbontás, amikor már fel lehet ismerni, hogy ki van a fényképen
:DDD

A következők a bajaim, bár lehet ezek a vodás szoftver bűnei:

-gprs kapcsolat közben ill. a kapcsolat bontása után nem jönnek be a hívások, csak restart után
- rádiózás, médialejátszás közben, és utána sem jönnek be a hívások. szintén restart kell
-mp3 lejátszás szaggat

Eredeti szofttal tapasztalt vki hasonló hibákat?

(#13) Gvara válasza opr (#11) üzenetére


Gvara
tag


Haverjaidnak nem jöttek elő ezek a hibák?

(#14) Gvara


Gvara
tag


Asszem lepasszolom a menyasszonyomnak, ő úgyse használja a gprs-t meg a médiakütyüket sem.;]

(#15) ToBeY válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én pénteken jártam utánna itt nálunk egy software update/csere 4k. Nekem nem vodás van hanem független,de azért akarom frissiteni mert csinál érdekes dolgokat nekem a telóm! Persze lehet nem is software gond lesz....
A Vodás verzióban le van tiltva az mp3

(#16) opr válasza Gvara (#13) üzenetére


opr
veterán

Hoppá ,rég jártam itt :DDD Ez a vodás szoft baja... (vagy csak volt?), és nem, nem jöttk elő náluk... Bár ha neked ilyen hibák voltak akkor nem csodálom h nem szeretted a telót...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) piha


piha
csendes tag

Hi! A Vodafone-s k700i-k télleg sz*rok, de a T-Mobile-sek viszont nagyon jók. Mp3-at be lehet rakni csengőhangnak... De a Vodafone-s k700i-re is lehet rakni csengőhangként, csak kell egy-két kód hozzá. :(( Ha kell vkinek cucc (téma, játék, kép) az írjon:djtiesto@totalcar.hu.
K700i FOREVER

(#18) LonGleY


LonGleY
veterán

Nu, ma nyírtam ki K700-asom azzal, hogy tovább nyisszantottam a felesleges műanyag alkatrészeket a töltő körül, hogy meglegyen az érintkezés. Már odáig jutottam, hogy két fémvackeráj lógott ki a telefon aljából. Ezt a részét lehet cseréltetni jutányosan valahogy / valahol? Már van helyette újabb telefon, de pót-pót gépecskének még elmenne.

(#19) Ricardo válasza LonGleY (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Szervíz :F
SE szerviz vagy valamelyik gsm bolt.

(#20) LonGleY válasza Ricardo (#19) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt gondoltam, hogy hol, csak vagyok ahhoz elég lusta, hogy megkérdezzem itt előbb, hogy szoktak-e ilyen részeket cserélni, vagy a K700-nál ez az egész alaplapot jelentené. De akkor majd egy GSM boltot zargatok a további kérdéseimmel.

(#21) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Az mp3 csengőhangnak való beállítását hogy lehet megoldani? Most kaptam 1 vodás telót és sehogysem megy:S. Előre is köszi!

(#22) Nulltündér


Nulltündér
csendes tag

Érthetetlen, h mér nem lehet mp3-at csengőhangnak betenni. A másik érthetetlen dolog pedig az, hogy 2 hónap után, ugyan miért romlik el a joystick, miért nem lehet rendesen portalanítani a készüléket?? Eddig ilyenem volt leghosszabb ideig, de sajnos az utolsó fél év (2005. júliusban kaptam) már maga volt a kínszenvedés amiatt, h a joystick maximum fel és balra működött. Sajnos nem lehet kikapcsolni a hangot a fényképezőn és a billentyűk is rettenetesen kattognak. Hát de sebaj, emellett okos kis telefon azért... :DD

http://matizz.hu/elado_gyuru

(#23) mrlujoak válasza Norbi21 (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

Neked a Sony Ericsson DRM Packager nevű progi kell - innen is letöltheted - amivel olyan kódot adhatsz az mp3-om fájljaidnak (maga a zeneszám nem módosul, csupán annak a tanúsítványa) aminek meglétekor a Vodafone-os szoftver is engedi azt csengőhangnak használni.
Jó hír, hogy 2005 óta (azaz az ezidőtájt kijött Vodás K300i/F500i/K700i/V800i... óta) nem létezik ilyen korlát a Vodafone live!-os szofttal kijött SE modellekre.
Tanult a hibából a Vodafone. :D

Nulltündér:
Sajnos, a K700i is olyan védtelen joystick-kal került forgalomba (hasonlóan a K500i/K508i/F500i/K300i...), ami hamar koszolódhatott.
Ha olyan környezetben használja a tulajdonos, ahol az átlagnál magasabb a páratartalom, és/vagy a portartalom, akkor bizony hamar érzéketlenné válhat a joy bizonyos irányokba.
Ez elvileg a menüben való navigációt nem feltétlenül lehetetleníti el, ugyanis a Sony Ericssonokkal - szinte mindegyikkel - a menüt, és azok almenüit számgombokkal is irányíthatjuk.
Tehát belépsz a menübe, és mondjuk megnyomod az 5-ös gombot.
Ekkor a bal felső ikontól számolva az ötödik ikon érzékeli azt, és belép. Ez elvileg az üzenetek menü. Majd ha itt is nyomsz egy számbillentyűt, mondjuk a 2-est, akkor a felülről a második menülehetőségbe léphetsz be.
Ezzel a lehetőséggel gyakorlatilag minden - nem mindegyik! - menüfunkciót elérhetsz. :))
A vodás - és egyes szolgáltatói modell esetében - szoftver nem engedélyezi a halk exponálást, ezt akkoriban, és manapság is jogszbály meglétével magyarázták, csak a gyári független modelleknél lehet titokban fotózni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Régi Sony Ericsson K 700i mobilomhoz keresek új akkut, nem tudjátok honnan tudnám beszerezni?
Az akkura ez van írva: Sony Ericsson Standard Battery BST-35
Köszönöm előre is! :R

(#25) druzil válasza bluobluo75 (#24) üzenetére


druzil
tag

Szia!

Ebay-en viszonylag sok van még mindig. Olyan 1-2 ezer forint körül mennek. Így visszaolvasva a fórumot szánalmas, hogy annak idején mit össze tudtunk hisztizni azért, hogy nem lehet mp3-at berakni üzenethangnak. Most, hogy már bármit meg lehet oldani mégsem jutott soha eszembe, hogy lecseréljem a gyárilag beállított hangjelzést:)

(#26) Időutazó555


Időutazó555
friss újonc

Sziasztok én a jövőből jöttem pár hét és 2022-őt írunk, nem kamu.K700i tapasztalat: Joy eltörik,szar aksi, szar csatlakozó.Íme a jövő: érintőképernyős okostelefonok,elektromos autók,napelemes állomások,a sok hülye az maradt.Csá :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.