Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67938) Feri1977 válasza fery02 (#67937) üzenetére


Feri1977
senior tag

Köszönöm. Azt se értem, most vettem idáig nem is tudtam észre, amit itt írtatok, hogy hátul is értesít a led, ha van valami, minek, csak az aksit fogyasztja, ki az az idióta aki fejjel lefelé rak le egy telefont?

A jack dugó problémám meg igenis adott, akárhány telefont látok utcán, mindenkién fent van itt meg alul, ez által amikor fogod a telefont zene hallgatás közben, alul lóg a kábel. A régi telefonjaimnál fentről lefelé hozzá tudtam szorítani a kábelt a telefonhoz, itt alulról felfelé nem lehet, mert nem áll kézre+mindíg beakad a kabátba amikor kiakarom venni a zsebéból a fülhallgató kábele, a másiknál fejjel lefelé beraktam zsebembe azt ennyi. És nem fogom fordítva zsebbe rakni, hogy seggébel befelé, mert amikor veszem ki, hozzá érek a kamera takaró plexijéhez és nem akarom megkarcolni, meg fejjel lefelé pont újjra áll a hangerő gomb ha hangosítok vagy halkítok, tervezési idiótaság és kész az alsó jack dugó kábel.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.