Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63644) reap3r válasza vadászcsiga (#63643) üzenetére


reap3r
aktív tag

Az összefoglalóban is bent van a Flash tool... A második program, az maga a Flash Tool, én mindig is azt használtam, mert jobbnak találtam DM programjánál... Eddig (kopp-kopp) kdz-s telepítésből soha semmi hibám nem is adódott, pedig volt, hogy 1 nap 5-ször tettem kdz-vel romot... (Szegény G2 8 hónap alatt azért kapott pár romot :D Most egy időre leálltam, se root,se twrp,se custom rom...)
Mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy KDZ-nél rohadt sok minden be tud kavarni, már egyszer ezt kifejtettem a Mélyvízben, de leírom nagyjából megint még egyszer:
-csak a számítógép hátlapi usb-re csatlakozzunk ilyen komoly dolgok esetén(nem részletezem, tegyetek így)
-a driver-t mindig ellenőrizzük, hogy helyesen van-e telepítve és a legfrissebb-e
-lehetőleg ne a fostalicska win 8/8.1 és a kicsit elavult XP-ről csináljunk ilyet műveleteket, mert az esetek 50%-ban az operációs rendszer kavar be
-MINDIG MINDEN ESETBEN CSE FLASH (vagyis Hard Reseteljünk Rom telepítés után, mert MINDEN SZIRSZAR mappa/fájl/akármi be tud kavarni a leendő rendszernek később, aminek BÁRMILYEN következménye lehet...
-a kdz fájl hibája is be tud kavarni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.