Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) RomiJosy válasza Maxtreme (#19248) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én most ébredtem. Face meg fórum,olvasom a hszt,gondoltam megnézem nekem mennyi ram szabad úgy,hogy most nem foglalkoztam vele egy ideje. 750mb. Nyomtam egy törlést,az eredmény:

900 körül volt..ez már a quick memo hatása is.. nem kell ezzel foglalkozni..

[ Szerkesztve ]

(#19252) Maxtreme válasza RomiJosy (#19251) üzenetére


Maxtreme
addikt

itt nem is elsősorban a ramról van szó mint írtam (csak arról postoltam képet) hanem hogy a sok felesleges rezidensen futó program ne zabálja az aksit. Nem mintha már így is gázul teljesített volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#19253) rayoliviero válasza Maxtreme (#19250) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezekből nekem nem mindet engedi eltávolítani. Van amelyinél csak olyan van, hogy frissitések eltávolítása vagy letilt.

(#19254) RomiJosy válasza Maxtreme (#19252) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

A google books-ra pl nekem sincs szükségem,de sajna én nem tudom hogy kell törölni ill. fosok,hogy vmit elrontok rajta 😞

Bocsi. Most látom,progik közül pont a google könyvek megjelenik mint program. Azt hittem,ezekhez a törlésekhez bele kell mennem komolyabban a programozásba..

[ Szerkesztve ]

(#19255) Tybike81


Tybike81
őstag

Valakinek cserébe az Lg g2-ért
[link]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#19256) #07400704 válasza Maxtreme (#19252) üzenetére


#07400704
törölt tag

És ráadásul még a Nő is soványabb lett! :DD

(#19257) #07400704 válasza Tybike81 (#19255) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ilyenkor óhatatlanul felmerül a kérdés, hogy mi indokolja egy 4 napos készülék cseréjét?
Gondolom ezzel nem vagyok egyedül... :U

(#19258) Tybike81 válasza #07400704 (#19257) üzenetére


Tybike81
őstag

Mert a másik telót eladtam ami előtte volt. A telefon munkaeszköz nekem. G2-t szerettem volna de vasárnap este nem találtam, és venni kellett egy telót. Ennyi a történet! Semmi bajom vele, szuper a készülék, gyári garos, de G2-t szeretnék. Ami meg lett volna gagyi garanciás volt :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#19259) jilian válasza Tybike81 (#19255) üzenetére


jilian
addikt

Ezzel a cserével itt vak vágányon evezel.... :DDD
De aki elcseréli a G2-t egy S4-re, annak tuti valami rejtett baja van. (tehát erre nagyon figyelj)

(#19260) Tybike81 válasza jilian (#19259) üzenetére


Tybike81
őstag

Mi lehet? Mire figyeljek oda?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#19261) rayoliviero válasza Tybike81 (#19260) üzenetére


rayoliviero
veterán

Legjobb ha eladod az S4-et és utána veszel G2-t. A cseréből szerintem nem jönnél ki jól.

(#19262) jilian válasza Tybike81 (#19260) üzenetére


jilian
addikt

Bármi. :U
De erre tuti nem kerül sor, hogy valaki egy erősebb telefon "gagyibbra" cserél....

Add el, 'oszt csókolom. Teszel még hozzá, veszel G2. Ámen.

(#19263) Tybike81 válasza jilian (#19262) üzenetére


Tybike81
őstag

Vagy megvárom míg az G2 ára még jobban le megy és akkor cserélem el :)
Mert S4el annyira vagyok előrébb, hogy nem olyan mértékben esik az ára mint a G2-nek :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#19264) w333 válasza Tybike81 (#19260) üzenetére


w333
félisten

Itt a felhasználók többsége S4 -ről váltott G2 -re ... szerinted ki olyan elvetemült aki vissza vált egy sokkal lassúbb telefonra :F

Szerintem is jobban jársz ha eladod és veszel egy G2 -t, mert aki itt tényleg elcseréli veled a G2 -t az S4 -re lehet valami rejtett hibája :U

VW -ről senki nem vált vissza Dacia -ra ... ha érted mire gondolok :DDD

(#19263) Tybike81

Kb. 4 nap múlva bejelentik az S5 -t szerintem csúnyán esni fog az S4 ára :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19265) xedamen válasza RomiJosy (#19251) üzenetére


xedamen
senior tag

Ezt már szerettem volna megkezdeni. Ha nincsenek ott a gombok, akkor hogy navigálsz? :D

(#19266) Tybike81 válasza w333 (#19264) üzenetére


Tybike81
őstag

A G3-is jön hamarosan :) Akkor meg a G2 fog esni még jobban :)
Gsm boltos ismerősök szerint is a G2 60 - 70 et fog érni mikor ez még 80-90et!
Sőt 3 hónap alatt esett 50et az ára, míg az S4nek fél év kellett.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#19267) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Gyári lg bill miért nem mutat szójavaslatokat? Bevan kapcsolva...

(#19268) w333 válasza Tybike81 (#19266) üzenetére


w333
félisten

Hát akkor sok sikert az S4 / G2 cseréhez ... ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19269) p3p3 válasza sEtuke (#19207) üzenetére


p3p3
csendes tag

Hi,

plusz info még:
én hétfő pl. reggel vittem be szintén kijelzőcsere, és hétfő délutánra kész volt. 35-36e körül van a dolog.

(#19270) sanyalg


sanyalg
újonc

Nagyon szuper eddig az uj gép, de azért 130 000 -ért ne ropogjon a hátlap. Ki fogom bírni ,nem vészes, de sztem egy Nokiánál ilyen nem sűrűn fordul elő

(#19271) WiZARD válasza Saccco (#19209) üzenetére


WiZARD
addikt

na ma sikerült úgy földhöz vágnom a telefont, hogy 3 felé repedt a glass-m...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#19272) TomPack


TomPack
őstag

Lg SmartWord-be sikerült már földi halandónak regisztrálnia? Ki szeretnék próbálni onnan egy-két témát.

(#19273) SzlobiG válasza WiZARD (#19271) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor a teszt megvolt.:D

[ Szerkesztve ]

(#19274) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Köszönöm az navikkal kapcsolatos reakciókat. :D Perpill a szívem első körben a három betűs felé húz, minden mást utána (csalódás esetén) próbálnék ki. Mivel ez itt warez téma, ha vki megszánna és küldene némi infót privátban, hogy miképp és honnan lehet feltenni, megköszönném ;].

Más. Néhány hozzászólással korábban volt szó róla, hogy megjelent a G2 Mini. Azt most hagyjuk, hogy 4.7 collba miért csak qHD felbontást tettek (nyilván a HD szerencsésebb lett volna), viszont az 1GB RAM hatalmas csalódás...
:W
Ha valószínűsítjük, hogy a G2 szoftveres okosságait nagyjából megkapja, akkor hogy a pékben lehet elég 1GB RAM? Nagyon karcsúnak tűnik...vagy a KitKat alapból sokkal kevesebb memóriát foglal? Ezek szerint upgrade után talán a G2 sem eszik majd 1 GB körül? Félreértés ne essék, a G2-mön nekem nincs szabad RAM parám, viszont a G2 Mininél úgy tűnik húsbavágó lesz a kérdés... :O

Azért van napirenden a dolog, mert a páromnak is nagyon bejött a G2, viszont a készülékház neki már túl nagy, ezért régóta vártuk a Mini speckóját (nincs Androidos múltja egyikünknek sem és mivel a G2-t én már kiismertem, könnyebben tudok neki segíteni, beállítani, ha az LG-nél maradunk).
Feltételezem, hogy az LG nem akar hulladékot kiadni és talán túlzás megkérdőjelezni a G2 Mini használhatóságát 1GB RAM-mal, de azért vannak fenntartásaim... :DDD
Prociból melyiket javasoljátok? S400, v. Tegra4i? Sztem inkább előbbi, nem?

[ Szerkesztve ]

(#19275) zragon18


zragon18
tag

Sziasztok ! Éna Média Marktban vettem a G2-őmet. akkor msot menniy gari van rá? mert az LG gari jegyben 1 év van de elméletben nem 2év?

(#19276) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok!

Szeretnék autós tartót vásárolni a telefonomhoz. Olvasgattam, hogy ki mit ajánlott eleinte, meg ki mit vett eBay-ről. Itthon vásárolt tartóval valakinek nincs esetleg tapasztalata ? Sürgős lenne, így nem tudok heteket várni, ezért külföld kilőve. Valami rendes, minőségibb cuccot szeretnék, nem ilyen 1-2.000 ft-os valamit, olyannal már szívtam nagyon régen, meg a G2 amúgy is megérdemli. :-)

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#19277) szoja válasza zragon18 (#19275) üzenetére


szoja
tag

A szolgáltatói lockolt készülékeken kívül 1 év gari van mindenütt, ha hivatalos forrásból veszed a készüléket. Szürke és feketeimportnál lehet ennél több (ami egyábként valójában csúsztatás, mert én pl nem tudom értelmezni a sufniGSM-ek által adott 2 év szoftvergaranciát - mit lehet egy szoftveren garanciáztatni? nettó hülyeség), de ott a boltba kell visszavinni a készüléket probléma esetén.

Szóval:
- 1 év hivatalos LG gyártói garancia a legális forrásból származó, független készülékekre
- 2 év hivataos LG gyártói garancia a legális forrásból származó, szolgáltató által értékesített és hálózatfüggő készülékekre
- 1 év bolti garancia a szürke-/feketeimportból származó készülékekre
- 1 év HW és 2 és SW bolti garancia a szürke-/feketeimportból származó készülékekre

Persze lehetnek még egyéb varázslatok is a szürke-/feketeimportos vonalon, de ha hivatalos forrásból származik a telefon, akkor az első két opció valamelyike él.

(#19278) Looserke válasza WiZARD (#19271) üzenetére


Looserke
őstag

és a kijelző túlélte?

(#19279) dave_gahan válasza dave_gahan (#19274) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Na sorry, előbb kellett volna olvasni ;] , szóval kicsit körülnéztem, a KitKat memóriakezelése jóval fejlettebb lesz, kevesebb fogyasztást ígérnek. Hogy ez aztán az LG UI-val mennyi lesz...remélem azért olyan 600MB körül megáll a dolog, nem árt ha maradna kb. 400MB szabad RAM. :K
A G2-met ritkán indítom újra, de ha megteszem, akkor kb. 1GB marad szabadon, ami később általában 700 MB körülre áll be. Ha sok minden nyitva van és sokáig nem törlök RAM-ot, akkor idővel egyre kevesebb marad, előfordult, hogy 200-300 között, de ugyebár hagy egye a memóriát, kezelje a RAM-ot ahogy jól esik neki, ha közben ilyenkor is pöpecül működik. :D

(#19280) p3p3


p3p3
csendes tag

Sziasztok,
Valakinek van tapasztalata a szolgáltatói függetelnítéssel kapcsolatban? Részletre vettem a telot (T-s, és még fizetem), de most úgynézki hogy huzamosabb ideig kint leszek külföldön, és szeretném kinti kártyával használni.

Utánanéztem a T oldalán az van, hogy a csomagom hűségének lejártáig nem lehet függetlenittetni, csinált már ilyet valaki amugy?

Elképzelhető h működik esetleg az eszköz kinti T-s kártyával?

Vagy inkább kérdezzem a magentás arcokat?

Köszi!

(#19281) dave_gahan válasza dave_gahan (#19279) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Valszleg meg kell várnunk a konkrét készüléket (G2 Mini), minden más spekuláció.
Valahol ezt írják a KitKat-es memóriakezeléssel kapcsolatban:
"A RAM forradalom szerintem elmaradt, vagy a régi kernel, vagy maga a rendszer, de nem látok sokkal több szabad memóriát, egy belakott profilon mint korábban."
:F

(#19282) zragon18 válasza szoja (#19277) üzenetére


zragon18
tag

Köszönöm...:R
Akkor ezek szerint nekem csak 1 Év van...:( mert Hivatalos Forrásból Származik ( Média Markt) és gyári független. Azért 2-őt nyugodtan adhattak volna már ennyi pénzért....:(

(#19283) WiZARD válasza Looserke (#19278) üzenetére


WiZARD
addikt

igen

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#19284) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Pár napja használok egy mágneses nillkin qw tokot és régóta a Swype-ot ,azt vettem eszre hogy néha álló helyzetben hulyesegeket illeszt be. 8 e betűt még ilyeneket. Fekvőbe fordítva jó lesz, rendesen folytatható az írás. Csak munkában használom, tehát azon kívül nem produkálja. A mágnes hulyitené még?
Más nem tapasztalt ilyet?

(#19285) reflxx válasza wyzard (#19276) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szia! Ha minőségi cuccot szeretnél én az EXOGEAR ExoMount 2-őt ajánlanám. Én ezt használom 100%-ig meg vagyok vele elégedve. Nem cserélném le semmire :K

(#19286) dave_gahan válasza reflxx (#19285) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ez a vákumos cuppantás mennyire igényel sima felület? A kocsim műszarfala eléggé recés mintázatú... Egy bp.-i tulajjal esetleg összefuthatnék, h kipróbáljam? ;]
Itthon lehet ilyet kapni? Ha nem, akkor ha mást is érdekel én beszállnék egy ebay-es rendelésbe, nekem nincs paypal-os regisztrációm.

(#19287) wyzard válasza reflxx (#19285) üzenetére


wyzard
tag

Köszönöm, ez nagyon tetszetős, beruházok egyre. :-)

(#19288) vadászcsiga válasza wyzard (#19287) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha már ebay, akkor a Montar winnergear szerintem jobb mert egykezes. Nekem is exomount2 van ezért mondom

(#19289) #07400704 válasza p3p3 (#19280) üzenetére


#07400704
törölt tag

A kérdésedre a válasz, az utolsó mondatodban van :K

(#19290) dave_gahan válasza reflxx (#19285) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Jobban megnézve ennek a fülei úgy tűnik túlságosan "behajlanak" - az embernek az az érzése, mintha takarnának a kijelzőből...neked mik a tapasztalataid?

(#19291) pestibenji


pestibenji
senior tag

Találkozott már valaki a következő hibával?:

Pár napja laggol a teló főleg a launcherben (nova), de a menükben is gyakran, játékokban viszont semmi gond.
Ha viszont berakok egy élő háttérképet akkor elmúlik a lagg.
Olyan érzés mintha a GPU nem kapcsolna fel magától egyel nagyobb fokozatra, viszont ha van bent élő háttérkép akkor igen.

Gyári 10e ROM rootolva, ez a hiba pedig 3 napja él és semmi ötletem, hogy mitől. (csak Adfree-t meg G2 Xposed-t használok)

(#19292) dsg012


dsg012
csendes tag

Próbálgatta már valaki a Voice Recordert? Teljesen használhatatlan a felvétel amit készít (kb. minden negyedik szó érthető). Kipróbáltam az itt ajánlott Hi-Q MP3 Recordert de azzal is ugyanez az eredmény. Érdekes módon ha videót vesz fel az ember akkor nem ennyire borzasztó alatta a hang.

(#19293) Maxtreme válasza dsg012 (#19292) üzenetére


Maxtreme
addikt

khm
Szal igen, próbálta. :D

(#19294) jilian válasza dsg012 (#19292) üzenetére


jilian
addikt

Nekem a gyári tökéletesen működik.
Most kezd el gagyogni a lányom, valamikor 2-3 percet is felveszek, hogy utána vághassak belőle.
Ha épp csöndbe van még azt is hallani néha mi megy a tv-ben. (4m-re van)

(#19295) Saccco válasza WiZARD (#19271) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még szerencse, hogy a kijelző megmaradt. :)
Nekem még egyben van. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19296) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Meglestem már én is a hangfelvételt.
Semmi baj vele, annyi hogy csak 3gp-t tud ami egy fos.
Majd nézek mindjárt valami olyat ami mp3-ban rögzít.

(#19297) Saccco válasza dsg012 (#19292) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most próbáltam a gyári diktafont, teljesen jó a felvétel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19298) CashSider válasza dsg012 (#19292) üzenetére


CashSider
csendes tag

Én Easy Voice Recorder-t használtam... Lehet kicsit para amit leírok de Öcsémet vettem fel amikor múltkor a moziban a film közben nem tudta abba hagyni' a röhögést... :D Tökéletesen működik, legalábbis nálam.

(#19299) drmotto válasza p3p3 (#19280) üzenetére


drmotto
őstag

Csak magyar T-s kártyával megy.

(#19300) Danny365


Danny365
őstag

Én ezt használom felvételhez, teljesen jó minőségben rögzit. A gyári diktafonnal valóban mintha kicsit furán kezelné az üres, csendes részeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.