Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) szabyka95 válasza manokaki (#19550) üzenetére


szabyka95
őstag

lehet es megmarad

(#19552) manokaki válasza szabyka95 (#19551) üzenetére


manokaki
őstag

köszönöm ! :R

Attila

(#19553) jdirteen


jdirteen
tag

sziasztok

Aeonflex romról tud valaki valamit?

(#19554) apaszka válasza jooker82 (#19548) üzenetére


apaszka
veterán

Bocs a dátum egy évvel előbbre szól!

De így volt,miről minden dokumentumot őrzők a mai napig!

Tehát vettem három LG telefont.
Ebből kettőnek az érintő kijelzője hibás volt.
Na pl "D" -t nyomtam akkot a bill 8 at érzékelt!
Durva volt!

Vissza vittem a Vodához. 2.nap!!!

Azt mondták,hogy szerintök ez jó,és elküldik szervizbe,nem adják vissza sem a pénzem,sem semmit!
Székesfehérvár központiról van szó!

Mondom nekik,na jó,de legyetek gyorsak! 1000 éve itt vagyok ,ne szarozzatok!

Megjön a 2 telefon, 3 hét múlva! Én Móron lakom,mivel a voda elhúzta innen a szennyest rég!
Tehát beutazok kocsival!
Mondom,itt vagyok!!!
Oda adják a telókat,de semmi javulás!

Mondom,mi a fasz?
Ezen semmit sem csináltak!!!

Mondja a bula,hogy dehogyisnem,rá van írva a papírra,hogy szoftvert frissítettek!

Kiakadtam!
Mondom,figyeld már,ide kopp,oda érzi!

Tudod mit mondott,hogy ez neki így tetszik!

Na kiakadtam!
Erősebbre hangoltam magam!

Mondom ide egy főnököt!
Erre egy gilisztás csávó jön,hogy vissza küldik!!!

Mondom,ez az utolsó ám!

Elműlik 4 hét,és jön az SMS.hogy kész mind telefon!

Bemegyek,és látom,hogy semmit sem csináltak vele!

Nyugodtan elküldtem őket a picsába,és mondtam megy vissza! Ha játék,akkor játék!
És egy előfizetésemet sem fogom befizetni innentől!

Közben az LG központi szervizzel felvettem a kapcsolatot,és mindent szépen leírtam ,és csatoltam a papírokat!

Nagyon hamar jött válasz egy hölgytől,hogy elnézést kérnek utána néznek !

Vissza jött a teló persze úgy,hogy hozzá sem nyúltak!

Újra írtam az LG nek annak a hölgynek,hogy tele lett a farkam!

Válaszul ,korrekten küldte a csere utalványt a telefonokra! Elnézésüket kérve ,de nagyon rendesen!

Komolyan mondom az LG korrekt volt,és kedves! Több alkalommal telefonáltak,hogy mi van már ?

Mondom magamban,hogy oda kellett volna vinni előszór,nem a vodához!!!
:W

Na besétálok a vodához,hogy halihó,adjatok új telókat nekem! Itt van az utalvány!

Azt mondják,hogy ez jó,de nem fogadják el,mert a telefont közben megjavították! Alaplap csere volt rajtuk!

Na mondom akkor jó ha jó! Mutasd????
Látom ugyan olyan szar!
Mondom nekik,hogy nem alaplap volt a szar,hanem az érintő kijelzíÜÓÜÜÜÜÜ!

Azt mondták,hogy ennyi,nem érdeklik a csere utalványok!

Én szépen ,,,,nem!
KIAKADVA,ÉS AZ ŐRT KITÉVE kivertem a belét,mire rendőrrel fenyegettek!

Bezárt a bolt,és én átmentem a fogyasztóvédőkhöz! Minden papírt,és persze mindent felvettem szokásomhoz híven a beszélgetésből. Sokszor nem tudták,hogy mi a bajom,mikor mondtam a beszélgetés előtt,hogy érted,ugye rögzítem a beszélgetést! :B

Szóval,kitűzték a tárgyalás előtti ütközést!
Amint megjött az időpont,a voda elkezdett zaklatni,hogy fáradjak,be,és beszéljük meg???? Egyből kedvesek voltak!

Vártam vagy 10 hívást,és könyörgést,és befáradtam a voda központba.
Ne tudd meg!
(Ha a farkam kilógott volna,az első bula bekapja!)Persze parancsra!

Szóval,,mondják,hogy a polcról válasszak PÁR készüléket és egyezünk meg!

Mondtam nekik,hogy kis csicskával nem fogok többé beszélni!

Erre mondja a csaj,hogy egy pillanat,itt a telefonban a nagygóré!

Súrü elnézést kérve,mondta amit a többi!

Mondtam neki,hogy nekem csak 2 LG telefon kell mit kifizettem,és azonnal mind előfizetésemet törlik,és minden hozzám kapcsolható dolgot az adatbázisukból!

Ha ezt most megteszik,akkor rendben,ha nem akkor ütközünk a bíróságon!

Gondolom a végét tudod! :K

Tehát csak ennyi volt,és így volt+van minden papírom róla. :K

Azóta nem kapok semmi hírlevelet......,se semmit a vodától! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19555) Fail3D! válasza apaszka (#19554) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ez durva... es egy nemzetkozi nagy ceg ezt megcsinalja, akkor mit varunk a kis gsmektol.

(#19556) Eve123 válasza stilo18 (#19544) üzenetére


Eve123
csendes tag

Az legalább a telefonról szól :)

Lg g2 white 32gb

(#19557) Darth_Revan válasza apaszka (#19554) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nah ezért gratula, szép volt ! :C

Fail3D!: Csak Magyarországon, UK vagy USA-ban már a 2. visszamenetelkor Thai ikerlányokkal várták volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19558) Fail3D! válasza Darth_Revan (#19557) üzenetére


Fail3D!
addikt

hetente mennek telot cserelni...:)

(#19559) bajnokpityu válasza apaszka (#19554) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Peched volt. Nekem nem sok bajom volt velük, pedig régóta ügyfelük vagyok, hasolóan még city kártyás csomagként kezdtem a yodás pályafutásomat. megjártam a többieket is, ugyanolyan szinten,mindenütt korrektek voltak. Nem általános,amit irsz.

Ettől függetlenül eleve midnig márkaszervizbe vittem a telókat, mert még a sony-ericssonos időkben rájöttem, hogy gyorsabb, és jobb minőségű szervizt kapok közvetlenül. Szolgáltatól függetlenül, akkor épp Westeles voltam.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19560) apaszka válasza Fail3D! (#19555) üzenetére


apaszka
veterán

Mind ilyen!

A Nokia is játszott velem,az N8 kapcsán ,de ott is én nyeretem!
Tényleg ott is a kijelzőm volt szar!
A Samu szállította neki,és minden 2. lilás volt! :W

A lényeg,hogy nem szabad hagyni magunkat!
Ha kifizetek valamit,akkor azt adja,miért fizettem ill mit ígértek a pénzemért!
Nem többet várok el,csak azt! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19561) Fail3D! válasza apaszka (#19560) üzenetére


Fail3D!
addikt

en anno egy dragabb nokival jartam igy a vodanal... 6ik szervizeles alkalmaval csereltek ki a keszuleket 1 hetig hasznaltam es honapokigszervizeltek... mundig ugy kaptam vissza higy xar, de a vegen volt pofajuk ugy vissza adni, hogy mar be se kapcsilt tobbet... Ne tudd meg mennyire megutaltam a nokiat pedig meg ki is kerultem a vodas leadast...gondolim a boltnak ez hizta a penzt, hogy pecseteltek, meg hollandiaba is kikuldtek szoftvert frissiteni, hatha itt rosszul csinaltak. Mondtam nekik 5 garancias javitas utan uj telot kene adniuk a vegen 6ik kicsereltek/garilapon mar nem volt hely a pecsetnek igy egy ures reszre pecseteltek..., de az akksi hatlapot a "regiet"kelett hasznalim, higy a gari ido ne induljon ujra, mert csak "reszegyseg csere volt" es honapokig nem volt meg a kifizetett draga telefon.. Mai fejjel mar perrel dobaloztam volna..

(#19562) stilo18 válasza apaszka (#19554) üzenetére


stilo18
addikt

Az szép, gratulálok! Így kell csinálni...

Eve123 :Lehet, de, ahogy én nem tartom be a szabályzatot, úgy a 200x leírt, majd újra megkérdezett kommentelő sem...

Nah, mindegy, nem nagyon érdekel.

Béke.. :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19563) Illusion1010 válasza noxon (#19537) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Bármelyiket ami a D802 verzióhoz van. Ez a nemzetközi kiadás.

A többi változat:

AT&T - D800 [16]
GSM 850/900/1800/1900
UMTS 850/1900/2100
LTE 1900(2)/1700(4)/850(5)/700(17)

Sprint - LS980 [17]
GSM 850/1900
CDMA 800/850/1900
UMTS 850/1900
LTE 1900(25)/800(26)/2500(41)

T-Mobile - D801 [16]
GSM 850/900/1800/1900
UMTS 850/1700/1900/2100
LTE 1900(2)/1700(4)/700(17)

Verizon - VS980 [16]
GSM 850/900/1800/1900
CDMA 850/1900
UMTS 850/900/1900/2100
LTE 1700(4)/700(13)

Global version - D802 [18]
GSM 850/900/1800/1900
UMTS 850/900/1900/2100
LTE 800/900/1800/2100/2600

Canadian version - D803 [19]
GSM 850/900/1800/1900
UMTS 850/1900/2100
LTE 700,AWS(1700?),2600

Latin America version - D805 [20]
GSM 850/900/1800/1900
UMTS 850/900/1900/2100
LTE 700/1700/2600

Mindben van magyar nyelv szerintem, az android már a 2.3 óta tartalmazza. Bár találkoztam már kivétellel, így a tévedés jogát fenntartom :)

[ Szerkesztve ]

(#19564) noxon válasza Illusion1010 (#19563) üzenetére


noxon
őstag

Értem, akkor csak várnunk kell egy D802 verziós kitkatre ami nem koreai :DD

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#19565) Illusion1010 válasza noxon (#19564) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:K

(#19566) Maxtreme válasza apaszka (#19554) üzenetére


Maxtreme
addikt

Uhh na ez a nem semmi.. :Y

Nálam hasonló szitu Hw-el volt anno, hál isten jól jöttem ki belőle..
Azóta az a bolt bezárt.

(#19567) hobbitka_


hobbitka_
tag

Már említettem korábban, hogy a videófelvételnél egy-egy szó között a felvételen teljes csend van (háttérzaj ki van vágva). Többetek tippje a "video zoom" opció volt.
Na mármost azt vettem észre, hogy ha a videó menüben akár be, akár kikapcsolom ezt az opciót, a felvétel alatt mindig ott a "video zoom" logo. Nem világít, mint a menüben, de ott van. Nálatok különbözően látszik bekapcsolt és kikapcsolt állapotban?

(#19568) jooker82 válasza apaszka (#19554) üzenetére


jooker82
nagyúr

Durva folyamat,de azért jól helytálltál :) De ez inkább egy egyéni üzlet hibája,nem feltétlen a voda a ludas.
Viszont neked biztosan nem volt kellemes dolog annyiszor átrohangálni a másik városba.

De azt ott nem értettem,hogy mért zárt be az az üzlet? tényleg leütöttél valakit? :)

Nekem egy garanciás ügyem volt,egy aksicsere,melyet tudatosan előtte az LG-vel lebeszéltem és utána vittem leadni a vodához. Persze a szöszi elkezdett okoskodni,hogy aksirepedésért nem küldik szervizbe,az az én hibám.mondom le van beszélve az LG-vel te csak csomagold be és küldd fel nekik.
Jaaaa :U
Szóval itt is korrekt volt az LG. A vodánál meg sok tudatlan hozzá nem értő dolgozik és ebből vannak a galibák.
Ezért is jobb az ilyen esetekben,rögtön a márkaszervizbe vinni. általába minden megyeszékhelyen van 1.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19569) blt.62


blt.62
őstag

Van arra beállítási lehetőség,hogy ha mondjuk sms-t, vagy emailt, vagy a naptárbejegyzést kirakja a lezárt sötét képernyőre? Mert akkor nem kellene mindig feloldani a képernyő zárat. Ha van ilyen akkor hol lehet beállítani?

MegtorloXp

(#19570) Maxtreme válasza jooker82 (#19568) üzenetére


Maxtreme
addikt

komolyan mondom minden cég példát vehetne a Logitech-ről.
Beszarik az adott cuccod, felhívod őket, és küldik a másikat. (a régit az esetek 90%-ában be sem kérik, max szúrópróba szerűen.) Ők nem adják ki más vállalatoknak, boltoknak a garó intézést, maguk csinálják.
Nekem is volt náluk egy ilyen ügyem, le a kalappal a magyar support előtt is.

Ilyen téren még a Samsung premium garancia nagyon korrekt.

(#19571) premete válasza Maxtreme (#19570) üzenetére


premete
veterán

A Logitech garanciális ügyintézése példaértékű, de a samsungé a lehető legxarabb, ami létezik: ha telefonról van szó, ha notebookról. Amióta megtudtam, hogy az LG-t is a samsung kétes szervize, a Telemax javítaná, szívesen eladnám a G2-t, nehogy ezekkel a szemétládákkal még egyszer találkozzak.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19572) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Megkérdezhetném valakitől, hogy mekkora mm-ben kifejezve a kijelző szélessége és magassága és ebből milyen magas az értesítési sáv és a navigációs sáv ?

(#19573) apaszka válasza premete (#19571) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem nincs rossz tapasztalatom a samu szervizzel. Kijött házhoz, éld cserélt mi kell ott azonnal.

De ne offoljuk szét szegény topikot!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19574) jooker82 válasza premete (#19571) üzenetére


jooker82
nagyúr

A váci úton van saját szervize az LG-nek,meg bemutatóterem is egyben.. Ott mindent szervizelnek ami LG...És nem is drágák,ha már nem garanciális,mert pl egy G2 kijelzőt 35-ért cseréltek,a telemaxnál meg elkértek érte 60-at...

A logitechre kitérve,én küldtem el nekik egy gamepadot és ugyanazt küldték vissza.Igaz nem volt hibája :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19575) premete válasza jooker82 (#19574) üzenetére


premete
veterán

A váci úti LG az jó, ott cserélték ki garanciában a Ditech-es Nexus 4-esem foltos komplett kijelzőjét, 2 nap alatt. csak azt nézték, hogy van-e IMEI a számlán; volt, így azt mondták a 24 hónap Herstellergarantie érvényes itthon is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19576) blt.62


blt.62
őstag

Voda flottában vagyok én is HUMÁN ERŐ. Keveset beszélek, 2 Gb mobilnet csomaggal 7-8 ezer ft általában a számlám. Az alap csomag 5 ezer ft lenne de az ingyenes lebeszélhetőség csak vodán belül van és nálunk a családban mindenki más szolgáltatónál van a céges mobilok miatt.
Szerintetek nem járnék jobban a 9990ft-os Red csomaggal 500 megás nettel? A net elég lenne, és korlátlan hívás és sms. A legjobb az lenne ha egy szolgáltatónál lenne az egész család, de ez megoldhatatlan.

MegtorloXp

(#19577) jooker82 válasza premete (#19575) üzenetére


jooker82
nagyúr

Honnan vetted azt a telót? Ausztria?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19578) bajnokpityu válasza blt.62 (#19576) üzenetére


bajnokpityu
félisten

vagy mol flotta, vagy a mobilflottak.hu, stb... magánszemélyként kb 7rugóért havi 1000perc bárhova, és 2gb net. majdnem ugyanazt a flotta csomagajánlatot adják többen is. molos perc alapú, a mobilflottás meg másodperc alapú,viszont van kezelési költség, ami vagy évi 3rugó, vagy egyszeri 10es. molnál meg semmi.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19579) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

Lg g2 telo kepet meglehet osztani samsung smart tv-vel?
Nem sikerul mert vmi miracast van a telon.vagy ez csak lg tv lehet?

Asus Rog Phone 6

(#19580) blt.62 válasza bajnokpityu (#19578) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi utána nézek. Az a gondom,hogy még majd 2 év hűségem van a voda felé. Ezért javasolták ők a Voda flottás Redet, mert ott nem kell 10 ezer ft-ot fizetni, 500 megát ad, korlátlan hívás és sms minden irányba és ingyenes a különleges tudakozó. 9990 ft és ez nem lesz több, viszont 2 ezer ft-al lenne több mint a mostani flottás számláim kevés hívással és havi 20 sms. Az 500 mega elég lenne.
Kérdeznélek a G2-ről. Amikor kivan kapcsolva a kijelző (sötét) és mondjuk kapsz egy sms-t, vagy naptár bejegyzésed riaszt, akkor nem lehet beállítani,hogy a sötét kijelzőre kirakja? Mert ha most kapok egy sms-t amikor képernyőkímélő módban van,akkor nem látok addig semmit amíg nem oldom fel a 2 koppintással a képernyő zárat.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#19581) premete válasza jooker82 (#19577) üzenetére


premete
veterán

Igen, ditech.at.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19582) f(x)=exp(x) válasza Csillag01 (#19579) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A tv-n be kell kapcsolni a mirecastot, rálépsz a qslide felett (nem tudom a nevét) a mirecastra, kiírja hogy mire lehet csatlakozni, kiválasztot a Tv-t és kész.(a Tv-nek ugyanarra a wifire kell csatlakoznia)
nemtudom hogy mire szeretnéd használni de nekem kb.: 5 mp-t késik.

(#19583) Csillag01 válasza f(x)=exp(x) (#19582) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Samu tv van ezen nincs mirecast csak allshare

Asus Rog Phone 6

(#19584) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok! Olyat tud a készülék, hogy egyszerre két eszközt csatlakoztatunk bluethoot-tal a telefonhoz? Pl.: óra+kihangosító. Ha igen akkor be kell állítani a telefonon? Köszönöm!

(#19585) f(x)=exp(x) válasza Csillag01 (#19583) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Akkor nem szóltam. Bocsi. :B

(#19586) migabi24 válasza Csillag01 (#19583) üzenetére


migabi24
nagyúr

2013-as samuk is tudják

(#19587) pestibenji válasza Csocsesz75 (#19572) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerintem ezek mind olyan infók amire egy kis Guglizással megtalálnád a választ :)
Ha más nem a kijelző magasságát és szélességét elég egyszerűen ki lehet számolni abból, hogy 5,2col a kijelző átmérője ;)

(#19588) h3lios válasza jooker82 (#19568) üzenetére


h3lios
addikt

"A vodánál meg sok tudatlan hozzá nem értő dolgozik és ebből vannak a galibák."

Ezt kikérem magamnak. Sajnos nagyon sokan nem látják, hogy mi megy a szolgáltatóknál. Mivel konkrétan a fent említettnél dolgozom tudom, hogy hogy működnek a dolgok.
A helyzet az, hogy előírásba van adva, hogy adott telefonnal melyik évben mit tudunk csinálni. Ha neked feketén fehéren le van írva, hogy nem veheted át, akkor nem teheted meg azért, mert az ügyfél azt mondja (még ha igaza is van).

B-tag: H3lios#2825

(#19589) Csillag01 válasza migabi24 (#19586) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Ez a legujabb modell.2 honapos smart tv. de en nem talalok mirecastot.

Asus Rog Phone 6

(#19590) jooker82 válasza h3lios (#19588) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha hibás,milyen szabály tiltja,hogy ne vegyétek át? Ez a vevői elégedetlenséghez vezet.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19591) h3lios válasza blt.62 (#19580) üzenetére


h3lios
addikt

Ha lenne kérdés akkor keress PM-ben, tudok segíteni ugyanis vodánál melózok. :D

(#19590) jooker82
Természetesen, mindig átvesszük a telefont és fel is küldjük a szervizbe (még ha tudjuk az, hogy semmit nem fognak csinálni). Itt gondolok arra, hogy a Darwin díjjas barátunk megúsztatta a telefonját, a sár folyt ki a hangszóróból. Erre azt mondta, ááá őőő ilyet nem csinált. Felküldtük, persze úgy jött vissza, hogy elázott nem garanciális.
Itt arra utaltam, hogy ha a szerviz (telemax) szar munkát végez és többszöri alkalommal kapjuk vissza ugyan azt a telót, akkor sem tudjuk kicserélni (kivétel persze a csere engedély).

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#19592) blt.62 válasza h3lios (#19591) üzenetére


blt.62
őstag

Ment privi.

MegtorloXp

(#19593) jooker82 válasza h3lios (#19591) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az jogos,amit irtál,de az én esetemben,a szöszi még akkor is mondta volna a magáét mikor mondtam neki,hogy le lett beszélve.
Szóval olyan monoton betanult módon próbálta nyomni,hogy a külső sérülés no garis.
Márpedig aki magol,az hozzá nem ért... érted mit irok
Ettől függetlenül találkoztam olyannal is aki képben volt sokmindennel,nade az rögtön férfi volt :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19594) Csocsesz75 válasza pestibenji (#19587) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ok, ezt megtaláltam, Akkor megmondanád esetleg milyen magasságú a navigációs sáv ?

(#19595) h3lios válasza jooker82 (#19593) üzenetére


h3lios
addikt

Lehet, hogy új volt, ne bántsuk őket és a szőkéket sem (pedig adja magát ;] )
Egyébként rengeteg dologgal tisztában kell lenni, főleg a szervizes esetekben. Lehet akkor volt nála először csereengedélyes telefon. :)

B-tag: H3lios#2825

(#19596) jooker82 válasza h3lios (#19595) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt a vevő ám nem tudhatja :) De nem is bántottam én őt,végülis az értésére adtam,hogy mi a helyzet.Biztos nem az ilyenek miatt lépek a vodától,ha lépek.Ahhoz teljesen más ügynek kellene lenni.
Már,ha itt tartunk,közelgő LG telefonról van infód,hogy bekerül? És pl a G2 mért olyan későn és drágán került be? ezen kellene változtatni a vodának. te is láthatod,hogy ilyen téren fele annyira se teljesit jól a voda,mint a konkurensek.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19597) drmotto válasza Csillag01 (#19583) üzenetére


drmotto
őstag

Ha egy routerre csatlakozik a tévéd és a G2, akkor mennie kell, nekem is Samsung tévével megy.
Elindítod a MIracastot, kilistázza az eszközöket, kiválasztod a tévét, majd a tévén leokézod a hozzáférést.

(#19598) h3lios válasza jooker82 (#19596) üzenetére


h3lios
addikt

A telefonokat nem tudom mi alapján döntik el, hogy mikor és milyen áron kerüljenek be. Illetve az árat tudom. Erről annyit mondhatok, hogy egyik szolgáltatónak sem célja, hogy telefonokat adjon el (tiszta veszteség). Ezért csak lehetőséget biztosítanak a szolgáltatók a vásárlásra.

B-tag: H3lios#2825

(#19599) Csillag01 válasza drmotto (#19597) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Vezetek nelkul csatlakozik a tv a routerhez.lehet azert nem megy?a telo nem talalja a tvet ha bekapcsolom a mirecastot.

Asus Rog Phone 6

(#19600) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Ezt irja ki.de mit kapcsoljak be ha nincs is a tv-n mirecast? Milyen hardver kulcsrol hadeval ez? Sztem csak lg tv megy ez.samu tv-n allshare van csak.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.