Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) csapoadam83 válasza Bubukain (#18949) üzenetére


csapoadam83
csendes tag

Csak hogy a lehető legteljesebb legyen a kép ha a csapoadam1983@gmail.com ra leírjátok hogy mikre lennétek főleg kíváncsiak azzal sokat segítenétek. Mind a két készülék gyári ROM-al ketyeg és a teszt ideje alatt nem nagyon akarok ebbe belebütykölni hogy reális legyen a kép.
Főleg az olyan dolgokat szeretném összefoglalni amik tényleg a napi használatot érintik, a két telefont kb ugyanannyit fogom használni és nyúzni.

(#18952) Tybike81


Tybike81
őstag

Valakinek nem kell egy 2 napos, gyári független, gyári samsung garos fehér S4 cserébe a G2-ért?
A G2 ha lehet Lg garanciás érdekelne.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#18953) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Rendeltem ilyen fóliát remélem a 6db-ból egyet fel tudok rakni jól. :D

(#18954) csapoadam83 válasza icecave (#18950) üzenetére


csapoadam83
csendes tag

Bocsi :D ígérem a tesztet nem egy teljes éjszakás legénybúcsú után fogom megírni. Köszi hogy szóltál amúgy a hiba miatt.

(#18955) h3lios válasza SzlobiG (#18953) üzenetére


h3lios
addikt

Rossz a link. :D

B-tag: H3lios#2825

(#18956) SzlobiG válasza h3lios (#18955) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm érdekes nálam jó, na mind1 itt volt linkelve 1k 6db fólia.

(#18957) pestibenji


pestibenji
senior tag

Az xda-s kamera modot csak recovery-ből lehet felrakni? Egyébként érdemes?
Rootolva vagyok, de még nincs semmilyen recovery-m.

(#18958) icecave válasza SzlobiG (#18956) üzenetére


icecave
nagyúr

Én rendeltem régebben még iPhone-ra ilyen 0,9-1 dollárosokat, de nagyon gázak voltak, nem tudtam buborékmentesen feltenni egyet sem, pedig van benne tapasztalatom. Azóta is inkább csak nedves fóliát használok, az a tuti (nekem legalábbis). G2-n is most Gadgetshieldz van. Viszont, lehet szerencséd lesz, rendeltem iPadra is 3 dollárosokat és teljesen rendben volt, simán felraktam, buborék nélkül (igaz, a mérete nem volt 100%-os, egyi felén lelógott (szarul vágták ki).

(#18959) dave_gahan válasza vadászcsiga (#18929) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Meglehetősen vegyes véleményeket olvasni az OsmAnd+ naviról...
Ha jól gondolom, akkor minden navi lelke a térkép milyensége és az itt néhol hagy kívánnivalót maga után (hiányzó települések, házszámkeresés, stb.).
Megosztanád néhány mondatban, h mi alapján "legjobb navi, ever"? :D
Még nem próbáltam, komolyan érdekel a véleményed. A hárombetűsről sincs tapasztalatom még, anno Nokia mellett nem volt rá szükségem. De valamilyen navi jó lenne. Sokan a Sygic-et ajánlják, őket is szívesen olvasom... :K

(#18960) SzlobiG válasza icecave (#18958) üzenetére


SzlobiG
félisten

Itt ajánlották ezért rendeltem be, de én se várok tőle sok jót. Ha nem válik be marad fólia nélkül azt kész nem kínlódok tovább.

Ez amúgy Miféle hülyeség, hogy a magas hő miatt nem engedi a fenyerőt feljebb venni? Csak langyos a készülék. Lehet a hard cover miattnem tud úgy hűlni?

[ Szerkesztve ]

(#18961) feelurself válasza csapoadam83 (#18947) üzenetére


feelurself
aktív tag

Jó lenne végre elfelejteni ezt a RAM zabálós dolgot..nem windows gyerekek.

(#18962) rankesz válasza SzlobiG (#18960) üzenetére


rankesz
veterán

Furnace kernel fel, és az intellithermal opciónál feljebb állítod a hőmérsékleti küszöb értéket
ohhwait... Jaaa hogy Szlobi... ;] :)

(#18963) SzlobiG válasza rankesz (#18962) üzenetére


SzlobiG
félisten

Stockolok tudod. ;]

Amúgy nem lenne baja ha feljebb állítanám?

Már múltkor majdnem raktam egy kdz-t Vodafone logó+progit akartam kiirtani de lusta vok szarakodni. :D

(#18964) migabi24 válasza pestibenji (#18957) üzenetére


migabi24
nagyúr

Dehogy, kibontod a csomagot és manuálisan bemásolod a fájlokat, csak a jogokat kézzel kell állítanod

(#18965) vadászcsiga válasza dave_gahan (#18959) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Először is az ára töredéke a többinek, települések, városok eddig mindenhol meg voltak (ny.mo, bp közig.határig) házszámot eddig nem nagyon kerestettem vele úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. De amiért azt írtam "ever" az az hogy 15-20x ennyiért a többi viszont hibáz, nem keveset. Állítólag ha hiányzó térképet tálalsz azt bejelented és nagy valószínűséggel kijavítják rövid időn belül.
Nincs teli csicsaval, csak az van navigációs felületen ami fontos, amúgy meg teljesen testre szabható ha az kell.

(#18966) akooos válasza dave_gahan (#18959) üzenetére


akooos
veterán

Én Sygicet használok, soha nem volt vele problémám. G2-n még csak MO területén használtam, de régebben külföldön is hibátlanul működött. Hamar talál jelet, pontos is, sok funkciója van. Nemrég volt akció Playben, akkor kellett lecsapni rá! (Nyilván van belőle free is meg más is... ;] )

Ami külön nagyon király benne és sötétben rohadtul oda vagyok érte, az ez: HUD :D

(#18967) pestibenji válasza migabi24 (#18964) üzenetére


pestibenji
senior tag

És hogy kell a jogokat kézzel állítani illetve hova másoljam be? Gondolom az eredeti kamera apk helyére kell, azt meg biztonság kedvéért lementem, de nem tudom hol van.

(#18968) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Milyen nektek a telefonálás minősége? Mert nekem mostanság nagyon halk max hangerőn is, és nem csak én nem hallok, engem se hallanak a vonal másik oldalán, elég hozzá egy kicsi zaj is. A telefonom vacakol, a hálózat tré, vagy ez általános, gyakori probléma?

[ Szerkesztve ]

(#18969) rayoliviero válasza akooos (#18966) üzenetére


rayoliviero
veterán

Sygicben melyik térképet használod? Navteq vagy Tele Atlas? Magyar TTS hang nincs benne, úgy tudom. Csak sima magyar, ami nem mond utcaneveket.

Mr.Silkó: 10E szoftver javít rajta.

[ Szerkesztve ]

(#18970) dsg012 válasza Mr.Silkó (#18968) üzenetére


dsg012
csendes tag

ja ez nálam is gond :((

(#18971) Mr.Silkó válasza dsg012 (#18970) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pedig minden mást nagyon szeretek rajta.. :/

Gazsi00 > Van róla valami info, hogy mikor kapják meg a nem rootolt telefonok?

(#18972) rayoliviero válasza Mr.Silkó (#18971) üzenetére


rayoliviero
veterán

10E-hez nem kell rootolni. Összefoglalóban ott van, hogy kell feltenni és honnan lehet letölteni.

(#18973) pestibenji válasza Mr.Silkó (#18971) üzenetére


pestibenji
senior tag

Minek ahhoz egyáltalán összefoglalót olvasni? PCSuite magától frissíti neked elvileg.

(#18974) rayoliviero válasza pestibenji (#18973) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ja, nekem T-Mobile-os teló van, azt nem igen frissíti magától...

(#18975) 5423r válasza 5423r (#17898) üzenetére


5423r
tag

Egy hét elteltével azóta sem érkezett válasz a Glass M-től a probléma miatt.
Szuperek! :)

Egyébként ki milyen headset-et ajánl a telefonhoz? A főoldalon levő SE MH1-ről jókat írnak, az passzol? Valami tényleg jót szeretnék, de azért ha lehet még a 20-30ezres kategória alatt. :D
Köszi előre is.

(#18976) Mr.Silkó válasza pestibenji (#18973) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajna nincs most net a gépemen.. Telekomnál tudják szerintetek frissíteni? Mert ota-n nem jelez frissítést a teló, gépemen meg nincs net.

(#18977) bigdee888 válasza 5423r (#18975) üzenetére


bigdee888
tag

Paypal-lal fizettel? Ha igen, "Open a case gomb". De csak akkor ha 45 napon belul vagy.

[ Szerkesztve ]

(#18978) sirály69


sirály69
őstag

Ez jó lehet rá?

Szerver Hosting Debrecenben

(#18979) sefan67 válasza 5423r (#18975) üzenetére


sefan67
aktív tag

Valószínüleg nem jó a telefonunkhoz!
az MH1 OMTP -s , ezért is lehet kapni már 3700Ft-ért

G2-be MH1C a jó

info + info

(javítsatok ha tévednék...)

[ Szerkesztve ]

(#18980) SzlobiG válasza rayoliviero (#18969) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor csak romolnom kell mer én is érzékelem ezt a hibát. :(

(#18981) jdirteen


jdirteen
tag

Sziasztok

Az Aeonflex romot használta már valaki? Érdemes felrakni a gyári helyett?

(#18982) SzlobiG válasza szabyka95 (#18532) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez melyik link volt?

Hazaérek aztán kdz lesz.

Nekem ezen vodas rom van, tehát akkor az 1hszba linkelt oldalról szehetem a vodas verziót?

Vagy openbe melyik a legujabb kdz? Mer az oldal szerint openbe nincs új verzió.

[ Szerkesztve ]

(#18983) Sragi válasza csapoadam83 (#18947) üzenetére


Sragi
őstag

Szívesen fogadnám én is a tesztet. :) A ram felzabálást meg hagyjuk szerintem...Meg kellene érteni,hogy ez android.De ha G2 is van a kezedben akkor tisztában vagy vele,hogy nem számít az hogy csak 800mb Ram marad szabadon mert vígan elég.

(#18984) RomiJosy válasza feelurself (#18961) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

A ramos dolgot azért nehéz elfelejteni,mert a legtöbb teszt amit a telefonon végeznek kitér erre a kérdésre és azt mondja,az lg sok ramot foglal.. tudom-tudom elmondtátok már nekem is és megértettem,android okosan ossza be.
Élő példa,asszonynak tegnap vettünk egy huawei g510-et.. 512mb ram van benne de tök jól múxik! Átlag felhasználónak mondható de én is izzasztottam a telt,jól van optimalizálva. Az se kevés ezek szerint..

(#18985) Sragi válasza RomiJosy (#18984) üzenetére


Sragi
őstag

Persze,hogy nem az :) Ha jól van optimalizálva.De őszintén érezted úgy,hogy elfogy és kevés lesz a RAM használat közben? :)

[ Szerkesztve ]

(#18986) TomPack


TomPack
őstag

Mitől lehet az, hogy a Dead Trigger 2 nem érzékeli az érintést? Egész eddig működött... Újratelepítettem, de ugyanaz...

(#18987) Sragi válasza TomPack (#18986) üzenetére


Sragi
őstag

Töröld a cache fájlokat. Frissítetted?

(#18988) TomPack válasza Sragi (#18987) üzenetére


TomPack
őstag

Csak simán eltávolítottam, és újra telepítettem a play-ről.

(#18989) Azharel


Azharel
aktív tag

Napi kitkat.
[link]
Állítólag ez egy nagyon megbízható oldal.

(#18990) Sragi válasza TomPack (#18988) üzenetére


Sragi
őstag

Hmm érdekes.Biztos nem jött hozzá valami frissítés?
(#18989) head1shot: A francia tudásom egyenlő a nullával,de ezek szerint február 28?

[ Szerkesztve ]

(#18991) zragon18 válasza Azharel (#18989) üzenetére


zragon18
tag

ÉS akkor ez most mit jelent?

(#18992) TomPack


TomPack
őstag

Töröltem a cache -t is, de ugyanaz. Nektek működik a játék?

[ Szerkesztve ]

(#18993) twon válasza rayoliviero (#18969) üzenetére


twon
tag

Hogyan lehet eldönteni, hogy melyik térképet telepítse? Nekem a hivatalos van meg a sygicból és ott csak azt tudom kiválasztani hogy melyik ország működjön!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#18994) 5423r válasza bigdee888 (#18977) üzenetére


5423r
tag

Köszi, eszembe se jutott volna. Elvileg jelentettem.

[18979 sefan67 ]

Na és akkor erre a Sony MH1C-re érdemes beruházni? Egyáltalán nem ragaszkodom semmilyen márkához, csak jól szóljon (zenéhez is, híváshoz is), és agybadugós legyen. :)

(#18995) Sragi válasza TomPack (#18992) üzenetére


Sragi
őstag

Sajnos nem tudom ,mert nem játszom vele :(

(#18996) sefan67 válasza 5423r (#18994) üzenetére


sefan67
aktív tag

MH1 - 3700Ft-tól - érdemes ha nem zavar az átalakító amit venni kell hozzá
MH1C - 12 000 - 14 000Ft-tól - Ennyiért sztem lehet jobbat is kapni, de ki tudja, nem vagyok szakértő :D

azért érzitek a lehúzást... """Speedshop akció"""

Én vennék egy sima MH1-et, de nincs az az isten hogy átalakítót is vegyek hozzá, kb instant kitörik a zsebemben :D

Amúgy kiváló hangja van tesztek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#18997) RomiJosy válasza Sragi (#18985) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

A g2-n nem fogy el pedig néha elfelejtem becsukni a dogokat és nagyon sok progi megy egyszerre.
A huawi kevéske ramja sem fogy el. Egyszer befagyott ugyan de az se feltétlen ez miatt.
Az a baj,windozhoz szokott eszünk nehezen szokja meg azt,hogy egy jól optimalizált eszköznek nem kell sok tartalék a stabil futáshoz. 😉

[ Szerkesztve ]

(#18998) Sragi válasza RomiJosy (#18997) üzenetére


Sragi
őstag

Abszolút :K

(#18999) Pityi77


Pityi77
tag

Üdv mindenkinek.Olyan problémárá kérnék segítséget,hogy a haverom vett egy G2őt a tmobil webshopba.A térerő folyton ingadozik és elmegy,ott ahol más telónak van.A telefont holnapig tudja kicseréltetni ezért lenne sürgős.A gyári tmobilos 10.a rom van rajta.Hivatalos frissítés létezik hozzá amin ezt a hibát kijavították,vagy esetleg nem is szoftveres gondja lehet?Valaki találkozott már ilyennel?Frissítést még nem ajánlott fel a rendszer.Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#19000) pestibenji


pestibenji
senior tag

A RAM temahoz: én is kevéslem a szabad RAM-ot, persze, hogy fut így is, de én azért elvárnám, hogy 5-6 app amit rendszeresen használok el tudjon tárolódni a RAM-ban és ne kelljen állandóan újra tölteniük...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.