Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) vadászcsiga válasza INFINITYzz (#19500) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fekvenyomásnál sem?

(#19502) icecave válasza vadászcsiga (#19497) üzenetére


icecave
nagyúr

Én is beviszem, zsebben, de nem azért, hogy azt nyomkolásszam, hanem mert bármilyen neves és jó konditerem, voltak lopások, ezért sosem hagyom a szekrényemben. Sőt, egyszer véletlen az enyém mellettihez mentem oda és simán nyitotta azt a lakatot is a kulcsom, néztem ám, hogy WTF :D
Ha olyan gyakorlat van, leteszem a földre a törölközőre (pl. lábtoló, stb).

Azon viszont nagyon röhögök magamban, mikor valaki jön, ott van 1,5 órát és abból 1 óra 20 percet a telefonját nyomkodja. Minek jön akkor? Hogy elmondhassa, hogy volt? :D Aztán ott vannak még a minden nyomáskor ordítók, hogy mindenki hallja, hogy ő épp edz, meg a tükörpatkányok, akik nem arra használják a tükröket,hogy nézze, hogy jól csinálja-e a gyakorlatot, hanem éppencsak puszikat nem küld saját magának benne az önimádattól eltelve. Plusz erre jönnek a papucsban edző emberek (egyszer láttam emiatt lábtolón lábat kicsúszni, aminek nyílt törés lett a vége), de ezek addig nem fogják fel, miért kell zárt cipő, amíg nem szívják meg valamivel egyszer. Na ennyi, sorolhatnék még ezer ilyet, aki jár, úgyis találkozott mindegyik történettel :D

[ Szerkesztve ]

(#19503) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Egyiknel sem, se labtolonal (45 fok, fekve), se fekvenyomasnal, se hasazasnal nem esik ki :)

Van papucsos nalunk is, habar csak mellezni szokott

[ Szerkesztve ]

(#19504) blt.62


blt.62
őstag

Van arra beállítási lehetőség,hogy ha mondjuk sms-t, vagy emailt, vagy a naptárbejegyzést kirakja a lezárt sötét képernyőre? Mert akkor nem kellene mindig feloldani a képernyő zárat. Ha van ilyen akkor hol lehet beállítani?

MegtorloXp

(#19505) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

A Ti véleményetekre lenne szükségem. Melyik Opera böngészőt töltsem le? Mert van Mini meg Classic, for android és ugyanez magyarul. Mindegyikre azt írják hogy istenkirály de nem szeretném mindet kipróbálni, amennyiben van tapasztalatotok szívesen venném ha megosztanátok velem.

Előre is köszönöm

(#19506) spuros válasza Ahanoiaid87 (#19505) üzenetére


spuros
őstag

Én egyiket sem szeretem.. Olyan vacak érzésem van mikor használom. Vagy gyári vagy dolphin. Esetleg chrome..

[ Szerkesztve ]

(#19507) RomiJosy válasza Ahanoiaid87 (#19505) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Miért nem próbálod ki? Ha nem tetszik,törlöd. Én próbálgatok mindent ami nem fizetős. Töltsd le mindkettőt,egy hét után töröld a gyengét.

(#19508) Ahanoiaid87 válasza spuros (#19506) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

A minimális adatforgalom lenne a lényeg mert rászoktam a mobilnet használatára és csak 100mb a csomagom. (végülis nem pont opera hanem bármi ami kevésbé eszeget)

[ Szerkesztve ]

(#19509) Fail3D! válasza Ahanoiaid87 (#19508) üzenetére


Fail3D!
addikt

Akkor egyertelmu,hiogy a minit kell letoltened.

[ Szerkesztve ]

(#19510) Ahanoiaid87 válasza Fail3D! (#19509) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Ehhez hasonló választ vártam köszönöm szépen :) :R

(#19511) grivo


grivo
csendes tag

Már mindenhol kerestem, de sehol sem találom, hogy hol lehet beállítani a manuális hálózatválasztást. Sokszor vagyok határ közelében és nagyon idegesítő, hogy mindig átáll szlovák hálózatra.Mobilhálózatok beállításánál már minden variációt kipróbáltam, de semmi sem akadályozza meg, hogy átálljon és nem is találtam olyan lehetőséget ami engedné a kézi hálózatválasztást. Hogy lehet ezt megoldani?

(#19512) DroiDMester válasza Fail3D! (#19509) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Látom kicsit tévedésben vagytok az Operával kapcsolatban! :DD

a Mini nem azért mini, mert mini adatforgalmat generál(és ez pont így van a többi böngészőnél is, aminél van mini meg még másik verziója pl a Boat Browser Mini sem generál kevesebb adat forgalmat mint a nagy tesója), hanem azért mert a tudása MINI!(a másik 2 társához képeset)

Egyébként mind a 3.verzióban(sima, mini és klasszikus) lehet állítani az adatforgalom mértékét, köztudott hogy nem a szöveges részek eszik a netet hanem azok az oldalak amik tele vannak apró(vagy épp nagy) képekkel!
Operánál ezért lett kitalálva a mini -nél lehet 3.lépcsőben állítani a kép minőséget(normál, gyenge, és kiváló) én ha a mini -t használom a gyengén van, mivel ugye itt generálja a leg kisebb adat forgalmat, itt már sajnos eléggé meglátszik a képek minőségén a spórolás, de azért el lehet vele lenni, ha meg valami olyan fontos képet akarok megnézni akkor belépek a beállításokba és át váltok normál/kiválóra -ra és így nem generál feleslegesen nagy forgalmat.

Nekem is csak 200.Mega van a csomagomba, és ha pl a Chrome vagy a gyári böngészőt használom képes megenni 1-1,5.hét alatt, ha a operát használom a fent leírt beállítással spórolósra fogva, de elég szokott lenni a 200.mega egész hónapban!

A sima és a Classic -ra visszatérve: ott is lehet csökkenteni az adat forgalmat a minihez hasonló módon működik a Rally mód az kb ugyan azt csinálja(csak sajnos nem állítható a mértéke) hogy a képeket méretezi át, és gyengít a minőségükön így kevesebb lesz a generált adatforgalom!

[ Szerkesztve ]

(#19513) pestibenji válasza grivo (#19511) üzenetére


pestibenji
senior tag

Beállítások, hálózatok fül, internetmegosztás és hálózatok, mobilhálózatok, hálózat választás :)

(#19514) Cathulhu válasza DroiDMester (#19512) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerintem senki nem mondta, hogy azert mini, mert mini adatforgalmat general, de messze az eszi a legkevesebbet (az en bongeszesi szokasaimnal atlag 70-80% sporolas), semelyik meg sem kozeliti, igy valoban ez a jo javaslat. Cserebe az van, hogy nem a telefonra tolti a weboldalt, hanem egy proxyra, ami osszetomoriti es ugy kuldi tovabb a telefonra, es ezert par dologrol le kell mondani.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19515) RomiJosy válasza DroiDMester (#19512) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

200 mega 😮
Én útálok spórolni..
Melómhoz kell az adat mert sok kazán adat a google driveren van,ha az kell,le kell töltenem valahogy.
2 giga limitem van kb 3 éve ,pár ezer ft..
Voda BM flotta..

(#19516) Fail3D! válasza DroiDMester (#19512) üzenetére


Fail3D!
addikt

Leirtad hosszabban, hogy a mini megis mivel general kisebb forgalmat mint a klasszik, de biztos azert mert 1 mondatban elinteztem nemtudom:) De azert tetszik, hogy leirid ugyan ugy keveset general, de megsem:)))

(#19517) grivo válasza pestibenji (#19513) üzenetére


grivo
csendes tag

Itt se lehet beállítani, hogy ne legyen automatikus :(

(#19518) janosgal válasza stilo18 (#19459) üzenetére


janosgal
tag

Megoldódott a kdz frissítéses problémám. Wifi kapcsolat helyett kábellel csatlakoztam a routerhez és letiltottam az avastot. Hogy melyik segített nem tudom, de így leírás szerint szépen lefutott a frissítés.

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#19519) UnionJack válasza stilo18 (#19490) üzenetére


UnionJack
csendes tag

Minden nagyon vicces meg minden de az erdemi reszerol 1 hozzaszolas sincs. Zarojel nyilik: Nalunk nem szokas nem magaddal vinni a telefont; es kesobbi dolgokra reagalva: jo lesz az 145 kg-nak is.

(#19520) RomiJosy válasza UnionJack (#19519) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én nem gyúrok és nem dobálja a wifit,sajnos nem tudok segíteni..Sokaknak adódik térerő problémája is,hullámzik a jel. Remények szerint jön egy erős frissítés a jövő héten kitkat néven. Sok hiba javítva lesz,szerintem várd meg és ha jön a frissítés,hard reset,frissítés,hard reset kongóval tuti gyári lesz minden a telefonodon. Ha ez után hasonlót tapasztalsz,keresd a hibát a beállításokban, de ha máshol nem dobálja a wifit csak ott,lehet ott van a probléma.. többi gyúrós között van lg g2?

(#19521) blt.62


blt.62
őstag

Tudnátok segíteni a 19504-es kérdésemre, mert mindjárt indulok külföldre és fontos lenne. Előre is nagyon köszi!

MegtorloXp

(#19522) Denny007


Denny007
csendes tag

Ha valakinek lenne egy eladó Slim Armor tokja amit eladna vagy cserélne (kék QW CCF-240-re) , az írjon rám priviben. Csak Speedshop-ban találtam, de ott igen húzós az ára. :( Esetleg valami ötlet hogy hol találok olcsóbban?

(#19523) szabyka95


szabyka95
őstag

kijelzo vibralasra azt hiszem megtalaltam a megoldast
kijelzo beallitasoknal az auto adjust screen tone rol kikell venni a pipat

(#19524) firemanus82 válasza RomiJosy (#19515) üzenetére


firemanus82
senior tag

Te mennyit fizetsz a 2Gb-ra? Én is BM vodánál vagyok.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#19525) RomiJosy válasza firemanus82 (#19524) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nem tudom sajna,asszony a bmes,ő intézi.. kb 5e ft a havi számlám,nem óvatoskodok a hívásokkal sem,igaz,azt hívom csak akit kell és nem azért,hogy csevegjünk,hanem mert na. Az 5eftba benne van a 2giga adat és,hogy az asszonyt,anyóst ingyé hívom.

(#19526) pestibenji válasza RomiJosy (#19515) üzenetére


pestibenji
senior tag

Mennyivel egyszerűbb a Telenor féle korlátlan adatkapcsolat :DD

[ Szerkesztve ]

(#19527) Atus85 válasza szabyka95 (#19523) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez hol van?

(#19528) h3lios válasza pestibenji (#19526) üzenetére


h3lios
addikt

Meg a szar hálózati lefedettség. :DD ;]

B-tag: H3lios#2825

(#19529) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Felraktam a ParanoidAndroid-ot és beállítottam, hogy 2.2 Ghz-en menjen folyamatosan, így a GTA SA még mindig hulladék Tegra 4-hez képest, de a Walking Dead legalább már szépen megy :)

(#19530) szabyka95 válasza Atus85 (#19527) üzenetére


szabyka95
őstag

beallitasok
kijelzo

(#19531) noxon


noxon
őstag

Ha kijön a független g2-re a KITKAT akkor kdz-vel fel tehetem majd a telenoros telómra? Nem kell várnom ugye amig a szolgáltatós is kijön?

We live in a simulated world...

(#19532) zragon18 válasza h3lios (#19528) üzenetére


zragon18
tag

Az tényleg hulladék... Én telenoros vagyok de 10 fillért nem ér.Szint alig van mindenhol normálisan HSDPA , Minden vodás ismerősömnek sokkal jobb térereje van (vagy max) mint nekem.Jövőhéten válltok is .
Ja és Akkor reklámozzák ezerrel a Hipernetet (4G) Közbe meg sehol semmi. még pesten is alig van..

(#19533) pestibenji


pestibenji
senior tag

Hát nem tudom, voltam már minden szolgáltatónál, és amióta ezt a telót megtettem azóta vagyok Telenoros, de most vagyok eddig a legelégedettebb.
Budapesten élek, mindenhol van 3G, még ott is ahol más szolgáltatóval nem volt, 4G sebesség meg amúgy sincs a csomagomban úgyhogy az tök mindegy. :)

a korlátlan net pedig mégiscsak korlátlan :) Amennyit most leforgalmazok meg letelefonálok az a T-nél 3x ennyibe került volna, Vodánál meg nem volt a teló szóval az szóba se jött :)
Arról nem is beszélve, hogy kb 40 ezerrel olcsóbb volt a teló, mintha T-nél vettem volna.

(#19534) Illusion1010 válasza noxon (#19531) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Igen, felteheted :K

[ Szerkesztve ]

(#19535) jilian


jilian
addikt

TWRP usb-ről milyen fájlrendszert ismer fel?

(#19536) apaszka


apaszka
veterán

+1 :K

(#19533) pestibenji

Ok

Én sem sírok annyira,mint az előző / szolgáltatómnál / de ez sem az igazi! Viszont még mindig jobb mint a piroska,és a trémobil!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19537) noxon válasza Illusion1010 (#19534) üzenetére


noxon
őstag

Na az jó :) de gondolom, ha USA-ban az UK lesz előbb, azt nem? Abban nem lesz magyar nyelv gondolom

We live in a simulated world...

(#19538) TomPack válasza Darth_Revan (#19529) üzenetére


TomPack
őstag

Imádtam a Paranoid-ot Nexus-on! Kiváncsi lennék, hogy G2-őn milyen lehet.
Engem csak az tart vissza a custom romoktól, hogy hiányoznak belőle az LG ficsőrjei! Jól tévedek?! :D
Pl az intelligens képernyő, a duplakopp, az LG energiatakarékos graphicRAM megoldása, stb!

(#19539) DroiDMester válasza jilian (#19535) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

OTG -t csak akkor ismeri, ha a módosított OTG képes verziót teszed fel! :K

Ez viszont ismeri még az exFat -ot is nekem is erre van formázva a 32.es MicroSD -m :K És telepíteni is mindent erről csinálok TWRP -ben! :K

(#19540) jilian válasza DroiDMester (#19539) üzenetére


jilian
addikt

:R

(#19541) stilo18 válasza UnionJack (#19519) üzenetére


stilo18
addikt

Tudom, épp erről írtunk, hogy ma már mindenki viszi magával a telefont terembe...!
Illetve, ha tudtam volna segíteni, szerinted nem írom le? Mert gondoltam, olyanra, hogy wpa2-es wifi kódolásnál szoktak problémák lenni... (kérd meg a srácokat nyomjanak egy resetet a routernek).. De ezt így látatlanban nem tudom megmondani...

145? Az szép... Akkor gondolom versenyző vagy, mert szerianak az már tényleg elismerésre méltó...! Grat!
Mennyi az egy szériás csúcs?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19542) Eve123


Eve123
csendes tag

Most komolyan azt kell ki tárgyani a fórumon,h ki mennyivel edz?? :O

Lg g2 white 32gb

(#19543) h3lios válasza zragon18 (#19532) üzenetére


h3lios
addikt

A hipernet csak egy marketing bullshit magyarországon jelenleg max pesten találsz 4g-t adótorony lábánál.
Azzal meg ugye annyira nem érsz sokat, a voda pont azért jobb, mert nem csak nagyvárosok közepén jó a térerő. Nálunk nagyon sokan tanyákról jönnek be netet venni, és 95%-ban jó náluk is a térerő. Nagyon félreeső helyeken szokott gond lenni csak.

B-tag: H3lios#2825

(#19544) stilo18 válasza Eve123 (#19542) üzenetére


stilo18
addikt

2 melyik hátlapot vegyem között elfér... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19545) firemanus82


firemanus82
senior tag

Én nagyon sokat szívtam már a vodával, de a térerővel még a Bükkben vagy a Mátrában sem volt gond. Falun élek és hsdpa van

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#19546) RomiJosy válasza h3lios (#19543) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Szigetszentmiklóson (csepel seggébe) viszont vannak foltok ahol a voda halott. Míg telenoros voltam,tudtam a lakás bármelyik pontjáról telefonálni akadás nélkül,vodával gyerek szoba sarka 😞

(#19547) apaszka válasza zragon18 (#19532) üzenetére


apaszka
veterán

Én a vodafone majdnem az első ügyfele voltam majdnem! Lehúztam náluk vagy milló évet , és 2013 év elején léptem. Volt okom hidd el.

Bebizonyították, hogy egy pa@@ány nép.
A vezér könyörgött, hogy maradjak, hiszen sok, és jó előfizetést hoztam el.
Nem tudtam megbocsátani, hiszen nekem volt igazam.
Fogyasztó védőhöz fordultam, mit természetesen megnyertem velük szemben.

Így előttem nem kell védeni a vodafone embereit. Tudom mekkora sze@etek!
Persze vannak biztosan jó ügyfelek, kik istenítik őket, de a valóság???
Ugyan olyan, mint a többi.

És ezzel csak azt szeretném mondani, az egyik kutya, másik eb!

Másként van eladva a szemét.

Az ügyfél nem az első, mit én 1979 ben tanultam.
Piroska néni eltörte volna kezem, lábam, ha így viszonyultam volna egy ügyfélhez!...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19548) jooker82 válasza apaszka (#19547) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mivel kapcsolatban volt gondod velük?
Én 10 éve vagyok náluk 2 előfizetésssel,de semmi gondom.tán annyi,hogy kevés jó készülék van náluk,azok is későn érkeznek meg. de a számlázással egyebekkel nem volt sose gond.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19549) Darth_Revan válasza TomPack (#19538) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Duplakopp van Paranopid-ban is :)

(#19550) manokaki


manokaki
őstag

Ha rootolva van a G2-m , de gyári szoftver van rajta , és csinálok egy hardresetet akkor , megmarad a root vagy nem , illetve lehet e igy harresetet csinálni ?

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.