Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Fail3D! válasza RomiJosy (#19098) üzenetére


Fail3D!
addikt

korrekt

(#19102) pestibenji válasza Saccco (#19094) üzenetére


pestibenji
senior tag

A kép nem javulhat, nem lehet szebb attól, hogy ráteszel egy fóliát akár üveg akár nem.
Tegyük fel, hogy az alap képernyő 99%-ban átlátszó arra ráteszel egy 99%-ban átlátszó fóliát akkor már csak 98,01%-ban lesz a kettő együtt átlátszó, tehát fakóbb a kép.

(#19103) Danny365 válasza pestibenji (#19102) üzenetére


Danny365
őstag

Gondolom a fóliához képest javult a kép.

(#19104) pestibenji válasza Danny365 (#19103) üzenetére


pestibenji
senior tag

Az valószínű, elnézést :B

(#19105) sonice


sonice
tag

Udv

Ujrahuzasnal fuggetlen 6HU kodos telora unroot miatt melyik szoftot rakjam? 10e vagy 10a? Koszi

(#19106) sanyalg


sanyalg
újonc

Üdv mindenkinek, ma vettem a telefont ,miután elolvastam sok tesztet. Viszont ezt a fórumot még nem , és nagyon gyanús a 18 000 hozzászólás, őszintén szólva elkeseredtem kicsit, mert ez azt jelenti hogy sok a hiba , hisz legtöbben akkor írnak ha vmilyen gond van . Pl térerő gondok ... Érdemes-e valamire figyelni a "beüzemelésnél" . Vigasztaljatok lécci , írjon "mindenki" akinek eddig hibátlanul működik. ;)

(#19107) Danny365 válasza sanyalg (#19106) üzenetére


Danny365
őstag

Azért ha beleolvasol a topikba, láthatod, hogy a hsz-ek nagy része off, tapasztalat/élmény ROM-téma, ismétlődő kérdések, szóval nem éppen a hibákkal van megtöltve.
Ha ez megnyugtat, nekem nincs semmi problémám vele, térerő gondom sincs. Beüzemeléshez tippem nincs sok, esetleg nézd meg alaposan, nem pixelhibás-e, igy még mindenféle macera nélkül kicserélnék neked, hisz ma vetted. Illetve nézd meg, milyen szoftver van rajta, és frissitsd manuálisan az összefoglalóban leirtak szerint, ha esetleg OTA-n vagy PC Suittal nem találna updatet.

@sonice
A 10e-t tedd fel, hisz az a frissebb. (kdz telepités előtt, és után is nyomj egy hard resetet!)

(#19108) Meggyi001 válasza sanyalg (#19106) üzenetére

Nekem kb 1 hónapja van meg , mindennap full megy net, zene, gps, semmi baja....

https://gamergep.hu/

(#19109) Bubukain válasza vadászcsiga (#19078) üzenetére


Bubukain
senior tag

honnan veszed ezt a hülyeséget?

(#19110) TomPack


TomPack
őstag

Kipróbálná valaki a Dead Trigger 2 -őt, hogy elindul-e, vagy az én telómmal van valami gixer? Eddig ment, de lehal az érintő, ha elindítom. Köszi!

(#19111) spuros válasza sanyalg (#19106) üzenetére


spuros
őstag

Az, hogy ennyi hsz van nem azt jelenti, hogy bármi gond lenne a telefonokkal. Nagyon pörög ez a fórum ami jó dolog. A tulajok 98%-a elégedett. Én is... Itt-ott vannak kis bakik de ezek tényleg elenyészőek. Többen ejtik le a telefont mint akiknek hétköznapibb gondjaik vannak..(: ne pánikolj, jó vételt csináltál..

[ Szerkesztve ]

(#19112) Fail3D! válasza spuros (#19111) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ne remizgess, meg nem volt telom ami nem esett volna le... 1 nek se lett komolyabb baja, remelem nem ennel fogom elkezdeni. Ha nincs tores, de elaszal az erintes erzekeles,azt garizzak? A regi zte balde lesett a betonra anno es szinte egy karcolassal meguszta.. ezek valoszinuleg mar osszetortek volna abban a szituban...:)

(#19113) Meggyi001Abban eddig a G viszi a primet, hihetelen menyire csuszik. 4x volt a legstabilabb telom, szerettem a hatuljat nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#19113) Meggyi001

Hát tuti h ez az egyik leg "leejtősebb" telefon, amit életemben fogtam...ezt nagyon elcseszték, én személy szerint tök örültem volna, ha mondjuk valami tapadós gumi vagy matt műanyag lenne a hátulja....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#19114) firemanus82


firemanus82
senior tag

Mennyi ismerős név tűnik fel itt a régi lg-s topicokból 😀

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#19115) Sragi válasza Meggyi001 (#19113) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem már a szilikon tok is sokat segitett :) Nem csúszós.

(#19116) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Fennt a kdz 10e magyar open. Meglatjuk milyen végre eltűnt a vodas hülyeség.

Viszont a SwiftKey még mindig nem megy normálisan gyári böngészővel. Egyszerűen nem lehet gyorsan gépelni akadozik swype szintén ilyen. Másnál is ilyen? Az esetek 80%-a ilyen, van amikor jó.

[ Szerkesztve ]

(#19117) apaszka


apaszka
veterán

Nagyon nagyot csalódtam a telefonban. Menni kell neki a háztól!

Tegnap egy konferencián voltam. 12 óra anyagot felvettem, és hullámzik, és lehetetlen meghallgatni olyan szar. Fontos lett volna nagyon. Este mikor haza jöttem majdnem földhöz vágtam.

Tehát eladó uraim....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19118) vadászcsiga válasza apaszka (#19117) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Videó, vagy diktafon?

(#19119) sirály69 válasza Meggyi001 (#19113) üzenetére


sirály69
őstag

Szerencsére nekem nem csúszik :DD mert az arany/pezsgő színű hátlap nem sima... :C

Szerver Hosting Debrecenben

(#19120) sirály69 válasza sanyalg (#19106) üzenetére


sirály69
őstag

Én 3 hete használom...
Egy szoftveres hibán kívül(10b-ről 10e-re frissítés megoldotta :)) ) semmi gondom vele!
Szuper teló!

Szerver Hosting Debrecenben

(#19121) pestibenji válasza TomPack (#19110) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nálam tökéletesen megy minden, már amióta meg van a telefon játszom vele hibátlanul

(#19122) rankesz válasza apaszka (#19117) üzenetére


rankesz
veterán

Videó vagy hang? Milyen programmal rögzítettél
Ha előtte nem próbáltad ki akkor nem tudok mit mondani mint user error, kütyüben sose bízz!
Másik program lehet amúgy jobb eredményt produkál...

Mégis mire váltanál, S4? ;]

(#19123) SzlobiG válasza rankesz (#19122) üzenetére


SzlobiG
félisten

Iphone. ;]

(#19124) RomiJosy válasza sanyalg (#19106) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én bármilyen elektromos kütyüt kinézek,ide jövök és a felhasználók véleményét olvasgatom ha kell napokig.
Szerintem nem fogod megbánni a döntésed,jó telefont választottál.

(#19125) Maxtreme válasza vadászcsiga (#19118) üzenetére


Maxtreme
addikt

nyilván hang, 12 órányi hd videohoz nem semmi tárhely kéne. :DDD (mert gondolom ha már videoz valaki azt nem vga felbontásban teszi egy ilyen telefonnal)

[ Szerkesztve ]

(#19126) h3lios válasza Saccco (#19097) üzenetére


h3lios
addikt

Látom nem csak nekem ment be a por a kijelző illesztéseibe. :))

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#19127) Saccco válasza pestibenji (#19102) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fóliához képest jobb. :P

h3lios:
Az mindenhova bemegy... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19128) Maxtreme válasza h3lios (#19126) üzenetére


Maxtreme
addikt

ecset. :)

(#19129) vadászcsiga válasza Maxtreme (#19125) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem csak hd-ben lehet videót rogziteni

(#19130) Helltak válasza TomPack (#19110) üzenetére


Helltak
őstag

Nálam jól megy, mondjuk cloudy flex rom van rajta.

Xiaomi 14 Ultra

(#19131) Meggyi001 válasza Sragi (#19115) üzenetére

Ja, én is abban bízom h így lesz, rendeltem is kettő fajtát, elvileg két héten belül meg is érkeznek. Köszi :)

(#19119) sirály69: Aha, ezt is jó tudni, köszi :)

https://gamergep.hu/

(#19132) sanyalg válasza RomiJosy (#19124) üzenetére


sanyalg
újonc

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat , sok angol tesztet olvastam én is , jól szerepelt :R

(#19133) apaszka válasza vadászcsiga (#19118) üzenetére


apaszka
veterán

Diktafon.
Még egy száz éves telefon is felvesz rendesen.
Gyári 10e ROM.
Ma viszem leadom.
Már írtam az LG-nek, éld fehérváron a szerviz központnak is.
Sajnos csak száz éves csere telefont adnak, mit felháborítónak tartok. Ezt is jeleztem az LG felé!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19134) icecave válasza sanyalg (#19106) üzenetére


icecave
nagyúr

Honnan veszed ezt? Ilyen alapon minden telefon sz>r, mert túl sok a hozzászólás a fórumban.... iPhone topikot már vagy harmadikat nyitnak, mert 50k felett járt mindegyik.

A hsz-ok jó része vagy off, vagy tok, vagy fólia, vagy "nem szól az egyik hangszóró (mert nem tudja az illető,hogy az egyik az mikrofon), stb. Plusz ott van az is, hogy minden nap válaszolunk ugyanarra a kérdésre, mert az illető nem képes használni a topik keresőt, vagy akár csak 20-30 hsz-t visszaolvasni. Aztán meg születnek a mostani hozzászólásomhoz hasonló válaszok is... :D

[ Szerkesztve ]

(#19135) vadászcsiga válasza apaszka (#19133) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Furcsállom a hozzáállásodat, itt vagy szinte mindennap, képben vagy a telefon előnyével hátrányával és nem csináltál egy próba felvételt pedig tudtad hogy fontos?
Neharagudj de ez az igazi user error

(#19136) gabat válasza sanyalg (#19106) üzenetére


gabat
csendes tag

Sziasztok!Nekem pl térerő problémám van!Melóhelyen bent 4-ről nulla,aztán föl 3-ra...sőt,piros x és ledob még hálózatról is!Kollégámnak ugyanott stabil 2-3-4 es térerő,ugyanaz minden,szolgáltató is!Frissités segíthet?

(#19137) apaszka válasza vadászcsiga (#19135) üzenetére


apaszka
veterán

Nem csináltam próbát igaz.
Viszont, előadásonként van felvéve. Mind egyforma, és használhatatlan.
Ki a fene gondolta, hogy még a diktafon is szar az LG ben?

Összefoglalom ;
Térerő ugrál
Hang
Kamera

Ezekkel viszen szervizbe!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19138) gabat válasza gabat (#19136) üzenetére


gabat
csendes tag

De ne kapjak agyvérzést!Letöltöm az Lg oldaláról a pc suitot,de addig nem frissithető a telefon még nam a legujjabb pc suitot használom...jó frisitettem aztán meg nem indul..hibát ír ki indulásnál!!!hihetetlen....valaki nem tud linket a legujjab szoftverhez?

(#19139) #07400704 válasza gabat (#19138) üzenetére


#07400704
törölt tag

Én ezt töltöttem le: LGMobile Support Tool, ez kimondottan frissítésre való.
A PC Suite egyébként is hajlamos megállni, lefagyni, és mindenféle nyavalyát elkövetni! :K

[ Szerkesztve ]

(#19140) gabat válasza #07400704 (#19139) üzenetére


gabat
csendes tag

Köszi,megpróbálom akkor azt.

(#19141) nrb263 válasza TomPack (#19110) üzenetére


nrb263
tag

En mostis azt tolom. Hibatlanul fut. Probalj factory resetet

(#19142) gabat válasza nrb263 (#19141) üzenetére


gabat
csendes tag

Hát azzal kellett kezdeni,mert nem ment élből a play áruház.De utólag kiderült,hogy új telóknál ezzel kell kezdeni!szóval megvolt a reset....jah bocs..nem nekem írtad..:)

[ Szerkesztve ]

(#19143) apaszka válasza gabat (#19136) üzenetére


apaszka
veterán

Ugyan az.
Három hónapja ígérgetnek frissítést.

Szerintem nem lesz rá.
Én leadom nekik, és csak akkor veszem át ha 100%os.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19144) vadászcsiga válasza apaszka (#19137) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát kíváncsi vagyok mit kezdenek vele a szervizben, remélem az lg értesül ezekről a hibákról.

(#19145) gabat válasza apaszka (#19143) üzenetére


gabat
csendes tag

Nekem S2-m volt előtte...oké hogy nem volt gyors a net 2G-nél,de legalább telefonálni tudtam sima 2G-vel.Nagyon szomorú vok,mert pont hogy jobb térerőt vártam,ezért is cserélte..az egyik fő ok volt...

(#19146) gabat válasza vadászcsiga (#19144) üzenetére


gabat
csendes tag

Az LG állítólag tud a hibáról és elismerték a softvare hibát.A független Rom már javított...de ugye az nekünk nem jó...

(#19147) gabat válasza #07400704 (#19139) üzenetére


gabat
csendes tag

Na..ez sem jön le...frissítésnél megáll egy ponton és ennyi....bazi nagy fekete pont az LG-nek!!!

(#19148) Danny365 válasza gabat (#19147) üzenetére


Danny365
őstag

Én gond nélkül frissitettem 2 perce... Azért nehogy már minden csip-csup hibát az LG nyakába varrjunk. A hiba nyilván a te feleden van.

(#19149) apaszka válasza gabat (#19146) üzenetére


apaszka
veterán

Pl az LG Magyarország facebook oldalán kell jelezni. Csak, hogy tudják.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19150) laci0530 válasza apaszka (#19117) üzenetére


laci0530
senior tag

Hangfelvételre érdemes esetleg a HI-Q mp3 recorder-t kipróbálni, én a Motorola Defy-m óta azt használom. Nem akadozik, nem hullámzik a hang minősége, állítható a bitráta és van gain (hangosítás) funkciója is, azaz db-enként lehet állítani az érzékenységet benne. Nem tudom, G2-n beválik-e, én SGS III-on használom, de egy próbát talán megér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.