Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) Sragi válasza Fail3D! (#19349) üzenetére


Sragi
őstag

Aztán elhízol mint az amerikaiak :D :D :B :U

(#19352) gusthy válasza rayoliviero (#19344) üzenetére


gusthy
veterán

Még nem, jó, hogy szólsz, utánanézek.

(#19353) Maxtreme válasza Danny365 (#19345) üzenetére


Maxtreme
addikt

Úgy történt, 2-3 másodpercig nyomva tarottam, de szart rá :D

Akkor majd még próbálkozok thx a tippeket :D

(#19354) Maxtreme válasza Fail3D! (#19349) üzenetére


Maxtreme
addikt

nem kell tartani tőle, nálam pl Toshiba Tv van és vidáman kezeli. (Muteréknál a Funai-t is vígan felismerte :) )

(#19355) RomiJosy válasza Fail3D! (#19349) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én itthon a tvt és a dvdt is tudom wifin irányítani,megszálott vagyok az elektronikába,de amire az betölt meg a tv elismeri (kiírja,hogy kapcsolódott) addig elslattyogok inkább a távirányítóér.
A G2 lehúzom a zsalut és be van tárazva ha itthon vagyok és a gyerek eltüntette a távkapcsot..
Nekem kényelmesebbnek tünik mint egy külön alkalmazás kapcsolódásáravárni,igaz,a wifin keresztül irányítva a szomszéd szobából is lehalkítom a tvt 😁

(#19356) Fail3D! válasza RomiJosy (#19355) üzenetére


Fail3D!
addikt

Na kiprobltam, mindent tokeletesen iranyit, bar a upc, tv ki-be kapcsoalast ugyan annak erzekeli szoval ott lehet eltudnek mokazni...:D Az akksi valami felemtes milyen jo... anno lg lte vel kezdtem, az valmi szanlom volt, de a kijelzoje az ips nagyon komoly:) Utana 4x majd G es fokozatosan ereztem, hogy javul az akksi, de itt igazan beerett... ennel lejebb mar nem akarom adni akksi idoben es az hogy tavkapcskent is uzemel igy mar egy igazi tars a minden napokban...:D A 3 taviranyito napi szinten kelett hasznalni es sosincs egy helyen akkor amikor kell..:D

[ Szerkesztve ]

(#19357) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Mondjuk annyi bajom van a teloval, hogy a bongeszo azert szaggat foleg a G hez kepest, pedig az opera classic nem szokott.

(#19358) Sragi válasza Fail3D! (#19357) üzenetére


Sragi
őstag

Dolphin :) Bátran merem ajánlani. Flash-et is tud :)

(#19359) reflxx válasza dave_gahan (#19286) üzenetére


reflxx
aktív tag

Baromi könnyen megmarad. Amikor megkaptam elfelejtettem levenni róla a védő réteget és úgy is megmaradt :D
Amúgy meg az üvegre is lehet rakni. Haver használja úgy, hogy pont a visszapillantó alatt van a tartó és úgy nem zavaró stb.. Szerintem a műszerfaladon is lazán megmarad. :)

(#19360) bounty123 válasza Fail3D! (#19349) üzenetére


bounty123
őstag

Én erre egy logitech harmony távirányítot használok. Nem lehet összemérni vele a g2 távirányítóját, mint a kőbalta vs lézerfegyver. A logitechen 1 gombnyomás és bekapcsol minden, bármelyik gombra bármit ráprogramozhatok. De főleg az a jó, hogy szinte bármerre tarthatom és érzékelik az eszközök. A g2-t meg kb. mesterlövész szinten kell rájuk szegezni, hogy lássák a jelet, igazából eddig annyi értelmét láttam, hogy kocsmákban/éttermekben poénból állítgattam vele a tvket. :) Szóval jópofa, de nem vált ki egy távirányítót, főleg egy rendes univerzálisat.

(#19361) vadászcsiga válasza bounty123 (#19360) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem az lg mérnökei sem úgy gondoltak hogy majd forradalmasitja a távirányítót, inkább mint svájci bicskan a fogpiszkáló, neha kell de akkor nagyon

(#19362) Maxtreme válasza bounty123 (#19360) üzenetére


Maxtreme
addikt

Érdekes összehasonlítási alap.

(#19363) Fail3D! válasza Sragi (#19358) üzenetére


Fail3D!
addikt

Sok mindent kiproblatam, es osszesegeben az opera insatbill, nem mindent nyit meg, de a legegyszerubb nekem arra hasznalni amire hasznalom igy sajnos nem fogom levaltani masra.

(#19360) bounty123 Elhiszem, hogy a harmony sokkal jobb, de 3 meterre van tolem min3 eszkoz egymas alatt es amire kell arra nagyon jo.. kikbekapcsolni, forrast valsaztani es hangerot allitani szoval nekem most egy megvaltas ez a funkcio es tobbnyire a mobil ott van ahol en:D

(#19364) Sragi válasza Fail3D! (#19363) üzenetére


Sragi
őstag

Volt idő amikor opera mini-t is próbáltam de nem jött be.Aztán utána ajánlották a dolphint is jött látott győzött :)

(#19365) adamz91


adamz91
tag

Van itt olyan aki sufni gsm-be vette a telóját? xxlgsmről vélemény? azt irják rögtön a teló alatt,hogy : * Minden új készülék ára 27% áfával értendő, az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön.
Ezek szerint akkor felbontják és kiveszik a fülest? vagy ezt,hogy értsem?? Olyan bolt kéne ahol aránylag olcsó a 32 gigás (120körül)

(#19366) Maxtreme válasza Sragi (#19364) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ajánlamnám a next Browsert :)
Ha nagyon gyors kell akkor meg BoatBrowser.

[ Szerkesztve ]

(#19367) GZoli7 válasza Maxtreme (#19362) üzenetére


GZoli7
senior tag

Üdv. Én egy ASUS oPlay távirányítójával próbáltam ki, ahogy a telefon írta, hogy mit csináljak és elsőre tökéletes lett. Először persze lemásoltam a távirányító gombelrendezését, hogy a megszokott legyen, elég gombbal.

(#19368) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megjött ma a fólia kb egy hét volt és nagyon jó nem gondoltam ilyen áron ezt kapom. Egy komplett készletet adnak mindennel együtt és ugye 6db fólia csak ajánlani tudom. :K

(#19369) Maxtreme válasza GZoli7 (#19367) üzenetére


Maxtreme
addikt

nem kezelte el alapból? Nálam pl a Dune hd smartot simán ismeri. :K
szerk: Most néztem, van bent asus.

[ Szerkesztve ]

(#19370) vadászcsiga válasza Maxtreme (#19366) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam a Next nagyon furán, gyengén veszi az erintest. Nehez gorgetni, meg az írás is akad a Swype-al pedig majdnem az lett a befutó de a Chrome mindent visz...az akksit is :D

[ Szerkesztve ]

(#19371) Maxtreme válasza vadászcsiga (#19370) üzenetére


Maxtreme
addikt

na igen, pont az utolsó mondat miatt nem használom. :DDD

(#19372) SzlobiG válasza Maxtreme (#19371) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén nagyon eszi az akkut ezért tértem vissza a gyárira.

(#19373) GZoli7 válasza Maxtreme (#19369) üzenetére


GZoli7
senior tag

Akkor nem néztem meg elég alaposan. :)

(#19374) apaszka válasza Sragi (#19331) üzenetére


apaszka
veterán

Ad meg a címet, és megyek belövöm a cuccot!

Természetesen vicc volt, amit el kellett lőnöm. :DD

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19375) Maxtreme válasza SzlobiG (#19372) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen? Na akkor én is kukázom. Esetleg ami még régen (is) jó volt az az UC.

(#19376) Fail3D! válasza Sragi (#19364) üzenetére


Fail3D!
addikt

Az operaval egyszeru lementeni lapozni eslohozni a lementett oldalakat, es alul vannak a funkciok ami foleg ekkora telonal nekem nagyon leegyszeruisito a tartalom fogyasztast, bongeszest. Nem eszi ugy az akut, bar mar nem a minit hasznalom miota 2 gb om van:) Amivel megnembirkozik meg arra ott a gyari bongeszo, csak fura, hogy ilyen eros hw en ennyire nem megy jol a bongeszo. Legalabbis a g hez viszonyitva elvartam volna, hogy hozza az a szintet.

(#19377) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Na az LG ujra leirta magat nalam szoftver teren (eddig nekem foleg a kamera, a gyari zenelejatszo es a quick window ablakok voltak szerintem kritikan aluliak), tortent ugyanis, hogy sikeresen beidomitottam egy custom remote-ot az 5.1-emre, mukodik is szepen, csak epp hasznalhatatlan, mert custom remote-ot nem lehet se lock screenre kitenni - es ahogy olvasom xda-n - notification barra sem...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19378) Sragi válasza apaszka (#19374) üzenetére


Sragi
őstag

:D :D

Más: Kellene segítség !!!! Valaki aki otthon van ebay témában? Blokkolták a fiókom mert gyanús helyről próbáltak belépni állítólag. Nem tudom a jelszavam megváltoztatni,mert azonosítanom kell magam :W
Írtam a costumer supportnak,hogy mi van.Erre írtak,hogy hívjam fel őket. :W
Valami megoldást valaki tudna! Nagyon fontos lenne! :R

[ Szerkesztve ]

(#19379) pestibenji


pestibenji
senior tag

Egyre jobban idegesít ez a lagg... Tudna valaki ajánlani egy jó 4.4.2-es romot? Bugmenteset lehetőleg

esetleg valami stockhoz való jó kernelt?

[ Szerkesztve ]

(#19380) Sragi válasza Fail3D! (#19376) üzenetére


Sragi
őstag

Dolphin-nál is van lent egy ilyen gomb.Meg gesztus vezérlést is ismeri :)

(#19381) szabyka95 válasza pestibenji (#19379) üzenetére


szabyka95
őstag

nincs bugmentes kitkat

(#19382) Fail3D! válasza Sragi (#19380) üzenetére


Fail3D!
addikt

Elhiszem, de nem jott be, a gesztus vezerles meg szinten nem jon be nekem, viszont tenyleg sokat tud... Bar az operanal nem nehez, de a mindennapi hasznalat soran ez volt a legegyszerubb es ez szamit.

(#19383) DroiDMester válasza pestibenji (#19379) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Talán ha NORMÁLISAN TELEPÍTETTED VOLNA! a V10E -t és ELŐTTE-UTÁNA nyomnál Hard Resetet nem lenne ilyen lag problémád!
Ne csodálkozzál ha egy legyilkolt Vista op rendszerre rátelepítesz egy win7.et csak frissítés ként, és jönnek elő idővel a nagyobbnál nagyobb hibák! :C

Mert most te kb ugyan ezt csináltad! G2.őn :C

tedd fel NORMÁLISAN A V10E ROMOT ÉS NEM LESZ LAG! :K

Kernelnek meg a mindenkori Legfrissebb Dorimanx -ot használd! én már 2.hónapja csak ezt használom nem volt soha gond vele!

jelenleg Dorimanx-V2.5.1 -et!

U.I. : az semmit nem jelent hogy 1.hónapig jó volt(csak szerencséd volt hogy addig is ment jól) egyszerűen USER error van nálad, és szidod érte a telót, meg az LG -t közben meg csak nem megfelelően tetted fel a ROM -ot ennyi a történet lényege!

[ Szerkesztve ]

(#19384) apaszka válasza pestibenji (#19379) üzenetére


apaszka
veterán

Ha beleásod magad az android rejtelmeibe,rájössz nem lesz soha bug mentes!
De melyik az?
Fogadd el a nyűgjeit,még ez a legjobb alternatíva a Google pénze miatt! :R

Tökéletes nem lesz! Lehet fici fat 7,0 ás rendszer,az alapoknál volt kicsit elcseszve!
Nem fogják előröl kezdeni írni az androidot! Ez tény!

Szerk+

(#19383) DroiDMester +1 Ha user error akkor meg nincs mit mondani+

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19385) pestibenji válasza DroiDMester (#19383) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ezt a stílust el lehet felejteni :)
megmondtam, hogy 1 hónapja fent van a 10e és semmi probléma nem volt idáig. Pár napja kezdett el laggolni.
Ha nem tudsz segítőkész infót adni akkor kérlek inkább ne írj semmit.

Oké akkor nincs bug mentes, eleve azt írtam, hogy lehetőleg nem azt, hogy kizárólag.
Esetleg valami normális kernel stockhoz? Dorimanx mennyire jó, használja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#19386) apaszka válasza pestibenji (#19385) üzenetére


apaszka
veterán

Ez jó téma!

Ugye a kernel szinten nem sokan utaznak!

Van ki rágyúr a fülesre!
Mindenki elájul,de más rovására megy ki !
Késő bánat,mert a vissza térés nem könnyű az eredetire!
Kernel színten nem ismert usertől nem kell " megvenni semmit " szerintem!

Az Android rendszer alapját egy Linux kernel képezi. PONT
Ez a kernel végzi a munka ordas részét, nélküle a telefon és az Android használhatatlan alkatrész és fájlkupac lenne.
A kernel vezérli a telefon hardverét, végzi a I/O feladatokat, felcsatolja a meghajtókat, kezeli az érintőkijelzőt, a hangot, a grafikát, szinte mindent.

Tehát egy ismeretlen ember próba munkáját nem kell kipróbálni elsőként! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19387) icecave válasza DroiDMester (#19383) üzenetére


icecave
nagyúr

Ott a pont. Nekem is voltak parák, bár elővigyázatos voltam, a root+ pár CM kombó okozott érdekes változásokat. Aztán mikor teljesen kopaszon tettem fel a 10E-t, előtte, utána HR, azóta minden rendben, a nova launcher is frankón megy. Root és egyebeket ezúttal kihagyom egy ideig.

(#19388) orwi


orwi
tag

Sziasztok. Van olyan alkalmazás ami mutatja mennyi mb-ot használ pl.egy app meg amivel le is tudom állítani?

(#19389) Danny365 válasza orwi (#19388) üzenetére


Danny365
őstag

Hali! Ha bemész a Beállitások > Mobil adat menübe, ott kiirja, mi mennyit eszik. Illetve univerzálisan be tudod állitani, mikor kapcsolja ki a mobilnetet. Hogy külön apponként ki lehet-e lőni az adatforgalmat valamivel, azt nem tudom.

szerk.: de hülye vagyok, én azt hittem, a netre gondolsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19390) apaszka válasza orwi (#19388) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt olvasd el!
Aztán ezt!

:C
De egy ilyen telefonon nem lényeg!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19391) Diamond500


Diamond500
senior tag

upsz.. rossz topic sry

[ Szerkesztve ]

(#19392) sefan67 válasza noxon (#19347) üzenetére


sefan67
aktív tag

Kapcsold ki a google féle biztonsági mentést

(#19393) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok, a G pro topicban már jártam, de azért itt is megkérdem:
melyik jobb vétel, egy G2 90-95 ezerért, még két év aláírásával szolgáltatónál vagy egy G pro függetlenül 105-110 között?
Nyilván ez egy G2 topic, de ha valaki, aki már régóta használja (esetleg használt G pro-t is) el tudna vonatkoztatni ettől és leírná a véleményét, azt megköszönném.
Függetlenül 115 körül van a G2, esetleg még az is számításba jöhet, ha úgy döntök, hogy azt veszem meg.
A még 2 év rablánc csak azért jött számításba, mivel egy szolgáltatótól vásárolt készülék garanciális ügyintézése gondolom zökkenőmentesebb.
Melyik gsm boltot ajánlanátok, ha mégis valamelyik független készüléket választom?
Tudom, itt csak G2 tulajok vannak, ezért nem azt várom, hogy lefikázzák a saját telefonjukat és erősen buzdítsanak egy G pro vásárlására, de azért érdekelne, hogy miért G2 és miért nem G pro.
Ahogy eddig nézegettem, egy dolog van amiben jóval jobb a jelen topik tárgya, az pedig az 1080p 60 fps videó rögzítés...persze eltekintve a némileg erősebb hardvertől.
Viszont hátrányát (nekem legalább is) többet is találtam. Bővíthetőség hiánya nagyon fájó pont, főleg annak fényében, hogy a mostani telefonomban a 16 gb belső tárhely mellett van egy 32gb-os kártya is...és hát vannak rajt dolgok.
Emellett eltörpülnek az unibody kialakításból eredő hátrányok, úgy is mint az akksi csere etc.
Tehát, ha van itt olyan, aki mind a kettőt fogta már kézben, annak a véleményét nagyon meghallgatnám.
Köszönöm, előre is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19394) Sragi


Sragi
őstag

[link]

Erre valaki? Tudom elég off ,de hátha volt már valakivel hasonló :F

(#19395) pestibenji válasza DroiDMester (#19383) üzenetére


pestibenji
senior tag

Köszönöm a kernel linket, kipróbálom.

A másik témához:

Kezdjük ott, hogy egy teljesen gyári szűz rendszert frissítettem 10B-t 10E-re az LG PC Suite-al. Ez mindkettő azonos android verziószámú tehát ez kb olyan mint amikor a windows update rakosgatja fel neked a frissítést és újra kell indítanod a gépet utána. Még ha 8.0-ról 8-1-re frissíted a windowst akkor se kell nulláról kezdeni mindent, ergo mindaddig amíg nem lépünk 5.0-ra én se szeretném hard resetelni a telefonomat, mert nem 2 perc újra belakni. :)

És most jön a lényeg: Kérlek másold már be nekem, hogy hol szidtam magát a G2-t és nem a saját laggos telómat :) Nem tudom milyen alapon írod nekem azt, hogy szidom a telefont. Ezenkívül baromira sehol nem jelezte felém az LG, hogy hr-ezni kéne a telómat a frissítés előtt illetve után. Se a PCSuite se semmi nem írta. SŐT valószínűleg ha kéne resetelni azt megtette volna magától. Azt meg nem hiszem, hogy pár mezei ember jobban tudná ezt, mint az LG mérnökei, de biztos ebben is tévedek.

Annak, hogy a romot hogyan raktam fel semmi köze a hibámhoz. Nyilván egyedi a dolog ezért valószínű vagy én rontottam el valamit, vagy a telómmal van valami gond, vagy egyszerűen csak valamilyen appok kombója nem tetszik a rendszernek, nem tudom.

(#19396) Danny365 válasza pestibenji (#19395) üzenetére


Danny365
őstag

Ezt kb. én is igy látom, azzal a különbséggel, hogy azért 4.4.2 frissités után érdemes lesz nyomni egy HR-t, mert ez azért mégis csak fő(bb) verziószám váltás. Legalábbis szerintem.

(#19397) icecave válasza Sragi (#19394) üzenetére


icecave
nagyúr

(#19398) pestibenji válasza DroiDMester (#19383) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ja azt még meg tudnád mondani, hogy TWRP vagy CWM recoveryt rakjak fel, melyikből lehet telepíteni ezt a Dorimanx-et?

Sok olyan rom zip van amit egyikből lehet másikból nem, SGS2-nél CWM-es volt arra emlékszem :)

(#19399) szabyka95 válasza pestibenji (#19398) üzenetére


szabyka95
őstag

TWRP bol tuti megy, CWM t nem probaltam

(#19400) Sragi válasza icecave (#19397) üzenetére


Sragi
őstag

Köszi :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.