Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) firemanus82 válasza Danny365 (#18500) üzenetére


firemanus82
senior tag

Elképzelhető, hogy a kdz fájl sérült lehet? Bár másoknál is előfordult ez a hiba a google szerint

cukorleves, oké!

Újra boot-olt a telefon, szépen elindult a v10b.

Na újra

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18502) DroiDMester válasza firemanus82 (#18499) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sajnos megint az van amit minden nap POFÁZOK!

KDZ telepítés előtt és után is KELL HARD RESET! és akkor nagy valószínűséggel nem történik ilyen!(ha a többi dolog rendben van, ami kell a frissítéshez)

Mielőtt újra kezded a frissítést nyomjál egy HR -t a telón, összefoglalóban a 2.es módszerrel (billentyű kombóval) :K

Egyébként nem tudom! MIÉRT NEM LEHET BEÍRNI az ÖSSZEFOGLALÓBA?? HOGY kdz ELŐTT ÉS UTÁN(is) KELL HR-t NYOMNI!!

[ Szerkesztve ]

(#18503) Danny365 válasza firemanus82 (#18501) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, én is erre céloztam rossz letöltés alatt. Mármint maga a fájl jó - tehát töltsd le nyugodtan -, csak lehet, hogy rosszul töltődött le, igy megakadt a frissités.

(#18504) firemanus82 válasza DroiDMester (#18502) üzenetére


firemanus82
senior tag

Volt hard reset,de a beállítások-ból.

Danny365

Újra szedem a kdz-t is :K

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18505) firemanus82


firemanus82
senior tag

Úgy néz ki mégis van gond a driver-rel is, mert most a cdc serial nevűt nem hajlandó telepíteni! Eddig ez nem volt hiba!?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18506) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! Végre sikerült beszereznem nekemis 1 ilyen gépet :) kijelzővédő fóliát milyet ajánlotok? vettem Tmobilba 1et de agyfaszt kapok a szöszöktöl és buborékoktol alatta :S
Tok levolt árazva a gyári Quickwindow 5e-re azt instant megvettem.

(#18507) h3lios válasza nrb263 (#18506) üzenetére


h3lios
addikt

Fóliából nagyjából mindegy, hogy milyet veszel, itt a felhelyezésen áll vagy bukik a dolog. Matt fóliát ne vegyél, csak ennyi a tanácsom, mert az brutálisan torzítja a színeket.
A leírásban kapható üveg fólia elméletben jó cucc, csak sokan ráfaragtak, mert vagy nem kapták meg, vagy rossz telóra valót kaptak. Viszont ezek 3-4k körül vannak, mert ellenállóbbak, mint a sima fólia.

B-tag: H3lios#2825

(#18508) firemanus82


firemanus82
senior tag

Kb. mennyi ideig tart ez a frissítés?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18509) Danny365 válasza firemanus82 (#18508) üzenetére


Danny365
őstag

Emlékeim szerint ~10 perc.

(#18510) firemanus82 válasza Danny365 (#18509) üzenetére


firemanus82
senior tag

6 perc alatt leszaladt, a kdz letöltése során megsérült, ez okozott nálam nagy pánikot!

Köszönöm eme remek közösség tagjainak a segítséget! :C :R :R

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18511) apaszka válasza h3lios (#18507) üzenetére


apaszka
veterán

Így van. Én december óta várom az üveg fóliát. Semmi érdeklődésre benn válaszolnak, egy vagyont buksz rajta.
Nem értem miért nem veszik le az ajánlott cuccok közül?

/Lehet, hogy jutalékot kap?/

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18512) Cathulhu válasza h3lios (#18507) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem, a Glass-M nem jó cucc, akkor sem, ha megkapod és G2re valót kapsz, a méret akkor sem lesz jó, és az enyémen már első nap óta van egy ordas nagy karc. Van negyedannyiért is egyszerű tempered glass ebayen, arról valaki jót már írt, illetve vannak a Glass-Mnél drágábban is, a lényeg, hogy Glass-M semmiképp.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#18513) Bandus99 válasza DroiDMester (#18502) üzenetére


Bandus99
őstag

Azert nem lehet, mert eddig nem vette senki hozzaerto a faradsagot, hogy frissitse.
Ahogy az se kerult bele, hogy tessek atirni az eredeti file nevet a kdznel
Az uveg vedo is meg mindig benne van, pedig tudhato, hogy nem egeszen ajanlott az a ceg.
A meenova is ajanlott es nikncs beleirva, hogy vannak arnyoldalai is, hogy vilagit, hogy fokozottan fogyasztja az akkumulatort, hogy hasznalatakor nem tudod tolteni a telefont ( pl navigacio eseteben)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18514) Danny365 válasza Bandus99 (#18513) üzenetére


Danny365
őstag

Most nem azért, de az neked nem volt egyértelmű, hogy a Meenova is árammal működik, illetve használat közben nem tudod tölteni?

(#18515) Bandus99 válasza Danny365 (#18514) üzenetére


Bandus99
őstag

Hat en kerek elnezest, de nem gondoltam, hogy ennyire fogyasztja a telot.
Mas ebayen fillerekert kaphato hasonlo eszkozok nem meritik ennyire. Igaz azok nem is vilagitanak ahogy adatokat forgalmaznak.
A toltesre pedig nem gondoltam, - (elozo telefonomnal Nokia N8 kulon volt toltesre lehetoseg), utolag hasznalat kozben dobbentem ra.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18516) Trol


Trol
tag

Sziasztok!

Sos kéne segítség, a fent leírt módon csináltam a visszaállítást, a folyamat végig ment, kiírta, hogy sikeres, azután ujraindult a telefon, de olyan mintha bootloop-ba kerülne, folyamatosan bejön az LG logó és a kis zene.Ez normális? meddig kéne várnom? mit kéne csinálni? Légyszi valaki írjon! köszi

(#18517) Trol


Trol
tag

Köszi, megvan, csak megijedtem. Azt odaírhatnátok a végére, hogy egy full wipe kell és megjavul.

(#18518) szabyka95


szabyka95
őstag

vissza kell vigyem a telefonom gariztatni... :W
GSM boltbol vettem, nemetbol van, t mobileos bootanimacioval jott, melyik KDZ t rakjam vissza? a nemet v10a opent, vagy a nemet v10a t-mobileost?

[ Szerkesztve ]

(#18519) Danny365


Danny365
őstag

Páran irtátok tegnap, hogy szeretnétek az Asphalt 8-cal játszani. Én az előbb kitaláltam egy megoldást, amivel úgy tűnik, működik (bár most nem volt kedvem letölteni másfél gigát, de a maga a letöltés elinditható PlayStore-ról, szóval nem hiszem, hogy gond lenne)

Szóval a build.prop ezen sorait

ro.product.model=LG-D802
ro.product.brand=LG
ro.product.device=g2
ro.product.manufacturer=LGE

irjátok át erre

ro.product.model=GT-I9500
ro.product.brand=samsung
ro.product.device=ja3g
ro.product.manufacturer=samsung

majd nyomjatok egy restartot. A telefonon töltsétek le a játékot a PlayStore-on keresztül, irjátok vissza a build.propot, restart, majd játsszatok. (fetehetőleg működik)

SGS4 adataival a knock on nekem nem működött, de amiatt ne ijedjetek meg.

(#18520) noxon


noxon
őstag

Ez a g2 xposed nagyon bugzik mostanában :( vagy nem tudom mi, de kiírja, hogy rendszer ui leállt és navbar ikonok vissza állnak a g2 xposed eredeti felállásába..

Danny365 ez mi? hol kell átirni és mit?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#18521) TomPack


TomPack
őstag

Találtam végül tokot... Van a Telenor-nál is a Pólusban, míndenféle rikító színekben gyári LG G2 QuickWindow-tok 7900-ért. De nekem fekete kellett, így átszaladtam a MM-ba, ott volt egy utolsó darab, szintén gyári tok, de egy ezressel drágább volt! :-/
Notesz tok volt rajta előtte is, de azzal nagy batár, és vastag volt a telefon. Ez ennyira vékony, és úgy rásimul a hátuljára, mintha ráöntötték volna. Könnyen hátrahajtható az eleje is, és még akkor is vékonyka marad a teló, nem bántam meg, prémium érzetet kelt! Megérte az árát!

(#18522) mycso válasza noxon (#18520) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Root után tudsz beleírni a build.prop fájlba a gyökér/system mappában találod.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#18523) Danny365 válasza noxon (#18520) üzenetére


Danny365
őstag

Letöltesz bármilyen build.prop editort és átirod azt a 4 sort, amit az előző kommentben irtam. Annyi a varázslat az egész mögött, hogy igy a PlayStore úgy fogja látni a telefonod, mintha egy Galaxy S4 lenne. Baja nem lesz - mint irtam, a knock on odavész -, de egy letöltés erejéig szerintem ki lehet birni, ha az ember tényleg akar vele játszani.

Nem mondom, hogy 100% az esély, hogy működni fog, de veszteni való nincs igazából.
Root szükséges a build.prop átirásához.

[ Szerkesztve ]

(#18524) TomPack válasza Danny365 (#18497) üzenetére


TomPack
őstag

Én viszont már elakadok az 5.-ik pontnál! Hibaüzi; Please install CSMG B2C Client TOOL. Mit nem raktam volna fel?

(#18525) gusthy


gusthy
veterán

Kipróbáltam a Carbont, arra jó volt, hogy meggyőződjek arról, tényleg jó lesz, ha lesz KitKat.
Egy baja van, a grafikus (főleg 3D) teljesítménye messze nem optimális.
(Amúgy iszonyú gördülékeny, kb mint egy iPhone 5s).
KDZ vissza, és lehet körömrágni, hogy jöjjön már a hivatalos KK :)

(#18526) Danny365 válasza TomPack (#18524) üzenetére


Danny365
őstag

Gondolom a B2C Klienset? :DDD
Elvileg ezt is le kellett töltened/telepitened: B2CAppSetup.exe

(#18527) TomPack válasza Danny365 (#18526) üzenetére


TomPack
őstag

Hm, kihagytam volna? :DDD Hogy lehetek ilyen feledékeny? :W
Most már csinálja... Köszi!

(#18528) szabyka95 válasza szabyka95 (#18518) üzenetére


szabyka95
őstag

?

(#18529) noxon válasza Danny365 (#18523) üzenetére


noxon
őstag

Értem, köszi :) lehet megvárom, hogy másnál megy-e igy, nem merem nagyon piszkálni a rendszer dolgokat :DDD

We live in a simulated world...

(#18530) Danny365 válasza noxon (#18529) üzenetére


Danny365
őstag

Kipróbálom én, ha gondolod. El is inditottam a letöltést, ~2 óra múlva majd jelentkezem, mert nem igazán hasit az internetem. :D

[ Szerkesztve ]

(#18531) jilian válasza szabyka95 (#18528) üzenetére


jilian
addikt

Szerintem azt tedd fel amelyikat az az oldal ajánl, amikor az IMEI - det mögé kell írni....
(nem tudom a linket)
sorry

(#18532) szabyka95 válasza jilian (#18531) üzenetére


szabyka95
őstag

megvan a link, akk azt rakom fel ..

(#18533) firemanus82


firemanus82
senior tag

A Real Racing 3-ban elért eredményem át lehet valahogy menteni erre a telcsire?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18534) h3lios


h3lios
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy az alap lock-screen animációkhoz lehet pluszba hozzácsapni gyáriakat, vagy maradnak a külön app-ok rá ? Mert ha csak az utóbbi járható út akkor választok majd a mostaniak közül, mivel eszméletlen bugok születnek abból, ha az alap rendszerre húzok rá valami mást.

A jeleglegivel az a bajom, hogy a "részecske" animáció hajlamos laggolni felélesztéskor, illetve a másik ami tetszik (harmatcsepp) ugraszt egyet a kijelzőn unlock-nál.

B-tag: H3lios#2825

(#18535) noxon válasza Danny365 (#18530) üzenetére


noxon
őstag

Oké köszi, várom a fejleményt :) :R

We live in a simulated world...

(#18536) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A héten megjött a nilkin hard cover tokom és tényleg nagyon jó nem gondoltam volna. Viszont fóliát már rendelnem is kellett a kijelzőre mert természetesen nem sikerült jól felrakni. :D

(#18537) Danny365 válasza noxon (#18535) üzenetére


Danny365
őstag

Wohoo! :)
Épp most fejezte be a letöltést, hibátlanul megy a cucc. Annyit változtattam, hogy az S4-et lecseréltem egy N5-re, mivel gondoltam hátha volt olyan jó fej a Gameloft (nem hiszem) és próbált valamit optimalizálni a Samu Exynos5-jére, nekünk meg ugye nem az van, a Nexus meg kb. ugyanilyen hardverrel rendelkezik, mint a G2.

Szóval a build.propban ezeket a sorokat

ro.product.model=LG-D802
ro.product.brand=LG
ro.product.device=g2

kéne ezekre

ro.product.model=Nexus 5
ro.product.brand=google
ro.product.device=hammerhead

cserélni. Utána restart, majd rendesen letölteni a játékot, mint ahogy egyébként letölt az ember Play Store-ról. Ha lent van, irjuk vissza a build.propot, majd kapcsoljuk ki/be a telefont. Első inditásnál lehet kicsit vacakol majd, inditsuk újra megint és jó lesz.

Furcsa mellékhatás, hogy visszaállitás után 1-2 alkalmazásnév átváltott angolra, pl. Alarm/Clock, mig más maradt magyar. Ebben az esetben állitsuk át a telefont angolra, majd vissza magyarra és igy már tényleg olyan a telefon, mint ezelőtt volt.

(#18538) Helltak válasza Danny365 (#18537) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem cloudy flex rom van fent és playen nekem telepíthető.

Vivo X100 Pro

(#18539) nrb263


nrb263
tag

Hali, errol velemeny? http://m.ebay.com/itm/301015449031?nav=SEARCH&varId=600177103250 mindenkeppen uveg kijelzo vedot szeretnek, bar ez kicsit draganak nez ki.. tudna valaki linkelni esetleg olyat ami biztosan jo es bevalt? Koszi eloreis.

(#18540) Danny365 válasza Helltak (#18538) üzenetére


Danny365
őstag

Lehet azért, mert a product.device Flexre (zee) van állitva abban a ROMban. Elképzelhető, hogy elég lenne stockon is csak azt az egy sort átállitani, azt nem próbáltam.

(#18541) sirály12 válasza rayoliviero (#18477) üzenetére


sirály12
őstag

Másik fórumban már írtam, hogy a viber egy hulladék, néha nekem is csinál olyat, hogy alig értem mit mond akivel beszélgetek. De a Line eddig nagyon jó! Fényévekkel jobb hangminőséget produkál mint a viber, azt hiszem át kell térítenem az ismerőseimet! Szerintem próbáld ki te is, nem fogsz csalódni benne.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#18542) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Azt megfigyeltétek,hogy ha csend van és a fülessel halgatjátok a telefont,ha mozgó háttér van kiválasztva pl tollak,a fülesen hallani valami rezonanciát mikor a tollak repülnek..?
Zene közben a zene elnyomja de gondolom akkor is jelen van.

(#18543) Naras válasza sirály12 (#18541) üzenetére


Naras
őstag

Engem is nagyon idegesít a Viber, soxor tényleg egy hulladék. Nem bírom felfogni, hogy egy ilyen kaliberű, ennyi ember által használt, és népszerű dolog hogy engedheti ezt meg magának, miért nem képesek megcsinálni. Vagy pont a túl nagy forgalmat nem bírja már el? :F :W
Ez a line mennyire jó, mit tud? Olyan, mint a Viber, nem eszik sok erőforrást, stb? :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18544) stilo18 válasza sirály12 (#18541) üzenetére


stilo18
addikt

Én is már kb 4 hónapja Line-t használok,sokkal jobb, mint a Viber!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18545) sirály12 válasza Naras (#18543) üzenetére


sirály12
őstag

Ugyanazt tudja, sőt!
A hangminősége sokkal jobb, majdnem olyan, mintha melletem állna akivel beszélek!
Elég népszerű, csak nem nálunk, többszázmilliós letöltés.
Egyetlen hátránya talán az, hogy nem magyar a felület, de ez legyen a legnagyobb baja.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#18546) Quqesz válasza sirály12 (#18545) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na majd talán most megjavul a viber,mert eladták a japánoknak...... :F

(#18547) sirály12 válasza Quqesz (#18546) üzenetére


sirály12
őstag

Úgy legyen.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#18548) rayoliviero válasza sirály12 (#18541) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi fel is teszem most. Szerencsére van iosre is és így tudok vele azt is hívni.

[ Szerkesztve ]

(#18549) Naras


Naras
őstag

Nah, ilyet se csinált még a drágaságom, hívtam valakit, nem vette fel, bekapcsolt a hangposta, és le akartam rakni, de amikor elvettem a fejemtől, nem jött vissza a kép... két koppintásra a fehér LED ugyan felvillant, de kép azután sem lett, illetve bekapcs gombra sem jött vissza, és nem rakta le, csak újraindítás segített... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18550) noxon válasza Danny365 (#18537) üzenetére


noxon
őstag

Fasza :C :R Este majd kipróbálom, köszi :)

We live in a simulated world...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.