Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) sirály69 válasza Bandus99 (#18149) üzenetére


sirály69
őstag

Előbb országot válassz!

Szerver Hosting Debrecenben

(#18152) gusthy válasza rayoliviero (#18148) üzenetére


gusthy
veterán

Lehet, hogy arra jobban megírták.

(#18153) sirály69 válasza gusthy (#18152) üzenetére


sirály69
őstag

+1

Szerver Hosting Debrecenben

(#18154) rayoliviero válasza sirály69 (#18150) üzenetére


rayoliviero
veterán

iPhone-on pedig jó az összesen a Viber. Annak a telója az akkuja a rossz, ennek viszont nagyon jó.

Ha elrontom ezt a mókolást, kdz-vel való frissítést, akkor a teló kuka? Vagy ha pl.pont akkor áramszünet van. :DDD

gusthy: Faternak gagyi telója van, droidos Sony Tipo, ott működik a viber faszán. anno volt barátnőmnek Wildfire S, ott is tök tiszta volt a hangminőség. Híváskor rögtön megjelent a kép is, nemcsak hang.

[ Szerkesztve ]

(#18155) Bandus99 válasza sirály69 (#18151) üzenetére


Bandus99
őstag

A leiras szerint valasztottam a Different Countryt a masik lehetoseg Republic of Korea, de nyelv lehetoseg akkor sincs

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18156) Bandus99


Bandus99
őstag

Nos vki?

Itt allok most a telefonal es nem tudom mit tegyek? Nyomjak ra igy az ok gombra, vagy stornozzam az egeszet, nade hogyan?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18157) sirály69 válasza Bandus99 (#18156) üzenetére


sirály69
őstag

:U

Szerver Hosting Debrecenben

(#18158) gusthy válasza Bandus99 (#18156) üzenetére


gusthy
veterán

Bökjél rá, hogy Republic of Korea. Az úgy jó.

(#18159) Sragi válasza rayoliviero (#18154) üzenetére


Sragi
őstag

Mobilnettel vagy wifin probaltad ki?

(#18160) toto0569 válasza Bandus99 (#18155) üzenetére


toto0569
addikt

Nem is lesz,Korea nem kell.A másiknál válaszd ki a Magyar nyelvet.

(#18161) encoder válasza apaszka (#18141) üzenetére


encoder
tag

Nagy nehezen lejött a zip fájl, de előtte egy rakás vírusos exe és ugyanennyi felugró ablak tette próbára az idegeimet, úgyhogy ezt a megoldást köszi, de kihagyom. :DDD

(#18162) rayoliviero válasza Sragi (#18159) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mindkettovel.

(#18163) Sragi válasza rayoliviero (#18162) üzenetére


Sragi
őstag

Attol is fugg hogy a hivott felnel milyen a terero.Egyebkent valtozo a viber hivas minosege.Rendes hivasok jok nem?

(#18164) rayoliviero válasza Sragi (#18163) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tobb emberrel beszeltem, mindenkinek visszhangzott. Rendes az nem visszhangzik, hangminoseg elmegy.

(#18165) Sragi válasza rayoliviero (#18164) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor probald ujra rakni a vibert.Velemenyem szerint droidon szar,de neha a frissitesek teszik azzá.

[ Szerkesztve ]

(#18166) Bandus99 válasza toto0569 (#18160) üzenetére


Bandus99
őstag

Akar a koreat akar a leirasban szereplo lehetoseget valasztottam, a nyelv legordulo menu ures teljesen tiszta feher.

Vegulis a megoldas az lett, mivel nem mertem a holland verziot, igy letoltottem egy magyar 10e-t es azt nyomtam vegig nyelv valasztas nelkul.

Magyar nyelven indult el a telefon, ugyhogy megnyugodtam

Most nezem a backup visszaallitast hogy is mukodik.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18167) icecave válasza rayoliviero (#18148) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha visszaolvasol, láthatod, hogy másnak és nekem is voltak parák sima telefonáláskor is 10A-n, tedd fel a leírás szerint a 10E-t, és nem lesz gond.

(#18168) Gaberking válasza Bandus99 (#18156) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ha még nem sikerült volna, zárd be az egész programot, indítsd újra a számítógépet és kezdd újra a frissítést!
Közben beírtad, hogy jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#18169) spuros válasza rayoliviero (#18138) üzenetére


spuros
őstag

A viber a sz@r... Az minden telefonon (Android, a többin nem tudom) egy szenny.

(#18170) noxon


noxon
őstag

TB-al milyen com kezdésűeket lehet fagyasztani? :U

We live in a simulated world...

(#18171) h3lios


h3lios
addikt

A mai nap volt alkalmam egymás mellett kipróbálni a N5-öt illetve a G2-t. Meg kell mondjam, hogy ég és föld a különbség. A G2 mellett teljesen fapados hatást kelt a Nexus 5 mind külsőben, mind rendszert illetően. Árban ugyan az a kettő, de örülök, hogy a G2 mellett döntöttem.

B-tag: H3lios#2825

(#18172) noxon


noxon
őstag

Itt egy cikk angolul arról a playes hibáról amit páran irtatok...

play 403 errors

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#18173) apaszka válasza encoder (#18161) üzenetére


apaszka
veterán

Ejha,,,,, csak nálad volt ilyen gond. Vírust még nem kaptunk az xda-ról.

De akkor ne foglalkozz akkor vele, hagyd a fenébe.

Halkan jegyzem meg, hogy nagyon nagyot dob a kamerán. És végre olyan funkciója van mire vágytam rég minden telefonomnál.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18174) firemanus82 válasza Sanyaman (#18128) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ok, csak azért akadékoskodom, mert már három LG masinával (Optimus Black , 2X és 4X HD) befürödtem. Nem működő és nem optimalizált frissítések, hardware hibák. Nem hallott a másik fél vagy elhalkult a hívás folyamán. Elhagyott a térerő, eldobott SD kártya. :(((

És persze melyiket válasszam? S4 vagy G2? Vonzó a G2, de korábbi készülékekből és update-ek elmaradásából kiindulva elrémiszt.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18175) Azharel válasza firemanus82 (#18174) üzenetére


Azharel
aktív tag

ne hogy azt hidd hogy a samu olyan tip top, olvasgass bele az s4 topicjába, szerintem több szívás van vele mint a g2-vel
másrészről teljesen megértelek lg ügyileg, g2 előtt egy l9-em volt (p760), meg keserítette az életemet az a hulladék telefon.

[ Szerkesztve ]

(#18176) firemanus82 válasza Azharel (#18175) üzenetére


firemanus82
senior tag

Engem igazán az bánt, hogy a 4X-et mint zászlóshajót nyomatták, ideje-korán megvettem és nagyot szívtam vele. :(((

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18177) gusthy válasza firemanus82 (#18174) üzenetére


gusthy
veterán

Ebből kettőt én is megsz.vtam, de úgy tűnik, azért sokat fejlődtek.
Mondjuk a frissítések terén továbbra se lett "villámkéz" a becenevük, de azért lényegesen korrektebb a g2 firmware-e, mint mondjuk a black-é volt (jó, az szánalmasan rossz volt).

(#18178) firemanus82 válasza gusthy (#18177) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm, Budapest környékén hol találhatok 32Gb, fekete masinát? Esetleg ahol 4x-et be is vennék?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18179) Koktail


Koktail
tag

Sziasztok!

Nekem is egy olyan kérdésem lenne, hogy ki hol vette a saját készülékét, milyen boltot ajánlotok?
32Gb-os verziót szeretnék venni, és lehet a 4S-t beszámítatnám...
Idáig a Partnerogsm-t néztem, ott korábban kérdeztem egy esetleges telefon vásárlásnál mennyiért számolnák be a 4S-t és nem 40.000-t mondtak szerencsére. :))

Köszi!

Üdv.:

Koktail

(#18180) Gaberking válasza Koktail (#18179) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Az asszonyét és az enyémet is, a media markt -ban vásároltuk.

(#18181) horimiki72 válasza Bandus99 (#18166) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Ne legyen a kdz. fájl nevében más csak a telefontípus és szoftverzió.Ami előtte van azt átnevezéssel töröld ki.Tehát csak D80210F_00_kdz.

[ Szerkesztve ]

Kawasaki ZX12R

(#18182) horimiki72 válasza rayoliviero (#18164) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Cseréld le a v10a-t "e" vagy "f"-re és megjavul.

Kawasaki ZX12R

(#18183) apaszka válasza firemanus82 (#18174) üzenetére


apaszka
veterán

Sok baja van a samunak. Én onnan jöttem át.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18184) firemanus82 válasza apaszka (#18183) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm! Akkor G2 32Gb. Csak feketét nem találok. :N

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18185) Koktail válasza firemanus82 (#18184) üzenetére


Koktail
tag

Partnerogsm 120eFt

(#18186) dave_gahan válasza firemanus82 (#18184) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Én az XXL Gsm-nél vettem közel 1 hónapja 32GB-os full dobozos feketét 130-ért (27%-os ÁFA tartalommal;]), kérdezz rá az aktuális G2 készletükre telefonon.

Koktail: sztem az aranyszínű nem annyira arany, viszonylag közel áll az ezüsthöz is, szóval nem érzem túl feminimnek és valóban klasszabbnak tűnik a mintázata, nem gyűjti úgy az ujjlenyomatot, mint a fekete. Ha most vennék, lehet, h inkább ilyet választottam volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#18187) sirály69 válasza dave_gahan (#18186) üzenetére


sirály69
őstag

"Koktail: sztem az aranyszínű nem annyira arany, viszonylag közel áll az ezüsthöz is, szóval nem érzem túl feminimnek és valóban klasszabbnak tűnik a mintázata, nem gyűjti úgy az ujjlenyomatot, mint a fekete."
Teljesen egyetértek!
Nem igazi arany, inkább pezsgő. A felület(hátlap) sokkal jobb!
Elsőre feketét vettem volna, de amikor megláttam...

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#18188) rayoliviero válasza horimiki72 (#18182) üzenetére


rayoliviero
veterán

T-Mobile-os a telóm. Előtte kell mentést csináljak a szoftverről, mielőtt frissitem az újra? Ha garis hiba van, hogy vissza tudjam állítani az eredeti állapotot.

Belinkelnéd légy szíves azt a szoftvert számomra, ami a legmegfelelőbb? Köszi.

(#18189) jilian


jilian
addikt

Egy hozzáértőt kérdeznék!

Ebben a post-ban található kinézetet melyik apk-kal tudom elérni egy stock ROM-on? :U

(#18190) icecave válasza rayoliviero (#18188) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem kell, ez egy sima szoftverfrissítés, nem hekkelés, meg rootolás, meg stb. ami miatt garanciát vesztene a készülék. Minden adat megmarad 10A-ról pl. 10E-re frissítéskor.

(#18191) rayoliviero válasza icecave (#18190) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok. És akkor hard reset sem kell a végén?
A szoftvert linkelnéd légyszi? Kösz.

(#18192) rayoliviero válasza icecave (#18190) üzenetére


rayoliviero
veterán

75 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V10E LGD802 1.92 GiB 338 Online : Ez jó lesz? erről az oldalról.

Danny365: Ok, húzom lefele. T-s szoftver is ott van az oldalon, ha jól látom, ha egyszer vissza kellene tenni.

[ Szerkesztve ]

(#18193) Danny365 válasza rayoliviero (#18192) üzenetére


Danny365
őstag

Én is ezt tettem fel (szintén T-s teló), hibátlanul működik. Én resetet se nyomtam utána.

(#18194) hpeti3


hpeti3
tag

Nekem 491-es hibát ír a play áruház minden letöltésnél... valaki tud erről valamit, h miért lehet? :)

(#18195) szabyka95 válasza jilian (#18189) üzenetére


szabyka95
őstag

sehogy
rakf fel a ROM-ot, stock romra epul, csupan a kinezet mas

(#18196) rayoliviero válasza icecave (#18190) üzenetére


rayoliviero
veterán

És az Origo alkalmazást hogy tudom eltüntetni? Frissítettem 10e-re, de az is megmaradt és azt törölni nm engedi.

(#18197) icecave válasza rayoliviero (#18196) üzenetére


icecave
nagyúr

Tedd be egy mappába és kész, vagy ne tedd ki közvetlen a programok közé. Az nem zavart, hogy csomó programot nem tudsz törölni iPhone-on sem? Olyanokat, amiket rohadtul nem használtál. Ott hogy oldottad meg? Ha annyira zavar, rootolj, és töröld manuálisan, vagy viseld el, mint iPhone-on, ott úgyis több volt ilyen. :)

(#18198) DroiDMester válasza rayoliviero (#18196) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

NEM IGAZ HOGY MINDEN NAP LE KELL ÍRNOM!!!!!!!!!!!!!! KDZ után HARD RESET KELLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! Mi a rákos nyavajáért NEM LEHET EZT MEGÉRTENI! :W :W :W

MIÉRT SZERETITEK A FÉL MEGOLDÁST???

MELLESLEG ÍGY HIÁBA FRISSÍTETTÉL 10e -RE KB SEMMIT SEM ÉR!!!! AMÍG NEM CSINÁLSZ HR -t!

nyugodtan nyomjál egy HR -t és NE a beállítások menűből! és akkor lesz egy tiszta(origó mentes) V10E rendszered!

(#18199) rayoliviero válasza DroiDMester (#18198) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most megcsinálttam, Origo el is tűnt, köszi. Bocs, de az összefoglalóban én nem láttam, hogy a végén nyomjunk hard resetet. Itt pedig azt írta nekem az egyik felhasználó, hogy nem csinált.

[ Szerkesztve ]

(#18200) gusthy válasza DroiDMester (#18198) üzenetére


gusthy
veterán

Na tessék, csináltam egy hard resetet, erre nem visszatelepített mindent a playstoreból?:-) :-) :-)

Persze, le lehet törölgetni, ami nem kell. Amúgy az LG annyiból korrekt, hogy a saját és szolgáltatói bloatware legnagyobb része törölhető simán, a telepített appok közt van eleve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.