Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok.

Tegnap nyomkodtam a telefont, megnéztem az akku használatot, meglepve tapasztaltam, hogy az időkép 40% fogyaszt. Leállítottam, de továbbra is szívta az akksit. Újraindítás segített. Esetleg másnál is jelentkezett ez, vagy egyszerűen nálam beakadt a progi?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#18802) Maxtreme


Maxtreme
addikt

srácok
Ezt a funkciót hogy a fenébe kell aktiválni? :)
katt (tehát a popup ablakról lenne szó)

(#18803) h3lios válasza nrb263 (#18799) üzenetére


h3lios
addikt

Ma visszaviszem a szervizbe. Ha leadtam írok majd nektek, hogy átvették-e, vagy hogy mi történt vele. Remélem ténylegesen az LG-hez küldik, mert a Telemax szervize eléggé "érdkesen" áll hozzá a problémákhoz.

B-tag: H3lios#2825

(#18804) Legendas


Legendas
aktív tag

Sziasztok! Még karácsony előtt rendeltem 3 db meenovat azóta sem jött meg. Más is járt már így? Persze elküldve a celolszagba. Azt írja a net. Ilyenkor mit lehet tenni?

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#18805) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Erősen gyanítom hogy a por a csatlakozóknál, ill a hangszórórácsnál jut be. Ha viszont így van, tartok tőle hogy előbb utóbb minden készülék így fog járni. (ha csak nem valami belső illesztési para van 1-2 készüléknél)

(#18806) h3lios válasza nrb263 (#18799) üzenetére


h3lios
addikt

Egyébként nálatok hogy néz ki ez a valami ?
Nálam egy viszonylag nagyobb szemcse van a kijelző kellős közepén. Ez olyan mintha por lenne. De több apró csillogó szemcse is van szétszórva, viszont azt alig lehet látni. Elképzelhető, hogy hibás készletet kapott a Media, viszont ez akkor is nagyon gáz.
Remélem nem a szokásos "nem befolyásolja a használatot" duma lesz, mert akkor fogyasztó védelmezek egyet. 150-ért elvárom, hogy hibátlan készüléket kapjak.

B-tag: H3lios#2825

(#18807) h3lios válasza Maxtreme (#18805) üzenetére


h3lios
addikt

A kijelzőbe semmilyen illesztésen keresztül nem juthat por, ugyanis ragasztva van. Tehát valahol vagy a ragasztás engedett el, vagy a gyártás során kerültek be azok az apró szemcsék.
Egyébként így belegondolva nem kevés gond van a g2-k kijelzőjével...
Többen pixelhibára panaszkodnak, mi pedig már 3-an is így jártunk a porral.
Ha visszakapom szervizből és az meg pixelhibás lesz azonnal küldöm is vissza.

Ui.: Bocsi lejárt a szerkesztés

B-tag: H3lios#2825

(#18808) sirály12 válasza h3lios (#18807) üzenetére


sirály12
őstag

"Egyébként így belegondolva nem kevés gond van a g2-k kijelzőjével...
Többen pixelhibára panaszkodnak, mi pedig már 3-an is így jártunk a porral."

Nagy darabszámban gyártott cuccokból ugye több rosz db is előkerül. Százalékban ez nem jelent több hibát. A legtöbbünknek semmi gondja a kijelzővel.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#18809) Maxtreme válasza h3lios (#18807) üzenetére


Maxtreme
addikt

sajna ez valahol az ips hátránya, mármint a pixelhiba.
Arányában jóval nagyobb százalékban kerül le "hibás" kijelző a gyártósorról mint a mezei lcd esetében.

szerk: De az amoledet sem kell félteni, mert az meg használat közben ég be.. tapasztalat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18810) h3lios


h3lios
addikt

Leadtam a Médiánál. Hála istennek az LG-hez küldik szervizeltetni és nem a telemax-hoz. Kb. 3 hét mire visszakapom, ami nem kevés idő, de remélem ezzel megoldódik a probléma. Ilyenkor vagyok rettenetesen szomorú, hogy nem pesti vagyok és nem tudom csak úgy bevinni 1 kijelző cserére.

B-tag: H3lios#2825

(#18811) Maxtreme válasza h3lios (#18810) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen ez így valóban szívás :(
Én pont ezért (is) veszek samu vagy LG telefont, mert kb 2km-re van tőlem az LG-Samsung szerviz. (Nagykanizsa)
Az S3-amba 20 perc alatt cseréltek kijelzőt. :D

(#18812) h3lios válasza Maxtreme (#18811) üzenetére


h3lios
addikt

Már korábban is mondtam, hogy az tényleg jó a samsungban, hogy prémium szervize van. Nálunk is van Samsung márka, ahol tudnak kijelzőt cserélni. + ott van a házhoz menő futár, aki ott helyben kicseréli neked.
Egyébként remélem tényleg kicserélik, nem úgy küldik vissza, hogy ott sincs. Mert falra mászok, ha 3 hétig távol van a telóm a nagy büdös semmiért.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#18813) rzoli válasza bazsika89 (#18794) üzenetére


rzoli
senior tag

Nálam is többet fogyaszt éjjel, ha nincs net. Amit figyeltem, hogy az időjárás app-ok, a swipe keyboard, illetve a különböző automatikus biztonsági mentések próbálkoznak folyamatosan a netre menni, és keresik a kikapcsolt netet. Úgyhogy én nem is vacakolok vele, bekapcsolva hagyom a wifi-t. Így kisebb a fogyasztás. :)

Itt ajánlotta anno valaki ezt az appot, megmutatja mi tatotta ébre, mi fogyasztotta az aksit. Próbáld ki. Wakelock Detector

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#18814) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Én is nemsokára viszem szervizbe, nem tudok rendesen beszélni, mert szakadozik vagy eldobja a vonalat! :(

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#18815) Bossi válasza bazsika89 (#18794) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem is volt a hasonló jelenség este lefekvés előtt 55-60%-os akku reggelre 10% durva esés és nem ment se mobilnet se wifi... ami még érdekes, hogy ez ca. 8 óra és napközben nem merül 8 óra alatt szinte semmit...
Nekem HR segített,,,,

(#18816) Maxtreme válasza Maxtreme (#18802) üzenetére


Maxtreme
addikt

Amúgy erre senki? :D
apróság tudom, de tetszik...és ha már van rá lehetőség, használnám is. :)

szerk: Greenify-t ismeritek? Alap progi minden telefonra. Annyit csinál hogy a nem használt alkalmazásokat (játék stb) jegeli a fenébe, ezáltal nem eszik a memóriát meg az aksit se.
Van belőle playen free verzió, ezzel rendszerprogramokat nem tudsz fagyasztani, viszont a fizetőssel már igen. (utóbbi root jogosultságot igényel)

[ Szerkesztve ]

(#18817) pestibenji válasza rzoli (#18813) üzenetére


pestibenji
senior tag

Akkor elég ergyán van beállítva a telefonod, illetve az appok, nálam is van foldersync, TBP, haxsync, Google sync, stb és az adatkapcsolatom 5 perc tétlenség után magától kikapcsol, mégse tartja ébren soha semmi a telefonom. (óránként 1 percre visszakapcsol magától, hogy a push értesítéseket fogadja)

(#18818) bazsika89 válasza rzoli (#18813) üzenetére


bazsika89
tag

Ez a progi fut is [screenshoot], de semmi különöset nem jelzett ezért is nem értem a jelenséget. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy a 4G ennyire zabálja az aksit még akkor is ha csak a hálózaton van a készülék és nem csinálok vele semmit.

(Majd holnap reggel csinálok egy olyan képet ami rögtön ébredés után van)

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#18819) rzoli válasza pestibenji (#18817) üzenetére


rzoli
senior tag

Pontosan ezt írtam, hogy ha bekapcsolva hagyom, és a telefon manageli magának, az szerencsésebb, mint ha kikapcsolod kézzel a netet.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#18820) rzoli válasza bazsika89 (#18818) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha jól értelmezem, az android weather 9 óra alatt 365x ébresztette a telefonodat? Akkor mi a kérdés? :) Kb másfél percenként próbál valamit csinálni, mondjuk a netre lépni és letölteni a friss adatokat? A chrome és a messenger is 300 fölött aktív.

Na az a kérdés, hogy hogy is kell ezt a táblát értelmezni?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#18821) bazsika89 válasza rzoli (#18820) üzenetére


bazsika89
tag

Igen a táblázat értelmezéssel van nekem is problémám. Az az érdekes, hogy ezelőtt nem igazán volt probléma vele akár bekapcsolva akár kikapcsolva volt a hozzáférés. Pl két napja simán tartotta magát 100%on egész éjszaka úgy hogy minden le volt kapcsolva. Máskor meg ez az eredmény jön ki mint ma.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#18822) rodman73


rodman73
aktív tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék venni, LG G2 és LG G Flex a két kiszemelt. Igazából a G2 felé húz a szívem, Flex kicsit nagy nekem. Hol érdemes venni szerintetek? 32 gb-osat szeretnék, azt hallottam hogy nálunk hivatalosan nincs, akkor csak bolti garanciával tudok ilyet venni?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#18823) bazsika89


bazsika89
tag

A sok kijelző törés ellen nagyon merem ajánlani a QuickWindow tokot, akár eredeti akár nem. Éppen most bukfencezett le harmadjára telefon ( December óta ) és szerencsére semmi baja nincs még most sem ( kopp kopp kopp ). Mind a háromszor asztal magasság ( 1-1,2m ) hol arccal előre, hol hátra.

rodman73 : Jól tudod, hivatalosan nincs 32GB itthon. Sokan a partnero GSM-nél vásárolják, csak garis probléma ne legyen vele, igaz eddig még nem nagyon lehetett olvasni itt a fórumon hogy baj lenne az onnan származó G2-vel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#18824) Sragi válasza Maxtreme (#18816) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudom nekem alapból így működik amikor ébresztett állapotban van a kijelző és hívnak :)
Csörgesd meg magadat úgy,hogy valamit csinálsz közben a telefonon :)

(#18825) pestibenji válasza rzoli (#18819) üzenetére


pestibenji
senior tag

A telefon magától sehogy sem manageli az adatkapcsolatot :) Külön app kell rá. Nem wifi-ről beszéltem. A lényeg azon van, hogy rosszak a beállításaid vagy valamilyen app amit használsz, szerintem nézd át az összes appod összes beállítását, majd valamilyen arra való appal nézd meg, hogy mi tartja ébren ha meg mindig fent áll a hiba.

(#18826) pestibenji


pestibenji
senior tag

Tud valaki megoldást arra, hogy a Google Play szolgáltatások rengeteg ébren tartását csökkentsem? Hálózati hely kikapcsolása, jelentésének kikapcsolása, mobil és Wifi helymeghatározás kikapcsolása stb nem segített.
https://www.dropbox.com/s/187cprh2d007269/2014-02-17-11-36-52.png

(#18827) szoja válasza firemanus82 (#18801) üzenetére


szoja
tag

Igen, nekem az előző telefonommal (HTC One S) történt ugyanígy, még repülőgép módban is merítette az aksit, pedig nem volt hova csatlakoznia adatokért. Akkor jeleztem a fejlesztőknek, de nem voltak túl konstruktívak. Azóta nálam tiltólistán van az Időkép...

(#18828) Sragi válasza bazsika89 (#18823) üzenetére


Sragi
őstag

Az kész szerencse :) Mert eléggé törékeny egy telefon ez :D

(#18829) Sragi válasza h3lios (#18807) üzenetére


Sragi
őstag

Én sem gondolnám azt,hogy sok probléma lenne G2 kijelzőkkel. Elég pechesek vagytok itt páran :/

(#18830) Azok198219


Azok198219
újonc

Hali tudom hülye kérdés de ha túl sokat pl.1-2 órát nyomom a telefonon a nfs-most wantedet és melegszik az gáz annak igy kell lennie?
Meg elég sokat használom kint a gps (igo) külföldön van hogy 4-6 órát folyamatosan az oda verhet a telefonnak??

LG G2 4.2.2 JB

(#18831) Sragi válasza Azok198219 (#18830) üzenetére


Sragi
őstag

Természetes,hogy játék alatt melegszik :) Nem tudod túl hajtani,nem lesz baja. A gps is max csak az akkut szívja le ha nincs töltőre rakva.Persze nem azt mondom ,hogy non stop játssz vele ,de tényleg nem lesz baja.

(#18832) vadászcsiga válasza h3lios (#18807) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azért érzed így mert mi akiknek nincs semmi gond vele nem írjuk be mindennap. Statisztikailag maris más képet mutatná.

(#18833) gusthy válasza h3lios (#18807) üzenetére


gusthy
veterán

ne felejtsd el, hogy év végéig >3millió ilyen telefont adtak el, és oké, tegyük fel, hogy nem csak ez a 3 tartalmazza a problémát, de azért százalékosan nem hiszem, hogy nagyon sok....

(#18834) Tybike81


Tybike81
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, Most S4-em van, de gyári hibás és cserélik. Lg G2-t kértem cserébe. Szerintetek jó csere lesz, nem fogom megbánni a G2-t?
A gyorsaság és a fényképező a lényeg nekem.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#18835) gusthy


gusthy
veterán

Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy recsegő hátlap ügyben volt-e már valaki a Váci úton, és ha igen, mennyi idő alatt csinálták meg?

(#18836) Sragi válasza gusthy (#18833) üzenetére


Sragi
őstag

Ha minden 1000. db ilyen akkor is csak 3000db jelent összesen a világon ami nem rossz arány.Nem hiszem ,hogy minden 100.db rossz lenne.

(#18837) gusthy válasza Tybike81 (#18834) üzenetére


gusthy
veterán

Ha Snapdragonos volt az S4-ed, az gyengébb, mint a G2, ha Exynos-os, akkor kb egyforma. Designban és leginkább kijelzőben szerintem az LG jobb (nagyobb képernyő, méretre kb ugyanakkora a kettő). Az meg, hogy kinek a Samsung, kinek az LG, ízlés dolga.
A Samuban van pár szenzor, ami csak nekik van, pl páratartalom, de hacsak nem erre gyúrsz, nem hiszem, hogy ez akkora dráma.

A Samu fényképezőt nem ismerem, de az LG a kategóriában elég jónak mondható.

[ Szerkesztve ]

(#18838) Tybike81 válasza gusthy (#18837) üzenetére


Tybike81
őstag

Garancia mennyi van rá?
Gyári független Lg garos lesz a készülék. De van ahol 12 hónapot olvasok van ahol 24-et?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#18839) Sragi válasza Tybike81 (#18834) üzenetére


Sragi
őstag

Jól jártál :) Az akku időben biztos nem fogsz csalódni :) Meg jó pár apróság is G2 javára billenti a mérleg nyelvét szerintem :)

(#18840) Tybike81 válasza Sragi (#18839) üzenetére


Tybike81
őstag

Akkor nem fogom megbánni? Mostanában Samuk voltak a telóim és azokat megszerettem, remélem ezt is szeretni fogom. A garanciára nem tudsz mit mondani? Amúgy vannak sűrűn gondok a készülékkel?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#18841) Tamás34 válasza Tybike81 (#18840) üzenetére


Tamás34
senior tag

Kamera gyorsaságban Samu sokkal jobb, de az elkészült fotók LG2 -nél szebbek!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#18842) Sragi válasza Tybike81 (#18840) üzenetére


Sragi
őstag

Nem fogod :) Garancia: Írd be a fórum keresőbe sokszor volt már téma. Annyit röviden hogy hivatalos forgalmazóknál elvileg 1+1 év garancia van. GSM sufni boltokban 1 de az is annyit ér...

(#18843) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Viberes telefonáláskor mitől szakadhat meg a vonal mindig? Netem stabil.

(#18844) Sragi válasza rayoliviero (#18843) üzenetére


Sragi
őstag

Viber :D Szar

(#18845) icecave válasza Sragi (#18844) üzenetére


icecave
nagyúr

Ne mondj ilyet, mert most jön az, hogy "iPhone-on tökéletes volt" ;] Csak viccelek.

Egyébként több helyen írták, hogy a felvásárlás miatt akadozott a support/frissítés, de talán most,hogy rendeződnek a tulajdon viszonyok, végre elkezdenek javítani a szolgáltatáson.

(#18846) Sragi válasza icecave (#18845) üzenetére


Sragi
őstag

Az utóbbi 1 évben lett ilyen gány a Viber amióta az új gui-t megkapta.

(#18847) bazsika89 válasza Sragi (#18828) üzenetére


bazsika89
tag

Aggódtam én is, nem szokásom "hajigálni" a telefonjaim. Bízok benne, hogy ezután sem lesz szokásom, de van egy olyan érzésem, hogyha nem lett volna rajt a tok akkor már nem lennék ennyire vidám :)

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#18848) Sragi válasza bazsika89 (#18847) üzenetére


Sragi
őstag

Az tuti :D

(#18849) CashSider


CashSider
csendes tag

Sziasztok! Kérném az itt lévők segítségét! Röviden Tömören. Tavaly December eleje óta használom boldogan a G2-t. Semmi baj. De nem volt LTE/4G-m. Bementem Telenorba, mint kiderült lassan 2 éves a SIM kártyám... Ki kell cserélni. Meg is lett múlt Pénteken a kártya csere... 1 max. 2 percig volt 4G-m az is csak ott a Boltban :( Azóta teljesen halott a telóm... 5-10 Percenként nincs térerőm, hol van hol nincs. Tegnap Megint volt kártya csere. NanoSIM-re. Azóta ugyanaz. Konkrétan dobálja folyamat, hol van van 3G hol nincs. 80210F-es Francia Szoftver van most rajta. Jah és ha átállítom csak 2G/3G-re hogy ne legyen LTE akkor jó, de ahogy belépek átállítja saját magát LTE-re.... Valami tanács? 4.ik kártyacsere? Mert csak annyit akartam legyen 4G/LTE...

(#18850) #08010496 válasza h3lios (#18806) üzenetére


#08010496
törölt tag

Nekem egyelőre LG G Pad-em van, és 2x vittem vissza pixelhiba miatt.
Az LG vállalja a pixelgaranciát 1 hibára is. Vétel után 3 napig csere, utána szervizben kell csinálniuk.
(nekem is volt egy olyan gyanúm mintha kis porszem lenne)
Ki is cserélték 2x, most jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.